Komentáře uživatelů k filmu (1 165)

Velmi originální romantické sci-fi drama, jež dokáže patřičně zaujmout, pokud jste ochotni přistoupit na vizi, kterou si pro nás tvůrci připravili. Když se na děj podíváme z hlediska psychologie a lidských vztahů, tak se jedná doslova o studii s řadou hlubších myšlenek. Chválit herecký výkon Joaquina Phoenixe není třeba, protože je skvělý jako vždy. Pěkné 4*.(23.1.2014)

Mrazive(20.10.2019)

Byl jsem velice zvědavý na tento snímek už jen proto, že mám Phoenixe rád. Nevěděl jsem co čekat. Nakonec se ze snímku vyklubala úchylnost slušného kalibru, kdy se Theodore uspokojuje se svým počítačem. Jistě, někdo by to mohl brát, jako možné problémy budoucnosti. Film tedy řeší otázku zda vztah s plně umělou inteligencí v operačním systému, která dokáže racionálně uvažovat a hlavně poučit se ze svých chyb a rozvíjet se na základě zkušeností se dá brát jako rovnoprávný, uznatelný a funkční. Ve skutečnosti je to jen horká linka pro úchyláky.....(3.11.2019)

Můžeme si říct, OK, film je o nějakém týpkovi, který žije v (nedaleké) budoucnosti a ten týpek propadl nějakému programu / nějaké umělé inteligenci namísto toho, aby věnoval svůj čas a svoje city nějaké reálné osobě.. například. Je to pošuk a blázen a já takový přeci nebudu, pokud něco tak blbého bude v budoucnu možné. Zavrhout ho, pohrdat jím, smát se mu pro jeho vlastní hloupost, pro jeho vlastní nevědomost. Nás se to netýká, my takoví přece nejsme________Film o citech, emocích, který mě však emočně malinko minul. Spousta slov, které poslouchám, ale nic ve mně nevzbudí, ta slova mi nic neřeknou. Snad proto nedávám 5 hvězdiček. Na druhou stranu není obsah těch slov, těch konverzací v zásadě zbytečný? Nebo je vůbec v rámci filmu opravdu důležitý? Není jedno o čem ty konverzace jsou, ale spíš jaký to má význam, že k nim vůbec dochází? Napadají mě myšlenky typu opodstatněnosti našich citů, které věnujeme věcem, které vlastně nejsou zas až tak reálné nebo jsou nám až příliš vzdálené.. a nebo ani nemusí být zas až tak vzdálené a přesto je tu NĚCO, co má větší význam? Takže ano, ač mě emočně nenaboural /a měl by? Vždyť je to přeci jenom "nereálný" film? :-)/, tak přesto ve mně rezonuje a nutí k zamyšlení.(11.11.2019)

Phoenix je skvělý herec divných týpků. Film zvláštní, o osamělosti a vztahem s umělou inteligencí. Přiznávám, že mne Ona docela štvala, když se postupně cpala svým "sympatickým" způsobem Theodorovi do života a vydávala se za plnohodnotnou partnerku.(13.11.2019)

1 16 30 45 56 57 58 59 následující >>