Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

hemul

Nebolo to zle rozbehnute, ale napokon to nezachranil ani Reno, bez scenara to nejde. Weber sa nerodi každý deň. ()

nessbeal

Mám rád jedlo, a mám rad Michaela Youna navyše Jean Reno s dcérou vypadajúcou ako je priateľka. Varili neskutočne pohľadné a chutné veci. Rád by som to skúsil, ale na také niečo nemám peniaze. Veľmi príjemný film. ***** ()

chelsea17

Slušná komedie, navíc z mého oblíbeného prostředí. Názvy všelijakých jídel ve francouzštině znějí fakt hezky. Škoda, že to nebylo až tak zábavný, jak jsem očekával. ()

BOURQUE

Jednoduchý a predsa len celkom dobrý príbeh, avšak, natočený na priemernej úrovni. Renovi pribúdajú roky, no chvála Bohu, na jeho hereckom výkone to až tak moc nie je vidieť. Na druhej strane ma prekvapil M. Youn, ktorý priamo exceluje vo filme a užíva si každú minútku. Odporúčaná konzumácia: s priateľkou/manželkou, hlavne, keď sa oba zaujímate o tajomstvá kuchyni. PS: Čo vám hovoria mrkvičky? Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Wewerush

Jednoduchá francouzská komedie postavená na odlišnosti dvou hlavních herců. Není to sice nic světoborného, ale musím se přiznat, že mě to stačilo. Jean Reno ze své komediálnosti z dob Návštěvníků nic neztratil a Michaël Youn, kterého jsem viděla v tomto filmu poprvé, rozhodně obstál vedle takové hvězdy. Já si prostě nemůžu pomoct, ale mě to fakticky bavilo. ()

merigieren

dva blázni, co si povídají se zeleninou, zachranují manželství a vztahy. vtipy mají vycházet z nekompromisního přístupu k vaření, aby výsledek byl dokonalý, jenže nefungují, takže z toho zbyl jen podivný příběh, který nenudí. ()

Heavyman

Spíše film o gastronomii s nadsázkou než komedie, co se nebere moc vážně,asi stejně jako Reno,když v tom hraje. Žádný hlášky ani dortový bitvy a pády do hrnce s polívkou nečekejte. ()

mildaaa

Takovej pěknej nenáročnej film, trochu komedie z prostředí gastronomie. Možná jsem v hodnocení trochu přestřelil, ale měl jsem z filmu prostě dobrý pocit a nelitoval oněch 84 minut. A konečně jsem se dozvěděl co je to vlastně ta molekulární kuchyně... ()

Yomega

Pekelná ultra-sračka. Snad jednou jsem se lehce pousmál, jinak mě bylo spíš trapně i za tvůrce. Vše je špatně, dementní dialogy, nudný děj, hrozní herci (Reno se snaží, ale s tímto se nic dělat nedá)...Michaël Youn je příšerný, celou dobu vypadá jako transvestita (možná je, nevím..) a herecky je to ještě větší tragédie. Vrchol trapnosti je scéna, kdy hlavní hrdinové jdou v převleku za asiaty ke konkurenci. Musel jsem se hodně přemáhat, abych to dokoukal. Celkově ztráta času a jeden z nejhorších filmů za poslední dobu. ()

Luisis

Francouzké filmy mají něco, co u jiných zahraničních produkcí nenajdete. Do jisté míry střeštěnost a poctivá filmařská práce. Jsem vyučený kuchař a bavil jsem se - 65% ()

s1r1us

Hrané Ratatouille. Málo voňavé, málo štavnaté a musíte zkousnout otravného všeználka Michaëla Youna. Který navíc není vtipný a kazí celou komedii. Dá se to pokousat, ale na Pohlreichovu ani Michelinskou hvězdu to není. Jen dvě čsfdácké. A to za (pouhé) účinkování Jeana Reno a námět Ratatouille. ()

Chosef76

Tohle byla francouzská filmová pochoutka, která přišla zrovna v době, kdy jsem měl na něco takového velkou chuť a ...možná i po ni hladověl. Skvělá zábava, perfektní herecké výkony . 4 a 1/2* ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu