Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

sedm.1

Frajery ve Vegas lze prakticky hodnotit pouze ve třech ohledech, neboť nám zde tvůrci ani vlastně nic jiného k posuzování nenabízejí. A to herecké výkony, zápletku a celkové zpracování. Nejkvalitnější je, jak se dalo ostatně očekávat, casting. A stejně tak se dalo i očekávat, že Robert de Niro je tu herecky o několik tříd jinde než ostatní Frajeři, ikdyž možná krapet na paty mu tedy šlapal Morgan Freemann, ale prostě herecky to není zrovna úplně vyrovnaná parta. Michael Douglas býval určitě slušný herec, bohužel je na něm jeho věk až příliš znát, na jeho výkonu se hodně podepisuje a už to zkrátka není on. No a Kevin Kline jednoduše nedosahuje ani zdaleka úrovně ostatních borců, ten tu jen paběrkuje. Co se zápletky týče, ta je velmi slabá, kolísavá, nevýrazná, jako komedie moc nefunguje, neboť vtipných scén jetu skutečně minimum, respektive ono žánrově je to prakticky nezařaditelné, rozpačité dojmy mám pak i z emocí, o které se tu tvůrci též pokoušeli ve velkém, čímž pozvolna přecházím k onomu zpracování, kdy zde očividně zkušený Turteltaub tápal, film ničím neoživil, neobohatil, prostě rutinní práce bez nápadu. Já se zkrátka nebavil, neboť mě Frajeři jednoduše ničím neoslovili. ()

MurielRezek

Velmi dobře namíchaná směs čtyř hvězdných es - přímo oscarových -  v jednom filmu! Trochu mi v té partičce chyběl už jenom Jack Nicholson. Je to velmi jednoduchý oddechový film, pitomoučká romanťárna plná klišé, téměř bez příběhu. Přesto mi, jak mávnutím kouzelného proutku, zlepšil náladu. Někteří z nás v sobě pěstují pocit ublíženectví, rádi se staví do role oběti, věčně si na něco stěžují, brblají a nadávají, časem bývají nepřátelsky naladěni vůči všemu a všem. Pak jsou zase takoví, kteří předstírají jak moc jsou happy a v pohodě, ale ve skutečnosti jsou jen uzlíček nervů a se svým sebevědomím na huntě. S moudrým stářím se to prý nezlepšuje, ba naopak. A rezignace, to už je úplný konec! Proto mě tihle kumpáni svým smyslem pro humor, jiskrou v oku, smíchem a postupnou proměnou svého vidění světa starochů moc bavili! Na film mě opakovaně lákal manžel, který ho už viděl -  sám už přesně cílová skupina:-). Hodně jsme se nasmáli, vlastně i sami sobě. Není to koukání pro každého. Kdo špatně snáší nekorektnosti ohledně chorob a stáří, nechť se tomuhle snímku obloukem vyhne. ()

hefoo

Štvorica najlepších a najstarších priateľov sa chystá spraviť rozlúčku so slobodou svojmu najlepšiemu priateľovi, ktorý sa žení "v najlepších rokoch". Douglas, De Niro, Freeman, Kline tak táto parta to poriadne roztočila. Sazmorejmosťou bola prítomnosť mladých holiek ktoré by mohli byť kľudne ich deťmi :)) Veľmi ma potešila hlavne prítomnosť Morgana Freemana ktorý je vo svojích 76 rokoch stále vo forme. Nebudem riešiť či to malo nejaký silnejší alebo "geniálny" scénar pretože tento typ komédie je čisto o tom, že sa má pritom človek zasmiať, oddýchnuť a niečo nám to málo dalo aj do života v tom zmysle, že si treba užívať, kým je človek mladý pretože stárneme veľmi rýchlo. A niektoré dialógy, k nezaplacení! "Are you good in bed? "I don't remember". 85% ()

Wally

Velká pohodovka...filmové legendy v hlavních rolích a přišlo mi, že si vzájemnou spolupráci maximálně užívali a to bylo velkým plusem tohoto filmu. Paradoxně nejlépe zahranou rolí bez které by mi tento film nepřišel tak dobrý nehrála ani jedna z hlavních mužských rolí, ale M. Steenburgen, která byla fantastická... ()

Zagros

Hvězdné obsazení a obstojné herecké výkony ke kvalitnímu filmu nestačí. Chce to promyšlenější a originálnější scénář a dialogy. Bohužel ve filmu se střídá jedno klišé za druhým. Film je řemeslně udělaný docela dobře, nicméně mám z podobných filmů pocit, že si jen stárnoucí hvězdy potřebují přilepšit na penzi. Když nebudete mít večer co dělat a nemáte moc vysoké nároky, film vás pobaví. ()

matolas

Škoda minimálnej snahy natočiť niečo s nápadom. Prakticky tradičná predloha s netradičným, výborným obsadením. ()

Bobek27

Pro mně vtipná, nenáročná komedie na lazy sunday afternoon, když máte ještě vopici ze soboty. Herecká elita superdědků, ale přece jen nestárnoucí, co se chová jako parta teenagerů a zažívá druhou (spíš 3. nebo 4.) mízu určitě potěšila a pobavila. I když postupně vtípky řídly a vývoj příběhu se dal očekávat, pro mě jsou to 4 hvězdy, jak na plátně, tak i na čsfd! ()

Dixiee

Skvělá předvánoční oddechovka u které se nemusí moc přemýšlet a u které jsem se i přes počáteční skepsi velice bavila a i od srdce zasmála. Bála jsem se klasického "fekálního" humoru s řadou trapných scének, ale dědci to prostě umí rozjet i bez toho (naštěstí). ()

tom.nosek

Sice tam občas byla hluchá místa, až moc se také patlali ve vážné dějové linii, ale já mám tenhle typ filmů celkem rád, navíc s takovým obsazením... takže za mě 4*. ()

jakeer

Také rozporuplné pocity po odchode z kina som ešte nemal. Na jednej strane tuctový a hlúpučký príbeh, na strane druhej obsadenie spočívajúce z min. 3och hereckých megahviezd, ktoré si túto polohu zjavne užívajú. Niektoré scénky boli silné, iné zas klišé, ale počas posledných 5tich minút mi bolo ľúto, že film končí, lebo týchto hereckých veteránov už možno pokope neuvidíme. Kvôli ním sa to rozhodne oplatí vidieť. ()

macuzuz

Originální příběh a děj který mě vtáhl už od začátku, skvělí herci a velmi dobrá zábava. Trochu mi vadila předvídatelnost, kdy už ve třetině filmu bylo téměř jasné, jak to všechno nakonec skončí. Ale přesto jsem se u filmu celou dobu skvěle bavila. Zejména u některých puberťáckých hlášek prohlášených některým ze čtyř páprdů. Skvělá odlehčená komedie, která stojí za zhlédnutí. ()

Corpsegrinder

O fous lepší než Stand Up Guys neboť se tomu aspoň daří bejt chvíli komedie, bohužel všechny dobrý vtipy byly v traileru takže film nenabídl zase tolik. Nejlepší je na filmu rozhodně 50 Centovo cameo. ()

MaaaR@

Není to zlý, ale je to takový nijaký. Kdyby to dostal do ruky někdo schopnej, tak by se dal potenciál stáří x mládí určitě využít daleko líp. ()

Litvicek

Pobaví i dojme. Cíl filmu tedy splněn. Moc jsem od traileru nedostal, nevěděl jsem co vlastně čekat ale ze zvědavosti na skvělé hlavní herce, jsem neodolal a pustil jsem si to. Stálo to za to. Některé vtípky a momenty byly vyloženě skvělé, některé stály neúplně za hovno. Jo, člověk si klepe na čelo ve scénách, kdy mladé a krásné dívky najednou chtějí starce ale tak pro účely filmu, chápu to. U jiných hloupostí mohu taky oko přivřít a vyloženě mi nevadí. Jo, byla to dobrá komedie, užil jsem si to. Herci skvělý, příběh komediální, hl. herečka i na svůj věk stále vyloženě atraktivní a svoji roli splnila skvěle. Nevím co víc dodat, je to komedie, né Forrest Gump, nesnažte se v tom hledat něco víc, je to jenom komedie. ()

Greenpeacak

Keď storoční dedkovia začnú vtipkovať o tom, kto (ne)udrží moč, kto si kedy vymenil titanové kĺby či semenníky, kto koľko liekov berie, kto zvládne päť schodov a kto má aké problémy s prostatou, svedčí to o tvorivosti scenáristu. Opajcnúť tisícročné otrepané výrazy so starobou, napchať ich do jedného filmu, aby sa opakovali v minútových intervaloch (podľa pravidla, čím viac si budeme nadávať do zvráskavených mŕtvol, tým sa bude unudený divák viac smiať!), sála zúfalstvom... tie hviezdne legendy, čo do tohto vstúpili, museli vopred vedieť, že film skončí v hrobe. ()

Hanys_

Fain oddechovka, která ostudu známějším "Pařbám" vůbec nedělá. Ono to ani s tou ústřední čtverkou prostě úplně špatně dopadnout nemohlo. 6/10 ()