Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

mira.l

Soudě podle hvězdného obsazení čtveřicí Douglas/Freeman/Kline/DeNiro, vlastně pěticí, počítat by se asi měla i Mary Steenburgen, se dala očekávat lišácká podívaná, ale ... Ne že by se na to koukat nedalo nebo jsem to nedejbože hodil do odpadu, to ne, bylo tam pár pohotových vtipných momentů a hlášek, ale jinak teda nic moc. Takovej Revival po americku, ale bez hudebních nástrojů. Tady se čtveřice dědků na starý kolena jede rozšoupnout do Vegas, bo jeden z nich se rozhodl ještě předtím, než ho zcela pohltí sešlost věkem, do toho praštit se ženou, která by mu mohla být když ne vnučkou, tak aspoň dcerou. Že jí o ruku požádal na funuse, nechám asi radši bez komentáře... Ze svatby nakonec stejně sejde, no aspoň že tak:). A jelikož strejcové nejsou žádný vořezávátka, tak se jedou pobavit direkt do Vegas. A tady je právě asi ten můj problém. Na mě tyhle filmy z hlavního města světovýho hazardu působí jako taková "reklama" na Las Vegas, i když ono jí asi až tak moc nepotřebuje, ale prostě se tam na obrazovku pořád vnucuje, jak je tam všechno a všichni/všechny krásný, dokonalý, luxusní, nejlepší, až to působí poněkud trapně. Jednou mi toto bohatě stačilo, myslím. Průměrné 3 hvězdy hlavně kvůli tomu obsazení. ()

Lumberjack

De Niro i Freeman OK, Douglas hraje taky dobře, ale u něj mě hrozně vytáčí jeho hlas (hrozně nepříjemnej). Nejslabší z party je jednoznačně Kevin Kline, prostě mi tam vůbec neseděl a přidávám se do řady lidí, kteří v jeho roli chtěli vidět Jacka Nicholsona... ()

FoxMulder

Je to relativně slabé, ohrané a neoriginální, ale taky docela vtipné a hlavně, je to přesně to, co by jsme chtěli, až nám bude 70. ()

Maximilianus

Nápad to nebol až tak zlý odhliadnuc od toho, že v podstate išlo o dôchodcovský Hangover s výraznými hereckými menami. Bohužial to však postrádalo to náboj, vtip a šmrnc. Malo to iba tie štyri herecké hviezdy. 6,3/10. ()

Ceberus

Silné tři hvězdy za celkem vtipnou komedii s velmi silným obsazením, které je také silně typecastované (Kline jako stydlivka, Douglas jako sukničkář a De Niro samozřejmě jako mrzout). A to ještě prý místo Klinea lanařili Nicholsona. A jako bonus Mary Steenburgen, oblíbená to herečka Jacka O'Neilla z Hvězdné brány. :-D ()

Shredder

Nie je to take depresivne ako ked sa naposledy stretla partia starych legiend The Maiden Heist, nie je to vsak ani Hangover po styridsiatich rokoch. Na hlavnej stvorke uz vidno unavu a starobu, ale prostredie Las Vegas, sucasna hudba a dvadsatrocne modelky v plavkach tomu dodavaju zivot. Ak si spocitame vsetky pre aj proti, vyjde nam priemerna nostalgicka komedia s romantickou liniou, pri ktorej sa par vtipnych momentov najde, ale prehybat od smiechu sa nebudete. ()

louski

Příjemná podívaná s perfektním obsazením. Čtveřice hlavních aktérů si natáčení očividně užívala a bylo to na snímku velmi dobře znát. Pokud od toho nečekáte takovou pařbu jako ve Vegas tak zklamaní nebudete. Jistých místech by se z filmu dalo vymačkat sice více, ale nějaké ty nedostatky se vytratí dalším záběrem na vyplněné podprsenky :) ()

windows

Hodně táhlý a poněkud nudný snímek, "nabitý" frajery jako je Douglas, De Niro, Freeman. Ovšem vsadit na tyto ostřílené kovboje a čekat, že zrovna já budu žasnout a kochat se pohledem a popodat se za břicho, byl odvážný tah. Zkrátka staříci se jedou bavit do Vegas, zapíjet svobodu... ()

crjules

Jak tady procitam komentare, nekdy zasnu a divim se a nerozumim tomu, co by nekteri od filmu-treba ted komedie chteli. Ctu tady nalepky jako "prvoplanove" , nebo "vykonstruovane" , nebo ze se "tlaci moc na pilu" . Co je prvoplanove?! Divam se na jasne dany zanr,natoceny za ucelem pobavit, coz se taky povedlo / ted mne napadlo, mohli take napsat, ze to bylo "ucelove" :) . A kdyz se v komedii sazi kazdou chvilku vtipna hlaska, v podstate cely film, tak je to podle mne dobre. Tak ma sakra komedie vypadat! Jsou tuny "cool" komedii, kde se clovek zasmeje trikrat za cely film a to jsem pro zmenu zklamany ja. K filmu jsem po precteni nekterych recenzi a diky modrym cislum, pristupoval vlazne a nic moc necekal. O to vetsi a prijemnejsi bylo sledovani, protoze jsem se s narustajici stopazi skvele bavil a zadne slabsi chvile se nedockal. Takze ode mne ****. ()

Zl0

Produkčná linka z ktorej na pásoch vychádzajú filmy ako výrobky. Polnoc. Spln. Kdesi zahúka sova a zavyje vlk. Vtom niekto schmatne páku na ovládanie kvality a prepne z mid-range na low-end. Páka sa zasekne niekde v strede medzi nimi a spustí sa výroba. Predvolená kombinácia príchute je až do rána nastavená poslednou šichtou na "mierne citové vydieranie, party a starí ľudia". Sabotér sa márne snaží na poslednú chvíľu prepnúť počet známych hercov z 3 na 4. Nejde to. Nakonieco to vzdá a ručne zadá " add Kevin Kline", pýtajúc sa sám seba who the f... is that guy? Stihol to. Z pásu vychádza produkt... ()

FunnyXis

Příjemná komedie s pěkným hereckým obsazením. Krásná demonstrace toho, že jsou lidé kteří na úkor svého "neštěstí" nejsou sobečtí a udělají co je správné a také, že přátelství je jedna z nejdůležitějších věcí co máme. Za mě 7/10 ()

TommyDiamond

Stokrát lepší než Pařba ve Vegas…. Aktéři a jejich nadhled nad svým věkem, životní zkušenosti a chuť si asi naposledy pořádně užít jsou tou pravou kombinací. Nevím proč, ale filmy jako Než si pro nás přijde nebo Jako za starejch časů mi neuvěřitelně sedí. Atmosféra, herecké výkony starochů i jejich jemný humor mě tak jen utvrdili v tom, že méně než čtyři hvězdy dát nemohu.... ()

sWONDER

Možno som mal zas raz slabú chvílku, ale Turteltaubovi som poslušne zožral aj s navijakom všetko čo pripravil. Brooklinská štvorka ma jednoducho velmi bavila so všetkými celkom vtpnými, srdečními, ale aj sentimentálnimi a trápnymi momentami. Páni v rokoch velký sympatáci, vlastne ako celý film. No, rozhodne nadpriemer. ()