Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Mamlas

Nostalgické drama s romantickým podtextem a několika vtipnými hláškami snažící se působit jako komedie. Doplněno o kraválovitou hudbu, která řvala snad třetinu filmu. Úplně jako když pejsek a kočička vařili dort a, i když smíchali samé dobré věci, výsledek byl na prd. ()

srncek

Úplná pohodovečka s akurátnou dávkou nostalgie a obavy z toho,že to bude len oldies variácia na Hangover,alebo niečo podobne stupídne,sa našťastie rýchlo po úvode vytratili...Samozrejme herci VÝBORNÍ. Sympatický filmík,ktorý sa na nič nehral. 82% ()

Pitryx odpad!

To je zase kecání a přemlouvání než se to rozjede. Stejně divák ví, že se ten dotyčný přidá, tak proč kolem toho takové orgie? Jenže ono se to pak rozjede, ovšem asi jako vlak motorák do hodně prudkého kopce. Celý film je vlastně jen o příhodách party dědků. Tyto příhody nejsou ani veselé, ani „akční“ ani nijaké jiné. Jsou pouze velice nudné. Ono se to vůbec celé vleče jako slimák, a já si div nevyvrátil oči, jak jsem zíral do stropu. Děsná nuda. 2014022510050/10459 ()

Vocoun

Tak tenhle film mě naprosto zasáhl. Nejde ani tak o to, že bych se u něj trhal smíchy ( i když smál jsem se docela dost, velmi příjemná komedie), jde spíš o to, jakým stylem je vyprávěný a jakou pointu skýtá. Není mi sice 60 nebo 70, ale neuvěřitelně jsem se shlédl v příběhu o hlavních hrdinech. Celkový příběh o nenaplněné/naplněné lásce, přátelství, pomoci... Prostě se mi to totálně dostalo pod kůži, až trochu nečekaně. Navíc fantastičtí herci. Netvrdím, že zrovna v tomhle filmu předváděli oscarové výkony, ale vidět tyhle 4 v jednom filmu? Už jen proto to stojí za to. Takže pokud to shrnu, po emocionální stránce mě to totálně dostalo, slušně jsem se nasmál a film uběhl jako voda. Nemůžu jinak než za krásné 4 hvězdy. 77% ()

gicous

Šediny ve vlasech, tváře plné vrásků, umělé klouby, nastřelené zuby. Mládí je v tahu, charisma zůstalo. Pořád se na ně dobře dívá, pořád to jsou hvězdy, dokonce i v tak pokročilém věku. Douglas, De Niro, Freeman a Kline dokážou svým hvězdným kouzlem stále udržet nad vodou průměrný, upracovaný a rozvleklý film. 4/10 ()

lucky.loo

Sympatická oddechovka kde se potkali legendy stříbrného plátna pospolu aby si užili jako kamarádi Billyho (Michael Douglas) rozlučku se svobodou a rozvzpomněli se tak na mladá léta. Z hlediska děje samozřejmě prvoplánovité, ale zároveň uvolněné, pohodové a nenucené herecké výkony filmu určitě pomohly. Z mé strany hezké tři hvězdy :) . Hodnocení: 72% ()

64B

Hořká, sladká, smutná, bezva, bomba komedie. Vysoce uvěřitelný příběh, skvělá čtyřka, která si bezmezně užívá v Las Vegas. Na hereckých kvalitách hlavních postav nemám co vytknout, opravdu jsem hltal vše, co řekli, vše co se stalo. A v těch smutných chvílích, kdy pravdy vyplavaly na povrch jsem měl slzy v očích. LMFAO mile překvapilo a na hercích bylo vidět, že si natáčení vyloženě užívali, což člověka ještě víc potěší. ()

VojtaMarek00

Dokonalá parta legendárních herců, kteří se prodali do něčeho takového. Je to prostě o suprcuprhiperskvely dovoleny ve Vegas maskované jako rozlučka se svobodou. Film se snaží být originální tím, že hlavní aktéři jsou dědové, a ne parta sexy mladejch herců ze stmívání a podobného smogu ze kterých jsou třináctky úplně nadržené, ale doopravdy to vlastně vůbec originální není. Ale určitě je to líbivé, to zas jo. Vlastně mi bylo celkem líto, když to končilo, je to taková pohodová blbůstka na nudný večer, ne žádná náročná podívaná. Btw: Freeman je bůh! ()

martinkaziki

Dát dohromady tuhle čtyřku byl výbornej nápad a i když zápletka byla příšerná, tak mě to bavilo. Takhle nějak si představuju oddychovou komedii. Nicméně je mi jasný, že kdyby chybělo tohle vskutku hvězdný obsazení, byl by to spíš průšvih. ()

DavidUrbanCZ

Tenhle film je dobrý. Průměrně dobrý. Milionkrát ohrané téma oživují umírající herci, což tomuto filmu dodává jakousi jiskru, ale nic víc nic míň. Pro pobavení opravdu dobré, klasická americká komedie o velké pařbě, přátelství a nějáké té lásce. Velice se mi líbil herecký výkon Morgana Freemana, ale osobnost jeho kapacit si rozhodně zaslouží lepší role. Celý film vlastně tak nějak zeje do prázdnoty otřelých vtipů, takže jeho průměrnost skoro až bodá do srdce při pomyšlení na to, že se film dal zrežírovat mnohem líp. Průměrné tři hvězdy. 5/10 ()

PATWIST

Film kopirujúci sériu Vo štvorici po opici akurát zo seniormi, a nie hociakými ale zo známymi filmovými hviedzami. Dokonca by som povedal že ide o duchaplnejší a dojímavejší príbeh ako Vo štvorici a humoru sa taktiež dočkáte :-) ()

Felisr

Kdo se namlsal vtípky v traileru, bude posléze zklamán, protože další už ve filmu jaksi nejsou. Za mě hodně slabé 3 hvězdy. ()

Guran

Už tolikrát jsem viděl filmy, kde je dobře zpracovaný úvod, ale pak se to časem zvrtne a vyjde vám z toho pěkná blbost. Ze všeho nejvíc mě zarazilo, jak se mohli čtyři vynikající herci ukecat a přidat se na seznam výtvarníků tohoto paskvilu. Děj je naprosto stupidní, rozhodně mi nesedí, že čtyři dědkové jeli na stará kolena navštívit Vegas, nebo že se Douglas jako dědek žení s o 30 let mladší ženou. Tady by mi spíše sedělo, že to jsou stále mladí kluci, kteří ve Vegas loví holky, či utrácej prachy, ale to by je nemohli hrát Douglas, De Niro, Freeman a Kline. Rozhodně by mě film bavil víc, kdyby měl propracovanější scénář. Srandy tu nejsou skoro žádné, spíše trapnosti a nuda. Měl jsem poslechnout své svědomí a ndívat se na tento film, ale to herecké obsazení mě přitáhlo za ruce. ()

subic

Hvězdně obsazená, ale zcela tuctová romantická komedie. Velká očekávání se nenaplnila, ale i tak slušné. 62% ()

kslaww

Plejáda mých oblíbených hereckých hvězd v pozdním věku mě neurazila...nějaké záchvaty smíchu se nekonali...ale film má hlubší myšlenku než bandu staříků ve Vegas... ()