Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Maniik88

Milý, úsmevný filmík s hereckými legendami, ktorý ale neponúkne nič, čo by sme už niekde nevideli. Od nálepky ďalší zbytočný prúser ho držia iba 4 sympatický veteráni, ktorí si vedia zo seba urobiť srandu. Taký neškodný film pre naše mamky a tatkov. ()

beso74

Ako ohodnotiť tento film? Tak nad tým som si lámal hlavu ešte hodne dlho po jeho dopozeraní. Film deklarovaný ako komédia nie je totiž tak úplne komédiou. Skôr melodrámou o stárnutí a stotožňovaním sa s faktom, že najčastejšou ak nie jedinou spoločenskou udalosťou sú pohreby priateľov a zoznam liekov, ktoré treba každodenne pohltať je takmer rovnako dlhý ako ten s menami kasín vo Vegas. A práve tu sa štvorica viac menej charizmatických gentlemanov rozhodla vydať. Ak by niekto chcel pri tomto filme vypnúť a vyrehliť sa do zbláznenia, ako som to mal pôvodne v úmysle aj ja, bol by veľmi sklamaný. Štylizácia do Hangover po 40 rokoch je viac ako katastrofálne zavádzajúca. Ak však bude potencionálny divák schopný trošičku zapnúť mozog na vyššie obrátky a porozmýšľať, môže dostať niečo takmer na úrovni iného filmu Turteltauba, Fenoménu s Johnom Travoltom. ()

Zombiepod

Dôchodci a rozlúčka so slobodou vo Vegas? Prečo nie. Štvorica fantasticky zohraných hercov, ktorí snáď nikdy nesklamali, v maximálne pohodovom, vtipnom a príjemnom dobrodružstve. Čo najviac sklame je fakt, že filmu chýba šmrnc, viac života a nebolo by na škodu ubrať trochu tých zbytočných sentimentalít. Morganov tanec a vsuvka s 50 centom super, na jednorázovú zábavu dostačujúce. ()

saluki

Kdyz jsem videla seznam jmen v hlavnich rolich a celkovy napad, cela natesena jsem usedla k obrazovce s ocekavanim dvou hodin smichu.... a moc jsem se teda nesmala. Ve filmu je sice nekolik hodne ci mene vtipnych okamziku (osobne me pobavilo strkani letaku za kalhotky stripterky :D ), ktere ale podle me mohly byt mnohem vice a lepe vygradovane. Namisto toho se reziser rozhodl venovat tak tri ctvrte filmu resenim nejakych moralnich sentimentalnich historii ustredni ctverice - resty z minulosti atd., pri kterych hraje takova ta "romanticka" hudba a diky tomu mi bylo zahy jasne, ze od tohohle zadnou velkou hlaskovaci zabavu cekat nemam. Pritom se sesli takovi ctyri stari bardi, vzdyt z toho mohla byt podivana roku! Film me kazdopadne pobavil, o tom zadna, znovu ho uz ale videt nepotrebuji. Slabsi prumer. ()

Bastinka

Vím, že takhle by se film hodnotit neměl...ale ty chlapíky mám ráda - takže musím dát 4*, ale dějově to má tak na 3* ()

DaveSmith

Ale že se nám to tady sešla povedená čtyřka. A jsou vtipní, ironičtí a sarkasmus z nich jen čiší. Bohužel to trvá kratší dobu, než bych si byl býval přál. V první půlhodině jsem se tak nasmál víc než po zbytek filmu. Pak tenhle kousek spadne do průměru. Najednou je z ní typická "bláznivá" naprosto předvídatelná komedie, ve který si všichni zůčastnění naprosto a totálně užívají. Škoda, měli nášlápnuto mnohem líp. I tak jde ale o povedenou a příjemnou komedii, která trochu promrhala potenciál. ()

sigi2

Poznáte taký ten milý film, ktorý vám pohladí dušu, ale nie zas až tak veľmi? Ktorý ste už osemkrát videli, len s inými hercami a iným režisérom? Ktorý budú dávať v televízii v pravidelných intervaloch každý rok, ale nikdy nie v hlavnom vysielacom čase? Tak toto je on. ()

Scraffy

Ja som sa náhodou bavil a to pôvodne komédie nemám rád a v podstate ich ani nepozerám. Tu som ale urobil výnimku, kedže sú tu skvelý herci. A čuduj sa svete... film mi ubehol celkom rýchlo a po celý film som mal minimálne na tvári úsmev. Jediné čo ma na filme štvalo bola tá hlavná ženská postava, ktorá ma po zvyšok filmu srala. Inak v pohode oddychová komédia, ktorá sa nesnaží o trápny humor. ()

Shitonit

Film patrně natočenej jen tak pro radost. Je pěknej, což o to, sledovatelnej, jen mě to nějak nestihlo trefit do srdíčka. Asi to musím zkusit znovu. Je to film, kterej je vhodnej na vraždu dlouhý chvíle. Víc nevim. ()

Duke90

Nenáročná zábava pro všechny diváky v čele se sympatickými (nestárnoucími) hereckými veterány. kteří se po "pár letech" rozhodli zavzpomínat na staré dobré časy a pořádně to rozjet ve Vegas. Ani po TĚCH pár letech se v dnešním světě rozhodně neztratí a pořád mají v zásobě kupu hlášek, kterými zásobují jak sebe, tak všechny ostatní v okolí, viz De Nirova scéna s polévkou. Já se příjemně pobavil a díky tomu že mě kluci vůbec nenudili uděluji každému z nich jednu hvězdičku. ()

winstonik

Vskutku príšerná záležitosť, ku ktorej by napísal lepší scenár aj scenáristický elév slovenských telenoviel. Z tohto bolia uši od prvej minúty. ()

Locksley

No, mám tyhle chlapy docela rád a čekal jsem, že se náramně pobavím, ale bohužel se tak nestalo a z kina jsem odcházel docela unuděnej. Jedno pozitivum jsem ale našel, zasmál jsem se přesně jednou a to je víc, než u neskonale nadhodnocený a trapný ( pro mě) Pařby ve Vegas. ()

kubilov

Že Hangover pro důchodce? Ale kdeže, Last Vegas je jen příběh o Bachelor's party nespokojeného Douglase a jeho třech kamarádů, osamělého Roberta, opomíjeného Morgana a znuděného Kevina, plný nejrůznějších klišé a rodinných či přátelských hodnot, přesto nejde o žádný trapas. Když má člověk alespoň některé aktéry rád, tak je to ideální oddechový film s pár úsměvnými momenty, šíleným Redfoo a otráveným 50 Centem. Morganova nejlepší komediální role posledních let a za to hodně lepší 3* ()

uodevr

Tabuželvák se tedy moc nevytáhl. Mohla to být fajn odreagovačka s partou hereckých legend toho nejvyššího kalibru, nebýt té abnormálně kýčovité a hlavně naprosto zbytečné romantiky a té šílené přemíry patosu tak nějak všude. A jestli to bylo myšleno jako pohádka, pak mi v tom scházeli duhoví mužíčci na jednorožcích. Ve finále tedy vlastně ani nevím, co tím chtěl želvobásník říci. Nicméně Vegas jako kulisa má stále něco do sebe. ()

MartinTerran

Čtveřice starých pánů se jde bavit do Vegas na rozlučku se svobodou a proč ne? Jde o film, ve které si nejdříve všimnete známých herců, kteří se zhostili hlavních rolí. Komedie je výborně natočená a jelikož nejsou představitelé nejmladší, není nijak ztřeštěná a bláznivá, je decentní, kvalitně natočená a vtipná a tak by to mělo vypadat. Víc podobných filmů! Hodnocení: 80/100. ()

vieriX

Obsazení nabízelo mnohé je tu spousta starých vlku, kteři do toho mohli dát mnohem a mnohem více, ale chyba bude už na scenaři a režie nenabízi taky mhohé. Pokud se nehrálo na sentimentálni hranu tak film skvěle utíkal ale bohužel to nikdy dlouho nevydrželo. Prostě neproměněna příležitost která kolísa mezi pruměr až lehký podprůměr. ()

chesterko

Nebyť tamtých pánov, tak o to človek ani nezavadí. Herecké obsadenie je jediným okuzlením tejto snímky. Ohromne nudný a hlúpy príbeh bez zápletky. ()