Zprávař 2 - Legenda pokračuje

• Česko Žvanilové (více)

Nejlépe hodnocený zprávař ze San Diega, Ron Burgundy, se vrací na hlavní zpravodajský kanál. Poté, co ho manželka Veronika připravila o práci, si Ron vezme na pomoc celý zpravodajský tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ron Burgundy se s manželkou Veronicou a synem Walterem přestěhovali ze San Diega do New Yorku, kde si žijí na vysoké noze. Když se však šéf rozhodne povýšit Veronicu na moderátorku hlavní zpravodajské relace a Ron zůstane na dlažbě, všechno se změní. Zhrzený Ron míří zpátky do San Diega, kde pracuje na částečný úvazek v Podmořském světě. Pak ale přichází vykoupení v podobě muže jménem Freddie Schapp, který je výkonným producentem ve společnosti Global News Network - hlavního čtyřiadvacetihodinového zpravodajského kanálu. Ten najme Rona, aby dal znovu dohromady celý zpravodajský tým ve složení Champ, Brick a Brian, s nimiž se vrací dobýt New York, kde se musí popasovat s nočními směnami a velkou výzvou. Ron přijde s převratným novým nápadem jak změnit podobu zpráv, čímž se dostane zpátky do vrcholové hry. (HBO Europe)

Ryšty

Ten konec byl už i na mě trochu střeštěnej a moc se to ke zbytku nehodilo. Ale jinak to byla dobrá zábava. ()

TomStrom

Asi největší highlight absurdního a buranského humoru, jaký jsem viděl od Grown Ups 2. Od jedničky se to moc neliší, kvalita příliš neupadla, solidní tři hvězdy, čtvrtá je za vylepšenou bitvu zprávařských týmů z prvního dílu. Zejména potěšily ty cameo-role. Za mě celkem spokojenost, ale milovníci inteligentního humoru uberou čtyři hvězdy. ()

Shaleman

Tak jednoduché a blbé, že jsem se musel okamžitě zamilovat a celých 119 minut smát a několikrát až k slzám, které nechtěli přestat cákat. A ani jsem k tomu nepotřeboval crack :) ()

Jazz06

Je to zbytečně dlouhý a má to hluchý místa, ale i tak. Klasická Ferellovka. Souboj zprávařů na konci je vrchol stupidity, ale já se u toho královsky bavil (velký podíl na tom určitě měla hvězdná camea). ()

Likan7

Ani zástup slavných herců na konci nepomůže od takovýho průšvihu. První Zprávař má solidní hodnocení, mě nebavil, dvojka Zprávaře mmá mnohem horší hodnocení, mě to zase překvapivě vůbec nebavilo. Vtip tu ale občas i střídá jen trapno. Absurdita některých scén postrádá význam nebo alespoň vtip a celý mi to přijde jako nahodilý sled scén, které by měly působit vtipně. ()

Maximilianus

Kvalitou bol tento diel veľmi vyrovnaný prvému, ale bohužiaľ bol menej bláznivý. Napriek tomu obsahuje veľa humoru a nechýba aj ďalšia epická bitka spravodajských tímov, takže z mňa veľmi obstojné pokračovanie. 6,8/10. ()

Shredder

Typicke druhe pokracovanie, navonok je vsetko zvelicene a upgradovane, interne bezduche a otrepane. Netvrdim, ze sa nenajdu zabavne momenty, no sardonicke vtipy maju navrch a niektore scenky, napriklad vsetky s Carellom a Wiig posobia uplne random, ako keby si McKay s Ferrellom mysleli, ze cim viac odveci vetu im napisu do scenara, tym zabavnejsie to bude. Format jednotky je tu dokonale kopirovany, druhy Burgundy vsak uz kultovy status neziska. ()

RAFT

A máme tu pokračování,co bych k filmu dodal ,tak za prvé skoro to samé jako 1 .díl . Občas byli i dobré záběry . ()

crjules

Sebrat trochu trpelivosti a prokousavat se filmem pres nudne, trapne pasaze a zhovadilostni, kretenske radoby vtipne sceny, jinak to nejde. No a mezi tim vsim, se da najit i dost dobrych gagu a hlasek,ktere vas za tu trpelivost odmeni. To je holt Ferrell.Ale mam ho rad :) Pri ceste karavanem se smejicim se "weather manem" a nasledne zpomalene bouracce, jsem ale brecel smichy! Nic proti nicemu *** a pochvalu za paradni soundtrack! ()

D.awi.d

Nejlepší na tom filmu je, když si uvědomíte, že ta dementní televize, kterou parta kolem Burgundy vytváří, je vlastně Nova. Sakum prdum komplet, takhle přesně ta TV funguje. A pak je tu pár absurdních humorů, ale nikdy nemáte pocit, že film se rozjel na 100%. Což je škoda, potenciál tu byl rozhodně větší. ()

Wolfinas

Těch posledních 40 minut jsem tak prskala smíchy, že tomu musím dát 4 hvězdičky. Zbytek slabší průměrný humor. ()

JohnZ87

V mnoha ohledech slabší a bohužel i trapnější než první díl (případně alternativní Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie). Kvalita gagů kolísá od velmi povedených až po vyloženě trapné. Stejně jako v prvním dílu potěší velké množství cameo roliček známých herců. 60% ()

Looka

85% stejně dobré jako jednička. Dokonce bych se troufl, přirovnat to k zlaté éře Žhavých výstřelů nebo Bláznivých střel. ()

Stanix

O něco slabší pokračování, ale co čekat od absurdně iracionálního humoru Willa Ferrella, ono se to někdy povede, někdy né a taky to někdy sedne a jindy zase vůbec, že? Ostatně první díl nebyla zrovna legrace k popukání, takže jsem žádné zázraky nečekal. V podstatě se jedná o značně nafouklý recyklát prvního dílu, který ale "funguje" více méně stejně. Začínám si více všímat Carella, který má v sobě neskutečný komediální potenciál ba přímo talent. Sqelá scéna: Kolize dodávky. ()

Novinka Adama McKaye má hvězdné obsazení

Novinka Adama McKaye má hvězdné obsazení

16.10.2020

Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry a Jennifer Lawrence. Málokdy se vidí až takto hvězdné obsazení,… (více)

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (více)

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)