Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

C0r0ner

Já moc dobře vím, že to je založené na humusárnách, nadávání a debilitě, ale je to prostě taková prdel, že je to plné hodnocení povinností. Naprosto chápu lidi, kterým se to příliš nezamlouvá, nicméně pro mě je to splněný sen, při kterém jsem většinu času řval smíchy a nemohl se na ty píčoviny vynadívat. 95% ()

campix

Nikdy jsem neměl celou bandu, co se motá okolo Jackass, příliš v lásce. Tento humor se mě totiž ve většině případů naprosto netýká a také se mi nelíbí. Ale Bad Grandpa mě poměrně překvapil. Líbí se mi, že sled taškařic, které připravují Jackass na náhdoně kolemdoucí měl v pozadí i jistý příběh nebo dá se říci nit, který by je spojovala dohromady a dávala jim tak větší smysl. Stále mi přišla většina vtípků naprosto nevhodných, ale párkrát jsem se opravdu zasmál. Nicméně maskování Johnyho Knoxwilla bylo vynikající. Opravu bych ho nepoznal. Poprvé a také s největší pravděpodobností naposledy. ()

Šimpy

Johnny Knoxville je prostě správnej psychopat. Ale ještě lepší je ten malej kluk...obzvlášť při tanečním čísle. Boží. A hlavně ten film tak rychle uteče, scénka následuje scénku. Škoda, že se to pokouší naroubovat na ne zrovna funkční příběh, který nejvíce vázne při dialozích meti dědou a vnukem. ()

Radiq

Chch, tak tohle se tentokrát Jackass povedlo. Hlavně kvůli tomu, že tam nejsou ty totální nechuťárny, ale pěkně skrytou kamerou zachycený úchylárny. Dělání si srandy z lidí je to, co se mi na Jackass dycky líbilo nejvíc, takže si to zaslouží vyšší hodnocení, než všechny předchozí Jackass počiny. Takhle má vypadat správná drsná skrytá kamera, né ty suchárny, co vidíváme v televizi... K dobru je tam i to, že to má docela i nějakej děj. A ten kluk se taky pěkně zapojil... ()

eisha3

Vždycky jsem chtěla víc Irvinga Zismana, protože je prostě dobrej. Celovečerní film, no... to zas být nemuselo, ale dobře. Ne že bych se nebavila, já se u Jackass bavím vždycky (ač to vlastně není Jackass). Po dvou měsících od zhlédnutí si ale skoro vůbec nic nepamatuju, na tom něco bude (ne jen to, že mám obecně dost špatnou paměť). I přesto jsem tehdy dala čtyři hvězdičky, to měnit nebudu (alespoň dokud to znovu neuvidím). ()

ProfesorLotr

Neviděl jsem žádný Jackass film před tímhle a nedokážu říci, jaký je to oproti tomuto snímku rozdíl, ale pořád nechápu jak tahle vtipy nabytá sranda může mít jen 65%! Po celou dobu jsem se hrozně hlasitě smál a vůbec to nešlo zastavit. O geniální scéně ve striptýzovém baru ani raději nemluvím. Možná to někomu může přijít stupidní a ponižující, ale já se příšerně dobře bavil. JÁ CHCI SQUEL!!!!!! 88% ()

Mol

Jako scéna s rybou mě totálně odrovnala. To byla asi ta nejsměšnější věc co jsem kdy v životě viděl. ()

HorrFi

Pro mě nejlepší Jackass co jsem kdy viděl.. nejlepší komedie co jsem viděl za poslední 2roky.. některý scény byly trochu přehnaný ale fakt jsem se pobavil ()

Khumbac

Bavil jsem se velmi dobře, někdy až záchvaty smíchu. Jak čuměl chlápek v restauraci na vopšplíchnutou zeď atd. Zhnusila se mi USA - tolik tlustých žen! ()

chelseaman22

Slovy klasika: "Pes to neviděl, kočka o to nezakopla." Výjimečně interesantně nestádní počin se zrodil kdes za mořem v kapitalistické velmoci, kde teenagers žijí prakticky jen konáním X-Games v Aspenu (stát Colorado) a sjížděním pitomých infantilních hnusů typu Scary Movie. A hle, nějaká osoba závislá na fajčení sušeného listí přijde s nápadem natočit něco realistického s humorem, jež aplikují osmdesátiletí kmeti nostalgicky mluvících o bezva vojenské službě v Korei. A světe div se, já se smál tak intenzivně, až jsem znepříjemňoval soustředění se na Goetha veškerému obyvatelstvu na koleji v dosahu pěti metrů! Scény s chytáním kapra, s tancovačkou na Miss "Je mi 10 a mám na sobě make-upu jak děvka z E55", srážka nebohého tučňáka či raketový start s raketou u Wallmartu byly natolik úsměvné, že jsem si je následujících dvacet minut po zhlédnutí přehrával alespoň dvakráte (a to se mi naposledy stalo u těch žlutejch mimoňů přátelé!). Knoxville bude dobrý kmet! 87% Celosvětový výdělek k 13. 3. 2014: $150,903,019, což je 10,01 násobek budgetu ()

ivan_drago

Spousta nedotažených situací, film se prakticky vystřílel v trailerech a zbytečná dějová linka, která ani jednotlivé gagy nespojuje a ani jim nija knepomáhá... Prakticky jediný dotažený vtip je ze soutěže krásy, ale to už jsme taky někde viděli, že... jinak maska Irvinga je luxusní, né už tak věčné prdění a sprostá mluva, nic proti nim, ale zde to naprosto nesplňuje účel a celý film se jaksi míjí účinkem... a to celé uskupení Jackass neskonale obdivuji a jejich humor a kaskadérské kousky miluji... ()

kinghome

Irving by se hodil do scének Jackass, ale jako celovečerňák je to blbost, jak tu už někteří píšou, Knoxville to prostě celý sám neutáhne a 92 minut je zatraceně hodně. Nejlepší na celém filmu jsou závěrečné titulky, vlastně jediné co mě vážně pobavilo byla scénka s tučňákem, u zbytku jsem se třeba pousmál, ale není to ono. Slabší 3*, tu třetí jsem musel přidat za masku Irvinga, to jak dokáží nalíčit Johnnyho je úžasný, nikdy bych ho nepoznal. ()

Johnny.ARN

Tak toto je v prdeli. Nemám to síce s čím porovnať, ale nasmial som sa neskutočne. Bizardnosť v niektorých scénach bola až moc. Tie reakcie ľudí ktorý na niečo také neboli pripravení, no perfekt. Johnny namaskovaný skvele, to teda hej. Dokonca tam bola aj emócia, vnútorny boj a samozrejme happyend. Takže nominácia zaslúžená, zábava zaručená. 4 z 5 ()

honx

Kritika směřující na lákavý trailer a na následné zklamání z filmu se na internetu omílá velmi často. Tady však máme pravděpodobně rakordmana. Zdá se mi, že opravdu všechny vtipné scény, které stojí za zmínku, jsem viděl v upotávce a dosazení do celovečerního "road movie příběhu" byla zbytečnost a jen ztráta času. Jako zpříjemnění klasického Jackass-klidně, ale tohle už ne...55% ()

Mrkvič

Tři hvězdičky za tři parádní scény. Piňďour v automatu byl úžasný díky ksichtům lidí okolo. Scéna ve strip klubu faózní díky Johny Knoxvillovi a potom si i malý prcek zaslouží ocenění a to asi hlavně za scénu na soutěži krásy. Bohužel je ale film pospojován takovým nějakým dějem, kdy to není ani zábavný, ani zajímavý. Na zasmání je to ale snad lepší i než jiné filmy této skupiny, kde si spíš jen navzájem ubližují. ()

Ryuuhei

Jízda, která dokáže díky opravdovým reakcím nicnetušících lidí opravdu pobavit. Dokonce mě překvapilo, že zde byl zakomponován i nějaký ten příběh na pozadí, který se víceméně snažil o navození emocí hlavně v pozdějším vývoji děje. Myslím, že celkově vtipné (i já se párkrát zasmál a to zrovna mě rozesmát chce notnou dávku štěstí), zábavné a celkově taková dobrá jednohubka od tvůrců Jackass, jejichž styl humoru čiší ze všech stran. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021