Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

3DD!3

Detektivka na míru pro všechny kadeřnice, které vládne skvělá Jennifer. Sandlerovská variace na Agátu Christie obohacená spoustou bezvadných hlášek příjemně utíká. Žbrblající Sandler je díky výbornému dabingu typický český dovolenkář s bolavými zády soustředěný na jídlo a sex. Luxusní výměny názorů manželů po letech, krásná Gemma Arterton a svižná honička na závěr... Bavilo mě to víc než jsem si byl ochoten přiznat. V letadlech jsou i bary? Sakra, že se toho nedožila máma. Byla alkoholička. ()

Spiker01

Nikdo asi nepochybuje o tom, že Sandler už nějakou dobu komedie netáhne. Trailer na Murder Mystery mě ale celkem zaujal, tak jsem si řekl, že si nějakou tu slaboduchou komedii na Netflixu zase pustím. Navíc si k sobě mohl dát někoho mnohem otravnějšího než Jenny Aniston. Výsledek je přiznaná parodie na Agathu Christie a ačkoliv se člověk občas trošku zasměje, vyloženě doporučit bych to mohl pouze fanouškům těchto kdysi známých herců. Neškodných 7/10. ()

gogo76

Priznám sa, že som čakal podstatne viac humoru, niečo zafunguje niečo nie, ale hlavná dvojka dokonale ladí a fakt im to sekne, takže sa na to dá pozerať. Váhal som medzi 2 a 3 hviezdičkami, ale sympatie k hlavnej dvojici zavážili. 50%. ()

pepo

Jedna z najlepsich Sandlerovych komedii. Co sice neznamena, ze som sa smial, ale vacsinu casu som sa aspon usmieval. Skor nez parodiu na Agathu Christie mi to pripomenulo modernu variaciu na Thin Mana. Hlavne kvoli funkcnej chemii ustredneho dua. Ziadna slava, ale kuknut sa to da 5/10 ()

Xmilden

Aniston zavolala Sandlerovi zda nemá možnost točit něco co se odehrává v Evropě. Takže slovo dalo slovo a hurá na prázdniny do Středozemí. Vtipů minimum, zato se poměrně poctivě vyšetřuje a nakonec se přecejen zase jednou ukáže že vrahem je Komorník. Obě naše hvězdy natočily v minulosti mnohem lepší komedie. Anistonku už věk pomalu začíná dohánět. Sandlera už dohnal dávno. 45% ()

Fiftis

Neprečítal som si o tomto filme nič dopredu. Myslel som, že pôjde o ďalšiu z množstva Sandlerových komédií a priznajme si, väčšina z nich stojí za vyliž. Ono to ale komédia v podstate vôbec nieje a to je najväčšie plus tohto filmu. Pár drobných vtipov sa objaví, ale nič trápne ako sme od Sandlera zvyknutí. Celé to pripomínalo Vraždu v Orient exprese a ono, čuduj sa svete to tak aj malo byť, čo všetkým došlo pri záverečnej scéne. Mám rád podobné vyšetrovania vraždy, tu to bolo v krásnom Španielsku so zaujímavými postavami a aj hercami. Milované Jennifer Aniston a Gemma Arterton "starnú" do krásy. V závere veľmi - VEĽMI - pekná akčná jazda, pripomínajúca začiatok Quantum of Solace alebo staré dobré Taxi. V sprievode veľmi dobre zvolenej hudby. Možno hudba mohla byť počas ostatnej stopáže výraznejšia. Keďže - ako som písal vyššie - som nečakal od toho filmu veľa, dostal som viac než som očakával. "Do you have any idea how cool you are?" ()

filmfanouch

Nefungující jako komedie, nefungující jako detektivka a už vůbec nefungující jako parodie na detektivky. Vždy boží Jennifer Aniston to táhne nahoru co to jde, Adam Sandler mě ale štval jako nikdy předtím. Celkem pobavil John Kani, po dlouhý době opět dorazil Terrence Stamp a Luke Evans je sympaťák. Moc zbylejch kladů ale nenacházím a Netflix dodává další podprůměrný snímek, který má štěstí v tom, že šel rovnou na streamovací službu, protože by v normální distribuci snad normálně neměl šanci uspět. Sandlerovy komedie mě dřív vždy zvládli alespoň trochu pobavit, od přechodu na Netflix už to ale zárukou není a chybí mi starý Sandler, který mě dokázal bavit nejen v animované HotelTransylvániovské podobě.... ()

Pepinec

Tož rozhodně z toho jde větší pohoda, než ze všech vašich komentářů dohromady. To je zas v áleji sucharů... No nic, mně to náladu zkazit nemůže, konec konců mám pocit, že Ádovi s Jenn je zdejších 54% taky docela fuk. ()

Cappuccino

Nie som žiaden odporca Sandlera a naopak ma jeho komédie vedia občas pobaviť, ale toto bola scenáristická strela vedľa. Vyslovene z chuti som sa zasmial pri filme jeden jedinýkrát, a to je pri komédii celkom problém. Aniston aj Sandler sú okej, ale situácie, do ktorých sa dostávajú, sú skôr trápne a určite nie zábavné. ()

misterz

Treba uznať, že dvojke Sandler-Aniston to spolu pristane, čo neraz dokázali aj v iných spoločných filmoch. V tomto prípade však samotný krimi príbeh toho moc neponúkol, aj keď na druhú stranu oceňujem akýsi pokus o parodovanie klasických Christieovských krimi príbehov. Humoru som tiež čakal viac. Možno tu chýbal bláznivý Nick Swardson, aby to trocha po tejto stránke rozprúdil. Celkovo však spokojnosť, lepší priemer. 65/100 ()

pornogrind

Krimi komedie z produkce Netflixu se známou komediální dvojící Sandler/Aniston. Komediální stránka filmu na mě absolutně nefungovala a ta kriminální mě pro změnu absolutně nebavila. Takže film jsem spíš protrpěl. O nějaké zábavě nemůže být ani řeč. ()

Vančura

Veskrze nesnesitelná komerční sračka pro hodně nenáročné diváctvo, která se naštěstí z hlavy vykouří více než rychle, abych zapomněl, že jsem něčím tak debilním mrhal čas. ()

liskam

Sandler a Aniston mi k sobě prostě nesedí. Takže to ovlivnilo celé mé vnímání filmu. Škoda. Takhle pouze 60% ()

kingik

Agatha Christie naložená v Sandlerově formaldehydu. Osvědčená dvojice Adam Sandler a Jennifer Aniston (v tomto pořadí jsou uvedeni i v titulcích filmu) se ujímají "vyšetřování" a rozlousknutí záhadné vraždy zámožného postaršího miliardáře, který sice skonal přímo před jejich zraky, ovšem krátkodobý výpadek elektrického proudu prakticky znemožnil identifikaci vraha, co proklál jeho hruď. Hned je plno podezřelých, kteří v době vraždy s ním byli přímo v jedné místnosti, je jich celkem 9, včetně Sandlera s Aniston. Podezřelých osob, které jsou originálně zábavné i sexy (viz Gemma Arterton) bude postupně ubývat, jelikož vrah je bude systematicky likvidovat a uklízet ze scény. Nápad dát se do křížku s veleslavnou spisovatelkou detektivek je v případě Sandlera a spol. hodně nezvyklý, a rozumné bylo námět "uklidit" na Netfix, kde dílo zaznamenalo velký divácký zájem i nevoli kritiky. V kinech by film určitě návštěvností nepřekypoval. Už pouhý fakt, že divák jde na film s vědomím, že jde o bláznivou komedii, přičemž vtipných gagů je zde jen hrstka, dodává dílu punc určité (aty)pičnosti. Tím nechci tvrdit, že celé pátrání má seriozní průběh, ale nízká prezentace gagů může být zklamáním. Ke všemu události naberou spád až někdy po roztahané třičtvrtěhodině, kdy dojde na záhadnou vraždu, a následně se ústřední protagonisté prokáží detektivní vlohami. Od vraždy se film stane zábavným. Hlavní hvězdy jsou mile i vkusně zábavné, rafinované odkazy na detektivní pátrání v klasicky literárním stylu se vinou scénou, která je zaplněna luxusními přímořskými evropskými letovisky a honosně vyhlížejícími interiéry i na oko příjemnými exteriéry, načež vůle vypátrat vraha nenechá lhostejného nejednoho diváka. Patrně se ve svém detektivním úsudku vyznamenáte a vydatně dopomůžete k odhalení i dopadení identity vraha. Je určitě dobré k filmu přistupovat jako k parodii na detektivní romány (viz pointa). Tenhle styl není určitě nikterak objevný. Kyle Newacheck určitě není režisér, který by se bral smrtelně vážně, stejně tak scenárista James Vanderbilt. Nemáte-li problém s decentní zábavou, která zaplácne nudný den, určitě můžete dát produkci Adama Sandlera, Jennifer Aniston a Charlize Theron průchod. Vzhledem k nenadálému úspěchu je možně, že první dva jmenované v podobném duchu nevidíme pohromadě zdaleka naposledy. 7/10 ()

Snorlax

Křečovitý humor je doprovázen ještě křečovitějším humorem a tím nejkřečovitějším humorem. V tomhle filmu chybí jen křečové žíly. ()

Kudly4

Už jsem si myslel, že nedojde na honičku, no závěr to alespoň trochu napravil, jinak bych zůstal na 2*. Pokud čekáte komedii, tak na tu rovnou zapomeňte a na akční film už tuplem. Potěší fájn obsazení a lokace. ()

Anderton

Oproti obdobnému Knives Out skôr chudobnejší príbuzný. Zápletka je stokrát videná, lokácie taktiež ničím neprekvapia, ale potešia. Najviac poteší suchý Sandlerov humor, medzi ním a Aniston to celkom iskrí, myslím v tom zmysle, že sa k sebe hodia aj po tom, čo sa 15 rokov nudia v manželstve. Odpoveď na whudanit bude ale asi každému divákovi úplne ukradnutá, čím sa dostávam k inej otázke, aký zmysel malo nakrútiť podobný film s celým hviezdnym hereckým ansámblom, keď si každý z nich musel pri čítaní scenára uvedomovať jeho priemernosť. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)