poster

Segreto, Il

 • francouzský

  Secret, Le

Drama

Francie / Itálie, 1974, 102 min

Režie:

Robert Enrico

Kamera:

Étienne Becker

Producenti:

Jacques-Eric Strauss

Střih:

Eva Zora
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • LiVentura
  *****

  Výborný přesvědčivý Jean-Louis..(22.8.2008)

 • borsalino
  ****

  Jóóó, tak tohle byl herecký koncert pro tři veličiny francouzského filmu, ve kterém najít pravdu, je dost obtížné. Film je navíc podpořen výbornou hudbou, takže výsledek rozhodně stojí za shlédnutí.(21.9.2011)

 • PAGE
  *****

  Výborný film, ve které budete až do konce zmateni komu věřit a komu ne. Skvělé herecké výkony a nádherná hudba Ennia Morriconeho.(6.7.2011)

 • kagemush
  ****

  No ono těch vodítek kdeže je ta pravda se ve filmu nachází povícero (klíč už v rozhovoru co vede Jean-Louis se svou něco hned po útěku z blázince),- je to předvídatelný a né že ne.Ono jde spíš o tu paranoiu co se tak hezky vine evropou posledních padesát let a co hlavně v šedesátých a sedmdesátých letech právě francouzi (a italové) uměli v některých filmech (třebaže i melodramaticky,ale co..)pěkně podat.Tak jako tady. K tomu tři moji oblíbení herci (sice občas vypadají jako by rejža už zase nedorazil). Takže nadprůměr.Ovšem.(29.10.2011)

 • Martin741
  *****

  Jean_louis Trintignant /Atentat v Parizi, Muz a Zena, Konecne nedele/ v roli akehosi Davida, ktory usiel zo psychiatrickej liecebne a istej rodine tvrdil, ze bol muceny. Na tomto sa rozbehol film. Teda nemyslim si, ze Trintignant stal o sucit, to urcite ne. Ale mal zaujem o film, a to je super. Film ani nema ucelenu dejovu liniu, je to len sled volnych asociacii, vybornych dialogov a exterierov. Skoda, ze cesko-slovenske televizie film ignoruju, ide fakt opresvedcive dielo, skor pre artove hnedopichy nez pre fundov strhujuceho deja a namakanej akcie. 92 %(4.7.2017)

 • noriaki
  *****

  Komorní paranoidní drama pro tři. Tenhle zapomenutý klenot táhnout především perfektně napsané postavy. Každá z hvězd dostala dostatek prostoru aby udělal pořádný dojem a využila ho beze zbytku. Tajemný a vystrašený David, stejně tak vystrašená a postupně čím dál víc zoufalá Julie a její muž, dobrosrdečný Thomas, jehož klidný život ve dvou nahlodává, a on touží po přátelství a dobrodružství. Díky nim a mazanému scénáři, jenž říká málo ale naznačuje mnohem víc, se dá napětí doslova krájet. Výborný film z žánru jenž se dnes už téměř netočí.(28.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace