MJMilan

Louis de Funés jako Charles Duchemin, slavný spisovatel píšící každý rok příručku pro turisty o francouzské gastronomii, hvězdičkách v hotelích a restauracích. Tento rok ho ale čeká problém. Menší restaurace začíná zkupovat Tricatel, který se dosud soustředil jen na závodní stravování. Duchemin se tedy rozhodne utkat se s Duchimenem v televizní show "Každá rána dovolena". Ale co se stane? Nešťastnou náhodou slavný vydavatel průvodce fr. gastronomií přijde o chuť? Tragédie...! Jeden z nejkultovnějších filmů s Funésem, kde nechybí ani jeho dvorní herečka Claude Gensac či známý fr. herec Colouche. ()

Radiq

"Kde tu máte toalety?" "Na konci chodby. Řiďte se podle much." Je to fakt sranda... Funés s dabingem FF naprosto geniální, jako vždy. Opět jeho šílené eskapády, převleky a... no prostě sranda. Ono nemá cenu to nějak přehnaně opěvovat, ono se to musí vidět. Jako ke konci to trošičku upadne, ale kvalitu to stejně má. ()

vesper001

„Wagner se hodí ke zvěřině!“ Další film, u kterého jsem nesnědla některý kus nábytku jen proto, že jsem se nemohla rozhodnout, na který mám větší chuť, a taky by mi patrně zaskočilo, jak jsem se pořád smála. ()

Decker

Hodne velka sranda nejen pro pravoverne fajnsmekry a gourmety tech nejvybranejsich chuti, protoze tahle pochoutka je opravdu vynikajici! ()

Týnkaa

Musím dát tři hvězdičky, protože co naplat, prostě zas až tak moc mě to nebavilo... :( Sem tam něco vtipného jinak docela nuda. ()

Mishqo

70% ... Funes ma aj oveľa lepšie komédie, táto mi prišla trocha vlažná. Aj keď určite boli pasáže kedy som sa zasmial, no nebolo ich až tak veľa. Niekedy veľmi nápadité, inokedy troška prehnané. Komédia so srdcom. ()

sskrblik

Druhý gastonomicky zaměřený film u kterého si člověk říká, že by pan Louis de Funés mohl být z fleku kritikem jídla. Elegance se snoubí s vtipem, to co je Funésovi vlastní. Film naráží na různé prohřešky v oblasti gastronomie a pokud si to člověk promítne do života nazná, že myšlenky jsou často blízko k pravdě. ()

Ravi

Gastronomická komedie? Ano, paráda. V podání mistra "smrtelně vážných" výrazů Funese nemůže být lepší zábava. Nápady neuvěřitelné, podané s lehkostí bramborové kaše se smetanou. Nucené jezení jednoho chodu za druhým pod přísným dohledem pušky naštvaného restauratéra je nezapomenutelné. 90% = 4+/5 ()

JohnSmith

Troufám si říct, že jedna z nejlepších Funesových komedií. Funés je degustátor jedna báseň. je na něm však vidět, že se po infarktu drží zpátky a zbytečně nepřehrává a nedělá komedianta a to filmu jen prospělo. ()

Autogram

Louis de Funès sa vo filmoch často zameriava na gastronómiu a tu chce obhájiť poctivú francúzsku kuchyňu. Boj proti priemyselnej veľkovýrobe polotovarov bol krutý a dnes už vidíme, že márny. Možno nie je film treskúco vtipný, ale nápadov je tam dosť, len nie sú všetky dokonalé. V závere sa už dopracoval k tomu, o čom chcel byť, čo sa nedá povedať o začiatku, keď som rozmýšľal, či to bude až také blbé. Pri požiadavke na iné pivo som mal pocit, že zle počujem, ale naozaj to tam bolo. –––– Stop! Ještě jednu a obrátím se na odbory. –––– Jídlo je nejedlé s výjimkou neděle, to tam mají zavřeno. ()