Fantomas se zlobí

• Francie Fantômas se déchaîne (více)
Z natáčení  - Mylène Demongeot

badajajuak

"Fantomaš, je to Fantomaš, zatkněte ho, je to Fantomaš, tentokrat jsi prohrál, odhalil jsem te Fantomaši, dej sem tu masku, dej sem tu masku..." František Filipovský co víc dodat... ()

mcamino

Druhý díl této trilogie je, což se jen tak nevidí, ještě lepší než ten první. A to by člověk po prvním díle řekl, že už to snad ani nejde, opak byl pravdou a můžeme být svědkem skvělé komedie na filmový večer. - 5* ()

Standey

Druhé pokračování trilogie o Fantomasovi vůbec neztrácí na atraktivitě. Ústřední postavy opět bezchybné a humoru tolik, že jsem se místy až za břicho popadal ;) ()

Merťas

Oficiální premiéra v kinech: 27.6.1975 *** V pražských kinech se promítal od 5.6.1975 (Kosmos), od 19.6.1975 kino Květen *** Druhý díl Fantomasí trilogie se do našich kin dostal až jako poslední. Těžko říct, kde udělali soudruzi z ÚPF chybu :-) ()

prometheusll

Taky perektní jako jednička.. Výborné pokračování výborné série která má v rolích výborné herce a výbornou Režii. Skvělé :) ()

JirkaJJJ

Spolu s "Četníky" jsou všechny tři filmy s Fantomasem nejlepšími komediemi s Luisem de Funesem, ve kterých hraje. Výborný dabing Františka Filipovského spolu s vychytávkami a mazaností Fantomase a jeho pronásledovatelů se mi vryli do paměti již jako dítěti a ani zub času na tom nic nezměnil, bavil jsem jako dítě, stejně tak i před nedávnem snad dvacet let od prvního shlédnutí. ()

soukyd33

Super podívaná jako v prvním dílu. Hláška: nemáte padák, kašlu na to. Je prostě best, stejně jako komisaři vždyť jste urval dveře, kašlu na to. Filmu nemám co vytknout, je to prostě úžasně vytvořené. Opět všem doporučuji. Hvězdiček 5***** ()

lele

Opět nesympatický Fandor a jeho nabíječka, přiblblé tlachání na konferenci a naivní děj tak celkově. Prostě pohádka, která mě vždy díky Juvovi pobaví :) ()

Kivis

Fantomaská série mě nikdy až tak moc nechytla, na rozdíl třeba od četnické, byť ta má vzhledem k počtu dílů také slabší chvilky. Popravdě nevím, v čem je zakopaný pes. Louis v celé sérii předvádí tradiční nadstandard, ale možná mi nesedí, že je v ní až příliš za hlupáka. Tenhle díl mě každopádně z celé série baví nejvíc. ()

evangelik

Skvělá (i když dost naivní) podívaná. Nejlepší scéna - insp. Juve je nasměrováván a zavřen v blázinci do té tapecírované izolalece... Dvaapadesátiletému Jeanu Maraisovi říká prof. Lefebre "...nezlobte se, mladý muži..." ()

Feacher

Jednička se mi líbila o ždibíček více, ale i tak kultovní skvělárna a jeden z mých oblíbených francouzských filmů! ()