Fantomas se zlobí

• Francie Fantômas se déchaîne (více)
Z natáčení  - Mylène Demongeot

PlayEasy

My jsme na prvním díle vyrůstali, ale nepřišel nám zas až tak vtipný, jak se tehdy říkalo. Takže jsme se přiklonili ke 4*. Na dvojku jsme se dívali jen proto, že zrovna běžela v telce na Jednotce. Báli jsme se, že to bude slovensky, ale kdo by mohl nahradit pana Filipovského? Vždyť i sám Louis když ho slyšel, usoudil, že ho dabuje líp než on sám mluví! A čekali jsme, že bude na 4* možná na 3* hvězdy. To byl ale velký omyl! Fantomas, když se zlobí, tak je lepší než když je obyčejný. Navíc se nám vrátila nostalgie, protože fantomasovo létající auto jsme měli jako angličáka! Pravda, už nás někdy štve to, že tomu zlodějíčkovi všechno projde. Ale i tak je to jeden z nejlepších padouchů vůbec. Nejvtipnější opět ten malý řvoun, více akce i vtipnosti oproti jedničce. Takže OBROVSKÉ překvápko, které nám zpříjemnilo nejeden večer. 85% ()

subic

Fantomasův "palác" někde na dně moře, nábytek v hypermoderním designu, působivý i v dnešní době, dále přístroj na paprsky ovlivňující psychiku a létající bílý Citroen DS... 2022: Ta hudba a ty vysoké smyčce, u toho jsem si vážně liboval. ()

ostravak30

První díl je za mě lepší hlavně co se týče porce humoru. Fantomas se zlobí je o něco méně vtipnější, za to ale sledujeme dost propracované interiéry Fantomasova sídla v sopce a následný skok z letadla. Je třeba brát v potaz dobu ve které byl snímek natočen. Líbil se mi též nápad úvodními animovanými titulky zopakovat předchozí děj. ()

curil

Paráda, když konečně můžeme vidět při uvádění série v České televizi (2021) úvodní originální francouzské animované titulky. ()

Pitryx

Pokračování prvního filmu. U mne oblíbenější už od dětství, kdy jsem ovšem fandil muži v masce. Dodnes je tomu stejně. Film pro celou rodinu. Bez vulgarit, bez drog, bez krve.  **** A PŮL ()

adamix

O chlp slabšie ako fantastická jednotka, ale stále výborné pokračovanie, tentoraz k bondovkám asi najbližšie (odstrelovacia cigara, tretia ruka s pištoľou v kabáte, tajná základňa v sopke s hromadou vedcov budujúcich zbraň na zničenie sveta, legendárne Fantomasovo lietajúce auto). Film má veľa toho čo ponúknuť a čím zaujať. Dokonca aj sám Funés tu odkrágľuje niekoľko Fantomasových goríl vlastným samopalom ukrytom v drevenej nohe :). ()

(fjw)

Série Fantomas mě nikdy moc nebavila a nezaujala. Ale toto je zřejmě nejlepší díl a mám rád také Funese, zde opět předvádí ty svoje nejlepší kousky:-) ()

lobo87

Výborné pokračovenie s nenapodobniteľným de Funés. Klasika, ktorá si drží obľúbenosť takmer 50 rokov. Jeden z dôkazov v tej dobe asi najlepšej francúzskej komediálnej školy... 75% ()

Meow86

Bahenní masky mají blahodárný vliv na pleť, jen se to nesmí přehánět. Když se řekne FANTOMAS, představím si nejprve toho v hokejovém dresu národního týmu, sedícího na tribuně při každém MS a majícího prý každý lupen upa zadarmo. Ten parchant. Film bych označila jako “classique magnifique“. Legendární libozvučný Fantomasův smích a elita pařížské policie - tříruký Juve mě vždycky dostanou. ()

Stanmi

Už je tomu rok, co se Fantomas naposledy objevil, za což komisař Juve (Louis de Funès) dostává Řád čestné legie, avšak na následné oslavě obdrží písemnou gratulaci od samotného Fantomase, který se tak vrací na scénu... Druhý díl legendární francouzské trilogie se nese v duchu svého předchůdce, což je pochopitelně naprosto v pořádku, protože na nás čeká snad ještě větší porce humoru a zábavy než minule. Především díky různým vynálezům (ať už střílející doutník nebo létající auto), převlekům (z čehož pramení množství záměn jednotlivých postav) nebo zkrátka díky hláškám a gagům, kterých je ve snímku dostatek. Navíc se většina snímku odehrává v krásném prostředí Říma a za doprovodu tradiční hudby Michela Magne. Povedené herecké výkony opět předvádějí Louis de Funès, Jean Marais, Mylène Demongeot nebo Jacques Dynam, ale pochvalu zaslouží prakticky všichni zúčastnění. A to samé platí o skvělém českém dabingu v čele s Františkem Filipovským, Vladimírem Rážem, Miroslavem Moravcem nebo Jorgou Kotrbovou. Fantomas se zlobí je tak naprostá komediální klasika, která dokazuje, že druhý díl nemusí nutně znamenat horší kvalitu. ()

JuveIt

Výborné pokračování výborné jedničky. Jean Marais má roli navíc, Funes zase více prostoru, tak stačí se usadit a užít si tuhle skvělou jízdu. Pojede se i létajícím autem, no neberte to :-) ()