Fantomas se zlobí

• Francie Fantômas se déchaîne (více)
Z natáčení  - Mylène Demongeot

Daginka

Naprostá dokonalost!Sice mám nejradši třetí díl, ale tohle se prostě nedá nazvat jinak než dokonalost.Skvělý Jean Marais, Luis de Funés i Myléne Demongeot, k tomu dobré triky i hudba.Navíc pěkné prostředí a lstivý Fantomas ;). U mě tento film činní 100%. ()

Tiiso

Pokračování Fantomase jsem, dá se říci s povděkem kvitoval. Nejenom, že na mě působí tento film přes celý můj život stále dobře, ale dovolím si podotknout, že dokonce neztrácí nic na atraktivitě a zábavě. V mých očích je pokračování ještě o nějaký ten stupeň lepší než jeho předchůdce. Příjemná zápletka, výborné masky a Fantomasovoa říše do detailu vypracovaná. Sledování příběhu mě nabízí dobrou filmovou kvalitu. Ničím nikde nenudí. O hereckých výkonech se nemusím nijak zvláště rozepisovat, jelikož všichni představitelé jsou profesionálové a jejich aktérství a snažení lahodí oku. Fantomas se zlobí je prověřen časem a právem patří do mé malé filmové sbírky. ()

Knor

Stejně zábavný pokračování o nepolapitelným Fantomasovi. Funesovi se pořád nedaří a Fantomasovo drzost a nápaditost nemá hranic. ()

papadoce

O triedu slabšie ako jednotka. Kto si zachoval úroveň je Mylène, ktorú by som sprášil čo by to dalo. A ešte de Funès, ktorý oproti jednotke bol zábavnejší a v zásade to ťahal. Lenže príbeh bol veľmi veľmi slabý až by som povedal, že bez života. Celkovo šlo o slabší počin v porovnaní s originálom teda jednotkou, ale pripomenúť si to po rokoch bolo fajn. ()

topi80

Zdařilé pokračování. Trošku (ale opravdu nepatrně) ubylo tajemno, ale veškeré Fantomasovy podzemní prostory i jeho družina jsou i po mnoha desetiletích nesmírně působivé, stejně jako vtipné pátrání a pronásledování v podání trojice Juve, Fandor a jeho družka. ()

Clark_Kent

Rafinovanější převleky, plno dalších vtipných masek. Abych pravdu řekl, tak tady šel strach z bubáka dědka prof. Lefebvre, než ze samotnýho Fantomase. ()

Aiwn

Fantomas se zlobí převýšil svou vtipností dokonce i jedničku. Louis de Funes je zde o málo víc, tajuplnost jedničky se trochu snížila, vtipů zde neubylo, spíše naopak a celkově je dvojka v mém případě oblíbenější než jednička. Knižní předloha je samozžejmě o hodně jiná, skoro se s filmem ani nemůže srovnávat, ale myslím si, že kdyby Fantomas vůbec nevznikl, tak by celá jedna generace a snad i ještě několik dalších přišlo o jeden ze svých nejoblíbenějších filmů. Jeden z mínusů dvojky naproti jedničce jsou trochu nudnější scény, které v jedničce moc zastoupeny nebyly (např. rozhovor Fantomase s Helenou na panorama Říma), ale zároveň tyto nudnější scény zastínily skvělé okamžiky, kdy se kombinuje sci-fi a komedie s menší akcí (např. létající auto). Konec jako vždy vás navnadí na další díl, který však v tomto případě je asi nejhorší z celé série. Ale tomuto dávám 90%, jelikož jinou francouzskou starší komedii byste těžko pohledali. ()

Havala

Pořádná porce humoru opět s excelentním osazením, je zajímavé že ani po letech tyto filmy nenudí. Díky skvělému Františku Filipovskému. ()

anyonecek

2. pokračování opět velice zdařilé komedie o Fantomasovi. Tentokrát se Funes vyznamená svojí speciální 3. rukou, která mě nejednou dostane :D. 2. díl neztratil vůbec nic na první díl a byl stejně vtipný a stejně kouzelný. ()

zuzzuli

Druhý díl nezapomenutelného Fantomase stál za to! Komisař Juvea (Louis de Funes) musí poznat, který ze 3 vědců je Fantomas.... No prostě skvělá podívaná, stejně kvalitní jako první díl! ()

helrohir

Stále je to zábavné, ale už nie tak ako v predchádzajúcom filme. Pribudli rôzne technické vychytávky, čím sa film zrejme snažil napodobniť (alebo skôr parodovať) Bondovky. Najvtipnejším aspektom rozhodne zostáva komisár Juve a jeho nezabudnuteľná mimika a gestikulácia. ()

kubilov

Druhý Fantomas se nese ve znamení většího času na plátně pro Louise de Funèse, samozřejmě na úkor Jeana Maraise, který zde trochu překvapivě hraje až čtvrté (!) housle, jelikož i Mylène Demongeot zde má dost důležité scény, zvláště pak s Fantomasem. Druhý díl této vynikající trilogie miluju i kvůli dokonalým replikám, které Halain vložil arcipadouchovi do úst, protože ty jsou právě zde z celé trilogie nejkultovnější a nejtrefnější. Vybrat si mezi prvním a druhým dílem je jako vybírat si mezi nejkrásnější a druhou nejkrásnější ženou na světě, v obou případech budete na 1000% spokojeni. ()

AgnesDee

Skvělý film, úžasný nápad a scénář. Akorát ty efekty trochu pokulhávají, ale čemu se dá divit. Na to, že to je film z roku 1965 má efekty skvělé, mnohem lepší než některá díla z devadesátých let. ()

kirmakX6on

nostalgická odpočinkovka, vhodné i pro děti. Komediální jen lehce, především díky neurotičnosti a grimasování Lois de Funèse. "Akční" scény natolik podúrovní, že je to až milé - a člověku jsou bližší, protože hlavní protagonisté nepředvádí nic, co by nezvládl kdokoliv průměrně fyzicky zdatný. Všechny tři díly jsou kvalitou zhruba nastejno s tím, že první je více napínavý a má o něco větší spád - pozitivní důsledek úvodního seznámení se s Fantomasem. Koment k druhému dílu: jde imho o nejslabší díl série, ta zápletka sestrojení hypnotizujícího přístroje je dost mimo stejně jako laboratoř pod mořem (v dalším díle zase krade truhličku s drahokamy ...kdo má zájem o truhličku nemůže mít laboratoř pod mořem / sopkou ..prostě přepísklý...), příběh je nejvíc přímočarý (od začátku až téměř do konce jde o snahu unést profesora...to ví divák od začátku...), některé prvky příběhu jsou značně umělé (ve stylu "proč dělat věci jednoduše, když jdou i složitě" ..viz ten ples..naprosto hluché místo...) 40% ()