Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

mira.l

Pro mě takový nějaký střední průměr, tak nějak přiměřeně "americký". Ale jo, ano, párkrát jsem se zasmál, jako komedie OK, najdou se tam vtipné dialogy, ale že by mě to nějak zcela odrovnalo, to zase ne. Co se týká scénáře, "příběhu" nebo hlavní pointy filmu jako takové, tak je to totální blbost. Když nic jiného, tak když stáli na té mexické hranici s autem napěchovaným marihuanou, tak by se tamní služební psi asi museli zbláznit, to by museli cítit asi i ti policajti...:). Záporné postavy byly celkem slušnou karikaturou, manželku protidrogového agenta na dovolené z druhého karavanu bych musel asi zabít po pěti minutách od seznámení se s ní a některé scény zrovna vtipem neoplývaly. Ale zase z jiného konce: objetivně nezbývá než tělu J. Aniston v jejích 44 letech vyseknout poklonu, ale její obličej nepatří zrovna k těm, které bezpodmínečně musím vidět aspoň jednou měsíčně. Takže utřu slinu nad tím karavanem - ten byl luxusní - a dávám slušné tři, ale víckrát to asi vidět nemusím. ()

boni

Výborná komedie. Většinou se snažím to nepřehánět se superlativy, ale tady si nemůžu pomoct, tvůrci se přesně trefili do mého vkusu. Překvapivě ani nevadí délka filmu, což je u komedií častým problémem, tady se stále něco děje. Skvělé herecké obsazení, kdy hlavně ta ženská část byla bezchybná. Jen houšť. ()

dustur

Tak sa zdá,že dnes budem asi hodnotiť filmy ktoré pozerám len zo samými štyrmi hviezdičkami..., tak ako aj tento kde si zahrala jedna z mojich obľúbených herečiek ,, ktorá sa nezmestila tu do mojej TOPKY" a herečka ktorú mám rád Jennifer Aniston ,ktorá sa mi tu páčila zatiaľ najviac,a zároveň práve v tomto filme mi tu neskutočne pasovala ,a dovolím si povedať že bola aj neskutočne sexi.., len kto mi tu dosť často liezol na nervy bol Kenny ,, Will Poulter" hlavne pri tých scénach kde sa učil akože ,, bozkávať"....,ale aspoň že to vedľa neho zachraňovala sympatická Emma Roberts...,a Jason Sudeikis ktorého mám zafixovaného z filmov ,, Šéfovia na zabitie"., ktorý práve pri pozeraní tochto filmu mi začal byť sympatický... A za dlhé roky som zas konečne videl príjemnú krimi komédiu...,ktorej dávam fajnové.: 4 / 5. ()

dawnie

Úúúúúúúúú! To je takový potěšení, vidět komedii, která je dělaná s láskou, a proto šlape! Herci na tom přirozeně mají nemalý zásluhy - nikdo mě neštval, líbilo se mi, že občas nastal krůček přes limit (kousnutý varle, líbací lekce) toho, co divák očekává, že v danám okamžiku uvidí. Millerojc určitě budu chtít vidět znovu, jsou výborný na boost nálady! A závěrečnej fórek na Rachel, pardon, Jennifer, byl perfektní třešinka. ()

vikino1

Dlouho předlouho jsem se tomuhle vyhýbal, protože jsem si myslel, že Aniston nemůže hrát v něčem vtipným. Ještě dýl to je, co jsem nějaké komedii dalí pětihvězdu (tuším to bylo - Držh hubu), o to víc jsem byl překvapen. Ono i Millerovi není kdoví jak promakaná komedie - je snůška nerealných situací poskládana tak, aby to aspon trošku dávalo příběh a smysl. Ale ona je to PRDEL ! Opravdu jsem se u toho i smál. Co víc od komedie chtít ? ()

Wyrdas

"Prostě tam jdi a představ si, že je to holčičí péro" ... tak a já si představuji, že je to komedie odpovídající 76% v hodnocení... ne, nejde to. J. Aniston nebyla žádná porno hvězda ani za mlada a i přes to, že se udržuje, jako striptérka neobstála. Celé to staví na takovém rozbředlém émerickém "humoru" a tak se člověk moc často nezasměje. Nicméně žádná suchařina to také není, docela to funguje a na jedno shlédnutí to splní svůj účel. ()

rublik05

Vtipná, svěží a šílená komedie, která diváka neuvěřitelně pobaví svým humorem, nadhledem a odlehčeností. Herecké obsazení naprosto prvotřídní, všem hercům jejich role skvěle sedly. Rodinka Millerových je neuvěřitelně sympatická, jejich road trip je plný nevšedních událostí, nečekaných zvratů a naprosto odzbrojujících humorných scén. Příběh má lehce pomalejší rozjezd, pak ale nabere patřičné grády, poměrně slušný spád, v závěru pak lehce ubyde humoru a začne se hrát na vážnější notu, ale to vůbec není na škodu a i tak se jedná o perfektní podívanou a skvělou oddechovou komedie, která zaručeně pobaví. 9/10. ()

Nix

Hodně povedená komedie o "otcovi", který dealuje s trávou a trochu se mu to zvrtne. Scéna s koulema je teda šílená, chudák Will. A Jennifer dokáže v některých filmech a seriálech opravdu zaujmout. ()

Inozuka

Po dlouhé době jsem se u nějaké americké komedie řehtal, ne jen párkrát útrpně poušklíbl. Praštěná story o tom jak jsou jeden dealer, striptérka, syn z rozvrácené rodiny a holka z ulice okolnostmi donuceni hrát si na normální tupou americkou rodinku je fakt dobrá. Občasné šlehy nekorektního humoru sice někde působí jako pěst na oko, ale ve své nepředvídatelnosti jsou i ty nakonec dobré. Jennifer Aniston se asi jako jediné podařilo zbavit se okovů jednoho mimořádně úspěšného seriálu (na který je zde malý odkaz ve titulkových vystřižených scénách). Přidávám do sekce "film pro lepší náladu bez zbytečného nároku na mozek". ()

samkko

6.5/10 no jo, taková ta klasická komedie. Tenhle film opravdu stojí za zhlédnutí snad jen kvůli úžasného Willa Poultera a pár vtipným scénám. Aniston ze srdce nesnáším, takže to je možná ten důvod proč jsem si to tak neužil, ale jinak jako komediální road movie na jedno zhlédnutí je to dostačující. ()

GodKnows

Prešpikované dokonalými scénami. Takýchto komédií sa za rok zrodí veľmi veľmi veľmi. Dovolím si tvrdiť, že ich nie je ani 5 za rok. Podarený casting, 5* scenár bez výraznejšie hluchých miest. Viac ku komédii, pri ktorej sa chcete poriadne zabaviť nepotrebujete. Kino sa válalo smiechom tak ako som to už dlho nevidel. ()

RAFT

Tak tohle určitě byla pro mě komedie roku ,pařba na třetí se může jít zahrabat do země.Dost vtipné svižné ani na chvíli jsem se nenudil ,taková příjemná komedie pro celou rodinu. ()

TSZ

Nadprůměrně zábavná komedie, která u mě získala plusové body hlavně za nekorektní humor téměř z všeho. Navíc Jennifer je pořád kočka první ligy, humor je správně dávkovaný a ujetý. Nebýt závěrečného sklouznutí do standardního happyendu by to bylo i za víc. ()

Bezmenny

Dlho som zvažoval a nevedel sa rozhodnúť...ale, keďže som z kina odchádzal s úsmevom a bavil som sa pri mnohých okamihoch, nemohol som inak. Absolútne najlepšia scéna filmu je však po filme... ()

DadysGirl

Potvrzení mé teorie, že cokoli s Jen je dobrý... A Jason, že bude jednou opěvován za svůj komediální talent... Překvapila i mladá Emma a o Lauře Leigh doufám, také uslyšíme víc... Je to ujetý, je to trhlý, je to nechutný, je to skvělý! :) ()

subconscious

Příjemná komedie o „rodince“ která si vyjede na výlet. Někdo jede k moři, někdo na hory…no a někdo si zajede do Mexika pro trávu. Díky vysokému hodnocení jsem měl velké očekávání. Po letošních Drsňačkách jsem si říkal, že tohle musí být teda pecka, když jsou procenta tak vysoko. No a nakonec to pro mě opět skončilo u průměrné komedie…zasmál jsem se, to zase jo, ale pořád tomu něco chybělo. I když je pravda, že na konci, když mezi nepovedenými scénami byla ta, kde zazněla písnička z přátel…uvažoval jsem i o 4*. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem