Jelikož je zdařilých komedií pořád méně a méně, jsem ráda za každou, u které se aspoň párkrát zasměju. A u rodinky Millerovic jsem se chechtala skoro pořád. Scénář je sice ohraný už stokrát, ale komu se chce vymýšlet pořád něco novýho, že? Volbou herců to taky vychytali, takže vlastně nemám co hanit. Slušná komedie. Slabší 4*(27.1.2014)

Po dlouhé pomlce dávám s jasnou hlavou za pět, protože to bylo jedním slovem FAJNE. Některé sekvence pobavily více, jiné méně, za všechny nej scéna v obytňáku se zpěvem Kennyho a pak jasnačka striptýz přenádherné Anistonky, ta ženská má takový šmrnc, že se ani reakci paní Vidlákové na prsosahací zážitek naprosto nedivím.☺Pokud jde o vavříny pro nej komika filmu, na plné čáře rozdělující Mexiko a zemi zaslíbenou, vede Jason Sudeikis. $$$(23.11.2014)

Rawson (Vybíjaná: Choď do toho na plné gule) je i teraz drsný, nekompromisný a hardcore. Občas nebudete veriť, že ste práve videli/počuli to, čo ste práve videli/počuli. V dnešnej dobe je samozrejme strašne ťažké diváka šokovať. Ale povedal by som, že minimálne v pasáži s pavúkom sa to podarilo a na tých pár záberov (na isté telesné partie) budete ešte veľmi dlho po pozretí spomínať (hoci by ste na ne najradšej okamžite zabudli). Našťastie, tento film je vtipný i mimo spomínaných vulgárnych momentov (napr. "smetiak" alebo "kosatka"). Inak je ale scenár dosť veľká nuda. Takže "len" 60%. Ale za krásnu scénku v záverečných titulkoch (Priatelia) mám chuť dať o 20% viac. Fakt ma to dojalo.(13.1.2017)

Čas od času přijde snesitelná komedie a to je právě tohle. Bohužel prohlašovat za komedii roku Millery nebudu. Párkrát jsem se zasmál a bavil jsem se, ale i několik hluchých míst se najde. Když prominu i pár chyb, (Například druhá rodina táhne jejich karavan a v druhém karavanu nikdo není, přesto ho táhnou za sebou. Nemožná záležitost, která by se neměla u takových filmů stávat.) tak ty pěkné 4* dám .. 7/10 = 76%(7.12.2013)

Jennifer svíjí se v stripbaru u tyče, trapák Sudeikis ať táhne do…Saturday Night Live.. Hangover wannabe. Chtělo to tu schematičnost a pseudo-rodinné momenty ještě více rozčísnout, ale zase na druhou stranu, pořád lepší, než komedie o konci hollywoodského světa, kde je Rogen jeden ze čtyř jezdců apokalypsy (který konkrétně nevím, ale určitě ne Hlad).. Fízl Guzmán je číman. Za 80 doláčů to může mít od nějakého bezzubého Mexikánce klidně i 4 x…(15.1.2014)

• - Will Poulter, představitel Kennyho, dlouho do noci poslouchal píseň "Waterfalls" od TLC, aby byl schopen ho ve scéně odzpívat. Poulter vybral tuto píseň sám, protože je fanouškem hip hopu. (Fugas.cz)

• - V scéne, keď obe rodiny hrajú pri ohni hru "Pictionary", si môžete všimnúť, že pri prestrihoch sa nikdy nakreslené obrázky absolútne nezhodujú. Vždy sa líšia vo viacerých detailoch. (martin1m2)

• - Keď Kennyho Rossmorea (Will Poulter) uštipne pavúk do jeho semenníkov, stiahne si nohavice, aby ich ukázal svojej falošnej rodine. Kým sa Rose (Jennifer Aniston) a David (Jason Sudeikis) hádajú, Kenny stráca pomaly vedomie, pritom v zábere vidíme jeho holé pozadie, čiže má spustené nohavice. No v druhom zábere, keď Kenny odpadne, už má na sebe oblečené nohavice. (Hudakfilms)