Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (1 302)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Nakonec to nebylo špatné. I když to nebyla zas taková pecka, jak o tom všichni mluvili. Ale po dlouhé době zas dobrá komedie. I když ten slet událostí byl občas dost nepravděpodobný. Ale kupodivu ta rodinka působí celkem věrohodně. Po cestě je potkají různé překážky, které musí překonat. A samozřejmě se to neobejde bez úchylných scén. Jako například sahání na kozy nebo líbaní syna se sestrou a matkou. Jedno musím uznat, Jennifer Aniston je na svůj věk pořád kus. ;) Ten striptýz jí šel perfektně. :) "A tys mu ho chtěl vykouřit." :D ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Špatný to nebylo, ale na základě přemrštěnýho hodnocení jsem přece jen čekal trochu víc. Škoda toho patosu na konci. Emma skvělá. # Potěšila mě narážka na Přátele, i na Pretty Woman a Emminu tetu, pokud to tak bylo myšleno. # [viděno: monitor, 2.0->5.1, no sub] # příběh 6 | hudba 6 | humor 3 | napětí 2 | akce 3 | pustil bych si znovu 6 ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Scenár je úplne strašný. Teda gagy a jednotlivé scénky sú ok, ale je to až amatérsky zlepené v hroznom klišé. Vďaka bohu ale za ten casting, ktorý je fakt fenomenálny! V podstate každý okrem Eda Helmsa, z ktorého sa stáva zrejme nový Steve Carrell, podáva úžasný výkon, či už ide o klasikov (Aniston, Sudeikis, Hahn) alebo nové prekvapenia (Poulter, Roberts, Offerman). Na tento ansámbl sa dá dívať hodiny! ()

movie 

všechny recenze uživatele

90% Velmi dobrá zábava a to jsem se výjímečně díval na komedii a nebyl zhulenej. Takže je tu šance, že se na to můžu podívat znova, zhulenej a pravděpodobně se bavit ještě víc. Klasický závěr ve stylu "vše dobře skončí, ponaučení sme si vzali a pojďme to udělat správně" tu navíc není servírováno tou nejhorší možnou cestou. Thumbs up pro Nicka Offermana (Ron Swanson z PARKS AND RECREATION)!! ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nechápu, kdo do takové role ukecal Jennifer Aniston. Jedná se totiž o netradiční, skoro až erkovou, komedii, ve které Aniston tancuje u tyče. Celé je to navíc takové přisprostlé, jelikož Jason Sudeikis naverboval 3 lidi, kteří mají tvořit jeho rodinu, a jelikož se ve skutečnosti vlastně o jeho rodinu nejedná, v klidu si jim občas zanadává. Celkově se jedná o povedený film, ve kterým není humoru nedostatek, je to ale opravdu až moc dlouhý. Nevím, proč se nyní u komedií ustupuje od klasické 90ti minutové stopáže...70% ()

Galerie (116)

Zajímavosti (22)

  • Na amerických hranicí při návratu z Mexika má "hippie car" zezadu americkou poznávací značku, ale zepředu poznávací značku z Německa. (Warle)
  • V scéne, kde sa Millerovci rozlúčia s Fitzgeraldovcami a idú si opraviť pokazený karavan, nájdu v opravovni spútaného chlapíka. Po bitke s drogovým magnátom však z opravovne odchádzajú na karavane, ktorý bol ešte stále pokazený. (redwik)

Související novinky

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (více)

Reklama

Reklama