Millerovi na tripu

My sme Millerovci

• Nizozemsko

Komedie / Krimi / Road movie

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 119 min)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $150,394,119Tržby Celosvetovo $270,000,119Tržby za predaj Blu-ray v USA $16,917,612 //počet predaných kusov 840,750Tržby za predaj DVD v USA $31,888,455 //počet predaných kusov 1,818,886║ zábavná smršť ktorá dokáže zájsť až do krajností ale aj tak si zachová nadhľad a nezhnusí, fakt jazda ako sa patrí, ktorú kazia len niektoré troška zbytočne naťahované scénky, zostrihať na 90minút a je to dokonalá záležitosť, zatiaľ jednoznačne komédia roku a Jennifer Aniston sa teda vie ešte pekne obracať, keď treba hádže vábivé pohľady, a keď ide do tuhého zavrtí zadkom a to potom fakt stojí za to, herecky to pekne ťahá /videl v kine: 80%/ __moja recenzia(21.8.2013)

90% Velmi dobrá zábava a to jsem se výjímečně díval na komedii a nebyl zhulenej. Takže je tu šance, že se na to můžu podívat znova, zhulenej a pravděpodobně se bavit ještě víc. Klasický závěr ve stylu "vše dobře skončí, ponaučení sme si vzali a pojďme to udělat správně" tu navíc není servírováno tou nejhorší možnou cestou. Thumbs up pro Nicka Offermana (Ron Swanson z PARKS AND RECREATION)!!(5.9.2013)

Anistonovej v poslednom čase prichádzam na chuť. Začal sa mi páčiť jej herecký komediálny prejav. Ďalšia veľmi príjemná, relaxačná komédia, v ktorej hrá. Od každej komédie očakávam zábavu a tu sa mi jej dostalo vrchovato a hlavne, dejová linka nenudila a to aj napriek tomu, že stopáž nie je krátka. A čo na záver? Jedna rada. Keď sa niekedy rozhodnete pašovať drogy cez hranice, tak jedine ako rodina :) 85/100(7.12.2013)

Nechápu, kdo do takové role ukecal Jennifer Aniston. Jedná se totiž o netradiční, skoro až erkovou, komedii, ve které Aniston tancuje u tyče. Celé je to navíc takové přisprostlé, jelikož Jason Sudeikis naverboval 3 lidi, kteří mají tvořit jeho rodinu, a jelikož se ve skutečnosti vlastně o jeho rodinu nejedná, v klidu si jim občas zanadává. Celkově se jedná o povedený film, ve kterým není humoru nedostatek, je to ale opravdu až moc dlouhý. Nevím, proč se nyní u komedií ustupuje od klasické 90ti minutové stopáže...70%(3.11.2013)

Pohodová a místy ujetá komedie, která těží z vulgarismů, sexismů a nízkého humoru o drogách a předem uvedených zdrojů vtipu. Přesto však dovede přitáhnout divákovu pozornost, neboť je dobře natočená, má slušné herce a udržuje neustále v nějakém pozoru. Průměrná podívaná, která však dovede příjemně zabavit.(28.9.2013)

• - Do role, kterou nakonec ztvárnil Jason Sudeikis, tvůrci zvažovali obsazení Jasona Batemana, Willa Arnetta a Steva Buscemiho. (Dr Lizal)

• - Když David (Jason Sudeikis) vejde na začátku filmu do kanceláře drogového bosse, vidí plastikovou fólii a se slovy "Viděl sem Dextera" se vyděsí. Ve filmu hrají Matthew Willig a Mark L. Young, kteří v seriálu Dexter (od r. 2006) ztvárnili oběti. (dandy11)

• - Ve filmu je zmíněn zpěvák Eminem i jeho film 8. míle (2002). (tb_23)