Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Naprosto skvělá komedie. Nevím, co dřív tady chválit, ale začnu asi u herců, u kterých se také na chvíli zastavím. Ti jsou tady na tom filmu fakt to nejlepší. Nepamatuju si, že by mi herci ve filmu pohromadě sedli tak šíleně dobře, jako v tomhle filmu. Musím začít s Jennifer Aniston. Doufám, že nikdy neuslyší to, co teď o ní řeknu. Nevím, jestli by se jí to líbilo, ale na druhou stranu, proč ne. Ono jí táhne div ne skoro na padesát a je snad víc sexy, než když jsem na ní den co den koukal v Přátelích. A to, že dělá striptérku, to jí jenom pomáhá. Slyšel jsem, že tam jedno slušný číslo předvede a ze začátku decentně nalákala. Bál jsem se, aby to nebylo ono, ale ke konci filmu to rozjede, že jsem propotil troje trenky. Nemůžu sí pomoct, ale ona je film za filmem víc sexy. Posledně mě psychicky zničila, když hrála v Šéfech na zabití. Tenhle film to ale přebyl, několikanásobně. K tomu Emma Roberts, kterou mám taky děsně rád. Přál bych si, aby zůstala taková, jaká je a točil takové filmy, jaké točí. Komedie a nezávislý. Snad jí ten koloběh nesemele, i když cesta do něj je dost jednoduchá. Horší je cesta zpět. No a Jason Sudeikis a Will Poulter? Musím říct, že až na ně někdy budu myslet, první se mi určitě vybaví tenhle film. Millerovi na tripu je fakt tak super oddechovka, že se k ní budete chtít vrátit hned několikrát. Každý ale z tohoto komentu určitě pochopí, že když se k němu vrátím já, bude to hlavně kvůli Jennifer. Buďme trošku sexističtí, ona prostě pár chlapům splnila jeden dětskej sen.(18.12.2013)

 • dobytek
  ****

  Přišlo mi to, že ke konci ten film nějak vyměknul. Vytratil se humor a začalo se trochu moraliziovat. Je to sice trochu nevyrovananá, ale ve výsledku rozhodně nadprůměrná komedie. Některý scény jsou doslova geniální. Jinak Jennifer Aniston asi nestárne a písničku Waterfalls od TLC mam taky rád. 80%(27.12.2013)

 • Tuxedo
  ****

  Nepamatuji, kdy naposledy jsem se u americké komedie smál tak často nahlas. Tvůrcům proto odpouštím i ty drobné prohřešky, hlavně podivný střih a s ním spojenou tvůrčí tendenci občas moc nevysvětlovat, jak se postavy dostávají na scénu. Zrychlený vývoj vztahů ústřední čtveřice paradoxně příliš nevadí, protože povinné morální a rodinné hodnoty jsou díky tomu ve snesitelném množství.(1.9.2013)

 • movie
  *****

  90% Velmi dobrá zábava a to jsem se výjímečně díval na komedii a nebyl zhulenej. Takže je tu šance, že se na to můžu podívat znova, zhulenej a pravděpodobně se bavit ještě víc. Klasický závěr ve stylu "vše dobře skončí, ponaučení sme si vzali a pojďme to udělat správně" tu navíc není servírováno tou nejhorší možnou cestou. Thumbs up pro Nicka Offermana (Ron Swanson z PARKS AND RECREATION)!!(5.9.2013)

 • genetique
  *****

  Raz, dvakrát do roka príde komédia, ktorú si treba užiť v kine a schuti sa zasmiať s celým publikom. Ak z kina odchádzate v dobrej nálade a s pocitom, že aj na takýto typ filmu, nielen na akčné 3D blockbustery, sa ešte oplatí utratiť pár eur, tak potom je to dôkaz, že tvorcom sa podarilo odviesť dobrú prácu. Je jasné, že dieru do sveta síce neurobili, ale z pomerne jednoduchého námetu spravili chytľavý príbeh s kopou nenápadných, chytrých malých zvratov, megavtipnými scénami, hláškami s trefnými pointami a takto by som mohol pokračovať. Potrhlý dej na moje prekvapenie veľmi dobre drží pokope, nemá hluchého miesta a miestami som čakal, kedy sa to zvrtne a film stroskotá na fádnosti a debilite. Tu však aj tá debilita mala svoje miesto presne tak, ako to tvorcovia plánovali. Obsadenie na jednotku, hudba, réžia, proste všetko. Ak čakáte inteligentný/duchaplný/citlivý a naopak neznášate sprostý,sexuálne nekorektný/drsný humor, tak mám pocit, že aj tak sa vám bude tento film páčiť. 95%.(11.10.2013)

 • Jason Sudeikis

 • - V scéne, kde sa Millerovci rozlúčia s Fitzgeraldovcami a idú si opraviť pokazený karavan, nájdu v opravovni spútaného chlapíka. Po bitke s drogovým magnátom však z opravovne odchádzajú na karavane, ktorý bol ešte stále pokazený. (redwik)

 • - Rodinné karavany přejíždějící do Mexika pohraničníci skutečně nekontrolují. (jenik71)

 • - Na amerických hranicí při návratu z Mexika má "hippie car" zezadu americkou poznávací značku, ale zepředu poznávací značku z Německa. (Warle)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace