poster

Millerovi na tripu

 • USA

  We're the Millers

 • Slovensko

  My sme Millerovci

 • Nizozemsko

  We're the Millers

 • Velká Británie

  We're the Millers

Komedie / Krimi / Road movie

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 119 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Anistonovej v poslednom čase prichádzam na chuť. Začal sa mi páčiť jej herecký komediálny prejav. Ďalšia veľmi príjemná, relaxačná komédia, v ktorej hrá. Od každej komédie očakávam zábavu a tu sa mi jej dostalo vrchovato a hlavne, dejová linka nenudila a to aj napriek tomu, že stopáž nie je krátka. A čo na záver? Jedna rada. Keď sa niekedy rozhodnete pašovať drogy cez hranice, tak jedine ako rodina :) 85/100(7.12.2013)

 • Fr
  ****

  ,,…ALE MŮJ OBVYKLEJ KURÝR JE MIMO, PROTOŽE HO CHYTILI. NICMÉNĚ KVŮLI TOMU JSI TADY. POTŘEBUJU NĚKOHO, KOMU MŮŽU VĚŘIT. KDYŽ MI Z MEXIKA PŘIVEZEŠ MATROŠ DO NEDĚLNÍHO VEČERA, TAK TI NEJEN ODPUSTÍM DLUH, ALE ZAPLATÍM TI OBVYKOU ČÁSTKU PRO KURÝRY.…“ /// Zapomeňte na všelijaký pařící trapáky. Letos tvrděj filmovej humor Millerovi. Pravda, je trochu na hraně, takže účám z mateřskejch školek bych doporučoval zůstat s dětma u ,,krtečka“ (se ví že animovanýho úchyle, stejně se ,,tomu“ říká jinak…). Ale když se na to mrknou sami, třeba zjistěj, že i zvrhlej (ale jen trošičku…) humor může mít kouzlo. Zvlášť, když Jennifer Aniston našla svoji vtipnou polohu (a taky, co vám budu holky vyprávět – jí to sekne). Drogová road movie, ve který je svižnej i soundtrack! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že bejt drogovou mulou je cesta plná nástrah. 2.) Jsme divná rodina. Máme si koupit karavan? 3.) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ *(9.9.2013)

 • Spiker01
  ****

  Nechápu, kdo do takové role ukecal Jennifer Aniston. Jedná se totiž o netradiční, skoro až erkovou, komedii, ve které Aniston tancuje u tyče. Celé je to navíc takové přisprostlé, jelikož Jason Sudeikis naverboval 3 lidi, kteří mají tvořit jeho rodinu, a jelikož se ve skutečnosti vlastně o jeho rodinu nejedná, v klidu si jim občas zanadává. Celkově se jedná o povedený film, ve kterým není humoru nedostatek, je to ale opravdu až moc dlouhý. Nevím, proč se nyní u komedií ustupuje od klasické 90ti minutové stopáže...70%(3.11.2013)

 • Indiana
  ****

  Skvělá komedie, možná předvídatelná, ale na to už jsme holt zvyklí. Většinu času jsem se u toho opravdu pobavil (hlavně v první půlce). Jason Sudeikis a ten poloretardovanej kluk byli asi nejlepší, ale Aniston s Emmou Roberts za nima o mnoho nezaostávají. Ke konci to možná šlo trošku prostříhat, ale nevadí, rád se na to podívám několikrát ještě.(1.9.2013)

 • Tom Hardy
  ****

  Bláznivá dovolená pro novou generaci, ve které se sice tvůrci nevyhnuli schematickému vývoji děje (včetně povinných dramatických odboček), ale to vše bohatě vynahrazuje skvěle sehrané obsazení, které si s přehledem dává i ty nejlacinější fóry (jen ždímání scény s varletem mohlo být kratší). Celé to má auru zlaté éry amerických komedií z osmdesátých let, kdy výsledek nestál ani tak na scénáři, jako na schopnosti herců divoce improvizovat. Z Millerových jsem měl přesně pocit, že natáčení všechny hrozně bavilo. Škoda nefunkčních "family-bonding" pasáží, které působí jaksi násilně vlepené (hlavně finální proslov). Ale zbytek značně nadstandardní komediální zábava. Je to spíš tak na 70%, ale zaokrouhluji směrem nahoru za tanečky Jennifer Aniston, díky které chvílemi kino doslova nedýchalo. Více zde.(2.9.2013)

 • - V scéne, kde sa Millerovci rozlúčia s Fitzgeraldovcami a idú si opraviť pokazený karavan, nájdu v opravovni spútaného chlapíka. Po bitke s drogovým magnátom však z opravovne odchádzajú na karavane, ktorý bol ešte stále pokazený. (redwik)

 • - Na amerických hranicí při návratu z Mexika má "hippie car" zezadu americkou poznávací značku, ale zepředu poznávací značku z Německa. (Warle)

 • - Jennifer Aniston v jednom rozhovoru přiznala, že příprava na scény, kde předváděla tance jako striptérka, ji zabrala celý měsíc. (Chip89)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace