Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (1 302)

Hild 

všechny recenze uživatele

Bavila jsem se. Nejedná se o žádnou výjimečnou komedii, postavy máte přečtené během úvodních pěti minut, od začátku do konce velmi předvídatelný film, jenže některé momenty se vážně povedly a rozhodně zde nebyl moment, kdy bych musela převracet oči, celá hlavní čtveřice si velmi sedla, právě herecké obsazení je největší síla filmu. Škoda jen toho lacinějšího konce, Millerovým by slušel zcela jiný konec. Tu čtvrtou hvězdu dávám hlavně proto, že komedií, během kterých se divák každých pár minut nemusí cítit trapně, už moc není. ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Pohodová a místy ujetá komedie, která těží z vulgarismů, sexismů a nízkého humoru o drogách a předem uvedených zdrojů vtipu. Přesto však dovede přitáhnout divákovu pozornost, neboť je dobře natočená, má slušné herce a udržuje neustále v nějakém pozoru. Průměrná podívaná, která však dovede příjemně zabavit. ()

Reklama

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu dobrý a originální nápad pro komedii a vcelku slušná první polovina s několika opravdu velmi povedenými momenty. Na stranu druhou slabší druhá polovina s podivným vývojem děje, pár zádrhely, trapnějšími situacemi a postavami (druhá rodinka) a zdlouhavějším koncem. UPDATE: Zvedám hvězdu, protože 3/4 filmu jsem viděl různě v TV už asi 4x, sice to nikdy nedokoukám, ale ten zbytek je prostě komediálně/odpočinkově chytlavý. 70% ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Jennifer svíjí se v stripbaru u tyče, trapák Sudeikis ať táhne do…Saturday Night Live.. Hangover wannabe. Chtělo to tu schematičnost a pseudo-rodinné momenty ještě více rozčísnout, ale zase na druhou stranu, pořád lepší, než komedie o konci hollywoodského světa, kde je Rogen jeden ze čtyř jezdců apokalypsy (který konkrétně nevím, ale určitě ne Hlad).. Fízl Guzmán je číman. Za 80 doláčů to může mít od nějakého bezzubého Mexikánce klidně i 4 x… ()

castor 

všechny recenze uživatele

Svěží trip, který se chce co nejvíc přiblížit „nové generaci“.. a přibližuje!! Drogového dealera očeše banda mladých výrostků, takže výtěžek za několikatýdenní prodej marihuany je teď výrazným puntíkem u bohatého dodavatele. Ten mu dá šanci odpracovat si ztrátu. Převézt obří zásilku z Mexika. Maskování je potřeba i v takovéto branži, tudíž divný panic, cynická striptérka a hubatá holka z ulice budou ideálními členy jeho nové famílie. Samozřejmě naštve nejen své nakrátko nabyté příbuzné, ale i mexického drogového bosse a jinou rodinku z karavanu. Když se to smíchá, vyjde nám nenáročný kousek s několika ostřejšími vtípky a pár nekorektními scénami. Road movie, která očekávatelně začne a po všech útrapách a sbližování se i očekávatelně skončí. Přesto něco zanechá. A to se cení!! Tak trochu „jiný“ příběh mě navíc bavil. Stejně jako solidní herecké obsazení. Výsledek láká na komediální timing, nebojí se narážek na anální i orální sex, incest.. Některé scény jsou nicméně až jakoby násilně vlepené do lehce přepálené délky, jiné solidně pobaví (homosexuální policista, syn se učí líbat, návštěva stanu manželského páru). Takže nakonec spokojenost!! PS: Narážka na Přátele dojme!! ()

Galerie (116)

Zajímavosti (22)

  • Keď Kennyho (Will Poulter) uštipne pavúk do jeho semenníkov, stiahne si nohavice, aby ich ukázal svojej falošnej rodine. Kým sa Rose (Jennifer Aniston) a David (Jason Sudeikis) hádajú, Kenny stráca pomaly vedomie, pritom v zábere vidíme jeho holé pozadie, čiže má spustené nohavice. No v druhom zábere, keď odpadne, už má nohavice oblečené. (Hudakfilms)
  • Ve scéně, kdy se Millerovým porouchá karavan a nechají se táhnout karavanem Fitzgeraldů, nastoupí všichni do předního vozu, což je nesmysl, protože karavan, tažený na laně, by neměl kdo řídit. (Kumy)

Související novinky

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (více)

Reklama

Reklama