Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (1 301)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $37miliónovTržby USA $150,394,119Tržby Celosvetovo $270,000,119Tržby za predaj Blu-ray v USA $16,917,612 //počet predaných kusov 840,750Tržby za predaj DVD v USA $31,888,455 //počet predaných kusov 1,818,886║ zábavná smršť ktorá dokáže zájsť až do krajností ale aj tak si zachová nadhľad a nezhnusí, fakt jazda ako sa patrí, ktorú kazia len niektoré troška zbytočne naťahované scénky, zostrihať na 90minút a je to dokonalá záležitosť, zatiaľ jednoznačne komédia roku a Jennifer Aniston sa teda vie ešte pekne obracať, keď treba hádže vábivé pohľady, a keď ide do tuhého zavrtí zadkom a to potom fakt stojí za to, herecky to pekne ťahá /videl v kine: 80%/ __moja recenzia ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Mnohokrát jsem o filmu slyšel ze všech stran, že tam Jenn dělá striptýz. Dokonce i sama Jenn o tom mluvila, takže celkem pochopitelně jsem na Millerky číhal jak somálec na žrádlo. Když sem viděl první scénu s Jenn, jak je asi 5 sekund u tyče, říkal jsem si to jako má být všechno ? To se asi všichni posrali, dělat z tohohle haloo.Leč jako slušně vychovaný junáček jsem mlčel a koukal dál. Dostalo se mně velmi slušné podíváné, za nejzábavnější tady považuju všechny sexistický scény například když "táta" Miller radí svému "synkovi" jak překonat odpor a vykouřit mexickýmu policajtovi (představuj si že kouříš holčíčí penis" "nevím jestli mně tahle metoda pomůže ) , no a protože jsem byl celej rok hodnej chlapeček, dala mě někde za půlkou filmu Jenn krásný dáreček, takovejmhle tanečkům moje oči neumí říct ne. Nádherný tělo madam Aniston si ukradlo celej film pro sebe. Ano pobavil jsem, při sledování filmu čas příjemně utíkal, ale kdyby ze 110minut, Jenn 109minut pojala tak jako v tý stodole, mám o filmu roku jasno, takhle je to "jen"´úsměvná pohodová kravinka. Za ten taneček může Jenn hrozit zatknutí za narušení klidu v klučičích kalhotách. ()

Reklama

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Bláznivá dovolená pro novou generaci, ve které se sice tvůrci nevyhnuli schematickému vývoji děje (včetně povinných dramatických odboček), ale to vše bohatě vynahrazuje skvěle sehrané obsazení, které si s přehledem dává i ty nejlacinější fóry (jen ždímání scény s varletem mohlo být kratší). Celé to má auru zlaté éry amerických komedií z osmdesátých let, kdy výsledek nestál ani tak na scénáři, jako na schopnosti herců divoce improvizovat. Z Millerových jsem měl přesně pocit, že natáčení všechny hrozně bavilo. Škoda nefunkčních "family-bonding" pasáží, které působí jaksi násilně vlepené (hlavně finální proslov). Ale zbytek značně nadstandardní komediální zábava. Je to spíš tak na 70%, ale zaokrouhluji směrem nahoru za tanečky Jennifer Aniston, díky které chvílemi kino doslova nedýchalo. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělá komedie. Nevím, co dřív tady chválit, ale začnu asi u herců, u kterých se také na chvíli zastavím. Ti jsou tady na tom filmu fakt to nejlepší. Nepamatuju si, že by mi herci ve filmu pohromadě sedli tak šíleně dobře, jako v tomhle filmu. Musím začít s Jennifer Aniston. Doufám, že nikdy neuslyší to, co teď o ní řeknu. Nevím, jestli by se jí to líbilo, ale na druhou stranu, proč ne. Ono jí táhne div ne skoro na padesát a je snad víc sexy, než když jsem na ní den co den koukal v Přátelích. A to, že dělá striptérku, to jí jenom pomáhá. Slyšel jsem, že tam jedno slušný číslo předvede a ze začátku decentně nalákala. Bál jsem se, aby to nebylo ono, ale ke konci filmu to rozjede, že jsem propotil troje trenky. Nemůžu sí pomoct, ale ona je film za filmem víc sexy. Posledně mě psychicky zničila, když hrála v Šéfech na zabití. Tenhle film to ale přebyl, několikanásobně. K tomu Emma Roberts, kterou mám taky děsně rád. Přál bych si, aby zůstala taková, jaká je a točil takové filmy, jaké točí. Komedie a nezávislý. Snad jí ten koloběh nesemele, i když cesta do něj je dost jednoduchá. Horší je cesta zpět. No a Jason Sudeikis a Will Poulter? Musím říct, že až na ně někdy budu myslet, první se mi určitě vybaví tenhle film. Millerovi na tripu je fakt tak super oddechovka, že se k ní budete chtít vrátit hned několikrát. Každý ale z tohoto komentu určitě pochopí, že když se k němu vrátím já, bude to hlavně kvůli Jennifer. Buďme trošku sexističtí, ona prostě pár chlapům splnila jeden dětskej sen. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Schematické a predvídateľné? Určite. Lenže na tom je to postavené, že tvorcovia zo skvelého úvodného nápadu s falošnou rodinou vytvorili situáciu, v ktorej môžu brať rôzne klišé scény a rozsekať ich cynickými hláškami a zvratmi. A vydrží im to až do úplného konca. Herci výborní, ale Sudeikis ťažko vládne, najmä jeho pomrknutie do kamery pri Anistonkinom striptíze. Škoda, že toho zlého Mexičana nehral Danny Trejo. Iste, je teraz všade, ale tu by zapasoval. ()

Galerie (114)

Zajímavosti (17)

  • Do role Scottieho P. byl původně obsazen herec Adam Driver. Musel však odstoupit kvůli natáčení seriálu Girls (od r. 2012). (Dr Lizal)
  • Keď Kennyho Rossmorea (Will Poulter) uštipne pavúk do jeho semenníkov, stiahne si nohavice, aby ich ukázal svojej falošnej rodine. Kým sa Rose (Jennifer Aniston) a David (Jason Sudeikis) hádajú, Kenny stráca pomaly vedomie, pritom v zábere vidíme jeho holé pozadie, čiže má spustené nohavice. No v druhom zábere, keď Kenny odpadne, už má na sebe oblečené nohavice. (Hudakfilms)
  • Pavouk, který pokouše Kennyho (Will Poulter), patří ke sklípkanům a jedná se o Brachypelmu smithi. Je to pavouk často se vyskytující na mexickém území a jeho typickou obranou je vyčesávání chloupků z horní části zadečku. Výpad je jako obrana velmi ojedinělý, protože se jedná o neagresivní druh. Jed není pro člověka nebezpečný, pokud není citlivý na živočišné jedy. (cze.Oi)

Související novinky

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další…

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a…

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

30.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými…

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech…

Reklama

Reklama