Skvělá komedie, možná předvídatelná, ale na to už jsme holt zvyklí. Většinu času jsem se u toho opravdu pobavil (hlavně v první půlce). Jason Sudeikis a ten poloretardovanej kluk byli asi nejlepší, ale Aniston s Emmou Roberts za nima o mnoho nezaostávají. Ke konci to možná šlo trošku prostříhat, ale nevadí, rád se na to podívám několikrát ještě.(1.9.2013)

90% Velmi dobrá zábava a to jsem se výjímečně díval na komedii a nebyl zhulenej. Takže je tu šance, že se na to můžu podívat znova, zhulenej a pravděpodobně se bavit ještě víc. Klasický závěr ve stylu "vše dobře skončí, ponaučení sme si vzali a pojďme to udělat správně" tu navíc není servírováno tou nejhorší možnou cestou. Thumbs up pro Nicka Offermana (Ron Swanson z PARKS AND RECREATION)!!(5.9.2013)

Je to prdel. Falešná rodinka pašuje trávu přes hranice, přičemž jsou nuceni se chovat jako rodinka skutečná. Podobná zápletka tu ještě nebyla a i když je to krapet předvídatelné, tak je to vtipné. O tvrdší humor tu není nouze a třeba jsem se fakt smál, když hlavní hrdina přemlouvá naivního panice, aby vykouřil dick mexickýmu policajtovi. Nejvíc ale vládne Kathryn Hahn (o které bych přísahal, že je to Juliette Lewis), jako "typická" americká panička.(14.9.2013)

Čtyřka looserů na tripu z Mexica do Denveru v rodinném karavanu narvaném balíky exkluzivní trávy. Tenhle film stojí na skvělé chemii mezi ústřední čtyřkou (i když přiznám, že věčně si stěžující postava Emmy Roberts mi lezla na nervy), na újetých situacích a nahuštěném děti (v tomhle filmu se pořád něco děje, do závěrečných titulků vám nedá vydechnout). Líbila se mi drzost vtípků. Kde film ztrácí, tak to jsou emotivní "rodinné" scénky. Nevěřím, že by se ústřední čtveřice snesla déle než pár dnů a - bohužel - romantická chemie mezi Sudeikisem a Anistonovou moc nefunguje, i když oba jsou na pohled více než příjemní. 80 %(22.4.2014)

Pohodová a místy ujetá komedie, která těží z vulgarismů, sexismů a nízkého humoru o drogách a předem uvedených zdrojů vtipu. Přesto však dovede přitáhnout divákovu pozornost, neboť je dobře natočená, má slušné herce a udržuje neustále v nějakém pozoru. Průměrná podívaná, která však dovede příjemně zabavit.(28.9.2013)

• - Do role, kterou nakonec ztvárnil Jason Sudeikis, tvůrci zvažovali obsazení Jasona Batemana, Willa Arnetta a Steva Buscemiho. (Dr Lizal)

• - Štáb si během natáčení vystřelil z Jennifer Aniston, když pustil úvodní píseň ze seriálu Přátelé (od r. 1994) "I'll Be There For You" od The Rembrandts namísto písně "Waterfalls" od TLC. Scéna byla použita na konci filmu mezi nepovedenými scénami. (jajush)

• - Rodinné karavany přejíždějící do Mexika pohraničníci skutečně nekontrolují. (jenik71)