Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ***

  Na jednu stranu dobrý a originální nápad pro komedii a vcelku slušná první polovina s několika opravdu velmi povedenými momenty. Na stranu druhou slabší druhá polovina s podivným vývojem děje, pár zádrhely, trapnějšími situacemi a postavami (druhá rodinka) a zdlouhavějším koncem. 65%(7.12.2013)

 • Shakers
  *****

  Ale hej, rehotal som sa ako kôň. Je blbé, úchylné a tupé, ale tie hlášky ma dostali do kolien. Hlavne herecké obsadenie stojí zato, ale ani príbeh nie je najhorší. Na plnú palbu to nieje, ale za poslednú dobu si nespomínam, na ktorom filme som sa ujebával hodinu a pol. 90% - 5*(26.2.2014)

 • H34D
  ****

  Svým stylem Millerovi připomínají Šéfy na zabití - logické a pro diváka pochopitelné jednání hlavních postav v souhře absurdních, popř. bezvýchodných a tedy humorných okolností. K tomu slušná hrstka trapasů, situací "není to, jak vypadá" a máme zde poměrně slušnou zábavu na nějakou hodinu a půl... Trochu smůla, že film trvá déle a do (nejen) rodinných klišé ujíždí víc, než by se slušelo, ale v zrovna v této rozehrané partii se to dá přežít. Zmínění Šéfové na zabití jsou sice lepší (aneb Motherfucker Jones může být jen jeden), ale Millerovi zdárně poráží většinu Apatowské tvorby, neboť se narozdíl od ní nesnaží dělat ze sebe něco víc a soustředí se jen na nekonečnou zásobu situačního humoru. 7/10(5.9.2013)

 • choze
  ***

  Po tragických ŠÉFECH NA ZABITÍ se tu Sudeikis s Anistonkou posouvají do příjemného komediálního průměru, ale u KRVE A POTU a APOKALYPSY V HOLLYWOODU jsem se letos nasmál podstatně víc.(21.10.2013)

 • D.Moore
  ***

  Kdyby Clark Griswold pašoval drogy, vypadalo by to nejspíš nějak takhle. Vcelku povedená komedie bez velkých trapností a s výbornou Jennifer Aniston. K originalitě Jonesových s Davidem Duchovnym a Demi Moore má ale daleko. Tři a půl.(18.3.2015)

 • Jason Sudeikis

 • - Keď Kennyho Rossmorea (Will Poulter) uštipne pavúk do jeho semenníkov, stiahne si nohavice, aby ich ukázal svojej falošnej rodine. Kým sa Rose (Jennifer Aniston) a David (Jason Sudeikis) hádajú, Kenny stráca pomaly vedomie, pritom v zábere vidíme jeho holé pozadie, čiže má spustené nohavice. No v druhom zábere, keď Kenny odpadne, už má na sebe oblečené nohavice. (Hudakfilms)

 • - Jennifer Aniston a Jason Sudeikis jsou ve skutečnosti dobří přátelé a oba si dlouho přáli hrát spolu hlavní role, což se jim tímto filmem splnilo. (jenik71)

 • - Když David (Jason Sudeikis) vejde na začátku filmu do kanceláře drogového bosse, vidí plastikovou fólii a se slovy "Viděl sem Dextera" se vyděsí. Ve filmu hrají Matthew Willig a Mark L. Young, kteří v seriálu Dexter (od r. 2006) ztvárnili oběti. (dandy11)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace