• brumbrum

Skoda :-(. Vyborni herci, dobra hudbicka. Ale ten scenar.. Desna nuda.. Roztahane, nasilu, clovek sa v tom straca, kto s kym koho ako kedy podvadza a vsetky tie intrigy a motanice.. Nakoniec som uz len sledoval, kedy sa ten porod skonci a stlacal "t" vo VLC.. No, za tie herecke vykony davam 2* - keby tam boli len o bylku slabsi herci, tak je to komplet prepadak. Jedina scena, kde som sa fakt rehotal, bola ta s tym postrekovacim autom na krizovatke, to nema chybu :-D, komplet ceskoslovensky suchy zmysel pre humor :---)). Ale rezia je inak uplna sracka, to jaky biedak tocil - asi mal dakych kamaratov v strane, rezia jak z pomocnej skoly.(25.11.2014)

Pokracovanie filmu "Patek neni svatek" uz nema kvalitou na jednicku. Akosi sa vytratil dej, a film aj napriek hereckej ucasti Petra Narozneho /Jachyme, hod ho do stroje, Marecku, podejte mi pero/ sklzava len do ako -tak znesitelneho normalizacneho ceskoslovenskeho priemeru. Nedokazala to zachranit ani pani Helena Ruzickova /Ecce Homo, Homolka, Vsichni Dobri Rodaci/. 51 %(13.6.2015)

Občas vrzajúca, občas socialistická a občas zábavná komédia plná krásnych žien. Už len odhalená vyzliekajúca sa Dagmar Patrasová je za tri hviezdičky, a to nehovoriac o nohatej Jorge Kotrbovej, či mladučkej Magde Reifovej. Humorná scénka s ostrekovačom je famózna. Našli by sa aj ďalšie, ale táto mi najviac utkvela v pamäti. "Tohle není postel. Tohle je dispečink!"(28.1.2013)

• Peabody

Ano, je tu několik slušných herců, ale až na zanedbatelné vyjímky nemají co. Navíc Otakar Fuka nebyl deset let pomocňákem jen náhodou a taky není jen náhodou, že se prosadil až po roce 1970. tedy za tuhé normalizace. Režijními schopnostmi to, jak známo, nebylo. Takže sledujeme jednu trapárnu za druhou, mezi tím se - jako zázrakem - objeví Zdeněk Svěrák, Pavel Vondruška, Magda Reifová je místy roztomilá, na firemním školení dokonce kratce shlédneme několik nahých dam ve sprše, Jorze Kotrbové to při focení punčocháčů sluší, Dádě Patrasové taky, ale celkově je to hrozný. Dobový nadstandard to podle mne není ani omylem, jen taková upocená jakosatira na nešvary reálného socialismusu. Brr.(20.10.2013)

• buldock

Co napsat? Snad jen to že se jedná o průměrnou komedii o rodině Novákových , která je volným pokračováním filmu Pátek není svátek a v podstatě je to to samé jen v bledě modrém. Vše zachraňuje hlavně Petr Kostka a Slávka Budínová , jinak je to film na který velmi rychle zapomenete , alespoň u mě to tak funguje. ;-) 48%(30.3.2008)

• - Na večírku v tuzexové vile je vidět cívkový magnetofon REVOX, v ČSSR tehdy naprosto nedostupný. (Brtniik)

• - Natáčelo se mj. na zámku Líšno u Benešova. (M.B)

• - V panelákové kuchyni je nad plynovým sporákem umístěná skládací kuchyňská váha. Je ovšem namontovaná obráceně – neb miska zakrývající stupnici se odklápěla o 90° dolů. V této neotřelé instalaci by se vyklápěla nahoru, kde by nejenom nedržela, ale váha by pozbyla funkce. (Brtniik)