wictoria

Přestože máme doma holčičku, jejím nejoblíbenějším filmem jsou Auta a momentálně nechce chodit v ničem jiném než svých tričkách s Burákem nebo Bleskem :-) Hraje nám to doma skoro pořád ()

Pradlík

Slabší americký animáč posledních let ale stejně dokáže přišpendlit k obrazovce a místy se i docela bavit. Ne ale jako animované filmy na které jsme poslední roky zvyklí takže ve výsledku je to bohužel trochu málo. Filmore: Helé, trocha autojógy ti pomůže slušně snížit votáčky. Sarge: Zalez do myčky, hipíku. ()

Mary19

Hledat chyby v grafické stránce pixarovských snímků je naprosto zbytečné, neboť ta je jako vždy precizní. Za to příběh se kritizovat rozhodně dá a tenhle za moc nestojí... Ve srovnání s ostatními pixarovkami jsou Auta podprůměrné, ve srovnání s animáky z dalších produkcí pak lehce nadprůměrné... 65% ()

fisikk

Musím říct, že při sledování tohoto filmu mi ,, hladina oleje taky skoro projela střechou ," tak jak říkal závodní komentátor. :-) Je to dobře udělaný animák a v žádném případě není určený jen pro děti. Patří k filmům u kterých se ani dospělý nudit rozhodně nebude. Ale pořád nemůžu přijít na to, proč ty traktory bučely!! A na závěr K-chow :-) ()

NGP

Skvěle promyšlený film, což se dá poznat na perfektních hláškách. V tomhle světě aut vidíme nejenom fajn příběh, který je podán vtipnou formou, ale také dobrý scénář a báječnou animaci. Navíc tento příběh je o autech, což je samo o sobě originální. Skvěle jsem se pobavila, i potřetí mě to bavilo stejně ()

Warlukyn odpad!

Tento film bych okomentoval větou: Špatný pokus o vtip v podobě animáckých aut. Jestli jsem se během filmu jednou zasmál, tak jedině když sem zavřel oči a myslel na jiný legrační film. Pro děti tak do 6let je to pokoukáníčko na autíčka, ale pochybuju že se u toho někdy zasmáli. Pro mě se tento film stal naprostým propadákem. ()

Radek.SCH

Další 4 a 5* smršť, bez rozmyslu? To že to udělali v Pixaru automatický neznamená, že to musí být nutně geniální. Obzvlášť když víte po půl hodině, kama se to bude ubýrat, a jak to dopadne. - 60% ()

Wolvie

Animáky nemám rád a i když Pixa je obvykle docela solidní výjimkou,tohle NE! Zbytečná moralita pro nejmenší caparty,která ale mezi regulérní hranou produkcí nemá sebemenší šanci uspět. ()

DETTO1976

Najlepšia animovaná rozprávka akú som kedy videl. Vďaka môjmu synovi už ju viem naspamäť, no ešte ma neomrzela. Už teraz sa teším na pokračovanie. ()

CyriC

Skvělá pohádka. Auta patří přesně mezi ty pixarovky, které bych se v budoucnosti nebál pustit dětem. ()

Eluin

Bohužel, moc mě to neoslovilo, a to mám nějaké filmy od Pixaru docela i rád. Univerzum automobilů zní jako zajímavý nápad, ale dějově ani gagy na mě nezapůsobilo. ()

Heroine

Jojo, Pixar. Pořád mne něco nutí porovnávat filmy od Pixaru s filmy od DreamWorks. A nemůžu se rozhodnout. Auta mají krásnou animaci, především potom krajiny jsou jako živé. Ale něco mi v tom příběhu chybí. Nějaká ironie, nebo nadsázka, Něco, co by z toho udělalo film i pro mládež, ne jenom pro děti. ()

Fawkes

Perfektně po všech stránkách dokonale propracovaný originální film. Žádná slabá místa, naopak v některých místech velice povedené záběry a kamera se v některých místech nádherně otáčí. Myslím, že tento animák je vhodný pro všechny věkové kategorie. Všem lidem co se na tomhle podíleli, vážně klobouk dolů !!! (90%) ()

Hapretor

Přímo grandiózní animace jde ruku v ruce se zábavným a milým příběhem. Tohle se musí líbit každému. Příběh pro všechny kategorie. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)