poster

Klub sráčů

 • Velká Británie

  Kevin & Perry Go Large

 • Slovensko

  Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (944)

 • KevSpa
  odpad!

  Pořád jsem si tenhle filmový skvost nechávala uniknout, až jsem to jednoho večera nevydržela a v očekávání toho nejhoršího, jsem se na něj podívala. A je to skutečně něco otřesného, po všech stránkách jeden z nejhorších a nejnechutnějších filmů, co byly natočeny.(19.4.2003)

 • Tsunami_X
  odpad!

  Exkurze do galaxie jiného vkusu a myšlení nebo geniální snímek s protidrogovou tematikou? To ukáže až čas...(27.4.2004)

 • Gemini
  odpad!

  Původní komentář: V rámci zachování slušnosti to nebudu protahovat...jedna jediná hvězdička, a to za kultovní hlášku, která se ujala především u vojenských útvarů:) O nějakých sedm let později: O nějakých sedm let později byla v rámci přátelského posezení moje pozornost odvedena od toho, co za (btw jak jinak než legální;)) DVD je dalším účastníkem strkáno do mechaniky přehrávače, a tudíž jsem byl de facto donucen podívat se na Sráče - kterýžto název mě svojí povrchností a dementním parazitismem vytáčí pořád tak jako před lety. Nutno říct, že mě žádnou živou mocí nedonutíte zvednout hodnocení, protože moje výhrady proti samoúčelným ultraprasárnám a neustálým erekcím dvou totáldebilů (hraných ještě k tomu čtyřicátníkem a pětatřicátnicí), kteří se rozhodli vyrejžovat nějaký ten nuget na svého druhu parodii na teenagerské komedie - od kterých jsme se ovšem v dekádě následující po vzniku předobrazů Klubu Sráčů i jeho samého dočkali ještě příšernějších výplodů s podstatně hezčími roštěnkami ve větších i menších rolích - nemají prostor pro nějaké polevení. Z mé paměti ovšem dokonale vymizel parádní uchu lahodící trance, který mě životem provází dodnes (a u kterého vzpomínám na dobu, kdy genksta niga fajta houmí bradaz nechodili volně po ulicích, ale skrývali se tam, kde to emy a emani považují za svůj přirozený svět), a kterým je tahle humusárna neúnavně podbarvována de facto od začátku až po povinný happy-end. Taky jsem pozapomněl na to, jak si Rhys Ifans užívá svoji roli namyšleného zmrda parodujícího Paula Oakenfolda, a především na deus ex machina jménem Stephen O'Donell (Paulův řidič Baz), který tak rozsekal všechny, kdo někdy viděli luxusní komedii jménem Martha, Frank, Daniel and Laurence (najít ji můžete podle Josepha Fiennese, Rufuse Sewella nebo Monicy Potter, distribučních názvů je víc). Jakkoliv je ovšem tohle všechno hezké, naprosto to nemá šanci vyvážit ten zpr...opadený "scénář" a jeho "nutné" rekvizity, které hrne na diváky od začátku až do konce, takže jediné, o čem se dá uvažovat, je snížení hodnocení na 0%, protože po těch letech už se Klub Sráčů zdá být tak ubohý, že ho stojí za to vidět:)(2.10.2010)

 • Matty
  odpad!

  Bavit se při sledování těchto vymatlaných hašišáků lze skutečně pouze po požití jistých halucinogenů. Hodně silných halucinogenů. Zajímavé komentáře: 902 10, Cornon(20.11.2005)

 • Radyo
  ***

  Nikdy bych nevěřil, že se to stane a já dám nějaké rádobyvtipné teenagerovské komedii 3 (slovy TŘI) hvězdičky. Ale stalo se a je to právě tahle. Kdybych se na film díval skutečně kritických zrakem, musel bych jej bez váhání hodit do odpadu a nazvat sračkou. Ale já jej sledoval naprosto odvázaný a vtipy, které jindy ve filmech proklínám, mě tentokrát pobavily. Kupodivu. Obě hlavní postavičky sice vypadají, jako by vypadly z nějakého obludária, takoví typičtí "losers", ale z neznámých důvodů jsem s nimi dokonce nějak soucítil. :)) No a hlavní melodie s textem "Já bych .ukal až bych .ukal", tak ta byla naprosto švihlá, stupidní a primitivní, ale i tak se mi líbila. Co z toho všeho plyne? Že už mi měkne mozek.... :))(18.9.2003)

 • Enšpígl
  odpad!

  Jaj, tak tenhle klub sráčů, mě svým filmem neuvěřitelně nasral.(27.6.2006)

 • Djkoma
  **

  Je to nesmyslná kravina, které bych klidně hnedka odpad dal, ale nejde to. Já se u takového filmu smát až samotného děsí mě to! Pochybuji, že by se tomu stalo i podruhé, ale z toho si nic nedělám. Už jen za pár těch úsměvů mě k vyššímu hodnocení rychle přemluví, ale o doporučení nebo snad opakovaném shlédnutí se nedá mluvit.(3.2.2005)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $15,000,000/0%/(6.8.2010)

 • gouryella
  **

  O deji nemá cenu mluvit - zadny tu vlastne ani neni, ale na muj vkus opravdu vyborna tanecni hudba mi nedovoli tento film uplne zatratit.(3.4.2003)

 • DaViD´82
  odpad!

  V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

 • Superpero
  *****

  Na rozdíl od Prciček atd. který dneska už nejsou moc vtipný zraje Klub Sráčů jako víno. DJ Bulva je megahusťák.(5.2.2010)

 • TheMaker
  *

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Miluju celou sérii Scary movie, miluju Blbý a blbějšího 2, miluju RRRrrrr, miluju Hele vole, kde mám káru?, miluju jiné podobné filmy, ale tady tohle mi připadalo více než ujeté. Tohle už vážně bylo trapné. Chápu, že se to nějakým puberťákům může líbit, dokonce i unás ve třídě jich bylo pár. Chtěl jsem dát alespoň dvě hvězdy, abych tomu tady nekazil hodnocení ,-)) Ale ta hudba byla IMHO otřesná !!! Nesnáším techno, tekno nebo co to vlastně bylo !?!?! Fuj. Tenhle film je už vážně pro dementy ,-).......:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(25.1.2008)

 • LIVINGDEAD
  *****

  FILm jsem viděl už nejméně 10 x. Skvělá komedie, skvělé herecké obsazení a parádní hudba!!!!(18.7.2006)

 • Oskar
  odpad!

  S lítostí a hlubokým zármutkem v srdci si dovolujeme oznámit, že po dlouhé nemoci nás navždy opustil náš milovaný kultivovaný britský humor. Stalo se tak v r. 2000 ve filmu Klub sráčů. Prosíme pozůstalé, aby se dostavili k poslednímu rozloučení na smetiště dějin, kam bude film uložen. 0%(29.3.2006)

 • B!shop
  *****

  Sice to je desne trapny, uchylny a nechutny, ale pokazdy se u toho smeju. Ze vsemoznejch pubertackejch komedii je tahle jedna z nejlepsich.(23.12.2004)

 • Gimli
  odpad!

  Hrůza všech hrůz, největší filmová katastrofa. Pobavily (chápej "pousmál jsem se") mě jen dva nápady tvůrců. Je to vlastně jeden dlouhý, fekální, trapný, rádoby vtipný a komický videoklip. S čistým svědomím říkám, že je to NEJHORŠÍ FILM, jaký jsem kdy viděl.Fuj!(12.7.2002)

 • Melies
  odpad!

  0 / 10 Áááá, moje oči, moje očííí!!! Prečo ja??? Veď som celý rok poslúchal (tie ockove cigarety sa FAKT vyfajčili sami, vážne!) a umýval som si ruky každý druhý, opakujem DRUHÝ, deň!!! A všimnite si, že som vytvoril rekord v počte interpunkčných znamienok! ZNAMIENOK!!!(24.2.2005)

 • BadoXXII
  odpad!

  Ibizááááá.(18.6.2009)

 • dobytek
  *****

  Tenhle film asi rozdělí diváky na 2 skupiny. Jedna skupina ho bude nenávidět a druhá milovat. Já tenhle styl humoru mam prostě rád, i když teda to mačkání beďarů před zrcadlem bylo i na muj vkus celkem nechutná záležitost, ale jinak jsem se celou dobu skvěle bavil. Asi holt nejsem tak intelektuálně na výši jako většina ostatních uživatelů. K tomu si navíc připočítejte, že je ve filmu super muzika (pro těch několik místních "odborníků" jenom dodávám, že muzika v Klubu sráčů opravdu TECHNO NENI) a naprosto brutální hlášky. Vzhledem k tomu, že všichni tomu dávaj odpad jak stádo ovcí, tak já tomu musim dát 5 hvězdiček. Kdo se u toho opravdu ani trochu nesmál, ať hodí kamenem. Jinak se přidávám k několika názorům, že v případě Klubu sráčů je celkem jedno, jestli uvidíte verzi s českym dabingem nebo originál, protože dabing je docela podařenej. A jestli se vám Klub sráčů nelíbí, tak vypadněte, vaše xichty urážej mý zrcátko!(30.4.2006)

 • charlosina

  Nechutná slátanina bez špetky humoru, která mi do uší narvala hudbu, při níž (ačkoliv nebyla rytmicky špatná) mi naskakují pupínky, jelikož se mi hned před očima objeví dva hnusní týpci, kteří uvažují, jak si zmastit frajera. Omlouvám se za to vyjadřování, ale tohle je taková hovadina, že to ze mě leze samo.(9.9.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Vy jste ti čůráčci z letiště, co?" Ano jsou. A já jsem pozvracený, nahozený beďáry i zhnusený extrémně trapnými puberťáky, ale zároveň pevně přesvědčený o tom, že když se mě někdo pokouší rozesmát, tak ho za snahu nemohu hodit do odpadu, i když z něj pravděpodobně právně vylezl.(30.11.2012)

 • Dragoni
  ***

  Tento druh filmů se nesmí brát vážně, je to prostě absurdní blbost na vypnutí a relax s kámošema : - ) a pokud se u toho dokážete bavit i po 5-tém zkouknutí tak to celkem ujde.(6.9.2009)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Seznam deseti nejhorších filmů, co jsem viděl, má nového člena, možná i předsedu. Odpudivější, trapnější a míň vtipný film bych hledal těžko. Vrchol nevkusu a trapnosti a víc negativních věcí mě nenapadá, ale jestli mě časem napadnou, rád se vrátím a přidám je. Proti tomuhle by se mohl ohradit i Zdeněk Troška.(2.9.2008)

 • Hakha
  odpad!

  Doporučuji, abyste se na tento film dívaly nalačno, jelikož tak stupidní a nechutnou podívanou jsem ještě neviděl. Snesu toho hodně, ale tohle je opravdu moc. Nejen, že je to naprosto nepovedená snaha zkopírovat mnohem silnějšího bratříčka "Noc v Roxbury", ale také ve všech směrech v čem film Johna Fortenberryho vyniká, zde prudce zaostává. Kdyby se mě někdo zeptal na nejhorší film, který jsem kdy viděl, tak řeknu tento...(7.9.2007)

 • genetique
  *

  No, myslel som, že keď to točia Briti, nájdem vo filme aspoň štipku inteligentnosti, či anglického humoru, ale tento shit sa vyrovná aj najväčším americkým teenagerským sračkám. V polke filmu, keď už to aj tak dosť nudilo, som si ešte hovoril, že kde ostatní vidia tie fekálčiny a nechutnosti, ale keď prišli na radu zvratky, ejakuláty a hnis, skoro mi prišlo zle. Za zhodnotenie zvrátenosti stojí aj fakt, že hlavných teenagerských dementov hrali takmer štyridsaťroční herci, z ktorých jeden bol žena! No, ale na tých úbožiakoch sa dalo občas aj od ľútosti zasmiať a kto znesie občas aj techno, nemôže dať odpad! 20%.(9.4.2008)

 • ScreamJay
  **

  Tohle je šílenost extra ultra. Naprostý úlet od hnusu po brutální až buranský humor. Třebas scéna mačkání beďarů je k jídlu fakt silný kafíčko. No i když je to blbý, hloupý, vodporný, oplzlý, příšerný, šílený, nadsazený, humusoidní, fekalofilní, beďaroidní, mazoidní, bláznivé, úchylné, extravagantní, neurovnalé, nekoukatelné, nepochopitelné, nevymačknutelné, nepolikatelné, neztravitelné, odporné, fuckoidní, shitofonní, přehaný, přerostlá, oteklý, sračkoidní, pissoidní, sprosté, buranoudní, rosoloidní, pasoidní, prostě sem tam mě to celkem pobavilo. Nadsázka na ty pubertózně přeplácané teenage romantičnosti a komedie jak se patří. Žaludky do pytlíků na zvracení a mozky do košů na odpadky, kde by po shlédnutí jisto jistě stejnak skončily. Třebas jen sváteční filmový znalec nad tím ovšem musí lomit ruce.(9.2.2004)

 • Hellboy
  ***

  Tenhle film je tak neskutečně blbej, až v tom lze spatřovat určitou genialitu - vážně, natočit něco tak debilního, to už vyžaduje určité schopnosti..! Některé scény jsou fakt vtipné (koupání v bundách) jiné nekoukatelně trapné. Poměr četnosti výskytu mezi těmito scénami je bohužel asi tak 8:1 ve prospěch špatných a celkově si tohle "ďílo" nic jinýho než odpad nezaslouží, ačkoliv se u toho občas i šíleně zasměju. Já nejsem tvůj otroook!:)(8.11.2004)

 • Le_Chuck
  odpad!

  Tak toto je odpad medzi odpadmi. Len málokedy sa mi stane, že film nedopozerám a aj v tej najfekálnejšej komédií sa dá nájť niečo za čo by som dal tu jednu hviezdičku. A tu ? NO HOVNO !!!(8.6.2005)

 • viperblade
  odpad!

  Tohle natočil Ed Bye! Ten Ed Bye který točil i geniálního Trpaslíka! No to ne.(21.12.2007)

 • akisha
  ***

  Nevím jestli jsem jediná, kdo si vždycky myslel, že Kevin a Perry si dělají prdel z dementních puberťáckých fekalitek, a to způsobem, že je to dementní fekalitka na druhou. Spoustě lidí to přijde "děsně nechutný", fuj s tím do odpadu, ale stejně pitomý prcičky, kde Sean William žere hovno, zřejmě už tak "děsně nechutný" nebudou. No ale asi takhle, nebudu nikoho přesvědčovat, že je to dobrej film, protože není, ale stejně se radši podívám na tuhle strašnou přeprsklou kravinu, která je svou do nebe volající a zamýšlenou retardovaností celkem sympatická, než na jakoukoliv "normální" pubertální prasečinu. Být v době adolescentního rozpuku, vynesla bych ještě skvělou hudbu, leč teď už tomuto stylu neholduju. No, a pak je tam taky Rhys Ifans. PS: Kariéra Harryho Enfielda tímto překvapivě neskončila, ale roli si střihnul ještě ve slečně Marplové, a to zde: http://www.csfd.cz/film/163160-slecna-marplova-neni-koure-bez-ohynku/ Kdo by to byl řekl!(27.9.2011)

 • psy.cho
  **

  Humor ktorý si zakladá na dvoch dementoch a je tam až príliš veľa trápnych scén, ktoré až prevalcovali tých vtipných.(5.5.2011)

 • Trellíno
  odpad!

  Takový nadávky neznám, abych mohl pořádně popsat tento film.(26.5.2002)

 • kulyk
  *****

  Bezchybné dílo, plné lásky a porozumění. Lepší je v rauši sledovat snad už jen South Park nebo Teletubíky. Byť by se znázornění německých turistů mohlo jevit jako kulturně stereotypické, sedí jak prdel na hrnci. No a Perryho musela zahrát baba, protože takhle hnusnýho chlapa i přes masivní casting nenašli.Takže jestli už nejsi starej a skoto mrtvej, a víš o čem hrají Oasis, bav se jedinče. Jo. Jóó.(31.3.2012)

 • Spiker01
  ***

  Odporné, nechutné, pohoršující. Takhle divnej film jsem ještě neviděl. Hlavní představitelé jsou takový hnusáci, že je budete nesnášet už od začátku. O tom je tahle parodie. Smál jsem se tak půl napůl, jindy mi bylo fakt trapně. Na opileckou párty ale optimální...60%(28.10.2013)

 • MMR
  ****

  Sice to je velice stupidní komedie, ale já se bavil. Mě prostě baví komedie o blbečcích , a tihle byli obzvlášť retardovaní. Je jasné, že to je určené jen pro příznivce podobných filmů, a k těm se řadím, tudíž jsem byl spokojen.(31.1.2011)

 • FlyBoy
  *

  OST(25.2.2009)

 • D.Moore
  odpad!

  ...to raději tím drátem do oka.(8.4.2017)

 • sepp
  *****

  Nechutna absurdni teenagerska groteska zachytavajici a zaroven parodujici 90s kulturu... Inu dobra, mozna je to jen poklesla pitomina bez hlavy a paty, ale ryze genialni, nepochopene dilo sve doby.(4.9.2003)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Nejtrapnější film všech dob.(22.4.2013)

 • lesumir
  odpad!

  Všechno na tomto snímku je odporné. Všechno! Uplně všechno!š(2.2.2013)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Co dodat... kdyz je komedie stupidni ale pobavi tak to beru ale tohle je opravdu jen snuska nevtipnych nechutnosti a obal nelze skutecna filmova katastrofa!(13.11.2011)

 • A_FISH
  odpad!

  Hodně dlouho sem přemejšlel, jestli jsem někdy viděl blbější film, ale vážně si nemůžu vzpomenout .....(8.8.2006)

 • Hrabka
  **

  Je to pitomost až trapnost, ale já se bavil docela dobře. Některé scénky jsou zdařilé. Chtěl bych jet na Ibizu... 45%(23.12.2007)

 • Vitex
  *****

  Zcela geniální věc !(5.8.2006)

 • Boogeyman
  odpad!

  Měl bych se snažit být co nejmíň vulgární,ale to nejde. Ne u takovéhle tupé odporné sračky! Tenhle film je hnus,kterej by se měl zakázat, protože posunuje hranici špatného vkusu do nebezpečných mezí a mohlo by to mít nedozírné následky.(5.2.2006)

 • juta
  *****

  Má srdcová záležitost. Neskutečně srandovní komedie. Jízda od začátku do konce. Už od svých cca deseti let, kdy jsem Klub sráčů viděl poprvé na VHSce, je to moje nejoblíbenější komedie. I když se na to dívám už po několikáté, tak se pořád musím smát. Taktéž je zde skvělý soundtrack, který obsahuje tranceové písničky, které miluju. Harry Enfield je opravdu skvělý herec a ty jeho grimasy ve filmu jsou nepřekonatelný. Zatím se nenašel film, který by ho překonal. Je to prostě absolutní špica. Tohle by byl TEN film, kterému bych dal šestou hvězdu.(6.7.2007)

 • sheen
  ***

  Jednu hvězdičku navíc za originální OST.(10.6.2008)

 • Jacinda
  ***

  je to zrůdný a nechutný. mám ale dobrou vzpomínku na sledování. a tím se mění i hodnocení(22.10.2011)

 • niethustra
  *****

  Nejedná se ani o teenagerskou komedii, ani o parodii na ni. Je to v prvním plánu film věnovaný dvěma postavám, utvořeným komediální dvojicí Enfield-Burková a vystupujícím v jednotlivých skečích v show Harry Enfield and Chums. Distributorský převod názvu je tak zavádějící, ovšem pochopitelný, poněvadž původní název filmu by tuzemskému divákovi sotva něco řekl (soudě dle počtu zdejších hodnocení zmíněného seriálu). V druhém plánu je to úmyslné přepalování jistých stereotypů, hlavně těch spojených s pubertou a dospíváním, jehož účelem ale není je obnažit a zhodnotit, ale prostě se jim vysmát. A to já mám rád. Mít nadhled nad věcmi, které se jinak berou docela vážně (a že dospívající sebe a své problémy berou kurevsky vážně), a od srdce se jim vysmát. Je to o to jednodušší, oč přesněji tvůrci cílí, a byť občas minuli, byla pro mě i po opakovaných projekcích jejich trefnost odzbrojující.(10.9.2019)

 • Rosomak
  odpad!

  Už po několika minutách se mi chtělo nepřekonatelně zvracet...(1.11.2008)

 • -OverLord-
  ****

  Pamatuju mladý léta na základce někdy ve čtvrtý třídě, kdy jsme na to s partou tajně koukali a báli se, že nás načapou rodiče. Asi první komedie danýho tématu co jsem vůbec viděl. Až se pro mě za účasti mírný nostalgie stala kultovní. Je to tak debilní a nechutný až je to brutálně vtipný a padaj naprosto neskutečný hlášky. On už ten název mluví za vše. A i po těch X letech se u toho s lahváčem v ruce parádně pobavim. PS: Neříkam to často, ale ten českej dabing je boží. BTW: "Směju" se nad zdejšími komentáři.(13.7.2011)

 • salahadin
  odpad!

  S až infantilní radostí fanatického bohemisty jsem si vážení uvědomil, že jsem se díky tomuto filmu naučit opět několik nových vulgárních slov, jež nehodna jsou mého citu pro spisovný jazyk český, však k vyjádření mého názoru žargonu slov jaksi nedostačuje.(6.10.2012)

 • ChewieDC
  odpad!

  Ano, tak tohle je skutečně horší než Hele vole, kde mám káru?(11.3.2003)

 • Ruut
  ****

  Tak blbá p*čovina, ža je skvělá.(2.11.2006)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Hodnocení z nostalgie....je to hovadina, ale v roce 2000 jsem byl ve věku, kdy mě to bavilo skvěle. Nu což, nestydím se za to. 60%(30.12.2012)

 • liskam
  ***

  Opravdu dlouho jsem v nějakém filmu neviděl ošklivější hlavní hrdiny. Člověk se jich pomalu bojí a je mu za ně v mnoha situacích trapně. Ale na druhou stranu, to byl zřejmně účel, a v tomto případě byl splněn. Některé situace mě skoro až vytáčely. Navíc Perryho hrála herečka Kathy Burke, a musím před jejím výkonem smeknout. Také se povedlo několik gegů, u kterých jsem se opravdu zasmál. Za mě 55%(14.10.2012)

 • Carol Pifková
  **

  Proste sračka, ale kamoši to tak žerú až je to pre nich kultový film a ja som si to teda pozrela. Aspoň už viem odkiaľ majú tie hlášky.(21.1.2013)

 • lamps
  odpad!

  Tak takhle si představuju vrchol trapnosti. Dva třicetiletý chlapi hrajou nadržený repující puberťáky ve filmu s nejdebilnějšími a nejoplzlejšími pokusy o rozesmání, jaké jsem kdy v televizi zaznamenal. No prostě HUMUS, oproti kterému je občas i takový Kameňák docela snesitelné dílo. Nechápu, jak to mohlo nabrat těch 39%, protože pro mě je to určitě jeden z nejhorších filmů vůbec.(27.9.2011)

 • DJ Obelix
  ****

  Toto hodnocení neberte zase tak vážně. Tři dávám z nostalgie po mých pubertálních letech a speciální hvězdičku za výborný soundtrack :-)(8.6.2008)

 • hladass
  odpad!

  Tak to jsou opravdoví sráči...(21.4.2008)

 • Jordan
  odpad!

  to sa fakt nedá pozerať! vo svojom filme som videl len málo podobne príšerných a asi žiaden príšernejší film, než týchto dvoch štyridsiatnikov (jeden z nich je žena!), ktorí dementne prehrávajú pseudoparódiu na puberťákov; humor tu spočíva v tom, že sa hlavným hrdinom rýchlosťou blesku vymršťujú erekcie každých 5 minút; aspoň, že má tento nepodarok, ktorý radšej nemal vzniknúť, dokonalý soundtrack zložený z toho najnepočúvateľnejšieho, čo pekelná techno scéna ibizy vyvrhla na svetlo sveta; pri máloktorom hodnotení "odpad" som si bol 100% istý, že je oprávnené, výstižné a zaslúžené;(24.6.2012)

 • Fingon
  **

  Přistupovat jen s největšími bezpečnostními opatřeními, jinak se vám udělá blivno. Takže kinedril sebou, 24 hodin nic nejíst a snad se to nějak zvládne... Teď vážně. Od teenagerské komedie nemůžete čekat nic hlubokomyslného, ale ti dva vážně vzbuzují soucit. Prostě film pro hodně nemocné jedince, ale nezatracujme ho. Už kvůli Anně Boleynové.(19.10.2005)

 • Sobis87
  odpad!

  Tohle je opravdu vrchol nevkusu a nejhorší na tom je, že některé scény z tohoto "filmu" nedokážu vytěsnit z paměti i po tolika letech (lejno ve vodě a mačkání jebanů...). Dobré vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky a kromě přehrávajícího Rhyse Ifanse se u Klubu sráčů (neskutečně hovadský překlad, na to jsou naši distributoři experti) nedá snad ani mluvit o nějakých hereckých výkonech...o komediálním talentu ani nemluvím. Tohle je ukázková sr*čka, ruce pryč!(30.3.2010)

 • Smok
  *

  Normálne mi tieto blbečkovské komédie nezvyknú vadiť, ale toto bol fakt hnus. Strach & hruza čo i len kútikom oka zavadiť na obrazovku, keď sa na nej objavij jeden z dvojice lúzrov, ďalším utrpením pre mňa bolo počúvať ich nasilu zmutované násťročné hlasy. Blééé. Najväčším šokom však pre mňa bolo, keď som až na csfd zistil, že to druhé indivídum z dvojice bola zrejme žena. Tak to fakt sorry...(16.3.2010)

 • dex2man
  **

  Absolutní blbost o dvou tragédech,plná sračkového humoru..jenže právě "sračky" k tragédům dokonale sedí a pokud je člověk ve správném rozpoložení (třeba po nějaké párty),může se docela zasmát,jako já...(5.9.2010)

 • MikeCool
  odpad!

  Ježíši Kriste, tak velkou, šílenou a někdy až nechutnou hovadinu jsem již dlouho neviděl. Místy jsem se hodně zasmál, ale ne kvůli vyřčení nějakého dobrého vtipu, ale tou neskutečnou trapností.(9.3.2013)

 • Sašenka165
  odpad!

  Myslíte, že existuje inteligentnější film než Klub sráčů? Ano? No to se mýlíte - tenhle film je naprostý vrchol geniality.(28.11.2007)

 • swamp
  **

  Totální debilní kokotina. Bohužel, některé hlášky z ní se staly kultovními (možná by tento jev měl být prošetřen Mulderem a Scully). :P(31.1.2012)

 • HAL
  *

  Ultimátně retardovaný film. Je tak strašně retardovaný že jsem se u něj dokonce i párkrát lehce pousmál..... jinak jsem se jen šklebil znechucením a děsem z toho na jako píčovinu se to dívám.(19.8.2007)

 • Tomco
  *

  prvy krat som sa bavil, ale druhy krat som sa sam na seba pozeral ci som normalny...shit shit shit(13.7.2006)

 • Kothy
  ***

  Možná trochu rozporuplný film. Ale mě se líbil. I když je to občas dost ujeté nebo úchylné. Některé fóry jsou hodné dobré. Když jsem byl na Ibize, tak jsem si vzpomněl na klub Amnézie. "Kozy vzhůru Obrbazi. Tyhle platně nejsou žádný béčka." :D(2.2.2013)

 • LaciLC
  *

  Je to snáď možné? Takýto neskutočne blbý, nechutný a trápny film sa mohol vôbec niekomu páčiť? No, podľa hodnotení to tak je a pre mňa je na tom najhoršie, že som sa na ňom občas zasmial aj ja. Jednoducho tu záleží od prístupu, ak mám ja pravdu povedať, radšej by som ho vôbec nikdy nepozeral. Vlastne som do poslednej chvíle nevedel ako mám tento film ohodnotiť. Nakoniec však zvíťazil zdravý rozum.(16.6.2007)

 • Rocky62
  odpad!

  Asi nejtrapnější film co jsem bohužel viděl.ZAJÍMAVÝ KOMENTÁŘ:Oskar(12.7.2009)

 • Němi
  odpad!

  Totální, nejodpornější a nejhlubší odpad.(13.8.2008)

 • klerik
  odpad!

  Stupidné, nechutné a vôbec nie vtipné...(4.5.2006)

 • SeBig
  odpad!

  nejvetší hovadina všech zhovadilostí...herci odporní nesympatický jeden vypadá jak ženská..příběh stojí za starou belu....a jinak je to cely nechutný a dívny...!(16.9.2010)

 • Slartibarkfast
  *

  Připomíná mi to modely francouzských návrhářů na anorektických tělech světoznámých ramínek s nohama, které se procházejí po molech. Bizarní, okázalé, nechutné, šokující, tupé, jednoduché, trapné, nepochopitelné. Marně jsem hledal nějaký světlý moment, ale nějak to nevybředávalo z takové nudné atmosféry. Bylo tam několik úsměvných momentů a docela solidních hlášek a za pozitivum také beru, že jsem to dokoukal do konce. Nicméně je to zábava pro skutečně specifickou skupinu diváků, do které já nepatřím. Přirovnal bych to k tomu, jako by si někdo nasral na hlavu, vyšel na ulici a vydával to za novou módu. Někteří budou tleskat, já jen kroutím hlavou. Za tenhle 80ti minutový průjem dávám 15%(25.2.2011)

 • Ivoshek
  **

  ..ale už bych to vidět nechtěl. opravdu ne.(14.4.2007)

 • Chrustyn
  *

  První půlhodina docela ujde ale jak se dostanou na Ibizu, tak to jde do háje. Trapná komedie plná fekálního a trapného humoru. Nepochopitelně strašně úspěšná.(12.4.2009)

 • sinp
  *

  Tohle vzešlo z konzervativní Anglie….? Přehlídka fekálních výstupů, proto kdybych to bral čistě z pohledu znechucení, tak nemůžu celý film jednoznačně zatratit. A jsem zcela přesvědčený, že o nic víc než sarkastickou provokaci v tomto případě ani nešlo. Tím spíš mě celkem děsí představa člověka, co si takovým dílem s vážnou tváří vytapetuje svůj dospívajícími hormony zahlcený pokoj (určitě se tací najdou). Naštěstí to není jen o beďarech a zvratcích, byť bez toho by stopáž zřejmě lezla do středometrážních hodnot. Milovník taneční muziky si přijde na své, což tvrdím bez jakékoli ironie. Hudba je všudypřítomná, byť nejsem zrovna expertem v tomto žánru a těžko soudím, zda Ed Bye pouští progresivní kusy či jen kýčovitý odvar, hudební stránka dodává alespoň nápaditost a neurazí. Na rozdíl od obsahu, i když ani ten mě vlastně neurazil. Chce to nadhled, když už do toho náhodou (nechápu vás stejně jako sebe ) vrazíte čas…(12.1.2006)

 • Dr.film
  odpad!

  Pojmenování „Klub sráčů“ se hodí i pro kompletní filmový štáb, který tuhle hovadinu natočil a vypustil na svět.(2.2.2003)

 • Nazghul
  odpad!

  Tak tohle je největší stupidita, co kdy kdo mohl natočit! Po deseti minutách jsem to musel vypnout! Možná si řeknete, proč to vůbec hodnotím, když jsem to neviděl celé. Protože tento film je zdraví škodlivý a musí se na něj upozornit!(11.2.2003)

 • Xeelee
  *

  Na téhle sračce nejhrubšího zrna mě zaujaly dvě věci. Zaprvé kvalita filmu, která se vymyká chápání normálního smrtelníka, a DJ Bulva, konzumující chlast velmi svérázným způsobem. Ten záběr mi prostě utkvěl v hlavě a právě díky němu necítím ke sráčům tak silný odpor jako většina ostatních.(14.3.2008)

 • Peetas
  odpad!

  2 hlavní hrdinové - teenageři, jednoho hraje 40-ti letý chlap, druhého 40-ti letá ženská, to vše doplněno špatným scénářem, není co víc dodat, prostě hrůza.(29.11.2008)

 • virus10
  odpad!

  Snad bych šel radši k zubařce, než si tohle pustit znovu!!(31.1.2009)

 • Exkvizitor
  odpad!

  Byl jsem svědkem projekce řady neuvěřitelně příšerných filmů - ale tento je jejich bezkonkurenčním králem. Kdo neviděl, neuvěří.(7.5.2005)

 • Janek
  odpad!

  Použil bych mnoho nadávek, ale žádná by nevystihla úroveň tohoto "kultovního" snímku. Vše bylo vyřčeno. Distributor změnil název celkem chytře, ale měl ho změnit na "Nejdebilnější film, který byl kdy natočen". Ed Bye Sucks - 0%(12.2.2007)

 • slatkac
  ****

  Do klubu sráčů patří ti co tomu dali odpad!.(13.7.2011)

 • Jenda
  odpad!

  Je to trapné, nevtipné, hloupé, hnusné a dost nechutné. Co je to?...............................Klub sráčů Děkuju bohu, že jsem se na tento paskvil díval jen s bratrem. Kdyby třeba s celou rodinou, propadl bych se studem za toto do země(27.6.2005)

 • BoPo
  odpad!

  Malo to byť trápne a nechutné? Gratulujem. Misia bola úspešná.(6.4.2010)

 • maseer2
  **

  neskutečná blbost.. ale já pro ni mám tak trochu slabost :)(22.3.2008)

 • rawen
  **

  Geniální jsou občas ksichty hlavních protagonistů a jejich song Kozy Kozy - jinak je to trapné, přehnané, fekální humor v nejhorším slova smyslu. 4/10(19.12.2005)

 • Stanislaus
  *

  Dvojice naprosto vypatlaných vymaštěnců se snaží prorazit "hitem", ve kterém zní opakovaně "Já bych šukal, až bych pukal, kozy, kozy ... ". Tady je zřejmě něco špatně a mně je špatně z tohoto ... "filmu" či jak bych to měl vlastně nazvat. Nechutné scény alá plovoucí hovno či vymyčkávání beďarů opravdu nepatří do seriózních komedií. A samotnou třešničkou na dortu byl ten imbecil Bulva. Ta jedna hvězdička nejspíš za odvahu něco takového natočit a pustit to do éteru.(2.12.2009)

 • ARI50
  *****

  Tohle je snad nejbláznivější komedie, ale soundtrack má dost parádní.(4.9.2018)

 • sarume
  ****

  Taky jsem na druhe straně toho pomyslného břehu:) Zjistila jsem si. že představitelé jsou již ve věku, kdy by mohli mít doma nějakého takového puberťáka a tak třeba zatoužili zcela zparodovat jejich životní styl . a to se jim opravdu povedlo:) Takže si myslím, že je to jen o nepochopení toho co chhtěli tvůrci říct. Mě asi hodně oslovila scéna s rudnutím:) To jsem málem umřela smíchy.(24.7.2005)

 • Mononoke.
  odpad!

  Hnus který mě urážel od začátku do konce...stydim že zastupuju živočišný druh který točí takovej odpad, protože tohle by vážně natočila a nazpívala (uuuuhhh kozy jako vozy) i opice.(23.3.2008)

 • 902 10
  *

  kevin & perry go large si sice tvari jako film, ve skutecnosti to je domaci video chovancu jedlickova ustavu z ozdravneho pobytu na ukrajine, plne nevkusu a obscenich hereckych vykonu. na prelomu milenia bylo v mode jezdit parit na ibizu, takze byli hlasy slintajicich dementu pozdeji predabovany osazenstvem spolku pratel helia a pribeh zasazen na baleary. dj sysel k tomu vsemu za hodinu na sve kourici 386 stvoril nudny trancik, za ktery shovivave udeluji hvezdu. ti z vas, kteri se smeji posmrtnym prdum a konske erekci, si muzou pro klid v dusi pridat jeste jednu.(3.2.2006)

 • Handle
  odpad!

  Nesnáším komedie, kde si nasadí extra debilní herce a sázejí na nechutnosti v mínění, že je to vtipné. A to jsem myslel, že to tak hrozné nebude... Opravdu trapný film.(10.11.2009)

 • Bast
  *****

  Parádní komedie - viděla jsem ji tak 4x a směju se u ní doteď...(7.11.2005)

 • eraserhead666
  *****

  Tenhle film si mě získal hned již během prvních minut. Už jen ta představa, že dva nablblé náctileté kluky hrají třicátníci z nichž jedna je žena.... Jedna z nejlepších komedií, co jsem viděl, spousta skvělých scén, z nichž cituji dodnes a často, naprosto úžasný Rhys Ifans a hromada vymazlených postav (rodiče zrzavého chlupa vládnou, hlavně jedno matka co je opravdu pěkně ostrá svině). A výčet kvalit korunuje opravdu skvělá hudba. Ano, i outsideři mají své problémy, proč jim nevěnovat jeden úžasný film. Máte-li rádi demencí načáchlý stupidní humor, nemůžete si vybrat lepší film. Pokud to, že mám tento film opravdu velice rád (a je mi přes třicet) znamená, že jsem slaboduchý dement bez smyslu pro humor, budu na to jen a jen hrdý :-).(19.9.2010)

 • st.ranger
  ***

  Dlouho jsem se tomuto snímku vyhýbal a když už nastal okamžik, byl jsem připraven na dva dementní puberťáky, nevkusné vtipy a paraztování na úspěchu jiných. Není to nějak zásadní komediální kousek, ale má své chvíle.(26.10.2010)

 • Pegas1632
  odpad!

  větši sračku sem hodně dlouho neviděla - opravdu sem chtěla vydržet celej film ale přiznám se, nemám na to koule. Hrozny dialogy, přišerni herci, dementní scénář. Trapnost která děti možná zaujme, ale běžnýho diváka zabije.(24.9.2012)

 • svik
  *

  Já bych šukal až bych pukal , už mi to leze až nosem hrůza byla to kravina nic dosebe to nemelo dej naprd scénář pro debily rezie 5tileteho psychopata.(2.4.2006)

 • erl
  odpad!

  sračka toho nejhrubšího zrna.(8.11.2007)

 • Marsik
  **

  DVD 18 (CZ) - Film jako takový nemá cenu dlouho rozebírat, protože to je hrozná sračka :)) Už před cca 12 lety, kdy to mé oči spatřily prvně, jsem valil bulvy a říkal si "WTF is that"? Opravdu to je jeden z nejstupidnějších a nejtrapnějších filmů ve Vesmíru. ALE! Já jsem fanda disco hudby a tu hodnotím jako velmi dobrou. Takže díky soundtracku nakonec "filmu" (schválně jsem dal slovo film do uvozovek, protože to je trága) přiděluji těsných 30%.(18.12.2013)

 • Frajer42
  *****

  Tento snímek budete milovat nebo nenávidět. Střední cesta zde neexistuje. Já ze sebe nebudu dělat kokota a rovnou konstatuji, že se řadím k milovníkům. Miluji humor, který hapruje na totální hraně snesitelnosti. Tento film na této hraně nehaproval, ten ji v samém počátku přeskočil a strhl směr do absolutního nevkusu a na nejnižší filmařské dno, které si člověk troufá představit. Spousty zdejších pseudointelektuálů to zřejmě nepřežijí a okamžitě si poběží vyleštit trubku někam k Občanu Kaneovi, nebo polechtat bobříka odvahy u tohohle zbytečného nesmyslu. Když už si myslíte, že nic více šokujícího nelze zahlédnout, tak vás film během okamžiku vyvede z omylu. Tenhle film je tak neuvěřitelně debilní, až je vlastně senzační. Trošku mě mrzí, že jsem film neviděl ve svém útlém věku. Jistě by mě velmi pozitivně poznamenal. Na tomhle snímečku se pozná, kdo má dobrý vkus. U scénky v moři jsem málem umřel smíchy. Zůstat pouze u jediného zhlédnutí se mi zdá trošku škoda, takže se možná k snímku vrátím, ačkoli tak činím z vlastní vůle velmi výjimečně. Hlavní dvojice jsou tak úžasní retardátoři, že nemají chybku. Vůbec celkově je to skvěle vymyšlené, všichni se perfektně doplňují a vše do sebe bezchybně zapadá. Tvůrcům moc děkuji, že mi o pár hodin, ba dokonce dnů, prodloužili život a pokusím se tento čas strávit sledováním podobných bláznivých komedií. Nemohu hodnotit jinak než maximálním hodnocením a všem odpadářům vzkázat něco vysoce vulgárního, co si netroufám publikovat.(1.6.2014)

 • Torision
  odpad!

  Ale co po tom, teen komedie já dost můžu, na tohle se vážně nedalo dívat. Nechutné dialogy,odporní herci....a hlavně strašná muzika.(20.6.2007)

 • jahol
  *

  Opravdu to nebylo moc vtipný, vlastně skorem vůbec, i když pár mírně vtipnejch okamžiků by se našlo... Ať ale chci nebo ne, musím scénáři přiznat vcelku stylové stylizované zmapování vztahu mezi rodičem a agresivním puberťákem, a reakcí rodičů na něj (a vztahu rodičů), takhle to nějak u nás doma v nadsázce máme v řadě ohledů s mladším synem, respektive takhle to vidím já ze své pozice otce. To všechno dohromady by opravňovalo k hodnocení 1 nebo dokonce možná 1,5/5, ale pak přišly "vrcholy filmu", kde je stylizace a stylovost pryč a zůstává jen totální humus a ubohost, nad scénami s plovoucím exkrementem pozřeným hlavním hrdinou, vymačkáváním beďárů hlavních hrdinek a mohutným zvracením několika hrdinů vedlejších mohou plesat opravdu jen blahoslavení, chudí duchem. Českou verzi (výjimečně) lze pochválit za dabing (hlavní postavy jsou namluvené stylem, který celý film posouvá na úroveň mírné fantasmagorie plně korespondující se vcelku výstižným anglickými titulem), českého distributora pak zkopat do kulata za dementní náhradu názvu něčím "atraktivnějším". Závěrečná pointa se nese zcela v duchu předchozího (a je proto velmi dobře předvídatelná), ale výše uvedené prezentaci pokladů lidského vyměšování (kde snad schází pouze jeden produkt, který jsem, upřímně řečeno očekával a byl na něj zvědavý) se naštěstí nevyrovná, takže odpadní hodnocení zůstalo pro tentokrát skryto.(29.7.2009)

 • nigga
  odpad!

  Bože můj... peklo. 0%(7.9.2007)

 • depony
  odpad!

  zoufalý snímek se snahou pobavit a rozesmát diváka, který je na tom s inteligencí na štíru. Vulgární, nechutný, trapný film. Škoda filmové pásky!(26.6.2006)

 • monsieurR
  ****

  Strašná blbost, ale velmi originální. Šíleně zábavné.(29.3.2014)

 • Kryton
  odpad!

  Celý štab od scenáristy po režisérah(herce nevyjímaje) by se mohl nebo měl nazvat jako jejich film tedy Klub sráčů!(8.5.2003)

 • sta
  odpad!

  Gratuluji: tomuhle snímku se nezdráhám dát nálepku absolutně nejhorší "film" v dějinách kinemaografie. Asi mám film (obecně) až moc rád, takže tohle dílo bych filmem snad ani nenazýval. Prostě hloupost x kravina to celé na nekonečnou. A co je nejhorší - český distribuční název, jenž připomíná (asi ne náhodou) jeden Fincherův film (což je víc než zavádějící).(26.5.2003)

 • LV.Helter
  ****

  Slizký, umastený a ztoporený výstrek. Je to desná uchylná sračka, ktorá sa nehraje na nič než je. A tá úprimnosť sa mi páči na Klube sračov. Rhyp Ifans geniálny. A pri pesničke "ja bych šukal až bych kukal" (z videoklipom)-v závere som doslova umieral.***Opáčko nutné! Pri niektorých scenách človek zomiera-to nehovorím o konci!(1.9.2012)

 • bloom
  odpad!

  Zvláštní, že nejhorší teenagerská a dost možná nejhorší komedie všech dob, musí vzniknout v zemi, jejíž komedie měly vždy nejvyšší úroveň. Jeden můj kamarád má k tomuto filmu zvláštní vzpomínku. Jel na nějakou dlouhou výpravu autobusem a tam jim to pustili. Po prvních sekundách byli všichni cestující (věk věšinou 50+) natěšeni na historický snímek, každopádně dialogy jim brzy zchladily hlavu a řidič to musel po 20 minutách vypnout. Doma pak nakonec vynadal dceři, po které chtěl na cestu s sebou "nějakou veselohru". Každopádně tvůrci by měli být obžalováni za prznění úcty anglického humoru.(21.4.2007)

 • Asgy
  ***

  Je to trapný, hodně nechutný, ale i tak jsem se občas pobavil. Tak co už.(8.8.2007)

 • Frenegonda
  *****

  JÁ NEJSEM ŽÁDNEJ TVŮJ VOTROK! Je to nářez. Jsem vždycky chtěl být takhle přesně takhle nechutnej puberťák:-D(17.10.2007)

 • mysiak
  odpad!

  Maximálne humusné nechutné vôbec nie vtipné a bohužiaľ je to z Británie...(5.7.2008)

 • harfuska
  ****

  Sú to síce dementní sráči, ale mna hovadsky bavili!(5.7.2015)

 • liquido26
  ***

  Hovadina to je, ale zábavná :-)(10.2.2009)

 • Paxxx.cz
  *

  Ujetý film o dvou ubožácích, ketrý docela pobaví ale znova bych to nemusel snést tak dobře...2/10(8.3.2009)

 • Korbitch
  odpad!

  Na hvězdičku to nevytáh ani Paul Bulva, jenž byl parafrází na Paula Oakenfolda. Je až neuvěřitelně k nasrání, co si někdo dovolí k taneční scéně!!!(28.1.2010)

 • FFilipCZ
  ****

  Už ani nespočítám, kolikrát jsem to jako mladej viděl. ANO, je to dementní, ANO, je to trapný. Ale co si pamatuji, já se u toho královsky bavil. 3*+1* za osobní dojem.(25.3.2013)

 • Francik
  odpad!

  Jeden z mála filmů, na které jsem musel koukat na vícekrát. Dokonce asi na 6x. Otřesný filmový zážitek, který mě, je-li někým chválen nutí dotyčného psychoanalizovat. Přejme si co nejméně takových símků. :-)(19.5.2007)

 • Džejkop
  ****

  Paul Bulva na plac!!!! Kozy, kozy...když chceš být nebo alespoň vědět, co je to slovo out, pak si myslím není lepší příklad než tahle komedie. Lépe řečeno nechutná komedie, ještě lépe velmi nechutná komedie a úplně nejlépe zvrhlá a nechutná komedie. Ale co, je to fakt sranda. Pravda je ale ta, že už je to nějaký ten pátek zpátky, co jsem to viděl, tak je dost možné, že by mi to nyní přišlo jako zvrhlá a nechutná tragedie...těžko říct.(27.8.2007)

 • buldock
  odpad!

  Imbecilita nejhrubšího zrna , nic víc , nic míň. Prcičky jsou proti tomu oscarovou záležitostí! ;-)(9.3.2008)

 • verbst
  odpad!

  Ó můj BOŽE ! ! ! Na tohle, že dal někdo peníze. Tohle, že se někomu líbí. Na tenhle skvost jsem narazil ještě na zíkladce, a "znoviobjevil" teď. Nedá mi to, a podělím se o svůj názor. Žena ve svých čtyřiceti, hrajíc demnta žeroucího hovna? Podívejte se ne začátek méhpo komentu. Mluví za vše... První, a zatím jediný film, který mi doopravdy zvedl žaludek.TOTO JE ODPORNÁ SRAČKA!(14.7.2009)

 • Mr. Filuta
  odpad!

  Bez nadsázky tohle identifikuji jako naprosto nehorší film, co jsem kdy viděl. Je to tak zvrácené a špatné, že jsem od toho nedokázal odtrhnout oči - čímž se tenhle paskvil naprosto diverzifikuje od sraček podobných.(4.2.2014)

 • Baronne
  ****

  Musim se smát nad tim, jak 70% lidí tady píše, že je to strašně trapný, a ubohý, a nechutný, a přitom se tomu každej druhej z vás blbců směje ještě hodinu po filmu. Stejně jako já, můžu na to kouknout 30x, a bude to furt prdel. Nebuďte zas takový konzervativní suchaři ...(21.6.2014)

 • Vojcl
  odpad!

  Nechutná, trapná a špatně natočená fraška, která se snaží být celovečerním filmem. Nejenže jsem se vůbec nesmál, ale dokonce jsem se párkrát málem pozvracel. Všem zúčastněným bych doporučil najít si jiné povolání.(30.9.2005)

 • Politik
  odpad!

  Nic horšího jsem neviděl, dělalo se mi špatně už na začátku, opravdu zlé.(12.10.2008)

 • Macejko
  ***

  Môj najobľúbenejší dobrý-zlý film, ktorý som prvýkrát videl ako malý šrac takmer bez vkusu, a vďaka tomu sa na to nedokážem pozerať kritickým okom. Je to proste sranda a moje najväčšie guilty pleasure :)(19.4.2009)

 • blackrain
  odpad!

  Co to sakra bylo? Pouze asi 2x jsem se pousmála. Takové podivné experimentování s diváky fakt nemusím. Holt, mám hranice vkusu stanovené jinak než tvůrci tohoto skvostu a taky mi už dávno není 14 let.(18.2.2011)

 • K.B.L.
  *

  Na tento film jsem byla donucena se koukat. Nejsem cílová skupina tohoto humoru, takže mi 99% rádoby vtipných gagů přišlo neuvěřitelně trapných a hloupých. Jednu hvězdičku dávám za inspiraci do života, kdy jsem na Ibize musela navštívit Amnezii, abych se pak mohla chlubit, jaká jsem frajerka.(3.5.2011)

 • Suzana
  odpad!

  Bože za co?!! Fekální humor nesnáším, a tohle jsem byla nucena shlédnout na střední, když se ke konci roku neučilo a někdo přinesl do třídy toto "veledílo". Vážně jsem se ani jednou nezasmála, něco tak nevkusného už dlouho neuvidíte. Jako dívaka mě to uráželo a nechápu, jak se tomu mohl někdo smát? Inu, proti gustu....(28.12.2007)

 • René.girl
  odpad!

  Tak tenhle film naprosto nesnáším a nechápu tu masu lidí, kteří ho milujou???Proč???(13.2.2010)

 • decouble
  odpad!

  Nikdy nepochopim, jak se to někomu může líbit. Scéna, ve které hrdina ve vodě spolkne svůj exkrement, je asi ta nejubožejší filmová bída ze všech, a to nemluvím o mačkání beďarů a scéně, kdy jsou hrdinové tragicky pobliti, přičemž režisér v této sekvenci navíc hraje na smutnou notu. Nerad používám vulgarismy, ale tady se nedá použít jiné slovo než SRAČKA! A nezachrání to ani skvělý Rhys Ifans jako DJ Bulva.(30.4.2007)

 • FilmFan24
  odpad!

  Tento film bych teda nedoporučil ani svému největšímu nepříteli!(11.6.2008)

 • flyboyeda
  ***

  Kdysi jsem na nem byl v kine Evropa na Kulataku. Byli jsme tri a museli jsme se skladat na 4. listek, aby ten skvost vubec promitali. Na plovouci hovinko nikdy nezapomenu, jeden z opravdu vrcholnych snimku zabyvajicich se tanecni kulturou, must see zalezitost kazdeho fanouska elektronicke hudby... :))(31.3.2013)

 • Derek
  odpad!

  vedel som, že ten film bude sračka (hrozné recenzie, snáď vo všetkých periodikách), ale že až taká? klub sráčov je prvá komédia u ktorej sa mi bolo zle od žalúdka (vytláčanie "jebákov" - znie to drsne, ale ešte hnusnejšie to vyzerá), je to prvá komédia u ktorej mi boli hlavní hrdinovia od začiatku do konca absolútne nesympatický (už ste videli aby puberťákov hrali 30 ročný chlap a žena?), je to komédia u ktorej som sa skoro vôbec nezasmial (ale počas celého filmu som sa cítil trapne, asi preto že som sa na to pozeral). potrebujete ešte viac varovaní?(12.6.2004)

 • SonG
  odpad!

  NE NE NE NE NE NE NE...totální a nejhorší film, na který jsem se nevydržel dívat podruhé ani 10 vteřin. Poprvé jsem se na něj díval s děsem ve tváři, protože toto není film,to je sračka na desátou.(1.8.2008)

 • Had6
  odpad!

  První film, který jsem vypnul v polovině kvůli tomu, že se na to prostě nedalo dívat. Do této doby jsem to vždycky nějak vydržel, nebo jsem si užíval to, jak je film hloupý. Tady to prostě nejde. Je to prostě děsný. Odpad! je snad i hezké hodnocení a nemůže vyjádřit to, jak se mi to nelíbilo.(10.6.2006)

 • lekr
  **

  Potrhlá ujetina, ze které mi bylo opravdu někdy na blití ( třeba to jak si ty holky odstraňovaly beďary, jak Kevin sežral hovno či jak je oba dva poblili v baru )..pár dobrých hlášek teda bylo ( hlavně díky Rhysu Ifansovi ale to je asi tak všechno....(24.7.2008)

 • corpsy
  **

  Ešte podradnejšie ako ostatné komédie tohto typu ( napr. by som tu zaradil také snímky ako sériu SCARY MOVIE ). Spústa nevtipných vtipov.(3.2.2011)

 • Peťsi
  *****

  Je to hrozná blbina, ale vždy se tomu rád zasměju :) Celkové hodnocení je však pochopitelné..(3.1.2012)

 • JohnMiller
  ***

  Je to také zlé, také choré, také nesympatické, také úbohé. Ťažko objektívne ohodnotiť tento skvost. Je to také blbé a zlé a samo seba ponižujúce až to je sranda takých rozmerov že som skoro pukol od smiechu. Tínedžerská komédia s nenormálnym hereckým obsadením. Kevin a Perry sú pošukovia toho najväčšieho kalibru. Takýmto filmom sa dáva zvyčajne odpad! No musel som sa krotiť aby som nestrelil 5 hviezd(1.6.2013)

 • ArsenalEagle
  ***

  Tak já moc nevím, jak Sráče hodnotit, protože na jednu stranu je to naprostý odpad, na stranu druhou jde o bezkonkurenční klenot výplachových filmů! "Já bych šukal, až bych pukal... kozyyy..."(19.12.2018)

 • zdepapepa
  **

  Nechápu, jak jsem tomuhle mohl dát 3 hvězdy. Asi jsem tehdy nebyl při smyslech, či jsem naopak byl při smyslech až moc a nyní jsem dětské smyslnosti odrostl. Těžko nyní soudit, pozdě bycha honiti a horko těžko odzapamatovat tenhle film. Tedy on to není až příliš film, spíš směsice pokusů zaujmout diváka všelijakými bláznovinami a nechutnostmi s tím, že sem tam se nějaký ten vtípek povede. Bohužel 82 minut je na celkovou absenci nějakého pořádného útoku na bránici příliš. V dnešní, snad už neaktuální vůči tomuto filmu, době bych to snad doporučil jen těm, kteří to tehdy viděli ve svých pubertálních letech a z nostalgie se zasmát, co jsme jako mladí byli schopni vytrpět. Všem ostatním bych radil se tomuto filmu vyhnout.(3.4.2005)

 • raffspIn
  ***

  První "komedie" tohoto typu kterou jsem viděl a asi taky proto jsem dal slušné hodnocení. Teď bych se na něco tak úděsně infantilního nikdy nepodíval. K filmu bych dal poznámku OD 15 let nevhodné.(21.4.2005)

 • marcek
  ***

  Když jsem se dozvěděl, že Kevina hraje 40.letý chlap & Perryho zase ženská tak mě to trochu zarazilo a když jsem se na to znovu podíval tak mě to tak nebavilo jako předtím(16.4.2007)

 • grogodil
  odpad!

  Podčiarknite, 3 krát obtiahnite hrubou fixou moje hodnotenie, dajte zaň 10 výkričníkov a aj tak to dostatočne nevyjadrí, aký je tento film odpad...(9.1.2009)

 • Meridius
  **

  Většinu stopáže sem si jen řikal "wtf?", párkrát sem si smíchy málem nadělal, ale jinak mi z toho filmu stejně zůstal jen wtf pocit. Každopádně kudos tvůrcům za odvahu tohle pustit ven.(18.10.2010)

 • johny89
  **

  Po druhém zhlédnutí přehodnocuju ze 4 na 2 *. U tohodle filmu jsem se fakt styděl :D(4.1.2014)

 • lebowski!
  odpad!

  Jeden můj kamarád mi říkal, že je to super film, ale může se na něj koukat jen nachcanej nebo zhulenej. Zlil sem se proto, jak nejvíc sem byl schopen a musim konstatovat, že......se mi udělalo blbě!!!(12.12.2009)

 • Abes
  odpad!

  asi nejzábavnější odpad tady na CSFD!(5.8.2010)

 • JohnRambo
  *

  Nikdy už neuvidím tak geniálnu pí*ovinu. Tento film sa nedá ohodnotiť. Je to taká hrozná sračka ale zároveň je to komediálna bomba. odpad! alebo 5* ? Diskutabilné...(11.11.2010)

 • zdenotvor
  ***

  Keď sa na to človek pozrie s nadhladom a dobrou náladou, tak sa pri tom celkom fajn zabavý. Totálne primitívne a stupídne, ale práve kvôli tomu to má niečo do seba. Občas sa treba aj nezmyselne pobaviť.(9.6.2015)

 • starbrejkr
  odpad!

  Bude něco výstižnější než - největší s**čka jakou jsem měl kdy tu smůlu vidět?(12.3.2008)

 • DominikV
  odpad!

  Trapný, nevkusný, blbý, pitomý.... a ještě ke všemu neposlouchám disco (nebo to, co se na nynějších discotékách hraje).(28.6.2009)

 • Amroth666
  odpad!

  Opravdová hovadina a blbost.(17.8.2009)

 • ic
  *

  zeptala se mě moje milá fena zdalipak vím o čem ta komedie byla a na tohle ti odpovím že mi to bylo hnedka jasný zahyne oběť nevinná a i když měli efekty krásný řekl bych, že to byla píčovina sorry, ale fakt(3.10.2005)

 • TomikZlesa
  *****

  No do hajzlu ! Ne tam vlastně ne, tam už je punk ! Tak kam ? do moře, jasně vychcat se do moře je základ. Fuj doufám že tohle nečtou rodiče ! protože některé matky sou pěkně vostrý svině ! LOL...Nejgeniálnější komedie, ani po asi 5. ? 6. skouknutí neomrzí. Tolik nálože geniality a zároveň debility vedle sebe už asi nikdo neposkládá. Viděl sem jen a jen dabovanou verzi a musím říct že ani samotný mrazík se tomuhle vrcholu českýho dubingu nevyrovná. Jak už z celkového hodnocení vyplývá, tak film není rozhodně pro každýho, preš ten pomyslný práh nechutností a demence se dokáže povznést málokdo, dalo by se říct že film je pouze pro vyvolené, v případě nepřekročení vás čeká pouze utrpení v opačném případě vás čeká skvělá komedie s náloží skvělé taneční hudby ! která si dělá prdel snad i sama ze sebe. Těch hlášek, některý už mě baví i dokonce několik let, ano je tu i pár trapností, ale co nikdo nejsme dokonalý. Tak a teď si přiznejte kdo dal odpad! jen proto že je posranej tomu dát víc, aby si náhodou normoši nemysleli že ste divný ! Proč sem dal 5* ? protože nuznáááávááám konvenční styly v hodnocení ! ! !(29.9.2008)

 • Ruuzha
  *****

  Já tenhle film prostě miluju a k tomu naprosto úžasný soundtrack.(22.6.2009)

 • easaque
  *

  je to totální úchylárna, od které však nešlo utéct, ale naštěstí pro domácí práce je to dobrá kulisa :-). Trapné to bylo od začátku do konce, tak není divu, že v roce vzniku byla nejnavštěvovanější z britských komedií ;-). Původní odpad jsem nakonec změnil na jednu hvězdičku, a to ani díky trancu, či režisérovi, který natočil mé oblíbené seriály, ale spíš že si na nic nehraje a chce vlastně jen pobavit, i když svým zvláštním způsobem. [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](27.8.2015)

 • applause
  ***

  To je taková kravina, až je to dobrý. :D(24.6.2016)

 • fars
  *

  Ani nevim proc davam i tu jednu *,asi mam nejaky tolerantni tyden. Snesu hodne uletaren, ale tohle je uz fakt moc, opovrzenihodna sracka.(13.2.2006)

 • Davosh
  odpad!

  Vrchol všeho. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Nikdy nepochopím, co na něm děcka ze základky vždycky viděly.(18.9.2007)

 • Elyssea
  odpad!

  Až mi klesne IQ, třeba se na to budu schopna podívat dokonce. Ale jinak - bohužel. Zábavné je to asi tak, jako když vám kabát pokadí holub. Dívat se na tohle vyžaduje opravdu silnou povahu. Bléééééé(16.11.2007)

 • Dawon
  *****

  Geniální dílo své doby, které svět neobjevil.(9.8.2008)

 • MrPierc
  ****

  Tahle komedie je úlet a patří mezi top bláznivé komedie všech dob. Dva puberťáci jedou na Ibizu a dělají otroky djovi Paulu Bulvovi ! Nechutné vtipy, nechutné záběry - Kozy - Kozy !!!(10.1.2010)

 • dusík
  ***

  Mně se to líbí....(9.6.2010)

 • kinghome
  *****

  Totální sračka! Ale takhle to režisér chtěl a v tomhle je to mistrovské dílo! Je to příšerně nechutný ale smál jsem se u toho od začátku do konce... Skvělej dabing! xD Nehorázná prdel.Doporučuju!(13.5.2011)

 • mr.kliky
  **

  už jenom kvuli hlášce "tvoje máma je pěkně rozjetá svině" to přece nemužu uplně zatratit(10.11.2013)

 • necisty
  *****

  Já bych š*kal, až bych pukal. Kozy, vozy.(8.5.2017)

 • Columbus
  *****

  Super brutalni sranda! Jen pro otrle, ale ti se budou bavit kralovsky!(27.7.2002)

 • Magneto
  ***

  Po sranda prvej polke sa to zvrhne v nudu...Tie odporne srandy mi vobec nevadili....(29.9.2005)

 • Medwídek
  ****

  Já vím, já vím. Po všech stránkách nechutné, imbecilní a tak blbé, že se vlastně smějete ani nevíte čemu. Ale na druhou stranu je to geniální. Alespon jde vidět jak si puboše toužící po sexu představují 40-ti letí :) 2* + 2* za hudbu (ta je skvostná).(7.3.2007)

 • KatanaCZ
  *****

  Je to absurdní, perfektně to popisuje "discoboys", to co se dneska děje a jak to chodí. Zaručeně se vždy zasměju....ať si říká kdo chce co chce....(16.4.2007)

 • matezzz
  ***

  Je to úplná kravina, fakt totálně ujetá blbost... Ale ksakru, docela jsem se zasmál. Ne, vážně, nebýt tam některých opravdu trapných nechutností, bylo by to docela fajn. Problém je, že dobrý vtip často vystřídá nějaký opravdu špatný. Podívejte se a názor si uděláte sami. Vyzdvihl bych v rámci žánru vynikajicí soundtrack.(17.6.2008)

 • bourec
  odpad!

  Je to dost dlouho,co jsem ten film viděl,ale větší sračku neznám.Plovoucí hovno v držce!Kterej inteligent tohle vysral?(1.8.2009)

 • tomeek
  ****

  4* za hudbu a Paula Bulvu, zbytek je snůška nechutností, která se ale musí brát s nadhledem - NEČEKEJTE SCORSESEHO!!! "Chtělo se mi zvracet, chtělo se mi zvracet" - Abyste se neposrali :D(12.10.2009)

 • uiu
  **

  Když mi bylo tak 15 let, byl to pro mě kult. S kámoškou jsme na to šly do kina a řezaly se smíchy, ve škole se neustále vypouštěly hlášky: Nazdar zrzavej chlupe, jak se má tvoje máti? Je to pěkně vostrá svině. Nebo se pilo okem jako to dělá Paul Bulva. A s odstupem 11 let si člověk říká, jak se u téhle úchylárny mohl kdy smát. U některých filmů vážně záleží jen na věkové skupině, pro kterou je určen.(20.5.2011)

 • metal.storm
  ***

  To bol dokonalý príklad filmu, ktorý je tak debilný, až je dobrý. A ešte niečo - 'miluji tě, Póle Bulvo'!!(17.5.2012)

 • Radiq
  **

  Chápu to špatné hodnocení a tu hromadu odpadů a že to asi nebyl moc úspěšnej film (i když v UK prej nejnavštěvovanější komedie roku 2000?), protože ti dva byli fakt dementi prvotřídní kvality. Bylo to hodně trapny. Ale taky ujety. To, že dva nadržený puberťáky hráli skoro 40letej chlap a ženská, kteří navíc vypadali jak paka a dělali jenom ksichty, to není moc dobrá vizitka. Ale já jsem se kupodivu několikrát musel dobře zasmát, i když Perry (co ho hrála ta ženská) nic moc, ale teda to jak vypadali, už jenom to mě rozesmálo. Prostě ti dva jsou original gangstas, to nikde jinde neuvidíte. Oceňuju vysoce kvalitní soundtrack, tady si tvůrci vybrali z toho nejlepšího elektronické hudby té doby. Kultem se pro mě stal DJ Paul Bulva, jehož pití panáků okem, chch, to nemá chybu. Myslim, že celej film vystihuje text songu, kterej se povedlo do češtiny přeložit jako "Já bych šukal, až bych kukal. Kozy, vozy! " Takže jestli na to máte žaludek, tak tomu klidně dejte šanci, i když je to místama hrozná sračka. Jo a ten českej název parazitující na Klubu rváčů, to je ubohost.(28.3.2018)

 • emo
  odpad!

  Dumb and Dumber je na Oscara!(9.1.2004)

 • E=mc2
  *****

  JA bych sukal az bych kukal..kozy,kozy:)(9.10.2006)

 • Tomasso001
  *

  Za Dj Bulvu, jinak je to hrozná slátanina u který sem se ani nesmál, což je u komedie průšvih..(8.9.2007)

 • drexik
  ***

  To je tak, že když je na nečem takové množství negativ, musí prostě zakonitě dojít k tomu, že se to někomu i líbí. Já mezi ně patřím.(12.1.2008)

 • Nihlathak
  *****

  já to pochopil jako že je to parodie na teen komedie, a proto tomu dávám 5 hvězd(23.5.2010)

 • DivX
  *

  S Edem Byem se akorát rozloučím. Bye Bye! 20%(3.6.2011)

 • Ziper
  ***

  Příběh se mi zdál tupý, ale narozdíl od jiných "trapáren" mě film rozesmál. Nedivím se lidem, kteří ohodnotili Odpadem, ale zároveň se nedivím uživatelům, kteří dali více jak ***.(3.8.2011)

 • adli
  *****

  stejny pripad jako film Noc v Roxburry, nekdo miluje nekdo nenavidi, pro me je tohle srdcovka s luxusnim soundtrackem a s hlaskama ktery se daji citovat porad a vsude(9.9.2012)

 • Decker
  odpad!

  Tak tohle je ale opravdu naprosto nejvetsi totalne debilni p******a co jsem kdy videl !! Dokoukal jsem do konce jen kvuli tomu jak to skonci (samozrejme nejaka zmena k lepsimu se nekona ba naopak). Nedokazu pochopit jak to natocil reziser co reziroval i Cerveneho trpaslika :(((((((((((((25.4.2004)

 • xxvasa
  *****

  po dalsim, uz ani nevim kolikatem shlednuti, musim zvetsit hodnoceni na maximum, tak uchylne az je to vynikajici, jedna skvela hlaska za druhu, proste kult :]]](26.5.2005)

 • JimmyL33T
  **

  Guilty Pleasure(9.7.2005)

 • RabbitX
  *****

  Co dodat hodně lidí si myslí, že tenhle film je hrůza,já si to nemyslím. takovéto příběhy má asi každý no jen nějaké.Tenhle film je pro mě fakt ten nejlepší na světě a vy ho řadíte skoro až na dno viděl jsem ho už asi 30*a můžu se na něj podívat kolikrát chci a vím, že mě nezklame.Pohodová muzika, herecký obsazení dokonalý,komedie u které se tlemíte od začátku dokonce. Určitě jste neuhodli,že Kathy Burke hrála v tomto filmu Perryho, já jsem to tedy poprvé nepoznal a hrála to ženská. I ten příběh je super prostě dva pubertáci zabývající se muzikou, každej má svůj styl tak ho nepotápějte jako tenhle film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kdyby tady byla 10 tak mu ho dám!(11.12.2005)

 • Sokkk_y
  odpad!

  Moji pubertální spolužáci, kteří považují filmy tohoto typu za skvost kinematografie, pořád o Klubu sráčích básnili. Po půlroce jsem se nechal přemluvit a podíval jsem se na tuhle kravinu také. Výsledkem byl můj znechucený zelený obličej. Takový hnus, nevtipnost, nechutnost jsem snad za svých pár let života nikdy neviděl. Ještě když si teď vzpomenu na vymačkávání beďarů, plující výkal v moři, zvracení z balkónu na diskotéce, obrátí se mi žaludek vzhůru nohama :-///.___Abych to tehdy vydýchal, musel jsem si pustit dvakrát za sebou Chicago, aby mě nervově a hlavně "žaludkově" vyrovnalo....Klub sráčů nikomu nebudu doporučovat, protože nechci ručit za případné poruchy v trávicím soustavě. P.S. Ještě teď se divím, že je "film" teprve 172.(27.5.2006)

 • t_gon
  ***

  Jedna z mnoha komedii, jez se veze na vlne nevkusnych forku, mnoha litru prolitych telesnych tekutin (to je momentalne v kurzu) a to cele tahne ustredni dvojka v podani dvou hodne dementnich krupanu, kteri si hraji na DJ´s a chteji prorazit na Ibize. I kdyz se najde mnohem vice lepsich kousku, tak i po nekolikerem zhlednuti se u techto sasku pobavim, navic je vse doplneno dobrym mixem hudby a solidnimy hlaskami...PS - Paul Bulva je husty!(18.8.2006)

 • xerno
  ****

  Málo dodělaný, ale jinak dobrý, zvlášť ta hudba - naprosto dokonalá. Sice trochu trapný, ale pěkně přehnaný, dost s tím DJ Pólem Bulvou. Taky mi ale bylo na blití, a to ze scény vymačkávání beďarů. Zatím se ovšem nestalo, abych se u tohoto filmu nezasmál - nuda u něj není ! Rozhodně bych ho nechtěl nezařadit mezi 200 nejhorších filmů tady. Je to dost hodně bláznivá komedie režírovaná Edem Byem a každopádně se to vůbec nepodobá Červenýmu trpaslíkovi, kterého 12 let před natočením Klubu sráčů narežíroval rovněž Ed Bye. Je to dost podivný. Taky mi přišel dost divnej českej název, když ten originální je naprosto normální.(5.11.2007)

 • ivan_drago
  odpad!

  Nejhorší film všech dob. Vydržel sem to 20 minut. To se fakt nedá. Kravina všech kravin. Ten film nemá nic. Za jeho natočení by měli někoho zavřít.(19.6.2009)

 • Javad
  odpad!

  Klub filmového HUMUSU!(7.5.2010)

 • Danny F.
  **

  Třeskutá komedie se šíleně potrhlým rádoby dějem. Nejlepší byl snad jen hudební doprovod. 30%(6.7.2010)

 • haushinkaa
  odpad!

  Snad největší trapárna, co jsem kdy měla tu smůlu vidět. A do největších sraček tomu pomáhá také (tady) neskonale dementní český dabing.(10.8.2010)

 • Angelic-77
  ****

  Ten film je v podstatě sračka, ale během mého dospívání jsem ho viděl snad 20x a vždycky jsem se u něj neskutečně zasmál a pobavil. I přes nízké hodnocení všech ostatních mu dávám 4 hvězdičky, za který bych nejspíš zasloužil ukamenovat, ale mám na dobu kdy jsem ho sledoval jenom ty nejlepší vzpomínky.(3.1.2012)

 • KajusaK
  ****

  :D) po každém dalším shlédnutí svůj názor zas a znovu měním :)) ale zasmát se zasměji pořád, takže proč se bránit 4* :)) Kathy Burke alias Perry - no páni!(4.4.2013)

 • Šimpy
  *

  Plně souhlasím s drtivou většinou. Film nechutný od začátku až do konce. Ale budu upřímný...nejsem pokrytec. Sám jsem hodně dlouho odolával a něco takového nechtěl mému zraku zhýčkanému filmovými klenoty dopřát.:-) Nakonec jsem podlehl a musím říct, že po deseti pivech jsem se u toho řehtal od začátku do konce. Čili pro vypnutí a totální výplach mozku naprosto ideální.:-)(11.5.2007)

 • Tereza666
  odpad!

  Tak jsem se těšila..a co jsem dostala? Jen trapný keci a uchylní herci. Vážně otřesný!(29.9.2009)

 • anli
  odpad!

  Radoby teenegerovska komedie,kde mi trvalo opravdu dlouho,nez jsem ji videl,nebot me odpuzoval nazev,jako uz dlouho ne.No a pocit byl spravny-zadny scenar,stupidni dej provazeny stupidnimi hlaskami s radoby protidrogovym poselstvim!?No...misty je to velmi nudne,misty nevkusne a misty trapne.Nenasel jsem jediny,aspon maly kladek a musim dat opravdove cistych 0%.(4.1.2011)

 • ivan bohatyr
  **

  Jako je to na odpad, neskutečná blbost, ale člověk se zasměje. Sem tam se něco objevilo dobrého, tak za tohle dávám 2 hvězdy: "zrzavej chlup a tragéd", "promiň deníčku, že sem si tě nikdy nepsal", "bankovnictví nabízí nesmírně vzrušující kariéru pro takové panice jako jste vy dva", to je za těch 80min to hlavní co stojí za řeč.(18.1.2011)

 • Tomik.
  odpad!

  Nechci moralizovat, ale myslím, že název a nejslavnější hláška pocházející z tohoto filmu aneb „All I Wanna Do Is Do It“ jasně vystihují, do jaké kategorie tento film patří (ti z Vás, kteří tento film viděli, znají její český překlad, ale ten tady při vší dobré vůli raději psát nebudu, neboť si nepřeji být zítra zablokován). Proč jsem to tedy psal? Protože nám z toho plyne jedna věc. Krásně to vystihuje intelektuální kvalitu tohoto filmu, ono pověstné přísloví „jaký pán, takový pes“ tady stoprocentně funguje. Osobně jsem viděl jen určité části, protože se to nedalo vydržet. Jak bláhový jsem byl, když mi svého času mí kamarádi říkali „to je super film, je to sranda, pobavíš se“ a já jsem jim věřil. Chyba. Je to ta největší prasárna, kterou jsem kdy viděl. Tento film by měl být v šedém hodnocení a poctivě na první pozici otevírat žebříček toho nejhoršího, co kdy bylo natočeno. Jsem rád, že se v mém okolí nevyskytují podobná individua jako dvě hlavní postavy tam, dennodenní setkávání s nimi by bylo nad moje síly (vzhled neřeším, každý preferuje určitý styl, ale jejich uvažování stylem „my jsme tady ti borci, ze všeho nejvíc cool, všichni jste trapní, nechápete nás bla bla…“, tohle prostě nepřekousnu). V celém filmu byly jen dvě normální postavy - Kevinovi rodiče. Bylo tam s nimi několik pěkných scén ze života, které bych i věřil, že by se tak doopravdy mohly odehrát. Bohužel pod tíhou všeho ostatního to ani na jednu hvězdičku nestačí. No a když se tak dívám do komentářů tady, nejsem zdaleka jediný, který má názor stejného ražení (a to asi něco znamená). A konec. Nebudu dále plýtvat svůj čas a zaobírat se takto odporným snímkem. Vůbec nechápu lidi, kteří stáli u jeho režírování a co hůř – vypustili ho na světlo denního světa. Prostě film, který by se dal charakterizovat dvěma slovy (domyslete si sami), silně nedoporučuji.(31.7.2011)

 • Liflaen
  **

  To je film sám o sobě, nezasluhuje odpadu! Zasluhuje jednoznačně více. Originální scénky. Opravdu "Skvost" ! A hlavně DJ PAUL BULVA !!(26.3.2012)

 • karlik4801
  *

  Dlouho jsem neviděl takovou stupidní sračku jako je tohle. To je ale tak hrozně stupidní, že jsem se u toho párkrát zasmál. Takže za nudu to nepovažuji. Ale dějově je to ta největší prasečina co jsem viděl. Hlavní přičinění té jedné hvězdičky má český dabing, který je udělaný tak špatně až to doladilo vtip ve filmu.(17.3.2013)

 • Nivenx
  ****

  Tady rozhodně nebudu souhlasit s drtivou většinou komentářů. Zde platí to, bud' budete film milovat nebo ho budete nesnášet. Kevin a Perry je totálně ujetá komedie, která si nebere žádné servítky a drtí nás neuvěřitelnými seky a vtipy od začátku do konce. Jde jen o to vypnout mozek a smát se. Někomu to přijde trapné a někomu vtipné, mě to přijde hodně vtipné a jak se dokážu zasmát u téhle komedie, tak jsem se dlouho nesmál. Tohle opravdu stojí zato, ale nesmí se to brát ani trochu vážně. 80%(19.5.2013)

 • sir-dave
  ***

  Dneska už kultovní rozporuplná komedie. Není to pro každého, ale dá se tam najít dost trapných humorných scének, které se dokáží trefit do určitého vkusu a hodně pobavit.(12.8.2014)

 • Moogwi
  *

  Za hudbu a za to že jsem se jednou zasmál ....btw takhle trapně zneužít adagio for strings, to se nedělá :((17.8.2006)

 • Compadre
  *

  Hvězdičku dávám z toho důvodu, že se dost možná jedná o nejdrsnější teenagerskou komedii všech dob. Hdinové tohoto filmu jsou na první pohled naprostí debilové a po tom, co otevřou hubu, je vám jasné, že to bude ještě horší. Pak přijdou na řadu scény s vymačkáváním beďarů, polykání hoven...Ještě že to alespoň dobře dopadne.(23.3.2007)

 • Hádés
  odpad!

  Největší filmová ubohost v mém životě. Slyšel jsem o tom od tolika mých vrstevníků. Mluvili o tom jako o kultu a je to ta největší zhovadilost , nechutnost na kterou se nedá prostě koukat.(30.7.2008)

 • Markussis
  odpad!

  Nevím no, ale když jsem zahlédl záběry tohoto výtvoru, pokud se to tak dá vůbec nazvat, tak jsem si říkal, že ta cenzura přeci jen někdy může být celkem velmi prospěšná věc. Myslím že prospěšná pro celou společnost. Takovéto hnusy by se měly vysílat snad někde na stanici jménem Planeta opic. Pokud vůbec někdo dopustí, aby toto oko lidské spatřilo, tak je prostě něco špatně. Na druhou stranu se však onomu velkému množství producentů takovýchto veledíl ani nedivím. Inu když to sype, tak mne přece nezajímá, co vůbec vypouštím do světa. Marketingově je to totiž velmi šikovně vymyšleno. Bohužel z mnohých sociologických výzkumů dnes vyplývá, že na málo vybavené pokusy o parodie , co se šedé kůry mozkové týče, se dnes skutečně dají nalákat přímo stáda imbecilů v tom naprosto slušném smyslu tohoto slova. A já se ani nedivím, to je tak extrémně odpudivé až se prostě někdo z nich neudrží a začne se smát.(22.11.2011)

 • danca044
  odpad!

  Horší film jsem snad neviděla. Děj je naprosto o ničem, o hercích ani raději nebudu mluvit a film považuji za naprostou ztrátu času. Hodinu a čtvrt se koukat na pár zmagořených kluků, jak se snaží stát se dýdžeji, je naprosté utrpení. A to nemluvím o nechutnosti filmu.(13.1.2013)

 • C0r0ner
  ****

  Ta pátá hvězdička visí ve vzduchu, ale je to prostě tak neskutečná sračka, že nemůžu (podobně jako u New Kids Turbo - stejná demence) přitlačit. Je to ale taky neuvěřitelně vtipná věc, které se s ničím nesere a i poněkolikáté zaručeně baví. Český dabing je skvělý, to víme. Tady je geniální, protože jak Kevin tak Perry jsou tak perfektně namluvení, že je to snad lepší, než originál. Nejde mi do hlavy, co se na tom komu nelíbí. Pro mě je to dokonalá zábava. 90%(8.10.2016)

 • cross
  *

  Nemám na to, tvrdit, že se mi to líbilo, ale alespoň jsem se neukousal nudou. Film a všechny kecy v něm je totálně stupidní, dívat se na něj ale dá asi proto, že je natočený videoklipově s nepřeberným množstvím skvělé taneční muziky.(17.8.2002)

 • Death
  *

  Priserna zhovadilost, naprosto trapne a stupidni "forky"-ty dve hlavni postavy fakt nevim kde vyhrabali. Misty mi bylo opravdu hodne blbe(vlastne skoro porad). Fakt nechapu, proc byl tenhle paskvil natocen. Jeden duvod me napada, super hudba za kterou si jednu hvezdu film zaslouzi.(26.10.2003)

 • yeniczek
  *

  Okem pubertální já, když jsme to hltali před lety je to nejmíň na 4*, po opakovaném zhlédnutí nedávno jsem se za sebe trochu styděl... Paul Bulva holt už tolik netáhne.. :)(24.8.2006)

 • Krysa SPK
  odpad!

  Nejhnusnější, nejodpornější a nejnechutnější film, jaký jsem kdy viděl. I Odpad! mi připadá jako dost vysoké hodnocení...(1.1.2007)

 • smolicek04
  *

  Nemožem uveriť že som sa nechal nachytať kamarátmi keď o tomto filme básnili. Už nikdy sa na to necjcem dívať, otrasni herci blbí scénar jedine čo bolo dobré je azda ten vtip ktorí mi unikol. Zo súcitu, a aby som nevizeral ako neľútostná sviňa dám 1*.(26.1.2008)

 • DellEthing
  odpad!

  Komedie o taneční hudbě se dá natočit i jinak než jak to předvádí tenhle "film".(5.6.2008)

 • BuryGol
  *

  Hodně dlouho jsem si tenhle film nechával ujít. A když jsem ho sehnal od kámoše, nic jinýho než se na něj kouknout mi nezbejvalo. A jak to probíhalo? Ve 27. minutě jsem to stopnul a šel na cigáro, kde jsem se přemlouval, abych koukal dál. Nakonec jsem to dokoukal (ten konec byl kupodivu o trochu lepší). Takže negativa:neni tam skoro žádnej humor, hlavní dvě postavy na zabití, nechutný scény a mizernej českej dabing (pokud máme údajně jeden z nejlepších dabingů na světě, tak musim důrazně protestovat!). Pozitiva:dobrá muzika, Frank Harper, Rhys Ifans a relativně hezkej konec....to bude asi všechno. 1* za ty klady, jinak tenhle film patří na smeťák!(29.12.2008)

 • masw
  ****

  Parádní nostalgická vzpomínka na snad 7-mou kopii vhs, kterou jsem měl doma. Povedená šílená komedie a scéna s beďary je snad už proslavenou ukázkou hnusu v komedii. Pobavilo několikrát :) PÁREK ČURÁKŮ. Jo to sme Keve. NÉ MY, RODIČE! Aha, tak soráč.(24.8.2009)

 • Brain-D
  ****

  Je to sračka, ale mě se to líbí. Ale je to strašně pravdivé a poučné, nápad perfektní- spracování sračkoidní :)(7.5.2010)

 • ELduderino
  odpad!

  Tohle je ten nejdebilnější, nejhnusnější, nejtupější a bůhvíkolik ještě takových nej v tom nejhorším možném slova smyslu!(8.9.2010)

 • tomtomtoma
  *

  Parodie dospívající mládeže s typem humoru, který mi není až tak blízký. Trápení Kevina alias Zrzavého Chlupa (Harry Enfield) a jeho kamaráda Perryho alias Tragéda (Kathy Burke) s jejich odmítáním rodičovské autority, hledáním dívek ke zbavení panictví a plněním svých největších snů na poli hudebním. A tak je tu cesta na Ibizu. Z dalších rolí démonický DJ Paul Bulva (Rhys Ifans), dívky jejich snů Candice (Laura Fraser) a Gemma (Tabitha Wady), a Kevinovi starostliví rodiče (James Fleet a Louisa Rix). Parodie má několik slibně se rozvíjejících scén, ale celkově jde o humor příliš přízemní. Ale i takové dílo má své místo na světě a houfy obdivovatelů.(7.2.2012)

 • grizly007
  *****

  Líbí se mi jak to zdejší blbečci vubec nechápou :))))) film ve kterým 45letá hnusná ženská zahraje 15letýho puberťáka je naprostá šílenost. Herci si dělaj prdel ze všeho a vaše vykurvený hodnocení jim dává za pravdu že jste jen kokoti co to stejně nepobrali.(10.8.2012)

 • Tereszka33
  ****

  "Pane a paní Petersonovi, mohl bych dostat chleba s marmeládou?" Možná je to ujetá komedie, ale já se smála, i když jsem to viděla několikrát!(17.6.2014)

 • venca163
  ****

  Omg jsem byl fakt čuráčí hlava dřív =), tohle je parádní film, smál jsem se jak hovado. Je tam všechno: opravdový přátelství, upřímná láska, rodinný drama, odpuštění...Harry Enfield je tady prostě masakrózní a i Tlustá bába v roli Perryho je dost kvalitní. (75%)(13.3.2018)

 • Kaja
  *

  Několik málo vtipných scén tomuto filmu nepomůže odrazit se od trapného a nechutného dna, který představuje celý zbývající film..(30.11.2003)

 • Slaava
  ***

  já nevím, co proti tomu včichni máte, mě se to docela líbilo :))(30.5.2004)

 • phata
  odpad!

  Hovadina nejhrubšího zrna. Highlights: nejsou!(24.7.2006)

 • Jacob23
  **

  fakt nevim co si o tomhle mam myslet..ale DJ Bulva je skoro kultovni.)tak za neho * a v te zaplave zvracenych hnusaren se objevili tak 2 forky-takze dalsi *(8.8.2006)

 • Ichabod
  ***

  Dva debilove, jeden mega hustej a zlej DJ Bulva a hlavne libova muzika vo ktery to koneckoncu je predevsim - tak nejak by mel vypadat napis na prebalu DVD. Samozrejme...je to nekdy velice nechutne, ale odpoustim...protentokrat!!! Bavil jsem se i po druhem i po tretim shlednuti (nezanechalo to trvale nasledky) a proste vic nez zabavu to nenabizi, takze nehledejte v tom co tam neni. Bavte se...nebo pripravte pytliky na zvraceni nez bude pozde....:)(2.10.2006)

 • silent cut
  odpad!

  PO*ERTE MI ZÁDA, VYZVRACEJTE MI DO OBLIČEJE SYREČKY, CO STE MĚLI K OBĚDU, STRČTE MI DO RICI HORKOU KULMU A PUSŤTE MI KOMPLET EVY A VAŠKA - hlavně už nikdy nechci vidět tuhle věc...(27.12.2006)

 • Vercinix
  odpad!

  Asi nejhorší snímek co jsem kdy v životě viděl! Slovy Arnolda Rimra: " I má zadnice, jež se oprudila, jelikož chudinka malinká musela sedět u tak příšerného škváru"! Myslel jsem, že Kameňák je se svou suverenitou nepřekonatelný, ale jak je vidět, tupost hranic nezná!(25.4.2009)

 • ranp
  **

  Zase taková hrůza to nebyla, je to docela vtipný film, na druhou stranu Klub sráčů (podobně jako třeba film Plnou parou vzad) jsou typickým příkladem vrcholné zhovadělosti.(2.8.2009)

 • Cejny
  ***

  Dávám 3*, a to především kvůli hudbě. Jinak celkem dobrá parodie :D(14.11.2009)

 • VooDoom
  *

  Hvězdičku za ženskou, která hrála chlapa :-)(21.11.2009)

 • sskrblik
  *

  Je to děs na entou! Ale aspoň něco docela legrační mi přišlo. Jinak je to o dvou loserech - vypadají opravdu velmi odpudivě a snaží se stát uznávanými DJs. No já nevím, s tímhle filmem na mě nechoďte.(21.1.2010)

 • IMPAIRED
  ****

  V tomto filmu není techno.(17.10.2010)

 • mrx.friend
  ***

  Jasně, stupidní a fekální až běda, ale obávam se, že jsem právě viděl první a poslední film, ve kterym zazněly takový trancový fláky jako "Follow Me" od Lange s The Morrighan, Barberovo Adagio for Strings nebo Ayla v Taucher remixu. Tenhle hudební žánr je prostě můj, takže soundtrack a vůbec téma DJingu vyvažuje celkovej dojem z filmu na příjemnou záležitost <3(29.4.2012)

 • Kosmik 1
  **

  Za Paula Bulvu jednu hvězdu (je to správný řízek :-D ) a jeho: "Kluci potřebuju, abyste mi prošťouchli hajzl, ale bacha, měl jsem dnes monstrózní sračku!". :-D A druhou za některé dobře padnuté hlášky. Pro někoho možná dost nechutný film, ale nasmát se u toho dá řádně a to ani nemusíte na ničem "fičet". 45%(27.10.2012)

 • DJ Rocco iNc
  ****

  Já bych šukal až bych kukal :D :D :D(22.1.2014)

 • herr_carter
  ****

  "pěknej párek čuráků, co?Jo to jsme...nééé,mí rodiče přece". Je pravda,že tomuhle skvostu se dá udělit buď odpad,nebo od 4* výše, záleží totiž, v jakém stavu to člověk sleduje. V mém případě se vždy jedná o tzv. "filmový dojezd", po například 2 filmech v řadě a to (ve správném složení spolučumilů) již mívám minimálně dvojku v žíle. V ten moment se i průměrně inteligentní člověk (netvrdím,že jím jsem) stává lidoopem a prská u sprostých hlášek. Jo a málem bych zapomněl, fakt se tady povedla muzika vole.................moje hodnocení = 8 z 10.(25.7.2015)

 • pytlik...
  odpad!

  Tak jako rozhodně lepší než první díl, ale i tak dost strašný, že lepší hodnocení než odpad tomu prostě dát nemůžu. Je vidět, že USA jsou doopravdy zemí neomezených možností, páč nikde jinde by se ti dva tragédi neměli šanci uživit jako komici. Á jak vidím, oni to jsou Angličani, no to je fuk, to na předchozí větě nic nemění. Ale určitou kvalitu tomu filmu musím přiznat, povedla se jim přímo věštecká metafora, ten jeden šílenec se svým účesem vypadal jak Trump a ten druhej, co ho hrála holka, by se dal přirovnat k Hillary. Pravda, pár rozdílů by se našlo, třeba jejich rozhovory byly inteligentnější než obou zmíněných politiků.(10.11.2016)

 • Smileface
  odpad!

  Vůbec nechápu jak může někdo natočit tak stupidní a nechutný film.Tohle neni ani klasická teenagerská komedie jako třeba Prci Prci Prcičky nebo Road Trip,to je skutečný ODPAD,jeden z nejhorších filmů jaký jsem kdy viděl a jaký vůbec jde natočit.Navíc ukazuje že v Americe mohou volně pobíhat lidé,kteří by se u nás v České republice nedostali po celý svůj život dál než za zdi psychiatrické léčebny.FUJ!!!(20.1.2003)

 • pearl_jam
  odpad!

  tak tohle je snad nejhorší film všech dob....(nebo nejodpornější)(13.2.2004)

 • Or!g!nal
  odpad!

  Tento film mi dal jen jedno, a to odpověď na kamarádovu otázku který nejhorší film jsem kdy videl...(10.7.2007)

 • sedm.1
  **

  Když jsem viděl film poprvé asi před pěti lety,docela se mi to líbilo a přišlo mi to jako vtipně ujetá uchylárna.Dnes jsem měl potíž vydržet koukat do konce,všechny postavičky a jejich činy ve filmu mě neuvěřitelně vytáčeli k šílenství a herecké představitele bych v tu chvíli nejradši kopl kanadou do ksichtu(maj štěstí,že kanady nevlastnim :/).Jako ujetá uchylárna mi to přijde furt,jen ne už tak vtipná!OK,přiznám se,pár hlášek mě pobavilo,za ty ty 2* :).(9.8.2007)

 • legatio
  *****

  Největší hovadina, jakou jsem kdy viděl. :-)(10.12.2008)

 • The Viper
  ****

  Úchylárna...(2.8.2010)

 • latvar
  ****

  Hodně povedená komedie, tady na čsfd to má své zaryté fanoušky a velké odpůrce a já patřím do té první skupiny, líbilo se mi to hodně 75%(23.6.2011)

 • Qitek
  *

  Kultovní záležitost??? (!!!). Už tenkrát to byla nesnesitelná debilita. Jenže se našlo tolik lidí, co mě přesvědčovali o tom, že nad tím moc přemýšlím a že se mám jen zhulit, či ožrat a užít si tu "masakr zábavu" bez mozku. Před pár lety jsem to tedy udělal znovu... Pod vlivem alkoholu a gandži jsem se párkrát uchechtl. A to ještě opravdu netuším čemu. Mám dojem, že ten film byl ještě debilnější, než před tím. Takže jedna hvězda za to, abych potěšil své přátelé, ano... Měli jste pravdu! Ten film byl díky těm všem látkám o stupeň zábavnější. Asi tak o 3 %.(22.8.2011)

 • Holubicqa
  **

  Jasně, je to povrchní, účelový, primitivní. Ale i tak mě to pořád baví.(27.9.2011)

 • dita.krizova
  **

  To je taková číčovina, ale aspoň jsem se zasmála. Taková parodie na Prcičky a podobné filmy, akorát tady to tančí na hraně s trapností. Britský Blbý a blbější.(5.8.2012)

 • casioa....
  ***

  Tancujte hovada :DD(1.1.2007)

 • cyberhawk
  ***

  Lide, co nemaji radi tanecni muziku, necht si z meho hodnoceni odeberou jednu hvezdicku...(14.3.2007)

 • MARTIN*I
  ****

  Naprostá hovadina a kokotina, neskutečná blbost a je to spíš trapný než vtipný... Takže parádní film :-DDD Zase něco trochu jinýho.. "Los plážos"(20.3.2007)

 • Cruise
  ****

  Jak můžete?! Komedie takovýhohle kalibru a tak nízko?..."Já bych š***l až bych pukal"...Uznávám, že na výši to zrovna není, jde o zcela jednoduchý, prostý spíše sprostý humor, ale to je přesně ono! Vyčistit si hlavu a zaplácat nesmysla, skvělá oddychovka.(19.4.2007)

 • masr
  ****

  Vzhledem ke kadenci odpornosti, debilit a prasečin se už léta domnívám, že celý tenhle film je jednou velkou skrytou parodií prakticky na všechny stupidní rádibyšukálistické, rádobydisco teen snímky devadesátých let. Všechno je pětkrát přehnáno a dovedeno do krajnosti. Nicméně to prakticky nikdo neocenil a zdejší komentáře povětšinou konstatují něco ve stylu "další a nejtrapnější teenagerovská komedie" - jenže tak to nejspíš není a film sám to na mnoha místech naznačuje. Doporučuju podívat se znovu, pěkně od začátku až do konce, pak si připomenout, že Klub sráčů natočil jeden z tvůrců Červeného trpaslíka a pak ve Vás možná zahlodá pochybnost, jestli náhodou ten film nelze sledovat úplně jinou optikou....(9.5.2007)

 • dopita
  odpad!

  Odpornej a odpudivej film. Žhavej kandidát na nejhorší film všech dob.(10.11.2008)

 • rozbris
  **

  Tak tohle snad nikdy nevymažu ze dvé hlavy, tohle si budu pamatovat dlouho. Ještě teď si to mohu před spaním pustit jako film a to jsem to viděl tak 4 roky zpět. Tohle se může stát jen ve filmu.....(6.12.2008)

 • Schuldiner
  *

  Docela originální, originální v té primitivnosti :) Ale jo, občas mě něco pobavilo, je to opravdu dementní film s dementním humorem, s dementními postavami, které mají dementní nápady, ale je s podivem, že ač jsem film viděl už před dlouhem, tak si i tak dost scének pamatuji a nemam pocit, že by to byl odpad... Vzpomínám, že jsem se u toho docela bavil. Ale i tak se na to už nikdy nepodívám... Jedna a půl *(22.3.2009)

 • see_sawandrew
  **

  "Pěknej párek čuráků" - "Jo... to teda jsme, co?"(11.6.2010)

 • ondrula
  odpad!

  Tohle je fakt špatný a z Kathy Burke se mi chtělo brečet.(15.2.2011)

 • vorry
  *****

  Vynikající anglická komedie. Ty hlášky tam...... no tvl...... prostě nářez...... nezapomenutlený. "Zrzavej chlup" a "Tragéd" jak jim říká "Paul Bulva" jsou borcí. Navíc je ve filmu spoustu super mixů od Paul van Dyka a DJ Tiesta. Jeden z mnoha dialogů: "Jak páreček čuráků" - "No to tedy jsme" - "Nééé my .... moji rodiče" nebo: "Pane a paní Petersonovi, dáte mi chleba s marmeládou?" :DDDDDDDDDDDDD Jo a abych nezapomněl ..... ten českej dabing je jakt famózní.(7.1.2012)

 • KasparekZabijak
  odpad!

  Sracka vsech sracek, pokus o shlednuti leto 2000 u kamose doma, vysledek ... 20 min ? Max, to se fakt nedalo, fakt kriminal za tohle.(29.1.2012)

 • Paity
  odpad!

  Tohle je patrně jedinný film na celém ČSFD (a to včetně takových jako "Jak ukrást Dagmaru", "Playgirls" či "Americký ninja 6: Nesmrtelný mstitel 2"), kterému jsem dal "odpad!" a přesto mu velmi lichotím! Tohle by mělo dostat titul největší brak všech dob, které se nerovná ani Krokosaurus vs. Obří piraňa!(3.7.2012)

 • šalenka
  ***

  ..já tenhle film měla docela ráda, už kvůli taneční hudbě, ale mám i na něj osobní vzpomínky....sorry zrůdy neberem, fuj, urazili jste mi zrcátko....(23.7.2012)

 • srbak
  *****

  Kozy, vozy!!!(28.9.2014)

 • Hopper
  odpad!

  Absolútna zmeska stupídností a nechutností. Ako dokáže a hlavne kto za to dá prachy niečo také natočiť ??(15.10.2003)

 • ditechi
  odpad!

  Proste jedným slovom ÚBOHOSŤ!!! Spojenie nespočtu trápnych fórkov do jednoho filmu a to museli dávať zrovna na Nový rok. Bleee...(12.2.2005)

 • Milan25
  ****

  Tento snimek neni nutno odsuzovat jako odpad. Příběh je sice jednoduchý, ale výborně ho podbarvuje skvělá hudba a několik hlášek Paula Bulvy mi utkvělo v paměti navždy. Vyborná zábava.(21.7.2006)

 • Balu...
  ****

  alternativní snímek jdoucí všema deseti proti proudu(27.7.2006)

 • 1860
  *

  Nikdy bych si nepomyslel, že na komentář by stačila pouze dvě slova: Trapná nechutnost..(5.3.2007)

 • Mleako
  **

  Kdyby se tenhle film měl označit písmenem kategorie, asi by se to nedalo zrealizovat, protože tolik písmen v české abecedě nemáme, ale tenhle film se opravdu nedá hodnotit objektivně. Je to prostě film, u kterého musíte totálně vypnout mozek a naladit se na stejnou vlnu jako hlavní protagonisté a pak se u toho člověk dokáže sice lacině ale přesto bavit.(10.5.2007)

 • lonewolf
  odpad!

  Odpad všech odpadů - ubohost,zhovadilost a buranismus na entou.(24.9.2007)

 • ClimbVibe
  **

  Jestliže je tenhle film metaforou puberty jakožto karneval trapnosti, tak by si zasloužil 5 hvězd... Když odhlédnu od toho, že je chvílemi opravdu nechutný (těch tekutin tam bylo nějak moc), tak pořád oceňuju, že v UK dokáží natočit blbost, která se dá ale zkouknout celá - narozdíl od českých panicůnaniců a jiných odpadů. Takže opravdu, ale opravdu dobré dvě hvězdy!(14.5.2009)

 • LexBarker
  *****

  Tak jsem zjistil,že patřím do druhé skupiny diváků,kteří film milují...Jsem rád,že se našel někdo,kdo dokázal takovouhle šílenost zfilmovat.Hlavně se mi tam líbil Rhys Ifans jako Paul Bulva.Zkrátka nejenom Svěrákem živ je člověk...(28.6.2009)

 • jeykey
  odpad!

  Tohle byl jedním slovem HNUS!! Takovou, herecky dost mizernou, blbost by dokázal natočit každý a možná i líp. Ani už si nepamatuju jestli jsem to dokoukal, takže zážitek byl naštěstí zapomenutelný.(10.9.2009)

 • Haymar
  odpad!

  Tak tohle tedy opravdu NE! Fekální (ne)humor a trapné vugarity toho nejhrubšího zrna, vrstveny nahodile na sebe, bez jakýchkoli zábran! K tomu navíc příšerné herecké výkony! Totání výsměch a úrážka diváckého vkusu, vedle kterého jsou i Prci, prci prcičky 4 a 5 oskarová díla! Klub sráčů mě opravdu dožral - pro mě jeden z nejhorších filmů vůbec...(15.10.2009)

 • Mazlik4
  *****

  Ostuda filmového průmyslu, nebo geniální filmová komedie? Proč to svíráni v srdci, úsměv na tváři při vzpomínce na kruté hlášky, podupávání nohou při poslechu soundtracku??? Tenhle snímek má i svou odvrácenou tvář, kterou miluju!!!(14.9.2010)

 • chaometic
  *****

  Já jsem zkrátka na takovéto ujeté blboti. Skvělej Soundtrack a hlášky co víc si přát?(7.12.2010)

 • wosho
  odpad!

  Jakmile se stane u filmu to, že cítím, že se chci vyzvracet, tak je to buď nedodělaným masem, či filmem. A v tomto případě je maso nevinné.(5.1.2011)

 • Teabag
  *

  Já vám nějak nevím... Nejsem puritán a "sprostý humor" mi není nijak cizí. Co ale opravdu rád nemám, to je samoúčel. A zdá se mi, že Kevin a Perry jsou prostě blbci per se... A nic víc. Ve srovnání třeba s Jay and Silent Bob Strikes Back je tahle hříčka naprostý provar.(10.6.2011)

 • jakeer
  *****

  Nemôžem si pomôcť - tento najobľúbenejší film mojich tínedžerských čias je pre mňa absolútnym kultom. Keď som si to pozrel teraz, v 24-och rokoch, tak som prvé minúty pozeral s otvorenými ústami (kvôli kultúrnemu šoku), avšak nakoniec som si film užíval s úsmevom na perách (navyše, vďaka použitej hudbe som mal príjemné nostalgické spomienky). Holt, tento film je tak zlý, až je dobrý.(24.10.2012)

 • abysser
  *

  Sice je to šílený odpad, ale přecejenom jsem se hloupě zasmál nad plujícím hovnem.. (Žádnou pointu nehledejte...)(12.6.2004)

 • Kaufman
  ****

  Sice nechutný ale tlemil sem se skoro furt:-))))))(3.6.2005)

 • Greedo
  odpad!

  Tak tomuto už chybí pouze více fekálií, slizu a podobně... Radši budu trávit svůj čas pohledem do záchodové mísy, než abych se na tuto "věc musel dívat". Tak hnusnou, nemravnou, stupidní teenagerovskou rádoby komedii jsem ještě neviděl. Scéna ve vodě s výkalem opravdu stojí za shlédnutí. Kam ten svět spěje?(13.8.2006)

 • Ondis
  **

  No, některé scény jsou opravdu hnus k zblití, ale strašně jsem klukům úchylným fandil ať se jim poštěstí:-) Jinak skvělá hudba a AMNESIA!!!!(14.2.2007)

 • Emzet
  odpad!

  Hrůza a hnus. Nevím, co toto mělo znamenat, každopádně bych byl radši, kdyby to vůbec nevzniklo. Upřimně lituji všech, které tenhle fekální humor baví nebo ještě hůř - uvádí do vytržení. Zkoušel jsem to brát i s nadhledem, ale nejde to. Teď už i při zaslechnutí či přečtení názvu musím potlačovat dávící reflex. Takže hupky šupky do odpadu... Jeden z nejhorších filmů co znám...(12.7.2007)

 • Midnite
  **

  Je to odpad s dobrou hudbou, na ktorom sa dá občas zasmiať.. hviezdička naviac za soundtrack..(17.12.2007)

 • Slimak
  odpad!

  Bylo mi z toho smutno....(20.2.2008)

 • ThomasL
  odpad!

  Něco tak nechutně debilního jsem už dlouho neviděl a už nikdy neuvidím, protože to bylo poprvé a naposled, co jsem si to pustil.(9.2.2009)

 • Jonda
  odpad!

  Nechce se mi věřit, že tuhle sračku natáčel člověk, který se podílel na takovym skvostu jako je Červený trpaslík! Při sledování mi bylo velice, velice trapně.......!(12.3.2009)

 • shimpy(CZ)
  **

  Jo, po stránce filmové je tento film opravdu blbost. Jediné co hodnotím kladně, tak je opravdu PÁR vtipných momentů, ale hlavně docela dobře ztvárněná atmosféra letní Ibizy, a především výborný soundtrack...(4.5.2009)

 • Junglista
  ****

  Tohle je vážně kult... je to totiž tak neskutečně blbý, až je to super... má to všechno co má takovej film mít. Ujetej humor, nechutnosti (a že jich tu je) a dokonalej soundtrack. Ve střízlivym stavu neni radno sledovat, v nějakym opojení to nemá chybu. Jo a pěkně dlouho mi trvalo zjištění, že Tragéd je vlastně ženská, přiznávám se bez mučení :-)(12.11.2009)

 • tokyno
  odpad!

  Bohužel jsem se neubránil tomu, že jsem to zapl.. Zajímalo mě, jestli je to opravdu tak hrozné, jako se píše zde v komentářích... A ejhle, je to opravdu takové, možná ještě horší. Nevím, jestli jsem někdy viděl nechutnější film.. Je možné, aby Ed Bye, který se podílel na Červeném trpaslíkovi udělal něco takového?!.. Pokud ještě někdy někde v půjčovně uvidim jeho film, vyhnu se mu o 100metrů a raději si půjčím American Pie, protože i to je o třídu výše než toto..(3.1.2010)

 • Foxhound#1
  ***

  Ano, je to debilní místy fekální trapárna, ale poprvé i podruhé jsem se skvěle bavil.(12.4.2010)

 • Ještěřák
  *****

  NECH TOHO, PERRY! ZABEJVÁM SE VZNEŠENĚJŠÍMA VĚCMA JAKO... [STŘIH, VIDÍ DÝZU] MOPEDY! ALKÁČ! PAŘBA! VIDÍM JÍ PODPRDU!!! --- [1] V pubertě jsem film považoval za zdařilou komedii, dnes jej považuju za geniální parodii. [2] Českou verzi s opravdu mnoha "inovativními slovíčky" musím chtě nechtě hodnotit jako zajímavou a rozomilou. [3] Je to prostě sranda jak hovád, vím, že by za dané sračkovité substance neměla, ale je, a já jsem přesně ten pravdomluvnej týpek, co vám to klidně řekne (a ještě dodá, že nemá rád Forresta Gumpa a nenávidí větší část hrabalovských filmů). --- KOZY VZHŮRU, BAZI. DÁVEJ POZOR, MĚCHUŘINO, TY PLATNĚ NEJSOU ŽÁDNÝ BÉČKA :-)(24.10.2010)

 • matias32
  odpad!

  Ed Bye je mentálne retardovaný a chcel natočiť film, ktorý by sa páčil iným "mentálom". Je dosť smutné, keď sa pri komédii nezasmejete.(26.12.2010)

 • Kejt.lin
  odpad!

  proboha ... už nikdy víc !! + "ironickej smajlík s vyzdviženým obočím nahoru a zkřivenou pusou"(5.2.2011)

 • Marrty3
  ****

  stupidně vtipný...ale mě to bavilo...chvílema hnus,ale aspoň to neni jak každá teen komedie,tohle je správná prasárna...(12.12.2011)

 • klertecka
  ****

  Je to zvlastni.. jako pubertacka jsem klubem sracu opovrhovala, a kazdym, komu takova odporna ubohost prisla vtipna a skvela. Byl to pro me nejhorsi film na svete, a to jsem vydrzela jen prvnich 10 minut. Ale jak sel cas, davala jsem tomu pravidelne sanci, brala jsem to jako svoji osobni zkousku, jak dlouho vydrzim tentokrat. Az kdyz jsem si to pustila asi po pate, pristihla jsem se, ze jsem to dokoukala cely a ze to proste zeru. Nevim, jestli jsem jen musela dospet k uvedomeni si geniality skryvajici se v tehle demenci, nebo jsem se vymanila z pubertacke pozy a dala pruchod svymu ja, kazdopadne mi tyhle etapy prijdou trochu prehozeny. no,porad je to nejdebilnejsi film na svete. to je prave super(11.11.2014)

 • deiwitch
  odpad!

  Po velkém přemlouvání jsem shlédnul tento "klenot" britské kinematografie a mohu říci, že se opět dlouho přemluvit nenechám. Tento komentář berte jako varování: nevkládat DVD/VHS do mechaniky/nechodit do kina...(24.11.2003)

 • Marťas
  *****

  Pět hvězd a to proto, že větší blbost a úchylárnu jsem nikdy neviděl:-)))(15.6.2005)

 • Senfi
  odpad!

  No fuj! Co to bylo...to je ten nejnechutnější film jakej sem kdy viděla...nic horšího se snad už natočit nedá.(15.8.2005)

 • Altmann
  ***

  To je neco tak silene priserneho, az me to paradoxne pobavilo - sam nechapu proc...(10.5.2007)

 • kwoky
  ****

  Hodne prdle... Za hudbu a pomerne solidni nasup hlodu si tenhle "film" 4* zaslouzi. Docela chapu vsechny ty odpady tady... ale stejne si myslim, ze je to skoro az kultovni zalezitost. Och, Rayi :)(29.7.2007)

 • Zhigi
  *****

  I když je tenhle film vlastně jenom debilnější kopie Noci v Roxbury, dávám mu o 2* více, paradoxně se mi to hodně líbilo právě proto, že to bylo tak hloupé. Některé hlášky jsou opravdu nezapomenutelné, například "Pane a paní Pattersonovi, dáte mi chleba s marmeládou?" :-D ... Scény s DJ Bulvou jsou víceméně jenom trapné. Podle hodnocení ten film asi hodně diváků nepochopilo, ke Klubu sráčů se musí přistupovat jako k největší blbosti a jako parodii na teenagerskou komedii a ne jako k filmu s nějakou myšlenkou a potom se vám to bude snad i líbit. Podle mě jedna z nejvtipnějších komedií, u kterých se směju pokaždé, když to vidím. A to jsem fanoušek úplně jiných komedií (hlavně českých) Nechutné scény s mačkáním beďarů a holením, nebo blitím tam být nemusely, ale i tak dávám 4,5*(26.6.2008)

 • marquillo
  odpad!

  tento film by sa dal hodnotit takto : odpad/*****, pričom odpad by patril filmu ako celku a 5 hviezdičiek by film dostal za hlášky a za svoju hlúposť, ktorá dokázala (nielen mňa) pobaviť. davam odpad, lebo filmy nehodnotim prioritne kvoli vyrokom postav.(7.12.2008)

 • CjKukis
  ***

  Prostě úchylnost:) nemám co bych dodal.(26.1.2010)

 • Prochy38
  odpad!

  Ale totální. A to i když jsem to viděl ve svých snad 16 letech. Kdy jindy by mi to teda mělo přijít vtipný?? 0,44 * jen za to, že tam nejednou projde spousta hezkých holek...(6.2.2010)

 • Zyne
  *

  v podstatě ani nevím za co ta 1 hvezda...(15.1.2011)

 • Tarako
  odpad!

  Skutečný filmový odpad!(3.3.2011)

 • Jaroslaf
  *****

  Klub sráčů se dělí na to kdo ho milují a kdo ho nenávidí. Já se řadím do té první skupiny. Nejenže je to jeden z mála filmů u kterého jsem měl opravdové záchvaty smíchu, ale dabovaná verze pro mne také předčí originál. best.(24.6.2013)

 • Hepy13
  ****

  The Maker tvůj názor to je teda zas něco. Tak nám všem napiš jakou music poslouchaš ty ať se pobavíme. Už kvůli skvělýmu soundtracku nemůžu dát míň než 4*. Navíc by se dalo říct že to byl ''náš'' film na základce a vlastně i na střední, některé hlášky jsme používali dost často. Ale zároveň se samozřejme nebojim říct že je to nechutná a pubertální komedie(19.3.2014)

 • Mitin
  ****

  Berte to s nadhledem.. Tenhle film nikdo vážně nemyslel a je to sranda :)(27.7.2014)

 • IvcaSammet
  *****

  Klub sráčů rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější komedie. A to už pěkně dlouhou dobu. Je pravda, že když jsem Klub sráčů viděla poprvé, měla jsem do plnoletosti ještě hodně, opravdu hodně daleko, každopádně mě film opravdu nadchnul a toto nedšení ani po tolika letech nevyprchalo. Úžasné vtipy, velmi dobře mířené narážky a k tomu sem tam nějaká ta perverznost nebo fekálnost - prostě film přímo mého gusta! ... Navíc jsem díky Klubu sráčů poznala jedno z mých nejoblíbenějších herců ... Když jsem poprvé viděla Rhyse Ifanse v jeho úžasné roli Paula Bulvy, okamžitě mě očaroval. Tato role mu sedla jako ulitá a on si ji střihl přímo mistrovsky! ... Dalším plusem, které bych chtěla vyzvednout a které je u mě velmi ojedinělé, je skvělý dabing. Možná je to tím, že jsem na něj už za ty roky po desítkách shlédnutí zvyklá, ale když jsem se podívala na originální znění, jako by mi tam něco chybělo. Ten dabing je totiž tak "špatný", až je geniální. Obě verze mají prostě něco do sebe ... A to je u mě, odpůrce dabingu, docela dost nezvyklé ...(20.9.2015)

 • orkadimenza
  odpad!

  Skoro stejné jako Trhni si! Akorát místo namyšlených pipin jsou v hlavních rolích kluci (jestli se tak dají vůbec nazvat, čtyřicetiletí herci v rolích středoškoláků, jako vážně??). Podobně sračkoidní a nechutné (blitky a jebáky by se dali přirovnat k padajícím kondomům v Trhni si), až jsem musel zrak odvracet, protože tak špatný film jsem neviděl poměrně dlouho. Tohle by se mělo brodit v hlubokých žumpách na spodním okraji šedých nejhorších filmů.(13.9.2016)

 • hacho
  odpad!

  Jj, konecne muzu pouzit hodnoceni "odpad" :o))(3.12.2003)

 • system
  odpad!

  Tak timhle filmem bych si nevytrel ani prdel! Doposud nejhorsi filmovy zazitek jaky jsem mel tu smulu zazit.(16.7.2005)

 • Honny2
  *****

  Klub sráčů je naprosto nepochopitelný film a jednen z těch co je tak pitomej, že se vám líbí...někomu. Takže pokud jste připravení na to koukat z nadhledem vysokým jako 400ta patrový mrakodrap, tak dotoho!(30.1.2006)

 • *pergel*
  ****

  K mému překvapení se tento postexistenciální snímek setkal s obrovskou vlnou nepochopení, ale tomu tak na druhou stranu u děl, jež nemilosrdně reflektují dnešní společnost, bývá. Dělám si legraci:) Ale ne tak úplně. Film se skutečně s nepochopením setkal, ale zcela jiného rázu. Dle mého názoru, nejde o teen komedii, ale o parodii na tento žánr. Ať už tomu tak je, nebo není, tak je tu velká šance, že pokud odložíte intelektuálské předsudky, budete se absurdním postavičkám, dialogům, i scénám od srdce smát. "Nepodléhám konvenčním stylům v oblékání." Pery(28.2.2006)

 • lucinkapes
  *

  Silena blbost anebo velmi odlehcena zabava pro obycejne teenagery? Asi oboji dohromady. Tento film jsem videl jeste na zakladni skole v ramci hudebni vychovy (podotykam ze to nebyl napad ucitelky). Pochybuji vsak, ze bych se na nej dival doma. Pro cloveka nad 20 let je to rozhodne ztrata casu. Par vtipku ve filmu je povedenych, ale nevyrovna to spouste trapnych scen, kterych je film plny. Vzhledem ke svemu veku a vzpominkam na sledovani s byvalymi spoluzaky bych dal jednu hvezdicku. Jinak bych hodnotil odpad!(17.11.2006)

 • Blazin
  odpad!

  Nejhorší film všech dob, horší film jsem snad neviděl, odpad moc často nedávám, ale v tomto případě ani hodnocení odpad nevyjadřuje můj postoj k tomuto filmu, musel bych být hrozně vulgární, abych to vůbec aspoň trochu vyjádřil.(11.12.2006)

 • klokyn
  ***

  Film splnil svoj účel a dokázal vo mne vyvolať nejaké pocity. Dokázal ma nasrať a znechutiť (a pár krát som sa aj zasmial).(28.2.2007)

 • berry.77
  odpad!

  No stohoto filmu se my zvedá kufr už od začátku filmu(20.5.2008)

 • chalp
  odpad!

  Ja som vždy vedel že technofili sú magori, ale že až takýto... :)(3.1.2009)

 • KOZEL84
  odpad!

  Každý kdo měl co společného s tvorbou tohohle filmu by měl spáchat sebevraždu.Asi hodinu trvalo než sem mohl znovu promluvit po shlédnutí tohoto hnoje.a i pak sem jen opakoval-no ty pičo-no ty pičo-...by mě zajímalo jestli někdo čekal Scorseseho.(31.3.2009)

 • Wishkah
  odpad!

  Je to hovadina. Z žádného filmu sem nebyl tak zhnusený jak z téhle kraviny(18.3.2010)

 • Nekgro
  **

  Fekální humor (doslova), který občas rozesměje, ale jinak je to klasická, americká, teenagerovská komedie, kterých je spousta a všechny mají společné jedno: nízkou kvalitu...(11.4.2010)

 • Savel
  ***

  Filmový průmysl potřebuje nejhorší film všech dob, aby ty lepší filmy vynikly.....tento film jistě má titul naschvál! nejhorší a nejnechutnější komedie pro přisprostlé rozívené adolescenty......aneb...film mé puberty....legrace....(vidět to poprvé dnes, tak samozřejmě odpad největší:D)(7.9.2010)

 • Rondell
  *

  * za větu: "Mně by její hovínko nevadilo." Pobavila mě:D(24.6.2011)

 • Skarface
  **

  Je mi ukradený že to stojí za prd ale prostě já se u toho pobavil :D neni nad to se zasmat tomu jakej je nekdo blbec :D(12.10.2011)

 • Corpsegrinder
  *****

  Legendární vtipy i soundtrack.(15.11.2011)

 • Gumrice
  odpad!

  Tohle dílo mě velmi pohoršilo, už s tím nechci mít nic společného.(14.3.2012)

 • MiaMahoney
  odpad!

  Kdysi dávno jsem se některým scénkám zasmála, zejména Kevinovo jednání s rodiči bylo docela zábavné, když už se tedy snížím k takto laciné zábavě. Jinak... potěší maximálně kluky od 13 do 16 let, kteří řeší podobný "problém" jako Kevin a Perry. Sice pořád lepší, než český Panic je nanic, ale i tak je to vcelku ztráta času. (Mimochodem, obdiv Kathy Burke, nechtělo se mi věřit, že Perryho opravdu ztvárnila žena).(6.8.2012)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Tak zde byly hlavní postavy snad největší retardi co jsem viděl.Ale neskutečně se mi to líbilo.A rozhodně nejsem mrtvej.Jak se na to tak nějak koukám tak zřejmě tu jsou ty lidi kteří pro film hlasují pěti hvězdičkami a ty lidi kteří hlasují odpadem.Britské filmy miluju snad nejvíc ze všech a především to jsou komedie.Já osobně miluju komedie a tato Britská komedie patří k těm které mám opravdu rád a tento film se mi hrozně líbil i když to snad je ta největší debilita.89%(1.10.2012)

 • LadyAnia
  odpad!

  Nic horšího, snad kromě Trhala fialky dynamitem a Byl jednou jeden polda, snad nebylo nikdy natočeno. Raději mučení při sérii Prcičky, než znovu tohle. Tento film má daleko k "teen" komediím, přestože se o to vehementně snaží. Není to ani vtipné, ani zábavné a dokonce ani koukatelné. Hlavních hrdinů mi není líto, nefandím jim, jsou mi úplně putna a možná, že film by byl bez nich o trochu lepší! Z tohoto filmového "zážitku" si neodnesete vůbec nic, možná tak bolest zadku od sezení na gauči.Toť vše. (Hodnocení Odpad je podle mě ještě dost slabé, navrhla bych něco jako král všech odpadů)(23.11.2014)

 • Heero
  *****

  Viděno asi v 16 letech s partou stejných puberťáků, jako jsem byl já, kdy tento film dokonale zapadal do kontextu tehdejšího života. Mého života. Vtípky z filmu nás tehdy provázely ještě pár let potom. Asi největším hitem bylo pití jakéhokoliv alkoholického nápoje okem, stejně jako to ve filmu dělal Paul Bulva. Zrzavej chlup a Tragéd. Tento film přirostl k srdci nejen mně, ale i celé naší partě. Nemalý podíl na tom má i hudba ve filmu. Některý věci se jedou do dneška, Ayla - Ayla, Lange - Follow me, CRW - I Feel Love, v podstatě bych tady asi vyjmenoval skoro celý soundtrack. Trance na nejvyšší úrovni, tomu čemu se dneska říká trance se musím fakt jenom smát. Trochu se divím špatnému hodnocení uživatelů, jako komedie je to nabušený od začátku dokonce. "Tak jaký věcičky hrajete, v čem jedete DJové? House nebo Garage? House. Acid House nebo Pumping House? Pumping house! Komerční pumping nebo baleárskej pumping? baleárskej pumping! Sash nebo Chicane? Sach! A:Ááá tyhle kluci jsou uplně k hovnu !!! " (7.11.2015)

 • Heui
  odpad!

  Tohle fakt ne! Hodně dlouho jsem se do toho přemlouval a vypnul po půl hodině. Na podruhé jsem to dokoukal, abych to mohl nějak ohodnotit, ale větší trápárnu jsem opravdu snad neviděl. Jedný věci jsem se asi uchecht, ale už si ani nepamatuju co to bylo, takže to asi zas tak dobrý nebylo...fuj!(5.6.2005)

 • thunnus
  *

  Nevím, co je na téhle nechutnosti tak geniální, po druhém zhlédnutí jsem však přecejen trochu změnil názor. Jistě, je to nechutnost, ptákovina a nemá to děj, ale na druhou stranu jsem se u několika vtipů a zejména u úvodní scény s Annou Boleyn docela pobavil. Asi jsem perverzní nebo mám nějakou divnou náladu, ale do odpadu tohle nedávám(13.2.2006)

 • miron
  ****

  Podobný případ jako u filmu Bulšit - jako prostředek k smíchu to docela funguje , jenom je to drobátko víc nechutné , (aspoň se tu dozvíte , proč holkám trvá převlíkání tak dlouho).(11.4.2006)

 • psycho_6
  *

  1* za hudbu...(4.9.2007)

 • evil_ryu
  odpad!

  totálna sprostosť(16.1.2008)

 • isla
  odpad!

  tento film predefinoval odpad(14.8.2008)

 • *Colorado
  odpad!

  Bylo to na mě moc nechutný a trapný.(13.9.2008)

 • gumolit
  odpad!

  To mame zase za film!Nechápem ako sa može niekto zabávať na tak primitívnych a stupidných vtipoch.Som len trpel pri tomto filme neskutočné jediné čo ma pobavilo bolo to pitie dj Bulvy cez oko však nakoniec aj tak dopadol!Nie som ani fanúšikom techno hudby takže nemám dať ani za čo bod ľutujem že som ten film videl!Nikdy viac!(28.11.2008)

 • JK-Stinger
  ****

  Poprvé jsem film viděl za svých teenagerských let a byla to bomba. Nedávno jsme se o něm bavili s kámoši a tak jsem si ho pustil znovu. A bavil jsem se opět výborně. Na nejvyšší hodnocení to nemá, ale je to dost povedená komedie s ulítlým humorem a netradičními vtípky. Navíc i když jsem už odrostl taneční hudbě, má tenhle film vážně dobrý soundtrack.(18.1.2010)

 • F.Sucre
  odpad!

  "Paní Pettersonová, mohl bych dostat chleba s marmeládou?" Tak to jděte k čertu.(1.3.2010)

 • Zeek
  *

  To byla strašná kravina, pousmál jsem se tak jednou, jinak nic. O kultu se nedá hovořit, bylo to celé trapné, místy nechutné. Ale film je to přeci jen dost profláklej, takže bych ho alespoň jednou vidět měl a jsem rád, že už to mám za sebou. A za co ta 1*? Pouze za to, že ta hudba je mi blízká.(19.10.2010)

 • houseofwax
  odpad!

  Nehodnotitelné.(5.12.2010)

 • Acrux
  odpad!

  Nikdy v životě nepochopím, jak si někdo vůbec mohl dovolit tenhle „film“ vypustit do světa. Dodnes lituji dne, kdy jsem ho viděla, ovšem jednu výhodu to má – můžu před ním aspoň varovat ostatní. Nesmyslný děj, bezduché dialogy, trapné vtípky, děsná hudba, strašní herci, pseudovtipné hlášky, kterým jsem se opravdu nesmála. Ať hledám, jak hledám, bohužel na tomto filmu nenacházím jediné světlé místečko, nic, co by ho zachránilo od nekompromisního odpadu.(4.1.2011)

 • BigMarthy
  *****

  Má srdeční záležitost :D Tento film buď budete milovat, nebo nenávidět :D Natočit podobný snímek považuji za velké umění :D A to bez jakékoliv ironie :D(1.3.2011)

 • TaanStari
  odpad!

  Dokoukat to do konce, musel bych se asi poblít.(21.12.2011)

 • Vilg
  ***

  Joo, tak tohle je velikánskej humus, vážení. Takovej, že mě místy skutečně bavil. Paul Bulva a dloubání beďarů ftw, stejně jako nepodléhání konvenčním stylům oblékání. Exkrement, ano. Ale zábavný exkrement.(31.10.2013)

 • Arsenal83
  odpad!

  Túto starú sračku užívateľ s príznačným nickom dobytek okomentoval s 5 hviezdami takto: "Tenhle film asi rozdělí diváky na 2 skupiny. Jedna skupina ho bude nenávidět a druhá milovat." Našťastie ja nie som dobytok.(19.8.2019)

 • Chino
  odpad!

  Jako fekálie to jistě není špatné dílko. Když já ale radši filmy...(23.11.2003)

 • #47
  ****

  Je to nevkusné, fekální, vulgární, nechutné, zvrhlé, otřesné, imbecilní až dementní...bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla, ale byl to prostě hustej úlet s perfektní hudbou a spustu hlášek si dodneška pamutuju a asi ani dlouho nezapomenu...(1.11.2005)

 • sandis
  ***

  no co si pamatuju, tak jsem se docela nasmál... totální zhovadilost... :)(19.3.2007)

 • Adm.Nelson
  odpad!

  Dodnes nerozumiem jednej veci - ako sa mi podarilo dopozerať tento humus až do konca. 0/10(2.4.2007)

 • Crowen
  ***

  Scénář: Roman "Yetty" Kobler :D(6.11.2007)

 • K_A_MK_A_M
  odpad!

  Spíš skládka odpadků! Cool znamená zvládnout vypít sedmičku vodky bulvama.(14.5.2008)

 • RadimFišer
  ***

  Nářez. Co více k tomu dodat. Nejodpornější a nejhnusnější komedie, kde je možné si představit i to, že obrovská přirození našich hrdinů spustí poplach. Vymyšlenost na plnu. Chápu hodnocení odpad. Ale já jsem se smál a divil jsem se víc, než u většiny průměrných filmů. Je to nezvrhlejší komedie, to bezesporu a proto si zaslouží moji úctu. 3 plné hvězdy za všechny ty prasárny a představivost, jakou autoři předvedli. Co si nejvíce vzpomínám je úchalácký a puberťácký hlas.(25.9.2008)

 • Finarfin
  **

  Ani sám nevím, proč tomuhle filmu dávám dvě hvězdičky, možná jsem svoje hodnocení přecenil, neboť se jedná o téměř přesný opak toho, co od filmu očekávám, byť komediálního. Na vlně relativního úspěchu jedničky prciček se svezlo tolik rádoby komedií, že je to až hrůza. Jediné, co bych možná ocenil je herecký výkon dvou hlavních postav. O ději se hovořit nedá, protože to rozhodně není, to, co by tento film, dělalo tím, čím je. A ty dvě hvězdičky? No, mám rád překvapení a rád jsem šokován a to jsem po zhlédnutí téhle komedie opravdu byl.(13.12.2008)

 • Heavyman
  odpad!

  Hnus fialovej!!(9.10.2009)

 • zeres
  *****

  Bolo obdobie keď som neuveriteľne frčal na tomto filme. Napriek všetkým odporcom, ktorých tento film má, stal sa kultovým, a hlášky z neho jednoducho prirástli do mojej generácie. Prízemný, iracionálny a povrchný humor! Na druhej strane výborná zábava a oddych! Priznajte sa, koľkí z vás, ktorí ste ho hodnotili ako odpad!, ste sa nezasmiali, keď niekto v krčme zadrel hlášku z tohto filmu?!(8.2.2010)

 • Vakomlok
  odpad!

  Pamatuji se, jak se všichni moji spolužáci tomuto filmu strašně smáli a měli ho svého času jako komediální modlu. Nikdy jsem tomu nerozuměl. Po zhlédnutí zdejšího hodnocení a komentářů aspoň vím, že nejsem sám. Díky bohu.(17.4.2010)

 • huko
  ****

  Existuje nějakej hrůzostrašnější film, na kterej se nedá koukat a ze kterýho si dokážete vybavit pár vtipných a nechutných frků i po tolika letech? Nesnášim ten film! Ale dokázal něco neobvyklého... Hvězdička navíc za soundtrack! Hhvězdička na míň za scénu s vymačkáváním beďarů... bleee(18.9.2010)

 • merigieren
  ***

  svým způsobem zase jiná teen komedie, lze se na ní koukat bez větší újmy na zdraví. Všechny postavy se chovají tak trochu přiblble, což občas vyvolá úsměv.(20.2.2011)

 • Hermez
  *****

  Film o dvou zneuznaných britských rádoby-DJích měl smysl jen ve své době, tedy asi 2000-2002 a v podstatě jedině pro lidi težce zasažené tehdejší klubovou scénu. Pro ně představoval nevkusem ad absurdum znázorněná skoro všechna klišé okolo párty, DJingu apod. Dneska už je všechno jinak. Pokud tedy nepamatujete éru počátku tanečních párty a kultu DJingu, nadívejte se na to, umřete nudou a znechucením. "Pamětníkům" ale slušná dávka nostalgie obarví tu hrůzu na růžovo a užijí si film skoro od A do Z. Navíc, Rhys Ifans je tak autentický, jak jen může být - řekl bych, že tuhle zkušenost nedávno zužitkoval v Pirátech na vlnách (Boat That Rocked). Jestli tedy víte, co je to Pacha, Cream, Privilege, Chicane, Balearic house apod., podívejte se na to. Ostatní opravdu ruce pryč.(2.5.2011)

 • jasanka
  *

  Pamatuji si z toho akorát tak několik totálně nechutných scén, které zastínily ostatní „normální“ části (jestli nějaké takové vůbec byly).(8.6.2011)

 • Sarrow
  ***

  Chujovina s bombovým soundtrackem :)(26.6.2011)

 • Dejvi21
  odpad!

  Jsou filmy, které se člověku ani nechtějí hodnotit, protože se vlastně stydí, že je vůbec viděl. Toto je jeden z těch filmů. Jediný, který jsem prostě nikdy nebyl schopen dokoukat, jelikož se mi z duše příčí. Kéž by bylo ještě něco horšího než odpad, protože pro tohle je i odpad dost slabý a urazil bych spoustu filmů, kterým jsem ten odpad dal, ale je tu jen ten odpad a tak za sebe říkám, že je to odpad na entou. A mimochodem, skutečnost, že něco takového není v černých číslech hodně sráží informativní hodnotu těchto stránek.(6.9.2011)

 • Matt007
  ****

  Ano je to naprostý nesmysl ale tak zábavný.... s klidným svědomím za 4*(3.4.2012)

 • Ydrosten
  odpad!

  Je to chlap ? Je to ženská ? Co to teda je ? No přece odpad - a odpad nejhoršího zrna. Videl jsem a lituju ( komedie, kde teenegery hrají starší lidi a ještě k tomu je jeden z nic ženská ? To asi někdo hodně ujel na koksu )(5.7.2012)

 • zuzanocka
  *****

  Hovorte si čo chcete.. každý sme predsa iný.. =) no a ja mám Klub sráčov proste rada.. Aj keď Kevin a Perry nie sú zrovna zdrojom krásy, šarmantnosti a noblesy a nie sú ani dvakrát sympatickí, týchto dvoch trtkov som si obľúbila.. Humor v tomto filme je považovaný za trápny a hlúpy, no ja som sa musela smiať od začiatku do konca.. Samotný dej je síce slaboduchý a ničím originálny, ale aj tak som si v ňom našla čosi jedinečné.. =) Navyše som ho videla už primoc ráz na to, aby mi neprirástol k srdcu.. =))) A za tú srandu.. 5*(21.1.2013)

 • bubblebobble
  ****

  Toto je asi ten najhorší film aký som kedy videl :-D(11.6.2013)

 • Rawar
  ****

  ..."já vodsuď padám, je to tady samej zoufalec" :-DDD Naštěstí mám obrovský nadhled a můžu proto v klidu dokoukat celou kultovní frašku, sbalit si kufřík a vyrazit na Ibicu :-D(7.9.2013)

 • Kirman
  **

  V jisté životní etapě dostal tento film nálepku "dobrej" (ano, byla to má poklidná puberta), ale dnes bych již neměl odvahu Klub sráčů shlédnout.(7.11.2013)

 • John8
  *

  Z nějakého důvody to jednu dobu byl hit, ale pamatuju si jen pár beďarů a několik nesympatických blbců.(18.3.2014)

 • ludva10
  ****

  Když se na film dívám s nadhledem, musím říct, že se u něho vždy moc pobavím. Dokonce se musím přiznat, že když film vyšel, koupil jsem si ho na DVD. A scéna s porno časopisem a hláška, že jsou prostě unavení .... :-) . A navíc super hudba v celém filmu a to jak je hudba zremixovaná s postelovou scénou rodičů, to je bomba.(23.2.2015)

 • Lachtaan
  ***

  Střídmě nechutná ujetina, na kterou jsem narazil jen díky její popularitě u nás ve třídě během prvního stupně základní školy. Tou dobou jsme totiž byli ještě pouhými malými pívy, jimž nevadilo necelou hodinu a půl strávit s tak fekálním a nemístným humorem. Být tou dobou tak starý jako jsem teď, asi bych si u filmu tohoto typu rval vlasy.(10.11.2018)

 • mls
  odpad!

  Gratulujem všetkým ktorým sa tento film podarilo dopozerať. Ja som vydržal 10 minút. Ľudia ktorý robia adrenalínové športy by si toto mali dať ako povinnú prípravu.(11.2.2003)

 • Besyn
  odpad!

  My, co tohle viděli,nikdy nezapomeneme.Zřejmě nejhorší film všech dob.(20.10.2003)

 • Empire
  odpad!

  Jedna z největších sraček, kterou filmový svět spatřil.(17.10.2004)

 • plagjoklas
  odpad!

  Z tohto "filmu" mi je na grcanie. Dvaja naprosto dementný hrdinovia dve hnusné dievčatá (vytláčanie akné fuuuuuuuuj) ak sa mám pozerať na niečo podobné tak to radšej na Blbý a blbši kde ten jim carrey bol skvelý a dievčatá tam boli krásne. nie toto fakt nemusím. Tfuj!(20.12.2004)

 • salamandrr
  ****

  Háhá haháá,,,kdo se nesmál, ten promarnil hodinu a půl života, nic jiného tohle nenabízí(18.3.2006)

 • Amgis
  **

  Jo je to dosti blbost, ale když jste v náladě a díváte se na to v českym dabingu tak je to dobrý ovšem rozhodně né rodinný film!(8.8.2007)

 • třebapepa
  ***

  Předesílám dvě podstatné premisy: 1.)Nejsem tolerantní k hovadinám 2.)Klub sráčů je hovadina ,ale: 1.)Ať jsem se bránil sebevíc, stejně jsem se těm stupidním fórům smál. 2.)Soundtrack od DJ Tiësta je naprosto peckovní. (Škoda že nebyl použit v něčem duchaplnějším...) Takže je to vcelku zábavné.(15.8.2007)

 • Blondak80
  *****

  Ta hudba, ta hudba, ta HUDBA!!!! Jeden z nejlepších hudebních výběrů, co jsem kdy slyšel... Prostě paráda!!(25.10.2007)

 • Amplifier
  ***

  Neuvěřitelná blobost, která mě dokáže pobavit až na scénu u zrcadla která je opravdu nechutná :)) 3hvězdy(11.2.2008)

 • boaka
  ****

  Kdyby v tomhle filmu bylo cokoliv jinak, neváhal bych ho nazvat okamžitě odpadnem a proklel bych den jeho zplození, ovšem ... ono to nějak ... nevím jak .... funguje (!). Sprosté vtipy, debilní scénář a naprosto trapné situace, ale když jsme si to na praxi na střední škole pouštěli, tak nejedna hláška naprosto zlidověla a hlavně jsme se všichni skvěle bavili... proto ****(31.5.2008)

 • Jeand´Boa
  *

  Jak již jsem někde zmínil, dal jsem si podmínku, že nebudu udělovat hodnocení "odpad!", že nejhorší filmy budou u mě dostávat zkrátka jednu hvězdičku...ale u tohoto "filmu" jsem na rozpacích...nerad bych totiž urazil filmy, které si jednu hvězdu zaslouží alespoň pro něco... tento snímek totiž není na jejich úrovni, tento snímek je vážně odpadem...ale co nadělám, nerad porušuji své zásady...(26.7.2008)

 • optimus0s
  odpad!

  Tohle neni vůbec film, tohle je jeden velkej humus a ještě k tomu trapnej(11.10.2008)

 • asfalt
  odpad!

  Hmm... Asi som sa zmýlil. Neviem čo ma lákalo pozrieť si tento film. Možno originálny názov či snáď vidina váľania sa po zemi a chytania sa za brucho kvôli neprestávajúcim návalom smiechu a možno len nuda. Každopádne, žiaden z uvedených dôvodov a ani žiadny iný nie je dostačujúci na čo i len krátke zazretie tohto umeleckého odpadu. Brak ako sa patrí.(19.11.2008)

 • Lars
  ***

  Je to jedna z největších debilit, co jsem měl možnost vidět, ale když to zkusíte v kombinaci s vodkou Finlandia, tak to opravdu jde vydržet :-) Ovšem Rhys Ifans jako Paul Bulva bylo na filmu to nejlepší, to jsem v alkoholovém oparu padal do slz :-) Film jsem však viděl i ve střízlivém stavu, taky se to dá vydržet. Pustit si to víckrat, to už ne. Opravdu jen do pozadí na nějakou tu párty.(19.12.2008)

 • aR3Zz
  *

  Silene trapny a nechutny film, kde se povedlo tak maximalne tri a pul forku. Navic mi z nekterych scen (a ze jich takovych nebylo malo) bylo opravdu na zvraceni. Film, ze ktereho bych si podruhe nepustil uz ani trailer, ma pro mne ale preci jen jednu uchvatnou stranu - hudbu. Teenagerovska tanecni hudba (trance, house) byla vytribena a nutno podotknout, ze cely soundtrack posloucham dodnes, uz nejaky ten rok... Hodnoceni: film minus 10%, hudba 90%.(22.12.2008)

 • Redix
  odpad!

  Genialita tohodle snímku mi asi unikla. Navíc teď jsem se dočetl že ten druhej sráč byla vlastně sráčka. Odpad je pro toto hovno zcela vystihující.(9.1.2009)

 • fr3ak
  *

  Až se mě někdo zeptá, proč tomu dávám jednu hvězdičku, tak mu to asi nebudu schopen rozumě vysvětlit, ale můžu vás upozornit, že je to HODNĚ slabá hvězdička...(16.2.2009)

 • maZSlicko
  odpad!

  Sračka všech sraček..(14.9.2009)

 • Zaitsev
  odpad!

  strašně mi tenhle film svoji totální dekadencí vadí...bohužel jsem z pracovních důvodů nucen být u jeho promítání dost často...hledám si pak v mysli útulnou jeskyni a "astrálně cestuji", aby můj stav nemusel být lucidní :) Fůůj...(8.3.2010)

 • Hapretor
  odpad!

  Film určený pro retardované diváky. Ti normální ruce i oči nechť dají pryč. V životě jsem neviděl větší debilitu. Lituju těch, kterým se to líbí a ještě více ty, kteří to vymysleli.(6.7.2010)

 • CyriC
  *****

  Dokonalá parodie na všechny teenagerovské filmy o ztrátě panictví. Šíleně hloupý humor ve stylu Eda Bye. Z tohoto filmu doslova srší imbecilita, která je přítomná ve všech prcičkovských komediích. Špatné herecké výkony, ubohá zápletka, dementní dialogy, retardované vtipy. Nepřipadá vám, že je to tak schválně? Ed Bye si z nás udělal ohromnou srandu a předhodil nám něco, co dokonale vyjadřuje ubohost komedií poslední doby. Typický britský humor ne nepodobný Trpaslíkovi(musíte se povznést a odmyslet). Naprosto geniální dílo. Vrchol nevkusu a dekadentního umění. A o těch, co tomu dávají odpad? TYHLE SRÁČI JSOU K HOVNU!!!(13.10.2010)

 • gombarix
  ***

  Střízlivým nepřístupno.(29.11.2010)

 • fililipekk
  *

  Jediné co je na tom v pořádku, je soundtrack,t en je super, jinak je to jedna velká žumpa.(21.1.2011)

 • inutihar
  ***

  S ohledem na to, jaké hrůzy se v subžánru teen-komedie natočily v následujících letech (včetně několika českých zástupců), jeví se Klub sráčů jako docela přijatelný průměr, byť samozřejmě stále zůstává řádně nechutný.(5.5.2011)

 • David David
  ****

  Koukam, tenhle fim se bud hodne libi nebo ho hazite do odpadu. Ja jsem rozhodne v prvni skupine. Proste prcicky hadr, tady se fakt smeju. Tak trapny, az je to dobry :-) A navic dobrej soundtrack.(27.7.2011)

 • Deb
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděla. Nechápu, že mi někdo mohl říct ať se na něj podívám. Hlavní hrdinové jsou fakt odporní a děj filmu o tom rači ani nemluvim. Takže rozhodně nedoporučuji.(22.11.2011)

 • katzo
  ****

  Náááhodou, super komédia... Odporúčam pozrieť hlavne pred odchodom na dovolenku :) Ja som sa zabavil... a dobre...(19.2.2012)

 • Chrlič
  odpad!

  Jestli je jedna z "nejlepších hlášek" tady "...já bych šukal, až bych pukal...", tak já definitivně puknu z tohodle filmu. Pro mě to není ani komedie, ani parodie, ani nic jiného. Těžko jsem hledal nějaké klady, ale příběh o dvou idiotech, co chtějí někde smočit, u mě končí v odpadu. Nikdy více!(9.7.2012)

 • Ondr@932
  **

  Jéžiši kriístéé!!! To byla, ale hovadina!! Občas byly nějaké scény spíš trapné než srandovní, ale musím přiznat, že jsem se asi třikrát zasmál, ALE jenom lehce :-D Totálně nechutné bylo vymačkávání beďárů!!!! Fůj... Tak příště už raději NE! To si radši pustím nějakou komedii u které budu mít zachvaty smíchu u téhle se tak nestalo.. Dávám 3/10(19.8.2012)

 • S.Robie
  ***

  Absolutní rachot z pekel :D Luxusně pojmutý scénář- dvě nuly se snaží vypracovat k svému DJ vrcholu a kariéře- nakonec se jim to povede... Jako parodie DOBRÝ, ale jinak kamera, scény, postavy... v 15 letech luxusní podívaná, teď jsem spíš sledoval čas do konce... :)(20.8.2012)

 • Patriot.X
  ****

  Miluju inteligentní humor!!!!(6.3.2013)

 • gurmanik
  odpad!

  Velká očekávání, ale tohle se fakt nedalo. Strašně jsem se snažil se smát aspoň něčemu. Ale nešlo to, prostě ne. Humus, ve všech ohledech. Nikdy jsem necejtil takovou chuť jednu vrazit všem postavám v nějakým filmu, jako tady. Hlavní postavy mě neskutečně štvaly, vedlejší mě neskutečně štvaly, celý mě to naštvalo. Jak tohle vůbec může někdo natočit?(10.7.2013)

 • Likan7
  odpad!

  Celý gympl jsem se tomu vyhýbal, něco mi říkalo, že to nebude dobrý. Celých 8 let jsem snášel řeči jaký to je skvělý a boží film. Po gymplu jsem se tomu vyhýbal ještě dalších 9, až jsem si to teda pustil. A upřímně to je totální filmové dno, které je nechutné, nevtipné a naprosto žalostné.(26.6.2017)

 • Hever
  ***

  Ano mučte mě, zabte mě, ale ve srovnání s Nocí v Roxbury s defacto stejným námětem je tohle Prodaná nevěsta teenagerovských pseudo-komedií. I když plně chápu, že někteří považují za vrchol demence smát se tomu, když se někomu postaví, sotva uvidí pěknou ženskou, ale jak už tady kdosi napsal: je to tak debilní, až je to dobré :)(24.11.2003)

 • Dimo
  **

  Obhroublá, místy docela nechutná filmová jednohubka, ovšem s momenty, které docela pobaví. Nutno sledovat s vypnutým mozkem. Pak se vám snad nic nestane.(5.7.2006)

 • hribisko
  odpad!

  GRRRRC! V hlavách nasráno a v prdelích vymrdáno, tak co jiného by mohli vytlačit?(22.10.2006)

 • pistik
  ***

  Hambím sa, že som sa pri niektorých scénach tak nahlas smial- jedná sa totiž o neskutočný odpad, ktorý je zároveň neskutočne vtipný(9.12.2006)

 • mak.
  **

  Pane a paní Petersonovi, namažete mi chleba s marmeládou? Spousta hlášek, divní "herci" a fekální humor... what a combination!(11.7.2007)

 • jay.lee
  *

  Good soundtrack!(4.12.2007)

 • Petey
  *

  Nevím moc jak klub sráčů ohodnotit. člověk se nasměje, místy je to nechutný(občas až moc) a Kevin a Perry to je banda nadrženců kteří mají jednu nahrávku ve které se opakuje pořád dokola pět slov a nemyslí na nic jinýho než na MR****.(6.1.2008)

 • Slavomír
  ***

  Je to ťažké hodnotiť. Na jednej strane j to hrozne hrozný odpad a filmová fekália, no čo sa absurdity týka, prekonáva to všetky oplzlé, mnou nenávidené tínedžerské komédie. A ja som tušil, že toho druhého hraje žena!(10.1.2008)

 • Sosak
  ***

  Teenagerovská komedie, zaměřená proti teenagerům - tak jsem pochopil Klub sráčů. Občas se tam mihne slušnej frk, nějaká ta nechutnost no a taky happy end, bez něj by to nešlo. Jenže v mém okolí se dost hlášek z toho filmu zakořenilo a ty protipubertální narážky mi taky přišly dobrý, takže lehkej nadprůměr...(14.1.2008)

 • DonTommy
  *

  "Žjóva, dýdžejská superhvězda Paul Bulva" :D jo, je to debilita, ale aspoň za magora Paula Bulvu a ten úchylnej českej dabing musim tu jednu * dát :)(21.3.2008)

 • dezert
  odpad!

  "...napadá mě jediné slovo:debilita...!" Největší odpad všech dob. Tahle věc je urážka slova film.(14.7.2008)

 • fandalehy
  odpad!

  fuj tajbl!!!(4.1.2009)

 • Martell47
  **

  Za veľa tento film nestojí.......35%(19.2.2009)

 • HarlanWade
  odpad!

  V rámci snahy diváka pobavit strpím cokoliv, ale... čtyřicetiletá ženská v roli teenagerovského Dj? Tohle je moc! Už nikdy víc! Zkrátka jeden z nejhorších fimů, jaké byly kdy natočeny. Dj Bulva rulez!(30.5.2009)

 • Menno
  *

  Hvězdička za hudbu. Jediná složka filmu, která za něco stojí, pak možná ještě DJ Paul Bulva co pije vodku okem.(17.6.2009)

 • Joža
  **

  Tento film je snad ta největší chujovina co jsem kdy viděl,ale hudba je dobrá.(1.10.2009)

 • Kvasekus
  *

  Hrozně těžký hodnotit takový filmy...asi se to musí vzít za správnej konec a nehledat v tom nějakej kumšt. Ale je fakt, že i když je to film kterej má bejt trapnej, tak je trapnej až moc.(26.10.2009)

 • zmates
  odpad!

  Na takové veledílo jsou má slova krátká. Dovolil bych si tedy vypůjčit citát pana Zdeňka Pohlreicha: "Viděl jsem hada srát, ty vole, žábu bušit pěstí do skály, ty vole, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry, ty vole, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, vole, ale todleto..."(9.11.2009)

 • dessa
  ****

  To je tak dementní, až je to geniální!(13.12.2009)

 • -soch-
  *

  Vo všetkom súhlasím s Genetiquem. Je to humus! A navyše ako môže hrať tíneďžera 40-ročná žena?(12.1.2010)

 • Euchrid
  odpad!

  Ryzí humpoláctví a pokud se u tohohle někdo bavil tak humpoláctví na druhou....(3.2.2010)

 • AldousSnow
  ****

  Naprosto nevkusný humor, který si snad ani nezaslouží být komentován. Ale proč nebýt chvíli puberťák a nezasmát se těm nechutným scénám a vtipům? Takže pane a paní Pettersonovi,Paule Bulvo, moc pěkná ještěrko, vych*at se do vody je základe, 4*(15.6.2010)

 • mudvayner
  **

  Bože, nevím co z toho tenkrát udělalo kult. Nezasmál jsem se ani jednou jedinkrát. Tenhle typ komedií zrovna moc nevyhledávám, a to jsem se pokoušel nad to povznést. Hvězda za hudbu, to je na tom asi tak jediný plus. Druhá za to, že jsem se tomu kdysi v mladické debilitě i smál. Režie: Ed Bye (Red Dwarf).... ano, jeden z režisérů RD vyplodil takovou sračku. Soundtrack: Fatboy Slim, Paul Oakenfold, Nick Cave(21.7.2010)

 • NiaWolf
  odpad!

  Z tohohle filmu se mi udělalo dosti nevolno. Jako bych sledovala skrytou kamerou pacienty v jedičkově ústavu. Nechutný a tupý film.(5.8.2010)

 • Tanmut
  odpad!

  Tento film má jednu myšlenku (obrácení bundy), jednu nezapomenutelnou pasáž ("Já bych šukal, až bych kukal. Kozy! Kozy!" To opravdu z hlavy už nikdy nedostanu) a jeden vtipný moment ... ... ... .... nebo možná nemá. (Háži kamenem).(15.9.2010)

 • maniche
  odpad!

  po 10 minutách jsem to musel vypnout, víc jsem toho nesnesl. trapné, ubohé, nechutné.(8.11.2010)

 • MatySkills
  ****

  Tento film je tupý a nechutný, ale zároveň velice vtipný. Když si přidáte, že hlavní role Kevina a Perryho hrají Harry Enfield kterému v době natáčení bylo 38 let a Kathy Burke je žena, nemůžete se ubránit smíchu. Málo kerý film mě tak pobavil.(27.4.2011)

 • LukyLago
  odpad!

  Když Briti točí americké komedie :D(8.7.2011)

 • nessbeal
  *****

  Living Legend: Ja bych sukal kozy vozy(7.2.2012)

 • PedroPo
  **

  Tolik odpadu na jednom místě, no teda. Ale je to pochopitelné, vzhledem k tomu, že ten film je ... je hloupý, nechutný a ... a nechutný. Proč teda dvě *? Protože i přes toto všechno, když stojíte v jednu ráno vedle kámoše DJ, máte v ruce mikrofon a pěkně do rytmu sázíte "Já bych šukal, až bych pukal" a celý parket vám na to souhlasně kýve, ty dvě hvězdy si to zaslouží. Tato příhoda se mohla a nemusela odehrát mně nebo komukoli jinému... :o)(10.2.2012)

 • beckham-
  **

  Bylo to tak moc trapný, až jsem se chvílemi zasmál.(5.3.2012)

 • ElStupido
  *****

  Neskutečně zábavnej film, jen škoda že potom ti trapáci natočili parodii na tenhle supr film... s Bredem a Hortnem všichni asi ví, o čom mluvim- Klub Rváčů- nejtrapnější parodie na svêtě, vúbec to nebylo ftipný!(30.8.2012)

 • Armin82
  *****

  Tak tady poplavu hodně proti proudu a vůbec se za to nebudu stydět! Odsoudit to kvůli nechutným scénám nebo trance hudbě, může právě jen mnohými z vás zmíněný puberťák,protože tahle komedie má velkou kvalitu! Je fakt,že bez scén polknutých fekálíí či vymačkávání akné, bych se taky obešel(na to jsem se ani dívat nemohl),ale smál jsem se celej film! Defakto stejný námět jako u Blbý a blbější. Dvojice neuvěřitelných tupců(paniců),která má nějakej cíl a za každou cenu se ho snaží splnit a během toho zažije spoustu příhod. Určitě bych vyzdvihnul hlavní hereckou dvojku,protože zahrát takřka ve 40ti náctiletý puberťáky,kteří jsou ještě k tomu dementní,jak český zákony,to chce opravdu hodně hereckýho umu. Dj Bulva byl taky výbornej a hudba jakbysmet. A ty hlášky? haha...slušná práce :-D Podle hodnocení je evidentní,že tahle bláznovina řadí diváky do dvou skupin...odpady nebo plná palba. Film je kvalitou lehce nad průměrem,ale když vidim ty odpady,tak volim tu plnou palbu....Tenhle film je tak dementní až to bolí, ale základem u komedie je smích a já se smál!--->90%(15.9.2012)

 • RemusL
  odpad!

  Nalezl jsem nejhorší film, jaký jsem v životě viděl.(20.9.2012)

 • Vencik89
  odpad!

  Tenhle humor mě nebere, nevím proč, ale je to tak. Pár scén je fajn, jako ta se šiškou, ale to tenhle film nezachrání..(10.10.2012)

 • Brinkley
  odpad!

  Očekávala jsem ten druh trapnosti, který mi protrhne bránici, ovšem cloumala mnou pouze nuda. Do konce jsem vydžela jen díky pohledu na svého kluka, který se vedle mě třískal smíchy.(28.11.2012)

 • 007.
  *

  Tak tohle byl pořádný odpad, ale hezká muzika.17%(5.3.2013)

 • matt85
  odpad!

  Tak tohle ne. Když si uvědomím, kolik velice nadějných projektů se nezrealizuje kvůli nedostatku peněz, tak mě až srdečně bolí to, že někdo mohl investovat do tohohle. Ne, tenhle film není dobrý ani když do toho půjdete jakože je to sračka.(23.3.2013)

 • lol xD
  odpad!

  Myslím, že po tomto filmu mi kleslo IQ na 0. Nic víc k tomu nemusím psát...(10.5.2013)

 • jakhob
  *****

  Až tento rok (2013) som sa odvážil si to pozrieť. A je to skutočne sračka všetkých sračiek, ale tá hudba. Tá hudba, to je to, kvôli čomu dám 5*, pretože je to pocta úžasnému trancu, ktorý už zanikol pre mňa v roku 2006. Ak ste s partiou na dome, pijete a odignorujete tú stupiditu, tá hudba spraví z Vašej párty "IBICA PARTY" :))(6.6.2013)

 • Voorhees
  odpad!

  Asi takhle. Ze začátku se film držel na stabilní 2 hvězdičky. Bylo to sice hodně zvláštní, ale přeci jenom to ušlo a nenudil jsem se. Jenže tak po 15 minutách sem se nudit začal a po dalších 20 minutách se film zvrhl v klasickou americkou čuňárnu, což film degradovalo na naprostej odpad!(17.9.2013)

 • Azog
  **

  Je to sračka, ale někdy je "prostě taková nálada" podívat se na pořádnou sračku a potom je toto jedna z možností. Nečekejte příběh, nečekejte, že se zlepší postavy v jakémkoliv směru, čekejte jen spoustu hnusně nechutných scén.(25.12.2013)

 • DeeH
  odpad!

  I když jsem se snažila, nešlo to. Na to se prostě nedá dívat déle než půl hodiny. Buď přišla pointa až na konci nebo Ed Bye hulil trávu při natáčení. Nepochopila jsem, nechápu a nikdy nepochopím proč vůbec takové filmy vznikají.(2.1.2014)

 • greenwitch
  odpad!

  "Toto" mi doporučil jeden můj dospělý příbuzný o jehož normálním duševním vývoji začínám pochybovat. Je to supernechutný film vhodný pojmenovat pouze některými vybranými názvy ženských tělesných partií, které se obvykle zakrývají oblečením a neodhalují. Z toho mohu usuzovat, že filmový štáb tvořila tlupa zastydlých puberťáků a producent měl zrovna krizi středního věku.(18.3.2014)

 • 1985lula
  *****

  Áno, je to strašná debilina, ale dokázalo ma to rozosmiať ako ešte žiaden film, preto také vysoké hodnotenie a na max. to vytiahol Rhys Ifans, ktorému takéto role perfektne sadnú.(8.12.2014)

 • xDirtyFrankx
  ***

  Tenhle film jsem nenáviděl. Hrozně, hrozně moc. Byl to v mojí mysli nejhorší film všech dob, hodně dlouho. Poprvý jsem ho viděl asi ve 12 a fakt jsem to nenáviděl. Ale čim jsem starší (teď je mi 26), tim víc se mi začíná líbit. Nevim proč, asi senilita.(1.4.2015)

 • kraval
  **

  Šílená blbost, u níž se ale několikrát i zasmějete úplně debilním postavám. Film by se měl spíše jmenovat Klub dementů.(7.2.2016)

 • frantababaf
  ***

  Jako zcela objektivní recenzent bych musel dát odpad, jako zastydlej puberťák, kterýho rozesmějou i ty největší hovadiny, bych musel dát pět. 50% je teda zlatej střed(2.1.2019)

 • Mocoft
  ****

  Musím se trochu filmu zastat. Málem jsem mu dal 5*. Smál jsem se od začátku dokonce. Hlavně postavám, které jsou fakt zoufalé a tragické, ale přitom jich nemůžete litovat. A o tom má být komedie, ne? Ale vadily mi dvě klasické fekální scény (evropani jsou citlivější na tělní výměšky), jinak by bylo 5 hvězd. S refrénem "Já bych šukal, až bych kukal" jsem se smířil - ono se to k těm tragédům hodí. Ale opravdu jsem v poslední době neviděl vtipnější komedii. Komediálního Jima Carreye nesnáším (ale jiné role umí par-excelence). A pokud se vám líbí víc Ben Stiller, tak proti gustu žádný dišputát.(28.4.2004)

 • D.awi.d
  *****

  Tohle není "rádobyvtipná teenagerská komedie".Tohle je "opravduvtipná clubberská komedie".Nechutné scény jsou nechutné, vtipné scény jsou vtipné a hlášky nezapomenutelné.Přesně tak já vidím tenhle film.Ale to všecko je stejně jen zrnko písku v poušti.Hlavní síla tohohle filmu je ten NEJLEPŠÍ SOUNDTRACK, JAKÝ KDY EXISTOVAL a troufám si říct i existovat bude.Film, ve kterém při smutné scéně zazní Barber's Addagio nemůže být špatný :) a jestli se vám Kevin a Perry nelíbí, tak vypadněte, vaše xichty urážej mý zrcátko ! :(14.1.2006)

 • mistvan
  ****

  Myslím, že většina diváků nepochopila, v čem spočívalo kouzlo týhle dokonalý kraviny. Domnívám se, že autorům šlo právě hlavně o to natočit naprostou šílenost a to se jim dokonale povedlo. V první půlce filmu jsem se skvěle bavil, jak jsem přesně očekával. Jednu hvězdičku jsem strhnul za to, že druhá polovina (odehrávající se na Ibize) byla o něco slabší (nebo-li více fekálnější).(23.4.2006)

 • Boo
  odpad!

  tenhle film je jedna velká smradlavá zahnijvaící hromada s....k(28.6.2006)

 • tony_2
  odpad!

  Katastrofa!!!!. Toto uz snad ani nie je film.Toto prekracuje nechutnostou a stupiditou uz aj filmy s Robom Schneiderom. Na tuto sr...u ani nemam dobreho slova. Jedine co som schopny akceptovat je hudba, ktora je ozaj dobra. Ale iba hudba dobry film neurobi. Jedna z najvacsich ak nie najvacsia hovadina aku som kedy videl.Kto dal na toto peniaze neviem.Ale zdravy rozum mu urcite chybal. Ruky prec a zabudnut uplne ze cosi take vobec vzniklo.(4.7.2006)

 • Prďoch
  *****

  Mám pocit jakoby tento film nebyl většinou lidí pochopen...:( Pro mě to byla geniální podívaná parodující svou dobu naprosto nepřekonatelným způsobem.(24.7.2006)

 • mliko
  ****

  Jednoduse bych shrnul tento film jednou vetou - Je to smeska dobrejch vtipu a dobrych scen v tragickem pribehu.(14.8.2006)

 • 48
  ***

  Todle je tak blbý. A svete divse, ja se u toho bavil. Asi tim jak je to blbý. Oproti ostatnim teenagerovským komediím jednoznačně skvost.(21.1.2007)

 • /:-D
  odpad!

  proste nechapem,nechapem ako moze niekto natocit nieco take alebo este mu k tomu dat peniaze aby to natocil ja proste nechapem.Asi som moc naivny clovek :)(26.3.2007)

 • awokado
  ****

  ano, je to tu docela haněno......chápu, že většina lidí v tom nevidí nic...a zdá se jim tento film ubohej, nechutnej a debilní...leč já si nemohu pomoci, neboť v něm vidím docela dobrou parodii právě na ty tupý týnejdžrovský komedie:)...Pól Bulva ..a kořeň v kufru je best ...cheche(28.4.2007)

 • kovarex
  ****

  Ať si říká kdo chce co chce, já to vnímám jako sebekritkcký pohled na chápání světa hormony nadpovoanými, nadrženými puberťáky.(6.6.2007)

 • D.I.G
  odpad!

  Kilá hnisu do žemle a s chuťou sa zahryznúť!(9.7.2007)

 • klasik79
  ***

  samozřejmě že je to kravina - ale dokoukal sem to do konce a docela se nasmál což bylo to proč sem se na to díval. Někdy v budoucnui se na to klidně znova číhnu - spoustu jiných filmů sem nezvlád ani dokoukat takže tohle pro mě rozhodně není špatnej film - svůj účel splnil (zasmál sem se) proto 3* kozy, kozy :)(11.12.2007)

 • fojtas
  ****

  proc tolik hvezd???film je nabity hlaskama a super hudbou a co si bedeme vykladat je proste kultovni...splnuje vse - nekteri ho miluji jini nenavidi(18.1.2008)

 • bulbasaur
  **

  úplná sračka.... ale za tie záchvaty smiechu, ktoré sme mi zhúlené hlavy (ja a brat) pri sledovaní tohto filmu dostali dávam aspon tie dva :)(7.6.2009)

 • Alojs
  odpad!

  Jak by řekl můj učitel architektury: "Tak tohle bolelo." Neuvěřitelná sračka natažená na neuvěřitelnou stopáž. Dodnes mi není znám důvod masové obliby mezi teenagery. Scéna s hovínkem ve vodě je vrcholem filmového hnusu. Ufff... Viděno s donucením, v davu připitých....(29.6.2009)

 • BuchtiCZ
  ***

  Veliká a naprostá demence, ale mačkání beďarů, DJ Bulva ponižující hlavní sráče a imbecilní pubertální fórky mě i proti mé vůli přinutily se několikrát chlámat a zvedají tuto sračku ze stoky do průměrné žumpy svého druhu.(15.2.2010)

 • john.h
  ***

  Dost velká slátanina, u které jsem se však párkrát uchechtnul. Taky musím ocenit, že suší Britové to tady docela rozjeli a rozhodně si nezaslouží odpady.(2.5.2010)

 • lost_viking
  **

  Nechutné jak mraky, přesto kultovní...(4.8.2010)

 • m0lL!sS
  **

  Primitivní DJská komedie plná ujetých hlášek a nechutností. Musím však uznat, že při některých scénách jsem se svílej smíchy někde pod stolem. Z kinematografického hlediska absolutní odpad, z toho komediálního si to zaslouží pohodové dvě hvězdičky. "Jsem náctiletý génius, kterého svět neobjevil." Kevin a Perry jedou!(15.9.2010)

 • Ramona.66
  odpad!

  Větší píčovinu jsem neviděla ;)(14.2.2011)

 • Indy21
  odpad!

  ...................................................stejně zajímavý jako tento komentář...................................................................(7.2.2012)

 • milhouse333
  *

  Trikrat jsem se zasmal. Potreti sam sobe, ze jsem to dokoukal.(21.5.2012)

 • dewil21
  odpad!

  Měla jsem to poznat už z toho názvu! Ale tehdy jsem, já bláhová a naivní 15letá (dnešní řečí) fuckt kůl teenka, podlehla kamarádům a shlédla tento film (?) a už tenkrát jsem se styděla za ty debily před kamerou... Pak jsem se snažila všechny ty zážitky vytěsnit a dnes jsem na to narazila znovu... A všechno se mi to vrátilo! Mačkání beďarů, cucání mentálů a trapnost, že to nepřebila ani Stávka dýdžejů od hodně podobnýho týpka. Nyní, více než kdy jindy, lituji, že nežijeme ve světě Harryho Pottera, protože tam existuje mazací kouzlo nebo nějakej lektvar ze smrdutý houby, po kterém by vzpomínka na tuto komedii zmizela a v mé müsli by opět zavládl klid a mír.(28.9.2012)

 • Arsene
  **

  Pane bože to je hnus. Ještě blbější než blbý a ještě blbější, ještě nechutnější než Sacha Baron Cohen v nejlepší formě. Film nutící diváka utrhnout si ušní boltce a vyrvat si oční Bulvy z hlavy. Mimochodem, také nevyznávám konveční styl v oblékání. Domácí kino v Severní ulici si nemohlo vybrat lepší promítání k zahájení provozu než toto, nyní už může jít kvalita filmů jen nahoru. Ale je to legendární...(4.11.2012)

 • departed
  odpad!

  Ten film má osmdesát minut a z toho v sedmdesáti devíti do toho hrajou samý skladby. Takže se vlastně ani nejedná o film, ale spíš o takový hudební dokument. Dokument jsem napsal proto, že diváci zde sledují ,herce' jak ze sebe dělaj naprostý kokoty a jim to očividně nevadí. Už chyběl jen vypravěč.(2.2.2013)

 • Zl0
  *****

  Tak toto je pecka! Prvý a asi jediný film čo som si pozrel 2x ihneď po sebe. Buď budete zomierať od smiechu po zhliadnutí toho najprimitívnejšieho materiálu čo sa do komédie o dvoch anglických nadržaných vyznavačoch tuctuc hudby dá napchať, alebo to znechutene vypnete a kliknete na "odpad". Ja som rozhodne fanúšik filmu - aj kanálny humor treba vedieť natočiť. Toto je skvost.(7.3.2013)

 • ANTYCHRYST
  *****

  Klasika a pro mě kultovní biják :) kterej jsem viděl opravdu mnohokrát :) zrzavej chlup, DJ Bulva atd... to je nářez a celej film doprovádí luxusní soundtrack ou jee :)(29.3.2013)

 • Snathoras
  odpad!

  Ježiš to byla blbost...jako aby teenagery hráli 40 letí herci (a kluka navíc ženská...no prostě hovadina světa)...byl to vlastně film o jednom velkém hovně...z jaké planety asi ústřední dvojice byla se nikdy nedozvíme (snad) a pokud jo...tak doufám, že všichni její obyvatelé někdy pomřou na epidemii demence...I když jsem zásadně proti kritickému pohledu na komedie, které obvykle mají být totálně šílené a mají pobavit lidi tak u tohoto ani můj pohled "ber to tak jak to je" nefungoval...prostě sračka no(15.7.2013)

 • bohhous22
  odpad!

  Jsem rád za doslovný překlad filmu,který do puntíku definuje film,herce i tvůrce samotné!!!Prostě hnus!!!(3.11.2014)

 • Kukolar
  odpad!

  Jedno veľké brekeke. Učebnicová stupidita.(25.1.2015)

 • Nelishka91
  ****

  To je prostě taková klasika, že tomu nejde odolat. Tenhle film musíte brát s velkou rezervou, protože příběh to má skoro minimální. Ale ta hudba, dámy a pánové, ta je boží!(7.11.2015)

 • Fildas
  *

  Když mi bylo cca. 13 a viděl jsem poprvé tuto hovadinu, tak mi to připadalo hustý, ale v té době mi připadal hustej i Semir Gerkhan. Takže mohu zcela jistě říct že můj kinematografický vkus byl na úrovní automatické pračky v posledním tažení. Alespoň jednu * za to že je to poměrně originální p°čovina.(9.9.2016)

 • Knor
  ***

  Je to píčovina a totální ujetost hraničící s filmovou žumpou. Ale jen vzpomínka na ty dvě nechutný hovada a DJ Bulvu mě rozesmává ještě dnes. Já se u týhle total demence celkem nasměju.(1.10.2016)

 • vozralec
  ***

  Stožáry a stožáry. Postupně se to rozjelo. Kupodivu dobře zapracovaná jakási sdělující myšlenka.(6.1.2017)

 • Jajaasan
  ****

  Tento film je hodně frontě ale člověk jako já se zasměje ty herci museli něco brát aby něco takového udělali a to autoři taky dobréj film ;)(13.8.2017)

 • JardoLe
  *****

  Prekvapuje ma tak nizke hodnotenie,ja som sa kralovsky bavil na tejto komedii,brutalne vtipna zalezitost z Anglicka s perfektnou hudbou,ktora ma dostala...:-)(7.12.2017)

 • Arrow
  ****

  ,,Ty Keve, máš bundu zapnutou šejdrem."-,,Já to vím, nepřijímám totiž konvenční vzory v oblékání"; ,,Než mě poznal, byl Perry prostým kmánem, ale teď je bourák"; ,,Sorry holky, zrůdy neberem. Krásny lidi dovnitř můžou, ale zrůdy, ne. Rozuměly jste? Hele, vaše ksichty, eee, urážej mý zrcátko." Na kolejích jsme z toho udělali jakousi klasiku. Já osobně to viděl asi 10x. Nejsem vyznavačem např. Prciček a tady jsem třeba taky nemusel mačkání beďarů atd., ale jinak supr, úlet. Tak stupidní film, až je dokonalej.(12.1.2004)

 • Ceja
  odpad!

  Už je to dávno, co sem to viděl - stále se mi navaluje ...(1.10.2004)

 • Gekon
  odpad!

  Skutečně odporný zážitek.(11.7.2005)

 • hidden666
  *****

  Kultovní záležitost, viděli jsme to s přáteli aspoň dvacetkrát :-) I když dokoukat to napoprvé stálo hodně přemáhání.(25.8.2005)

 • zomb0
  *****

  1.triedna bezmozgová zábava :). kozy-vozy :D(27.8.2005)

 • .DukE.
  *****

  Dávám 5, protože napoprvé v lehce podnapilém stavu jsem se u toho fakt válel smíchy. Ale už to nikdy nesmím vidět :)(20.4.2006)

 • Prankster
  *****

  Tohle DÍLO popisuje dva nejgeniálnější lidi všech dob, kteří mají svůj styl a své sny a naprosto neuvěřitelně úchylné hlasy. Navíc mne ohromil DJ Bulva jehoz alkoholismus je doveden k dokonalosti. Proste tomuhle filmu nelze co vyčíst - vždyt je tady scéna přípravy holek na párty!!! Hukot, vodlet, smažba!!! Víc než 100%(1.11.2006)

 • R.O.man
  *****

  Bláznivá komédia o dvoch individuách, ktoré si hľadajú miesto v DJ'skom svete a chcú sa zbaviť panictva. Keďže doma nie sú títo dvaja géniovia docenení, skúšajú šťastie inde. Ich vysneným miestom je Ibiza, miesto diskoték a krásnych kočiek. A hoci tie naše mali ku kráse veľmi ďaleko, láska dokáže divy. Ich kozmetické vylepšenia alebo aj Kevinove a Perryho "úlety" sú síce len pre silnejšie žalúdky (kritici si na tomto filme poriadne zgustli), ale i tak je to film par-excellance, pretože účel svojho žánru splnil dokonale a neubránite sa pri ňom návalom smiechu. Veď kombinácia týchto dvoch géniov, svjrázneho DJ-a, zamilovaných dievčat a neskutočných trapasov robí svoje. A ak k tomu prirátate skvelú housovú hudbu, pri ktorej vám ide mrazenie po chrbáte a máte pocit že by ste najradšej vhupli tam a aj vynikajúce výkony hlavných predstaviteľov (veď uznajte - zahrať puberťáka v štyridsiatke, a zvlášť keď je to žena!), máte na svete jednu z najlepších komédií všetkých čias. A ešte jedna rada na záver. Keďže je to veľmi kontroverzný film, nenechajte sa odradiť neprajníkmi a dajte mu šancu. Pre niekkoho možno odpad, ale u mňa 5 hviezdičiek!(24.4.2007)

 • Toustovač
  odpad!

  Zatím jediný mnou udělený odpad. A také že si ho nic z toho, co jsem kdy viděl, nezaslouží víc. Na mou obranu třeba uvést, že dívat se na TOTO nebyl můj nápad:).(13.7.2007)

 • Andrew159
  ***

  Tento film je pro mě velice zvláštní musím se přiznat že když sem ho viděl před osmi lety poprve(což mi bylo cca 10let) tak se mi neuvěřitelně líbil smál sem se u něj k popukání a kdybych ho v té době hodnotil neváhal bych s pěti hvězdičkami. Před nedávnem sem si tento film opět pustil a očekával sem že se zase pobavím, ale omyl, už mi najednou ty scény nepřišli tak vtipné a zjistil sem že příběh a i vtipy sou většinou skutečně ubohé a jsou vtipné jen tím jak sou neuvěřitelně trapné, ale nic naplat i tím může být komedie vtipná. I po těch letech sem se tomu zasmál. A tak sem se rozhodl že z nostalgie a díky závěrečnému songu dám *** Jisté je že jestli je vám víc jak 20 let tak si to asi ani nepouštějte(13.12.2007)

 • maty1
  odpad!

  Tohle snad mohli natočit, fakt jen sráči(24.6.2008)

 • Tales
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale to je taková totální píčovina, až je to docela vtipný :))(8.9.2008)

 • mty
  odpad!

  Fujtajbl. Šup do odpadu!(14.11.2008)

 • MikyS90
  odpad!

  Naprosto nic neříkající sračka, kterou Ed Bye natočil, film o ničem, vtipné to může přijít jen lidem bez rozumu, takže Ede BYE BYE!(23.11.2008)

 • HM
  odpad!

  Skutečně tento snímek zbožňuji, musím říct, že nic lepšího prostě neznám. Och, ty vtipné dialogy plné skvělého britského humoru, kvalitní scénář s hlubokými myšlenkami, výkony herců jsou úchvatné. Prostě není co vytknout... Jestli TO uvidím ještě jednou ve svém životě, tak se půjdu rovnou oběsit. Není trestné točit něco takového? Tohle je umění?!? Vážně nevím, co bych si z "filmu" měla odnést. Spíš odnesou mě... Nejsmutnější na tom je, že ty stupidní a trapné hlášky dost čast slýchávám kolem sebe. Netrapte mě, prosím... Dám šanci čemukoliv, ale tady váhat nad hodnocením "odpad!" nebudu, a to jsem možná ještě pořád mírná, ježí se mi i chlupy na chlupech. Vážně jsem se snažila najít něco pozitivního...(7.2.2009)

 • Cortyx
  ****

  tento film se bud nekomu libi,nebo ne. neni nic mezitim. ja patrim k tem lidem co jej zhledli a proste se jim libi a i dnes kdyz se na to vzpomenu tak si jej pustim a smeju se :D(10.6.2009)

 • monikka87
  ***

  No čo to už len môže byť za film, keď dvoch nadržaných teenagerov hrajú muž a žena (!), ktorým ťahá na 40... ono je to tak dementné, až je to geniálne :D Škoda pár vyslovene fekálnych scén, no zato je prítomný veľmi podarený soundtrack. House nebo garage? House! Acid house nebo pumping house? Pumping house! Baleárskej pumping nebo komerční pumping? Baleárskej pumping! Sash nebo Chicane? Sash! Aaa chachaa, kluci, tihle lháři jsou k hovnu!(18.8.2009)

 • macetoma
  *

  Nechutný film plný nechutností, aneb dobrý den, pane Pornosone. Hláška "Já bych *něco* až bych kukal" byla dlouho kultovní, takže za 1 hvězdu.(20.11.2009)

 • nzTomParys
  *****

  Awesome!(28.11.2009)

 • mdduch
  odpad!

  hrůůůůůůůůůůza(3.1.2010)

 • takytabornik
  ****

  Myslíte, že režisér Červenýho trpaslíka by natočil odpad!? To určitě ne, pokud za něho někdo nepovažuje samotnýho Červenýho trpaslíka....Výborná komedie, která zas vlastně tak vtipná není, protože s nadsázkou ukazuje svět okolo nás. Nejlépe to vyjádřil niethustra. Takže "Ahoj Němci!"(9.1.2010)

 • coco.brice
  **

  dvě hvězdicky a to hlavně za luxusní soundtracka a tedy tím i music k filmu..a asi dvě vtipné hlášky..ovšem i to je někdy víc než se mi dostane v jiných komediích...:)(12.1.2010)

 • Toka
  *

  Mam rád tyhle teen komedie typu prčiček atd.. ale tohle byla sklutečně zprominutím sra*ka na ntou. Jestli vám American Pie 6 přijde nechutný, tak co potom tohle??? A ani na pěkný slečny se tu nedalo koukat no prostě hrůza!!!... Ta jedna hvězda je za hudbu.(9.5.2010)

 • UniqueNett
  odpad!

  Ne! Ne, ne, ne, ne, NE! Při sledování se mi doopravdy dělalo nevolno, tudíž jsem to ani nedokoukala do konce. Bohužel? Bohudík!!(27.8.2010)

 • blacktomas
  odpad!

  Větší hovadinu jsem neviděl a myslím že jen tak neuvidím. Doufám!!!(14.9.2010)

 • Nessos
  odpad!

  Mám pocit, že hlouběji už světová kinematografie klesnout nemůže. -100%(24.9.2010)

 • Salavard
  **

  Nehorázná kravina, nechutnej humor, ale 2 hvězdy si to zaslouží za vyníkající soundtrack plnej největší trancovejch hitů tehdejší doby, který si vytřou zadnici s většinou moderní produkce...;)(25.9.2010)

 • Dinsberg
  **

  Idiotský scénář, převedený na filmové plátno režisérem Červeného trpaslíka Edem Byem. Harry Enfield je buďto nesoudný a nesebekritický nekonformní umělec a nebo naprostý idiot s fetišistickou zábavou v úchylný záběrech tlačení beďarů. Motiv sexuálních outsiderů, majících za cíl skórovat, už tu byl tolikrát, ale nikdy v tak nechutném balení. Mám rád břitký anglický humor, ale tohle už to dotyční silně přepískli. Sama technařská zábava mi přijde velmi povrchní, co taky čekat od člověka, který na dva dny vrazí hlavu do reprobedny a napodobuje pohyby člověka, zasaženého elektrickým proudem. Dvě hvězdy dávám jen za Paula Bulvu, který v podání Rhyse Ifanse, jediný vyčnívá a jeho představitel jako jediný na place ví, jak a co má v rámci své postavy hrát. Zbytek jsou jen televizní přicmrdači, kteří zavětřili šanci se zviditelnit. Do jisté míry se jim to povedlo, otázkou zůstává, jaké dveře jim to otevřelo.(15.11.2010)

 • Vanguard77
  odpad!

  Přišel jsem, viděl jsem, litoval jsem... Na tomhle filmu mě nezaujalo nic, opravdu nic. Měla to prý být komedie, ale mě se spíš chtělo nad tou trapností plakat. Vzpomínám si, že to velice oslovilo mého bratra a kamaráda, který v Kevovi a Perrym nejspíš našel svůj vzor a tak dnes mixuje "techýnko". Pro mě však jedna velice otřesná filmová zkušenost.(24.1.2011)

 • darkenagiel
  odpad!

  najhorsi,najtrapnejsi,najluzerovejsi,najneidentifikovatelni, proste 4x otras!!!and i mean it!!!NEPOZERAT(19.2.2011)

 • CaMMe
  ***

  Ten film je tak neskutečně dementě ujetej, nechutnej a zvrácenej, že je to vlastně kultovní originální snímek, v kterém cítím určitou genialitu. Můžete ho milovat, můžete ho nenávidět. Nic jiného k němu cítit nebudete. 50%(28.6.2011)

 • Hri.becek
  odpad!

  Odporné. Zbytečné. K zblití.(20.7.2011)

 • dj_kure
  *****

  Teď už bych se na to nekoukl ani za zlatý prase, ale před těmi 8, 9-ti lety jsem se u toho šíleně nasmál :)(20.7.2011)

 • Tatizz
  *

  Toto bola najnavštevovanejšia britská komédia? Ale prosím vás! Kde sa podel britský humor? Tento veľmi, minimálne na CSFD podľa hodnotenia, kontroverzný snímok je, až urážkou všetkých tínedžerských komédii. Možno ak by obsadili do hlavných úloh nejakých mladších hercov, ktorý by navyše boli rovnakého pohlavia, film by mal, podľa mňa, väčšiu šancu na úspech. Jedna hviezdička je za občasné náznaky vydareného humoru, inak to je jeden z úplných brakov.(8.8.2011)

 • xxlch
  odpad!

  Tak todle je výlet do totálního nevkusu a velké trapnosti.Brrrrrrrrrr už nikdy více!!(21.8.2011)

 • Doski
  ***

  Je to trhlý, je to někdy trapný, ale prostě stupidní sranda v jednom z nejlepších provedení a hlavně pecka mého mládí.. ještě dodnes někdy používáme s kamarádama hlášky z tohohle filmu. 55%(8.12.2011)

 • STARKOVA20
  odpad!

  Hnus, hnus a ještě jednou hnus. Tenhle film se snad ani nedá popsat, jak se mi z něho zvedal kufr. Neskutěčně trapné dialogy, nechutní herci, příběh, scény všechno. Divím se, že jsem se nepozvracela. Doporučuju nesledovat vůbec nebo s kýblem před sebou.(3.3.2012)

 • SimonSomin
  ***

  Nechápu komentáře některých uživatelů, ve kterých je uvedeno, jak je film hrozný a nechutný. Já ale tvrdím, že svůj žánr splnil dobře. Děj má hlavu a patu (narozdíl od mnoha filmů, které zde na ČSFD mají mnohem lepší hodnocení) a některé scény mi připadají docela vtipné. Jen to chce trochu toho nadhledu. Spíš mi přijdou nechutné takové ty pseudoumělecké filmy, ve kterých nikdo neví co, kde, kdy a hlavně proč. Tento příběh je jednodušší a je vhodný pro skupinku lidí, ve které jednotlivý členové NENOSÍ s sebou brýle s tlustými obroučkami (ačkoliv nemají žádné dioptrie), klobouk, slovník cizích slov, deset vstupenek na divadla Davida Drábka, třicet knih (které pak čtou na veřejnosti) a také pro členy, kteří NEPOUŽÍVAJÍ následující slova: ZAJÍMAVÝ, LASKOMINA, NICMÉNĚ a PROVINČNÍ.(4.7.2012)

 • Havala
  ****

  Na rozdíl od podobných "bláznivých" komedií, které působí v lepším případě velmi trapně, hlášky typu: pěknej párek čuráků - jo to teda jsme! -- ve spojení s výborným dabingem dává tomuto filmu punc jakési vyjímečnosti. Kdo chce hledat filozofiko-poetické psychodrama a podobně, tak se na to dívat logicky nebude. Hlášky prakticky zlidověly, zasmál jsem se pořádně, film dokonale splnil to k čemu byl natočen. A to musím říct, že techno a podobně pařby prakticky nenavštěvuju. Maximálně tak jednou za deset let. :-)(20.7.2012)

 • Mire
  ***

  Vplávané hovno do papule, vytláčanie jebákov, ogrcaní Kevin a Perry na diskotéke, škaredí herci a herečky... ale na druhej strane ohromný nadhľad, je to občas vtipné aj keď je to strašná kokotina, a aby som nezabudol, výborný dabing! Vidím podľa hodnotení že je to dosť rozporuplný film ktorý zhadzuje hlavne tých niekoľko fekálnych scén (obzvlášť to vytláčanie pupencov je fakt nechutné). A kým som si v polke filmu neprečítal že Perryho hraje vlastne žena, vôbec by som si to nevšimol! No a extra hviezdičku si zaslúži hláška s marmeládou, na ktorej som sa narehotal až mi slzy tiekli, a pritom je úplne odveci :DDD(5.9.2012)

 • TheJirkaW
  odpad!

  totální sračka... Nechápu debily, co se tomu smějí!(11.3.2013)

 • noizcore
  **

  Nesnáším fekální teen komedie, ale tady musím dát hvězdičku za hudbu a hvězdičku za Paula Bulvu.(12.6.2013)

 • Zombiepod
  odpad!

  Angličani sa tentoraz svojim humorom nijak nevyšvihli - film samotný je nechutný plagiát amerických komédií 90-tych rokov, do ktorého nevkladajú ani štipku svojej kultúry. a kopírujú z tej západnej len to najhoršie. Nepochybne odpad.(9.8.2013)

 • Krahulda
  ***

  Tuto komedii mám v paměti dodnes a asi ji budu mít hodně dlouho právě díky vtipným hláškám.(13.10.2013)

 • Johniii
  *

  Po sálodlouhém přemýšlení udělim jednu za Dj Bulvu a jeho styl pití vodky.(23.12.2013)

 • meemini
  **

  Ty dvě jsou, myslím, zasloužené. Hukooot. Naprosto genitální záležitost.(13.1.2014)

 • BadAs
  *****

  Dj bulva je megamagor .-DD a kluci jsou hustí že to už víc nejde legendární hlášky na kterých sem ujížděly celý druhý ročník základky.-DDD(12.2.2014)

 • Daryl.Dixon
  *

  Dva puberťáci, kterým táhne tak na čtyřicet, svým zjevem zesměšňující dauny, si chtějí poprvé vrznout, tak odjedou na Ibizu, aby tam potkali někoho stejně postiženého, protože nikdo s IQ vyšším, jak 60, by jim nedal. Film nabízí spoustu demence, oplzlostí, nevkusu až hnusu, kdy jedna scéna funguje spolehlivě jako prst do krku. Ale vzhledem k tomu, že jsem se u sledování tohoto filmu asi dvakrát pousmál, tak úplný odpad tomu nedám.(3.6.2014)

 • Brano
  ****

  Absolútne šialená chvíľami nechutná, úchylná, ale v konečnom výsledku super komédia. K tomu ešte skvelá hudba, ale chápem, že tento film nenadchne všetkých . Pripúšťam, že tento film je dosť dementný, ale základom komédii je smiech a ja som sa na tomto filme nasmial dosť a tie hlášky nemali chybu :)(29.7.2014)

 • maxcold
  ****

  Viděl jsem to poprvé asi před 12 lety a pouštěli jsme si to s kámošema pořád dokola. Skvělá hudba ATB, Tiesto, Chicane, Underworld nebo typická Ayla. Je to prdlá komedie a i dneska si ji aspoň jednou za rok pustím. Nic hnusnějšího jste neviděli? Já ano, třeba Stmívání nebo Hostitele (bohužel). Když někdo nerozezná trance od techna, tak by neměl o hudbě vůbec psát a šup pustit šlágr.(19.12.2014)

 • Vikyy98
  ****

  Klub Sráčů jsem viděl na základce, ale v té době jsem neměl tak komplexní uvažování, abych toto dílo pochopil. Beztak se mi ale zaryl do mysli a přetrval v dlouhá léta. Na střední jsem pak poznal panice tak tragického, jakoby byl vystřihnut z tohoto filmu. Celé 4 roky dostával deku, protože celou střední vydržel být panicem! HAHA! Když jsem si Paniclava začal všímat, tak mi automaticky vyskočil na paměti Kevin. Podíval jsem se na Klub Sráčů znovu a pochopil, v čem tkví odkaz tohoto filmu. Autor chtěl lidem vštípit specifický humor vycházející z panictví. Autor chtěl, aby lidi pochopili, že panic si zaslouží jen výsměch! Celé 4 roky jsem svého panice šikanoval. Lovil jsem toho divokého tvora do sítě. Bylo to tak snadné a on byl tak bezbranný... Jak já se nasmál, jak jen mi to krátilo ten čas strávený ve škole.(16.8.2015)

 • J.Cobra
  ****

  Dnes své chování již moc nechápu, ale ve 14. letech jsem na tomhle filmu docela ujížděl :D(9.1.2016)

 • haffen
  **

  No jo, ten soundtrack pre nás trancerov je super, aj ten život okolo Ibizy a night clubbingu. No ale film je žiaľ sračka. Ale znesiteľná sračka. :) 45%(13.3.2017)

 • JohnnyD.
  *****

  Ten film je tak debilní až je prostě skvělý :D Viděno asi 1000x a pořád se tomu směju. Soundrack luxusní, není co dodat :)(17.4.2018)

 • hamir0
  ***

  Tak špatný až je to dobrý.(18.12.2018)

 • Jendouch
  *****

  Úžasně, nezřízeně, zábavně a úchylně debilní.Jen málokterý film má odvahu jít tak hluboko....(1.1.2003)

 • majk_n
  odpad!

  Jak se tahle idiocie může někomu líbit (a bohužel líbí a znám spoustu lidí, kteří si jej pouští i několikrát)(24.1.2003)

 • Jonatthan
  odpad!

  Tak u tohodle filmu jsem se málem poblil hnusem...(19.2.2003)

 • Vojt Ittoh
  *****

  Ginger Pubes, Sad Act a mixmaster superstar DJ Eyeball Paul, kterej pije vodku nejraději přes oko, protože to tak jde rychleji do krve. Zmatená jízda Ibizou, při které hrají parádní taneční hity roku 2000. Ano, je to břečka, ale já se u toho královsky bavil! Některé scény jsou nezapomenutelné. Napadá mě třeba krátká exkurze do Sad Actových kalhot.(18.12.2004)

 • MaxPower
  *****

  Naprosta klasika, jeden z nejlepsich filmu vsech dob... zvlast pokud mate radi tanecni hudbu... sqela parodie techno kultury :))(24.4.2005)

 • Fallout
  ***

  jak tu bylo už psáno - z pohledu kritika zadupat do země, z pohledu teenagera film nabitý cool hudbou, hustejma týpkama a vostrejma hláškama. (ne)stydím se :)(25.5.2005)

 • SirGawain
  odpad!

  Myslím, že kdybych se vydržel dívat na celý tenhle film, pozvracel bych se.(11.11.2005)

 • spqr
  odpad!

  mam sice rad brutal humor, ale to to je skor trapne a nie ftipne, tolko fekalu som vo filme este nevidel, nemal som to chut ani dopozerat a tak som aj spravil(31.3.2006)

 • kneekal
  *

  myslim, ze jsem se jednou nebo dvakrat opravdu zasmál, ale jinak si stejně myslím, že by se z názvu mělo vyškrtnou slovo Klub a áčů bych nahradil ačka....(4.6.2006)

 • bigbadboy
  ***

  Kevin a Perry jsou opravdu zoufalci :o) koho neodradí začátek a naladí se na břitký humor, ten rozhodně nebude na konci litovat.(15.11.2006)

 • Martass21
  ****

  DJ Bulva rulez. Naprostá ptákovina až je to dobrý a hlášky jsou prostě nezapomenutelný(11.2.2007)

 • LecoHej
  **

  Totální a naprostá zhovadilost maximálně pro puberťáky a pro pitomce! Dávám dvě** za muziku a sem tam nějakou hlášku.(27.3.2007)

 • LuNaj
  odpad!

  Lidi, kterým se tento film líbil asi nemají všech 5 pohromadě. Jinak nechápu, co je vtipného na tom, jak někdo vymačkává beďary, zpívá- ,,Já bych šukal, až bych pukal" a podobné zhovadilosti. Možná s hlavníma hrdinama sympatizujou.(17.10.2007)

 • Anitta
  odpad!

  Jak může někdo s tímhle vyrazit na trh??? To snad nemyslí tvůrci tohoto příšerného filmu plného příšrného humoru a příšerných scén vážně.(27.1.2008)

 • hRob
  *

  Lehce stupidní - ještě, že takový nejsem.(12.2.2008)

 • michal2287
  ****

  I když je to, podle některých názorů, stupidní teenagerovská komedie, baví mě pořád, i když jsem ji viděl asi 5x. Proto ****.(6.4.2008)

 • Marrianna
  odpad!

  Já mám ráda teenagerské komedie a někdy je dokonce při své dobré náladě vyhledávám. Ale tohle nemá s komedií nic společného. Je to plné nevkusu, oplzlostí až mi bylo k pláči a musím říct, že se mi někdy až zvedal žaludek. Je to ubohé a ač jsem se snažila, nenašla jsem zde vůbec nic co by mě mohlo přemluvit k tomu, abych nedala v hodnocení jediné ale výstižné slovíčko ODPAD. Fuj - to už raději nikdy nic nevidět!!!(26.4.2008)

 • MartyMcFly89
  **

  Jak již název napovídá, je to sra~ka. Ale ne odpad, to jistě ne. Narozdíl od ostatních podobných pitomůstek má tohle jisté ztřeštěně šílené nápady. Dva hlavní antihrdinové (ve smyslu trapáčtí, smolařští ubožáci) jsou vyvedeni přesně v tom stylu, kde se s nimi divák nemůže ztotožnti (tak blbě na tom snad nikdo z nás není), ale může si říci, že je na tom daleko lépe. A ano, také jsem se u tohoto filmu smál (když jsem byl mladší), což mi nyní přijde trochu trapné, ale je to tak. Z čehož plyne, že pro mladý mozek, otevřený všemu možnému je zde něco, co ho může zaujmout (nebo alespoň v mém případě). Hudba je typický soundtrack, nazval bych to taneční muzikou, přičemž i tato variace na mé oblíbené Adagio se mi líbila. Dvě "slečny" našich "hrdinů" jsou na stejné úrovni, jako Kevin a Perry, tedy hnusné, trapné a nicotné, aneb - dokonale zapadají do brakové kompozice. DJ je správně namyšlený a rodiče typicky rodičovštví. Film plný klišé, který si ale nehraje na nic jiného. 40%.(2.5.2008)

 • DeaconMoss
  odpad!

  Naprostá slátanina blbin, sraček a zhovadilých keců. Přesně to co nemám rád, proto odpad.(31.10.2008)

 • morfeus.fs
  **

  Jednou jeden z mejch teď už dospělejch kamarádů o tomhle filmu prohlásil „Asi jeden z nejlepších filmů co sem viděl.“ Tak to rozhodně ne. To by těch filmů musel vidět opravdu ukrutně málo. Ale na druhou stranu se zase nepřidám ke zdejšímu „odpad!ování“ tohodle filmu. Problém je, že ho všichni asi berou moc vážně. Film, ve kterym ženská hraje zvrhlýho puberťáka, vážně brát nejde. Já to beru celý jako nadsázku(spíš jako parodii na tyhle teen komedie) a zase tak hrozný to není. Dobře, je to hrozný, ale třeba s kámošema na kalbě se u toho dá občas i pobavit. Sám ani s holkou bych se na to v životě nekoukal, do kina bych na to v životě nešel, v životě bych se na to nekoukal úplně při smyslech. Ale jinak 40% :D PS: Možná tomu napomáhá to že sem to viděl jen jednou, ne uplně celý, a to za splnění výše napsaných podmínek.(4.3.2009)

 • d1x
  ****

  Chápu hodnocení lidí, co dávají odpad. Tenhle film se prostě nekomu musí totálně nelíbit a nebo přesně naopak. Spíše pro ty, kterým nevadí občas vidět něco, co je tak stupidní až je to vtipný. Pro mě totální úlet, u kterýho jsem se ale neskutečně bavil (až na pár odpornejch vyjímek). Některý hlášky z filmu jsou pro mě prostě nesmrtelný.(4.6.2009)

 • Toumyk
  *

  Ze všech debilních a úchynejch komedií co znám je tohle jasně nejhorší...mám sice pro tento úchylnej humor pochopení, ale zkrátka tady mi to nesedlo...celej tenhle film mi nesednul...(19.6.2009)

 • sa_kra
  odpad!

  Tak tohle si názvem zvolilo i diváky. Faktem je, že nevím, pro koho je to točený- do 15 je to úplně mimo ligu a nad 15 je to zase debilní až hrůza. Zbývá nějaká vylízaná středová skupina alias Klub sráčů. Jestli je to recesistické dílko, to mi nějak ušlo, nicméně dávat se na to podruhé NIKDY nebudu.(28.6.2009)

 • petriess
  *

  spíž teda půl * za to, že mam ráda Ibizu a že sou tam holky balený fakt ve velkym, toť pravda:) jinak je to fakt ukrutná kravina....hodně nechutnej a trapnej film...(3.8.2009)

 • route60
  odpad!

  Hnus! nechápu jak se toto dílo může někomu líbit fakt nejodpornější údajná komedie co jsem viděl, a to že natočil Ed Bye? no ten se tedy vyznamenal.(15.1.2010)

 • elpin
  ****

  Naprostá ulíťárna. Tenhle film je tak strašně trapný, až je to vtipný. Viděl jsem ho tak před desíti lety a dodnes si vybavuju některé scény. Pro teenagery nutnost.(17.1.2010)

 • monty.cl
  ****

  Klub sráčů je určitě jeden z nejhorších filmů, jakej sem kdy viděl...no a možná proto je to tak vtipný...ne sorry, ale tohle je nářez všech nářezů a totální demence, doporučuju všem milovníkům taneční hudby a konzumentům čehokoliv opojného...70%(28.4.2010)

 • GoldenGecko
  ***

  Klub Sráčů si velmi povedeně dělá srandu z teenagerů, co si snaží najít vlastní svět. Je to sice dost trhlá komedie, ale mě se zdá rozhodně vtipnější, když si dvě hnusný holky snažej vyparádit pro dva hnusný kluky, než když nějakej nadrženec skočí na jablečnej koláč. Proti spoustě jiných teenage komedií se u týhle aspoň zasmějete.(15.6.2010)

 • BAADRAAM
  **

  Je zde pár vtipně nechutných momentů. Já osobně tyto typy filmů nezavrhuji a rád se u nich zasměji, ale tato ,, crazy komedie" mě rozhodně nedostala tak jako můj favorit Noc v Roxbury. Klub sráčů, ac to uznávám nerad, je bohužel známější slátanina.(11.8.2010)

 • lednik
  ***

  Já nevim jestli odpad nebo 5*. Samozřejmě je to neuvěřitelná hovadina, ale u některejch scén a fórů jsem padal ze židle (Pane a paní Petrsenovi dáte mi chleba s marmeládou?), takže dávám zatim za 3:)(26.10.2010)

 • Sattiens
  *****

  Nemůžu si pomoc, dostává mě jak Harry Enfield a Kathy Burke skvěle vystihli chování dnešní mládeže. Když se koukám na Kevina a Perryho, je to jako kdybych se díval na svoje vrstevníky a ne na herce ve věku mých rodičů. I když děj filmu trochu pokulhává tak ho herecké výkony doplňují.(24.11.2010)

 • xLOBOx
  ****

  Ano je to megatrapné. Hlavní postavy jsou opravdu dementní. Děj je špatný. Soundtrack velmi vtipný/trapný.Dialogy trapné/vtipné. Některé scény nechutné. Ale jako celek mi to přijde fakt zábavný, nemůžu se takovým individuím jako je Kevin a Perry nesmát..hromada kultovních scén a text hlavního setu zná opravdu KAŽDÝ. btw: název "smaží to tak, až jim tečou vinyly" je nejlepší xD LIDI, BERTE TAKOVÉHLE FILMY S NADSÁZKOU(4.12.2010)

 • G.o.g.o
  odpad!

  Všetci my vraveli že je to super, KLAMALI !! bola to hrôza. Dvaja retardovaný "ludia" co robia neskutočne sprosté veci ktoré vás pomaly ničia z vnútra.Na konci filmu sa sami seba spýtate "prečo?"(31.12.2010)

 • tamadas
  odpad!

  Dívali jsme se na to s partou kluků všichni tak kolem 15 let takže lidi kterým je tenhle film určenej a každou chvilku se ozývalo : " Ježiš to jsou retardi" nebo "Bože vypni tu kravinu" anebo "Pusť tam Borata to je taky retard ale aspoň je vtipný". Myslim že tohle mluví za vše.(8.2.2011)

 • Kubaaaa
  odpad!

  Totální sr*čka plná fekálního a nechutnýho humoru. Velebnosti, jdu blejt! (Obsáhlejší příspěvek nenapíšu, protože už jen z přemýšlení, o tomhle výplodu nějáký zhovadilý a chorý mysli, je mi nevolno)(17.5.2011)

 • Kobain
  *****

  Kultovní parodie od režiséra Červenýho trpaslíka na všechny ty prcičky a podobný kraviny. Stádo tupých ovcí dává odpad a nechápe že to je něco trochu jinýho než všechny ty teen komedie....(15.6.2011)

 • nooly
  ***

  Tenhle film chce ještě vetší dávku nadhledu než obvykle, já se docela bavil.Taneční hudba z přelomu tisíciletí taky stála za to...(28.7.2011)

 • loki_Pn
  ****

  Skvely český dabing. Kultové hlášky. Ak má človek aspoň štipku nadhľadu, určite sa na tom dá pobaviť a ak mu ten humor sadne, alebo to pozera pod vplyvom "niečoho" tak sa pri tom môže skutočne neskutočne nasmiať. Proste odpad to určite nie je.(16.10.2011)

 • krivkin
  ***

  je to spíš pro fandy rave, já jsem se bavil, ale žádné veledílo to není, to uznávám(8.12.2011)

 • Mr.nachos
  odpad!

  Tenhle film jsem viděla před lety, ale pořád mám potřebu mlátit hlavou o zeď, kdykoliv se o něm někdo zmíní. Postavte vedle něj JAKÝKOLIV film, a zaslouží si pět hvězd a Oscara navrch. Ježiš, tenhle film nemohl nikdo myslet vážně.(18.2.2012)

 • KateVonTee
  odpad!

  Nejhorší film co jsem kdy v životě viděla a myslím že to snad už nic nepřekoná svojí blbostí a nechutností.Tohle by měli vzít,všechny kopie spálit,smazat z počítačů a internetů,prostě vyhladit z povrchu zemského.Naprostá zbytečnost.(11.5.2012)

 • Forum.
  ***

  Rádoby intelektuálové na téhle stránce si po zhlédnutí říkají "ó bože, jenž jsi na nebesích , seslal jsi nám skvělou teen komedii buď věčný ó pane" . Ale potom dochází v tomhle romantickém příběhu k zvratu. Zapnou si své zánovní kompjůtry a plni očekávání a radosti nastartují zpomalené explorery aby mohli ohodnotit onu komediální operu . Co to ? Co to ? To hodnocení , ty komentáře ! V jejich hlavách nastává ono osudové dilema..... Dát hodnocení podle svého rozhodnutí ? Nebo si dál hrát na otcovsky vážného kritika z řad intelektuálů vlastnících diplom z Cambridge ? A teď bych poprosil všechny přítomné zde v sále aby pootočili svou něžnou tváří a pohlédli na tabulku " Hodnocení uživatelů " . Takže asi tak. K filmu bych dodal , že jsem ho poprvé viděl když mi bylo 12 a byl to pro mě krásný zážitek. S odstupem času ten pocit něčeho nového slábne, ale vždycky si na to najdu chvilku. 90%(12.5.2012)

 • N3O
  odpad!

  Ubohost. Už to nikdy nechci znova vidět!(21.5.2012)

 • BisiJoker
  ***

  Něco na tom bude že pár opravdu debilních hlášek člověka pobaví.Je to jediná komedie prakticky založená na hláškách která mě opravdu bavila.(24.6.2012)

 • Greendell
  ***

  Si nemůžu pomoct ale i když je to hrozná p*čovina, tak je to prostě dobrý a některý scény jsou fakt legendární :-)) navíc jako fanda taneční muziky musim ocenit parádní soundtrack! +++ "Já bych šukal až bych kukal, kozy kozy..." :-DDD(25.6.2012)

 • Mon_Ty
  odpad!

  Dodnes nadávám osobě, která mě donutila na to koukat. "Vtipy", které někdo nazval legendárními mě opravdu legendární nepříjdou. Je to nechutné se vším všudy. Už nikdy víc.(29.6.2012)

 • denbrough
  odpad!

  Takovou hovadinu jsem fakt snad nikdy neviděl.. Možná jsem měl vydržet až do konce, a ne to vypnout po 40 minutách. Třeba bych dal taky 5 hvězd !!! :-( Nedoporučuju nikomu.(6.7.2012)

 • srncek
  odpad!

  0 !!!(10.7.2012)

 • Jirda_J
  odpad!

  Jak tento film mohl vůbec vyjít na slunce, to mi hlava nebere. Nikdy snad nikdy jsem neviděl nic horšího, vulgárnějšího a tak nechutného. Režisér Ed Bye, který režíroval také RED DWARF by se za tento film měl opravdu velmi stydět. Zde se člověk i zamýšlí nad tím, zda se tato "úchylárna" vůbec dá nazývat filmem. Nemohu dát ani jednu hvězdičku, ačkoli mě film velmi zhnusil a málem jsem neudržel snídani, i přesto že jsem film zhlédl odpoledne :D(17.7.2012)

 • Prochy84
  *

  Opravdu výborné hlášky připomínající Blbý a blbější, Žhavé výstřely nebo Bláznivou střelu jsou v druhé půlce zastíněny množstvím hloupých pokusů o vtip. Hodně nevyrovnaná komedie, kdy hluchá a tupá místa jsou střídány opravdu brutálním humorem. Jako uhozená komedie čtyři hvězdy, o nějakém umění nebo filmařské profesi si můžou ale tvůrci nechat zdát.(3.8.2012)

 • Rediik
  odpad!

  Asi nerozumím tomuhle stylu humoru, po třech minutách a půl pro mě tento film skončil.(17.8.2012)

 • jarmik
  *

  Je to nechutná kravina, ale párkrát jsem se tehdy zasmál, takže nemůžu dát odpad :)(21.8.2012)

 • gorerated
  ****

  Myslete si co chcete, ale u trageda a zrzavýho chlupa si odpočinu víc jak třeba u prciček.(28.11.2012)

 • GordonCZ
  *

  Neuvěřitelná kravina, která se za to ale vůbec nestydí, takže jen díky tomu a Paulovi Bulvovi dávám nakonec alespoň jednu hvězdičku.(30.12.2012)

 • KKKubislav
  odpad!

  Klub Sráčů spíš Klub Sra*ek(1.5.2013)

 • chrchel
  odpad!

  Několikrát jsem o tom slyšel ve škole mezi kamarády (i když snad ještě na základce), nicméně jsem se tomuto zázraku úspěšně vyhýbal až dokud mě jedna z expřítelkyň nepřemluvila. Přeju si, aby se to nestalo. Nikdy. Největší p**ovina, jakou jsem kdy viděl. Ten film je trapárna od začátku do konce, nevím ani jestli jsem se vůbec za celou dobu zasmál, spíš jsem jen udiveně a znechuceně valil oči. Div že jsem je nevyvalil.(25.7.2013)

 • Domas88
  *

  :) byly tam asi 2-3hlášky dobré :) ale colkově špatné(15.8.2013)

 • tonton78
  odpad!

  až příště pustím nějaký ten groš na mentálně zaostalé a těžce retardované, tak budu vědět kam moje penízky odešly...přímo do produkce takovýchto filmů. tedy přesně tam kam měly dorazit, zaostalým a retardovaným....(22.11.2013)

 • MickeyStuma
  *

  Tak tohle je už opravdu síla. Komedie o dvou přiblblých týpcích, kteří jsou zbláznění do DJnku a chtějí si 'vrznout'. Fekální humor tu je na takové výši, že je snad nepřekročitelný. Zvrácenost již nezná mezí. Existuje ještě nějaká hranice vkusu? Sledování tohoto snímku je jen pro silné a odvážné povahy. A tu mají snad jen puberťáci. Těm jako jediným se to může líbit. Režisér musel být taktéž neúnosně ujetý, když se pustil do natáčení takového díla. Zajímalo by mě, kolik dostali herci honorář, že do toho šli. Příběh se odehrává na Ibize, a tak podle toho vypadá i soundtrack. Směs nejlepších klubových tracků své doby potěší nejednoho clubera. A to je také jediné plus na celém počinu. Nemohu ale tvrdit, že jsem se jedinkrát neusmál. Asi už blbnu. P.S. Doporučuji před shlédnutím tohoto snímku nejíst. Při scéně mačkání ohromných 'jebáků' a megalomanské blití z balkónu v tanečním sále na party natahuje na zvracení.(9.12.2013)

 • bankula
  odpad!

  Tento film se měl původně jmenovat Klubko sraček. Ale v produkci to popletli a hlavně chtěli ušetřit za barvu na plakátech a provedli zkrácení názvu. Nicméně ten originální název by podstatně lépe vystihoval podstatu tohoto díla. Nevím, jak si filmaři představovali dva nadržené outsidery, ale mě Kevin a Perry už svým zjevem evokují mentálně retardované chovance nějakého hodně dobře střeženého sanatoria.(9.1.2014)

 • Legabri21
  *****

  To je tak ujeté a nechutné, až je to luxusní a vtipné. Tento film, jsem viděla poprvé před 12 -13 lety a baví mě doteď. Prostě film, který můžu vidět i 10x za měsíc a vždycky mě bude bavit. Je tam perfektní hudba a valná část filmu se odehrává na Ibize. Proto ten vysoký počet hvězdiček.(2.2.2014)

 • yangzhening
  ***

  Jak to, že jsem film nikdy předtím neohodnotil? Jo...vzpomínám si....byly to dobré časy a dva borci mi mluvili z duše :'(13.2.2014)

 • kirmakX6on
  **

  nebýt mého slibu, že se na film podívám, nepodíval bych se na něj, resp. po prvních deseti minutách by mi došla trpělivost a vypl bych jej. Co mě asi nejvíc vadilo, byl snad třicetiletý herec, necharizmatická hnusná tlama, hrající náctiletého. Hned na druhém místě bylo, že chování a uvažování náctiletých je podáno s pomocí neurvalé a neuvěřitelně primitivní nadsázky (napadá mě též výraz "opilecká expresivita"), že se skutečně člověk zamýšlí, jak je možné, že takový film vůbec mohl vzniknout; třetí věc -- pozorování, že komedie o panicích, kterak si chtěj zašukat...mě už vůbec nijak neoslovuje až je mi odporná...asi proto, že za své někdejší náctileté nesebevědomé panické já, se poněkud stydím. Každopádně....jak minuty ubíhaly, postupně jsem se otupoval až jsem se dotupil do míry, kdy mi to začalo připadat vtipné. Prvních cca 20 minut čisté utrpení, které jsem absolvoval jen díky tomu, že jsem od kolegy vyfasoval DVD a doporučení, že je to "kultovní film" a že se mu strašně líbí a musím se na něj podívat.....následovalo 10 minut přechodného období, kdy už jsem se tak nemusel přemáhat, a které nakonec vyústilo do závěrečného postoje: docela zábavný výplach. Horší 2 hvězdičky...a poučení, že i filmy, které se jeví jako odpadní, nemusí člověk hodnotit jako odpad, pokud se přemůže a dílko dokouká. Celkově 35%(22.10.2014)

 • Kytarka
  *****

  Super! Hukot! Vodlét! Když se to vezme kolem a kolem, Klub sráčů je v podstatě hovadina o ničem, nicméně její geniální překlad a legendární hlášky vstoupily do dějin minimálně v rámci úzkých, žánrově zaměřených skupinek. Limonádička o pubescentních chlapcích, jejichž největším přáním je neustálý přísun žhavého sexu a kteří se toho snaží docílit různými způsoby. Tohle je jeden z filmů, který bych se svými rodiči určitě vidět nechtěla, ale který jsem viděla minimálně padesátkrát a pořád mě baví :)(29.4.2016)

 • subic
  ***

  To je tak blbý a mastný, až je to dobrý. Já by šulal, až bych kukál - kozy, kozy - já by šulal, až bych kukál - kozy, kozy ...(2.1.2017)

 • mira007
  ***

  Všechny hvězdy v týhle debilitě dávám za poslední scénu autogramů rodičů - to jsem brečel smíchy.(3.4.2017)

 • malets
  *****

  Mnohými (většinou) odsuzované veledílo, k jehož pochopení je potřeba nemalá kopa sarkastického pochopení nebo mentální disability. Nicméně já si troufám říct, že málokdy se sejde tolik legendárních hlášek na takovém malém prostoru. V mnohých jistě vyvolá pocit rozhořčení, což by se dalo pochopit, jenže je jasné, že takové herecké výkony muselo vyvolat nemalé úsilí. Dal bych + hvězdu za soundtrack, který označuji za bezchybný.(9.7.2017)

 • Karlos8
  **

  Jedna hvězdička za hudební orgasmus a druhá za scénu v péřových bundách na Ibice.(9.11.2017)

 • chucky
  odpad!

  Arrrgh. Vůbec nejhorší film v dějinách kinematografie!!! Škoda, že není horší hodnocení než"Odpad". Dva 40-ti letí magoři si hrají na teenagery. No prostě hnus.(6.3.2003)

 • tee
  **

  Tohle je jeden z filmů, který je podle mě tak debilní, až je vtipný. Pravda, něco je tak nechutné až to není ani maličko k smíchu, ale je zde pár zdařilých hlášek a navíc skutečně bravurně vybraná hudba - však to má na svědomí Judge Jules a za to by si zasloužil pět hvězdiček. Těší mě, že se konečně někdo rozhodl ve filmu ztvárnit, jakým směrem se taneční muzika v poslední době vydává a jak teď vypadá její kolébka Ibiza. Velká Británie je k tomu nejpovolanější a parodie tou nejlepší formou.(31.8.2003)

 • sam_lowry
  odpad!

  Doufam ze mám právo ten film hodnotit protože sem ho nedokoukal, ale plovouci fekalie,mackani bedaru a ustredni pisen "ja bych sukal az bych kukal" je na me moc... ten kdo to dokoukal je magor(11.4.2004)

 • Elemmírë
  odpad!

  Omlouvám se krásnému hodnocení "odpad" že ho urážím takovým hnusem... chtělo by to přidat ještě horší hodnocení protože tohle je fakt hovadina nejvyššího řádu.(18.10.2004)

 • Marv
  odpad!

  Možná jsem tupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky, ale nepochopím jak tahle megaultra nechutná sračka mohla spatřit světlo světa.(10.11.2005)

 • wir2k
  odpad!

  Když mě o půlnoci vzbudíte a zeptáte se mě na nejhorší film na světě odpovím Klub sráčů(4.12.2005)

 • Gloster
  odpad!

  Hmm... Zjistil jsem, že jsem tomu před několika lety dal jednu hvězdičku. Tímto se všem hluboce omlouvám.(24.1.2006)

 • greppi
  **

  Film postrádá pořádný děj i humor, ale kvůli jednomu z mých nejoblíbenějších soundtracků musím dvě hvězdičky dát.(14.3.2006)

 • collapse
  ****

  Přidávám se k těm pár intošům, kteří mají chválu na tento film:) Ano, je to kravina...ale je to sranda!!! A s českým mutujícím dabingem ještě lepší! Hlavní dva hrdinové jsou sice naivní až imbecilní, ale těm dvou tupcům prostě musíte fandit. Navíc je to o dost lepší a pořád méně přehnaná teenager movie než třeba Prcičky. Vymačkávání beďarů před prvnim rande, chtít se dostat do klubu, shánět brigádu, kupovat s kámošem pornáč? Jo, to byla taky část mého mládí. Narozdíl od píchání jablečnýho koláče nebo lekcí sexu s kamarádkou. Pro mě nejlepší teenagerská komedie a X krát lepší než jakákoliv americká tuctovka. Nemusíte ten film mít rádi, ale ten kdo ho tu pomlouvá, vůbec ho nepochopil....Mě by taky nevadilo vaše hovínko!!!(12.12.2006)

 • Chladek
  odpad!

  Film byl vyhlášen nejlepší komedií roku 2000. Absolutně nechápu toho, kdo to vyhlásil. Film se mi ve všech scénách zdá místo směšného trapný. Vůbec nechápu, co na něm je směšné. Hrůza a děs.(24.12.2006)

 • mouzi
  ****

  skoro genialita :)(31.12.2006)

 • sutech666
  **

  Tento film netreba brať vážne. Ed Bye nechcene stvoril paródiu na teenagerské komédie. S týmto pohľadom som sa na snímku výborne zabával.(30.7.2007)

 • Belerofon

  Těžko hodnotit..Ten film má tolik nechutností a všelijakých zhovadilostí, že nevíte zda-li je to poravdu humor či nadsázka nebo je ten režisér opravdu takový imbecil. Jelikož to točili britové, jsem ochotnej se přiklonit k názoru, že jde o promakanou satiru, komedii a kdo ví co ještě. Že v ČR dostala mezi mládeží kultovní statut není třeba zdůrazňovat...Otázka teda zní...je opravdu tak početná skupina mládeže tak vygumovaná, že se jim to líbí..sám nevím...Film co měl asi pobavit...nebo Nás Ed Bye doběhl..otázkou je jak..(26.8.2007)

 • Dobrotka
  *

  Jedna hviezda za hudbu- inak shit najhrubšieho zrna!!!(3.12.2007)

 • Trinculo
  ***

  TRAGÉDI !!!! Vyhnat to z myslí ven a očistit se !!! Neposkvrnit se takovou věcí a nedívat se !!!! Mor na štáb - hrozivě to urazilo mého krasoducha a nyní se cítím zahanben !!! Jdu se spravit něčím co mě vynese zpět do výšin, na můj Mont Parnas a na moje ledové, osamocené ale vyvýšené místo intelektuála. Rychle co tu máme - ano to bude ono ... kolik to má jen 64 a co tohle to má 76 . ano to mě vynese dozajista zpět do oněch výšin ... Rychle než příjde Bulva s vodkou a Blijící Němci - Blahoslaveno pak těch 144000 co zůstali PANICI !!!(6.5.2008)

 • jiricek86
  odpad!

  Nejhorší film všech dob!(10.9.2008)

 • Aurius
  *****

  Tento film se stává kultem :) Jasně, je to nechutné, trapné a bůh ví co ještě... Ale kdo to neviděl, jakoby neexistoval :) Bavil jsem se skvěle a pamatuju, kolikrát jsem na rodiče zkusil větu "já nejsem žádnej Tvůj votrok!" :-)(6.11.2008)

 • D.J.King
  odpad!

  Škoda času tráveného u tohoto filmu. Nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(4.1.2009)

 • rajot
  *****

  Nejlepší komedie všech dob. Geniální.(6.4.2009)

 • Názorožec
  *

  no můžu si za to sám že jsem na to koukal.(21.4.2009)

 • Miyamoto
  odpad!

  Katastrofa, hrůza, děs... Oba hlavní hrdinové jsou stoprocentně odpudiví nejen na postavy v příběhu, ale i na diváka u obrazovky. Příběh je pak směs trapností s předvídatelnými "jakovtipy" a jediný pocit který jsem zažil bylo: "Jen ať už to proboha skončí." P.s.: Nedodíval jsem se, asi po 3/4 jsem to vypnul:-D(21.10.2009)

 • brasek
  odpad!

  fakt... strašne dementná sprostosť...(30.10.2009)

 • Retimo
  ****

  Je to neuvěřitelná kravina.....ale tolik hlášek z ní zlidovělo....viděl jsem několikrát a pořád mě to baví.(7.12.2009)

 • Spevo
  ***

  O tomto filme som už od základky počul dosť chváli, aká je to sranda. Po nedávnom ďalšom odporúčení som si to konečne pozrel. No žiadna mega sranda to nebola. Možno som si to mal pozrieť s dabingom, s pár promile, s pár lysohlávkami alebo o desať rokov skôr, keď som mal 9 :) Za spomínaných okolností by sa mi ten film určite páčil.. Teraz ako hovorím to nebola žiadna výhra. Ale zas by som to ani nehodil do odpadu ako to tu urobila väčšina užívateľov. Ja som sa proste uvoľnil, vypol mozog a pár krát som sa na niektorých scénkach pobavil. A sledovať tých dvoch retardov už bolo samo o sebe tak stupídne, až to bolo vtipné. Chcel som dať 2*, ale za hudbu, Ibizu a Tragéda :)) dávam 3* 55%(9.1.2010)

 • zelinho
  *

  Oh my god... kámoši mi řikali jak je to dobrej film a hrozná pr*el... ale mně to připadalo jako hodně velká trapárna... scéna se "zušlechťováním" dívek byla přímo nechutná... podruhý už to vidět nechci... 1* za hlášku "nejsem žádnej tvůj votrok!"...(13.1.2010)

 • whale
  ***

  Ve své době průlomový film, neboť propaguje nový hudební styl, i když tak trochu zvláštní formou :-)(29.3.2010)

 • Dream Dealer
  *****

  Kultovní debilní must see film - 5 hvězd není za kvalitu, ale jako pobídnutí, aby ses na to kouk(11.4.2010)

 • HollyMolly
  ***

  Ačkoliv hrozná kravina, zasmát se u toho dá dobře a všechny teenagerské prcičky apod. to strčí bez problému do kapsy.(21.5.2010)

 • mamarw
  odpad!

  Film se mi absolutně nelíbil. Nevim čeho chtěli tvůrci dosahnou. Zda se chtěli něják přiblížit k Prcičkám, ale tento film je o něčem uplně jiném. Jsem znechucena.(12.7.2010)

 • Anakin21
  odpad!

  Kdyby jsme měli srovnat tento film s filmem Ulovit Miliardáře tak by 100% vyhrál Ulovit mmiliardáře. Jen proto že to natočili amíci tak to není sračka, ale tento film zaručeně sračka je. Vrcholem je tlačení beďarů, grupen sex na pláži, blití na účastníky a vplavnuté hovno do obličeje.(25.7.2010)

 • Patr1k
  ***

  Kriticky treba povedať, že je to po filmovej stránke ozaj sračka, po dejovej podobne, ale OST je super a herecké výkony protagonistov... no neni o čom :P , kultové hlášky českého dabingu ;)(29.7.2010)

 • Zoidberger
  ***

  nic světoborného nic originálního ale jako oddechovka mi to stoprocentně posloužilo... občas se na něj kouknu. je tak debilní až se mi líbí :D(12.9.2010)

 • carAnthony
  **

  Strašne úchylná trapárna akurát na vymytie mozgu! Ak ho ešte máte...30% za ich song Já bych šukal.......:D:D:D:D no mŕtvy som bol....Úplne súhlasím s TheMakerom na 100%(15.9.2010)

 • BlueNeon81
  *

  Dobrá dobová techno hudba obalená do neskutočného filmárskeho lajna.(15.9.2010)

 • mivr
  *****

  vobec neriešim ostatnych ale tento film si zasluži 5 hviezd pretože je to fakt super komedia... 4 davam za celkovy film a 1 po hudobnej stranke :) uvítal by som kludne aj pokračovanie a s novym trancom :))(30.9.2010)

 • @nthr4X
  **

  Je to hodně nechutné ale k tomuto filmu to prostě sedí. Bavil jsem se což, se u podobných filmů nestává. Český dabing hlavních postav je děsný ale přitom lepší než originální, dává tomu větší šmrnc. * za skvělý soundtrack.(25.1.2011)

 • luciasce
  ****

  Tohle je jen opravdu pro otrle a odpad je zaslouženě odpadem, ale já dávám 4hvězdy za to, že to je právě jeden z nejlepších odpadů vůbec, to je tak odporný, až je to prostě k ocenění, že se pod takovou "sračku" vůbec někdo dokáže veřejně podepsat(4.5.2011)

 • Thanyss
  **

  Je to blbost, šílená blbost. Ale svému účelu poslouží velmi dobře a to je totální vymytí mozku :D Navíc, když máte deprese a kouknete se na Kevina a Perryho, tak si řeknete, že na tom vlastně zase tak špatně nejste...(20.5.2011)

 • StrixCZ
  *

  Jak se mi TOHLE mohlo někdy líbit? Ok, párkrát jsem se zasmál i po letech, proto nedám odpad... =P 15%(5.6.2011)

 • Ijanek
  odpad!

  Kevin a Perry jsou totální paka (takto začnu já). Je to stupidní ,nechutná a úchylná pakomedie. Až s podivem co může filmaře napadnouta britský humor může zachránit jen Mr Bean. Je to nesmyslná kravina,ale znám osobně minimálně dva lidi kterým se tento výtvor líbí. Zavřít do blázince i s scénáristou a režisérem. Škoda času stráveném u tohoto filmu.(20.12.2011)

 • Perchta6
  *

  Vydržela jsem přes půlku, ale vážně, byl to děs... Pořád jsem čekala, že se NĚCO stane... Nestalo, jen jsem byla "naprdlá", protože snad dokážu svůj volný čas strávit jinak, než sledovat "stupiďárny"??!!(7.1.2012)

 • donnovann
  ****

  Bohužel nechápu zdejší hodnocení tohoto snímku, klub sráčů je na svou dobu vynikající komedie pro mladistvé a soundtrack si myslím že by se chytil ještě dneska. Bohužel každý má jiný smysl pro humor ale mě tohle baví při každém shlédnutí :)(10.3.2012)

 • klapqua
  ***

  Toto je taký zvláštny filmový úkaz. Mám pocit, že bol vyhotovený na motívy televízneho zábavného programu alebo seriálu, či to bolo ale rovnako perverzné ako film neviem:)... Každopádne, keby som ho mala hodnotiť ako seriózne dielko, des a hrôza. Ak ho ale vezmem ako film ktorý paroduje mnohé dementné pubertálne filmy a samotných puberťákov, nemôžem byť tak prísna. Mnohé scénky ma pobavili a niektoré hlášky sú fakt nezabudnuteľné, soundtrack super a ústredná romantickým duchom nabitá pieseň "já bych šukal..." je proste klasa z klasik:D... jak v dabingu, tak v originále. A keď si to človek kukne s pár promile v krvi alebo po jednom brku... no problem:)(18.3.2012)

 • jokino
  ****

  Obvykle takéto filmy nemusím, no tento ma (síce svojou totálnou blbosťou, absolútnou rozmaznanosťou a nevychovanosťou dospievajúceho spratka), ale zaujal..(22.5.2012)

 • swenney
  *

  Jedna hvezdicka za Paula Bulvu;)(10.8.2012)

 • Braga
  odpad!

  Obrovská kravina.. nic do sebe nezapadalo . Strašné provedení filmu např. jak byli v létě na té Ibize tam chodili na té pláži v zimních bundách . Zasmál jsem se tak jednou maximálně . Tento film si nezaslouží nic jinčího než ODPAD!!(15.8.2012)

 • nolme
  odpad!

  Totální hovínko a ztráta času...nevěřila bych, že dám někdy nějaký film do odpadu (a já toho zkousnu hodně)...nechutné, trapné, primitivní...(20.8.2012)

 • RigorMortis
  *

  Odpad by som tomu nedal, nejaký ten humor sa tam objavil. No narozdiel od Kámo, kde mám fáro, čo bola solídne uletená zálôežitosť, je Klub sráčov úplná úbohosť, to si už radšej rovno pozriem Teletubbies.(29.8.2012)

 • mace-windu
  *

  klub sráčů dobrý název sračky a jak jsme říkaly na vojně-to sedí(9.9.2012)

 • henrycruel
  *

  Nechutná kravina, kterou většina mých známých zbožňuje, já ovšem jen nechápavě kroutím hlavou a doufám, že už s tímhle filmem nepřijdu do kontaktu!!!(14.1.2013)

 • bmx6
  odpad!

  Proboha komu se to může líbit???(23.2.2013)

 • Kiryl
  **

  Tento film je o dvou kamarádech Kevinovi a Perrym, kteří chtějí být slavní DJ's. jednou se společně rozhodnou jet na výlet na Ibizu, kde jsou párty a byla by to pro ně jedinečná příležitost se proslavit. Potkají tam jejich oblíbeného DJe Bulvu a dělají pro něj podřadné, mnohdy až nechutné práce, ale oni si myslí že jsou jeho kamarádi tak to dělají s radostí.Film má poměrně plytký příběh a jeho komediální forma taky zaostává, není to nic extra zajímavého a myslím že to zaujme spíše mladší generaci, než milovníky kvalitních komedií, já osobně jsem se během filmu zasmál asi jen dvakrát.(27.6.2013)

 • Tomik00
  **

  Jedna z nejlepších komedií, vyplněná kvalitní taneční hudbou. Kevin and Perry pojďte. Dj Bulva je cool. :) Já chci taky na Ibicu.(2.7.2013)

 • cyphercz
  odpad!

  Jedna z největších pí*ovin, co jse měl kdy tu "čest" vidět... hodnotitelé 3 hvězdami jsou buď velice mladí, nebo velice zvláštní lidé, nad 3 hvězdy to volá po ústavním léčení...(20.11.2013)

 • shurin
  *****

  Asi jsem za těch 13 let vůbec nedospěl, protože mi ten film přijde stále stejně dokonalý ;-)(13.12.2013)

 • mysterinka
  *****

  Mnoha lidem se to nelíbí ale toto je ta pravá komedie která vás opravdu rozesměje a není to žádný sladák, prostě komedie jak se patří.(14.12.2013)

 • topvss
  odpad!

  Podle mého nejhorší film vůbec. Strávené chvíle u tohoto filmu beru jako obrovskou ztrátu času a nedoporučuju nikomu se na to dívat. Naprosto hloupý scénář bez pointy a herecké výkony taky za nic nestojí.(8.1.2014)

 • buchtomil
  **

  Pokud vám je patnáct let, tak se u tohoto filmu dozajista pobavíte. V případě, že ale už patříte mezi tu dospělou a rozumově vyspělou část naší společnosti, doporučuji se před zhlédnutím této rádobykomedie stavit na pár piv v hospodě, natrhat si v lese lysohlávky nebo se nadýchat ředidla, protože jinak byste tento film o dvou tragédech, kteří by si rádi poprvé "vrzli" nemuseli pobrat. Hledat v tomto veledíle nějaký hlubší smysl nebo příběh je marné. Je to oddechová záležitost. Celý film stojí na pár vtipných scénkách a trance muzice. Abych jen nepomlouval, musím přiznat, že jsem se párkrát u filmu i zasmál. Jedna hvězda je za DJ Bulvu a druhá za scénu, jak se holky připravují na párty.(20.1.2014)

 • maty40
  **

  Jedna hvězda za pobavení s kámošema ve dvě ráno s dvojkou v žíle. Druhá za vyhledání a obsazení těch dvou blbců, protože to muselo dát opravdu těžkou práci. Nechutností příliš na úkor suchýho britskýho humoru, škoda.(29.1.2014)

 • sulaco
  odpad!

  No.... Kamarat mi to pustil nasilu.(4.5.2014)

 • Jayk19
  *****

  Můj oblíbený film o největších dvou dragédech,kde tragičnosti se muselo dokonce dodat tím že jednoho z těch dvou pablbů hraje ženská.Ifans byl Špička a ti dva trotli ze sebe dělali dementy tak přesvědčivým způsobem že o nich pochybuju i v reálu.zápletka žádná pokud za zápletku nepokládáte ztrátu panictví,a to jedině možnou podle dua na Ibize.Navíc nemám rád rave,house nebo co to je za styl,ale výběr co hraje ve filmu je hodně dobrý.Našel si místo i v mobilu..(24.8.2014)

 • necrolovista
  odpad!

  neda sa to pozerat !!!!(13.9.2014)

 • Flamik
  odpad!

  DJ Bulva. "takhle se to dostane rychlejc do krve" To je asi všechno co o tomhle napsat jde.(18.12.2014)

 • Jenn
  ***

  Vždycky mi to zlepší náladu, hlavně pane a paní Petersonovi, dáte mi chleba s marmeládou? A jak jinak, dobrá hudba.(19.2.2015)

 • brodži
  ****

  Můj jeden z nejoblíbenějších filmů. Panicové Kevin a Perry. Rozmazlení mládenci pachtící se za tím si zašukat a ono pořád nic. Beru to jako takové malé nahlédnutí do duše adolescenta. Super film, ztvárněný staršími herci.(17.6.2015)

 • Gallienus
  *****

  U tohoto filmu je možné hodnotit pouze jako odpad nebo dát maximum, pamatuji se, jak mi ho kamarád kdysi pouštěl jako horkou novinku a mluvil o nejlepším filmu všech dob. Tento film je nostalgie, ve škole, kdo neviděl jako by nebyl. Jinak v mém blízkém okolí velmi neoblíbený a nepochopený film.(25.6.2015)

 • Tumbik
  ***

  Vím, že je to totální chujovina pro pubert'áky (nechutná, místy trapná), ale skoro při každé třetí scéně jsem se začal smát jako postižený tuleň a nemohl jsem přestat... :D(3.8.2015)

 • zdenzo
  ****

  Stejny suplik jako prvni Účetní nebo série Austina Powerse - film je tak silne dementne humorny az je, ejhle, skvele sebeironicky. Avsak musi byt bran s nadsazkou. Je nutne vzit v potaz skutecnost, ze v dobe kdy byl natocen se jednalo o slusnou ironii dospivajicich mladezniku ("Ve kterem regalu je punk?... U hajzlu?") samozrejme dnes vypada snimek jako dementdokument z marťanské National Geografic TV, ale pro nas tehdejsi stredoskolaky to byla nadsazka o sile panaku DJe Bulvy :)(26.12.2015)

 • ardeas
  odpad!

  Jedna z najväčších hovadín, na ktoré ma ukecali! že je to dobrá komédia.... nikdy viac!(9.9.2016)

 • Blackadder
  **

  Jenom to, že ona hraje muže, kazí celý film.(7.10.2016)

 • phoenix118
  ***

  Pokud bych viděl klub sráčů teď, musím dát odpad pro jeho neskutečnou trapnost. V páté třídě mi to ale přišlo velmi vtipné. Klub sráčů je trapný tak moc, že to musel být úmysl.(1.3.2017)

 • Michal99
  ****

  já bych šu*al až bych pukal :D , to mě fakt dostalo. Je to sice kravina ale dost sem se nasmál :D(21.10.2017)

 • jkpj22
  ***

  Ano, je to příšerný film, ale já jsem se u něj bavil od začátku do konce.(18.6.2018)

 • Kletus
  *****

  Chcete se zeptat, jak evropa skutečně funguje? Zeptejte se Kevina...(14.5.2019)

 • zuuzas
  ***

  Je to imbecilní, doporučuju vyhulit se a poslechnout si alespoň skvělou muziku.(12.9.2003)

 • Warapeidza
  ***

  Je to tak pitomý, až je to dobrý :). Hvězdička navíc za super muziku...(19.9.2003)

 • solidsnake
  odpad!

  Celou dobu jsem věřil, že se z těch sraček vyloupne nějaká v nich dobře skrytá pointa, která z filmu při zpětném pohledu udělá rafinovanou satiru, protože jsem domítal uvěřit, že by něco takhle debilního někdo mohl natočit. Žel, čekal jsem marně a jediným pozitivním zjištěním ze sledování téhle zhovadilosti, je nově získaná víra, že horší už to být nemůže.(1.1.2005)

 • hansen
  odpad!

  Ted nevím jestli jsem už starý,ale toto je neskutečný škvár ,to musí být odpad i pro žáky školou povinné.Já jsem po 15 minutách vypínal a měl dost.Proboha proč něco takového točí.(8.6.2005)

 • PavHer
  ****

  Kde najdete punk? ... v hajzlu!(24.8.2005)

 • Treble
  odpad!

  sračka na entou a ještě z toho faktoriál ... nebo fucktoriál? je mi zle...(26.8.2005)

 • Werewolf2
  ***

  Asi to mam v povaze pac sem se tlemil porad. Snad z toho vyrostu. :-))(21.9.2005)

 • Chaospunx
  *****

  Co dodat "PARODIE" A tak se to taky musí brát!(4.12.2006)

 • SakyLand
  *

  Komedie, kteá mě svým "humorem" nudila a až na pár hlášek bude i s herci zapomenuta...(6.4.2007)

 • haasha
  *****

  Přečtěte si komentář uživatele dobytek, nemám, co víc bych k tomu napsal.(9.4.2007)

 • Špinič
  *

  Normálne by som dal asi 2*, ale kvôli príšernej techno hudbe to musím znížiť.(22.4.2008)

 • Fill16
  ***

  Celý film je jedna velká parodie, která ovšem není prvoplánová. Z toho důvodu rozděluje diváky na negativní a pozitivní vnímání tohoto dílka. S odstupem času si uvědomuji, jak je tento film v některých případech hodně pravdivý co se týče schválně přehnaného chování teenagerů. Film je to vlastně poučný a je takovým varováním pro rodiče - co Vám dnes z toho malého, milého kloučka v dnešní době vyroste. Ano, je to nehorázná sračka, ale s odstupem času a po třetím shlédnutí jsem prozřel a poznal, že se za tímto retardovaným filmem skrývá i něco jiného. A já se v tu chvíli bavil přímo královsky a vysmíval se hlavním protagonistům a vlastně všem. A ještě něco - trance hudba mi nic neříká, avšak v tomhle filmu je skvělá.(24.6.2008)

 • smerfetka
  ***

  3 hvězdičky, ale jen proto, že to bylo tak absurdní (u scény v moři s plovoucím h****m se mi docela převrátil žaludek) ale i přesto jsem se docela nasmála(1.8.2008)

 • Neel
  **

  No, má to perfektní soundtrack, to se musí nechat. Ale něco tak neskutečně trapného se jen tak nevidí. Už i ty prcičky byly lepší.(12.11.2008)

 • Incogn1to
  odpad!

  Nejvtipnější odpad v dějinách filmu (ano, člověk se musí zkouřit jak doga).(16.3.2009)

 • KeRhEN
  ****

  Film, který není určen pro to, aby pobavil všechny. Ale myslim si, že hodně lidí z mé genarace se u filmu bavit bude. Za ****(10.4.2009)

 • lajkus
  odpad!

  Na ČSFD bývala nejnižší známka hvězda, to ale některým filmům nestačilo a tak se vytvořil odpad. Jsem pro to aby se vytvořila speciální kategorie pro Klub sráčů s názvem SRAČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.......(24.6.2009)

 • Bembeřice
  odpad!

  A tohle mi doporučil kamarád jako "super film"! Mně bizarní až trapný humor v některých případech nevadí, ale tohle je moc i na mně.(9.7.2009)

 • chicocheco
  ***

  Dávám *** za kultovní hlášky, kterými jsme se bavili celý jeden ročník na gymplu. Zní to ujetě, ale při vzpomínce na tento film se mi automaticky vybaví i nostalgické vzpomínky na dobu, kdy mi bylo 15 :)(3.1.2010)

 • Olafa
  odpad!

  Ten trik s oční bulvou a alkoholem nedoporučuju.(16.1.2010)

 • Máchal
  *****

  Možná se divíte, že jsem dal plný počet, ale podle mě si to tento film zaslouží.Jo, uznávám, je to ujetý, ale film je zaměřený především teenagery ale co především, je to snad jediný film, ve kterém zní hudební styl jménem Trance. Tento film ve mě probudil mého Trancového ducha :) Co se týká vtipnosti filmu, starší asi nepochopí tenhle humor, pro me je to temer dokonalost, lepsi nez kdejaky Scary movie, Hele vole kde mam karu atp....Film se me dotkl natolik, ze si pamatuju naprosto každou hlášku :)(2.3.2010)

 • james11
  ***

  Možná bych se tomu někdy tolik nesmál, ale včera jsem se docela dobře bavil a myslím, že 3 hvězdičky si mi mimálně zaslouží.(8.3.2010)

 • Graeme
  ****

  Já nevím proč, ale tenhle film mě dost pobavil. Některé scény tam jsou nechutné, to ano, ale film perfektně vystihuje potíže s dospíváním. Nesnaží se tvářit jako super teenage-komedie, ale paroduje je. A jako parodie je to skvělé. Plus dobrá hudba....:-)(27.6.2010)

 • Tomx112
  *****

  Tenhle film musíte buď milovat nebo nenávidět, není nic mezi tím...(14.7.2010)

 • SgS_Sarge
  ****

  Je to ujeté a je to často nechutné. Nejsem fandou techna ale tenhle film se mi prostě líbil a řadím ho mezi své kultovní na které se jednou za rok prostě musím podívat znovu. Hlavně se mi líbí, jak byly natočené scény v klubu a hudba do toho,(21.7.2010)

 • Psychous
  ****

  Proo teenagery totálně ultimátní nářez. Co dodat :D(24.7.2010)

 • Lorkis
  odpad!

  Pane bože to je ale píčovina...(24.7.2010)

 • rodneycz
  *

  Dávám tomuto nechutnému filmu jednu hvězdičku a to výbornou hudbu, která mě alespoň donutila dívat se až do konce.(12.8.2010)

 • nervana
  ***

  Dá se říct, že jde podobně jako u prciček či u filmových parodií typu Scary Movie o film, který se vyplatí shlédnout pouze při nějaké příležitosti ve více lidech, většinou už když jsou všichni celkem dost v náladě.. Včera jsme měli podobnou "příležitost" a musím říct, že u některých scén jsme se docela nasmáli. Těžko říct, jestli to bylo těmi scénami či tím alkoholem, ale jisté je, že nás to zabavilo. Kdybych se na to koukál sám doma, tak by mě to asi přišlo jako hodně trapný pokus o vtipný filmeček, ale takhle to mělo své "kouzlo".(28.8.2010)

 • Jartian
  **

  občas sem se pokročilé demenci zasmál(15.9.2010)

 • 27p16and41p6
  odpad!

  No jak jsem si přála na ČSFD komentovat filmy, tak tento si komentovat nepřeju.(28.9.2010)

 • Byakuya
  odpad!

  Preboha ! Kto napísal scenár na tento film? Kto ho vôbec vymyslel?! Tak strašný a tak hlúpy film som už dlho nevidel. Veľmi zlý pokus o komédiu ktorá až srší hlúposťou...(11.11.2010)

 • SZYslak
  ****

  Je to stejny jako s ceskym Brakem, pokud jej berete vazne, tak -10%. Pokud mate smysl pro uchylny humor (a to ja mam), tak minimalne 80%. Pokud mate radi trance, tak prijdejte klidne dalsich 10-20%. Zajimavy / snesitelny cesky dabing. Kevine, takhle s matkou nemluv !!! Co se mu stalo? Poblili ho !!!(13.11.2010)

 • Lonna
  *****

  Někomu se to líbí, někomu ne. Já říkám, že u tohohle filmu jsem se pobavila, jako nikdy.Znam ho nazpaměť. Skvělá muzika a jak jsem četla komenty, opravdu to NENÍ TECHNO, obsazení, hlášky. Řekla bych, že ten film je tak šílenej, až je dobrej. U mě má 5* . .-)(5.1.2011)

 • Mr.Hackels
  **

  Nezastírám, že když jsem to prvně viděl tak jsem se na pár místech filmu bavil, ale jinak je to stupidita, která nemá obdoby. Dvě hvězdy dávám právě proto, že pár vtipnejch scén tam prostě je.(10.1.2011)

 • chosan
  **

  Totální splácanina na prcičky z nejhnusnějšími herci co jsem kdy viděl a co si budem povídat je to dost trapný, trapný a trapný 20% a 2* za ty dj skladby!(11.2.2011)

 • Druhácena
  ****

  Poprvé jsem to viděl, když mi bylo asi dvanáct na dovolený na Slovensku. Prodavačka lístků, když si uvědomila, na co ty malý smrady pustila, za námi ještě běžela se slovy, že ten film je nepřístupný a udělala takové to gesto, kdy si bouchla zaťatou pěstí do otevřené dlaně. Ale už nás neodradila...Hlavně jsme ale vůbec neměli páru na co to jdeme, chtělo se nám jen do kina - když jsem viděl ten začátek s popravou Anny Boleynové, opravdu jsem si myslel, že jdu na nějaký historický film, ve kterém bude nejspíš příliš mnoho krve...historické to nebylo, ale do historie se to rozhodně zapsalo. Původně jsem dal jen tři hvězdy, ale po přečtení některých (těch pozitivnějších) komentářů s vybranými citacemi z filmu se už zase válím smíchy po zemi a přidávám ještě jednu. Na druhou stranu, mám pochopení i pro názor uživatelů z jiných vesmírů, kteří hodili Kevina s Perrym do odpadu.(15.2.2011)

 • Fracek
  ****

  Komedie, která se tváří jako naprostá hovadina, ale jak jsem na to tak koukal, pořád jsem se nemohl ubránit upřímnému smíchu. Zarazilo mě, že bych měl tak špatný vkus a smál se něčemu, co ostatní nijak zvlášť nebere? No a pak mi to došlo ... udělat si nekompromisně upřímnou srandu s milovníků techna a dočasně "vymytých mozků" tímhle spontánním způsobem mě úplně odrovnalo. Je to stejně dobrá a kvalitní komedie, jako třeba "Vybíjená". Když ji porovnám s komediemi, které mají mnohdy vysoké hodnocení, všechny jsou si navzájem podobné jako vejce vejci a filmový průmysl je chrlí ostošest, nechápu zdejší nízké hodnocení. Tuto komedii je třeba brát jako milou karikaturu vyznavačů techna.(14.3.2011)

 • lavache
  *****

  Pro někoho možná nehorázná blbost, ale pro mě kultovní podíváná. Já se bavil.(4.4.2011)

 • ChandlerBing
  *

  Některé komedie jsou tak trapné, že se nachází za určitou hranicí trapnosti a mohou se nám nakonec i líbit tím, jak moc jsou stupidní (pro mě viz. Děsnej doják), ale pak jsou filmy jako je Klub sráčů, které jsou "průměrně trapné" a to je to nejhorší co lze vytvořit. A já si pak říkám, jaká filmová škola mohla zrodit režiséra, který toto natočil? Jedna hvězda z lítosti z pokus o originalitu...(26.4.2011)

 • genSilver
  odpad!

  Viděl jsem to v českém dabingu a ....no, možná v originále by to jednu hvězdičku dostalo.(14.5.2011)

 • Pointed
  ***

  Neuvěřitelně nechutná a trapná pí*ovina, až se mi to aj líbí.(15.7.2011)

 • KikuSssQa
  ****

  Film Klub sráčů mě velice zaujal vtipnými hlášky, celý film jsem se musela smát.(9.8.2011)

 • Angelie
  *

  Ja bych *ukal az bych pukal, kozy, kozy, kozy... Tak a to je jedine co si z tehle slataniny pamatuji :).(21.8.2011)

 • JK.89
  *****

  To je prostě kult sráčů. Je to úchylný film, ale krásně.(19.11.2011)

 • weris
  ****

  Tohle je prostě kultovní film mého mládí, ikdyž je to děsná blbost, ale vždycky se u toho celkem pobavím..navíc sem díky tomudle filmu propadla nejlepšímu DJ-ovi na světě, potom, co sem v tomdle filmu zaslechla jeho Adáčo :D ..takže TIESTO FOREVER :D(27.1.2012)

 • panerror
  odpad!

  Tohle je tak špatné, že by si snad ani Nova nedovolila zařadit tenhle "filmový" nesmysl do vysílání.(13.2.2012)

 • veroniccca
  odpad!

  Toto natočit by mělo být trestné! :)(17.2.2012)

 • Sathine
  ***

  Já beru, že každý asi čeká od filmu naprostý intelektuální zážitek, který v něm bude dřímat ještě dalších 5 let. Samozřejmě neříkám, že tento film byl to nejlepší, na co jsem se kdy podívala, ale až na pár nechutných záběrů to byla jedna velká úchylárna, myšleno v dobrém. Ani nechápu, kde vzali scénáristé nápad na takový film. Masakr :D(24.4.2012)

 • mmajjkii
  odpad!

  Jakože tohle je přesně ten film, pro který zde na ČSFD máme hodnocení odpad, nevím co bych k tomu více dodal, a rozhodně bych tenhle snímek nikomu nedoporučoval. IMDb 1/10(30.4.2012)

 • marien1039
  odpad!

  Neuvěřitelný děs, neuvěřitelná trapnost, neextistující humor, hrozné dialogy a dementní příběh.(10.5.2012)

 • trcimvkresle
  odpad!

  Občas člověk žasne nad tím, že za takovéhle věci se vůbec vyhazují peníze....to ať už se radši rozkradou....ale proti gustu...(23.6.2012)

 • Lyrer

  "Pojedeme na Ibizu !" - Skutočne , toto je to jediné čo som schopná si zapamätať...na ten zvyšok chcem čo najrýchlejšie zabudnúť .(8.7.2012)

 • indian viki
  ****

  Je to sice totální pubertální pí.ovina ale bavil jsem se jejich demencí tak že sem musel dát 4*(16.7.2012)

 • ShortyIC
  ***

  2 vymletý nadržanci sa vyberú na Ibizu aby si konečne zašukali... čo viac dodať? No nebudem klamať, pár krát som sa zasmial a to je hlavné.(22.7.2012)

 • HonziKaja
  odpad!

  Umaštěný zrzavý vlasy, Bulva, půlmetrová erekce a totální nasrání.(29.8.2012)

 • tynka525
  odpad!

  tohle je snad nejhorší film, který se natočil a pustil mezi lidi ...(29.8.2012)

 • Jack_F.
  **

  Nehorázná sračka, zrzavý chlup a tragéd mě srali, ale ta scéna s hovnem v moři mě prostě rozesmála. :D Ale vymačkávání jebáků bylo vážně brutální :-!(9.9.2012)

 • LadyAjva
  *****

  Film, který jsem viděla zatím ze všech filmů nejvíckrát. Poprvé ve 12ti(?) letech, poté snad každý rok minimálně dvakrát a není dne, kdy si na něj nevzpomenu....To už asi možná přeháním, ale nechápu, co všechny nutí dávat tomu odpad? Že by klasická česká povaha, kdy se nezasmějeme ničemu a vše hodnotíme jen negativně a urážlivě? Ano, je to nechutné, je to blbé, trapné a odstrašující, ale přesto...tomuhle se MUSÍTE zasmát a jestli ne, tak jste z filmu buď viděli jen 10 minut nebo jste tak znechucení životem, že se nesmějete už vůbec ničemu. A když už ti 40ti letí herci si ze sebe udělali srandu a chudák hlavní hrdinka byla přeslečená za nadrženého puberťáka....No prostě pro mě osobní komedie, která byla je a bude mou nejoblíbenější, jak díky ději, hláškám a hercům, tak hlavně díky skvělé hudbě. "Pane a paní Petrsonovi, dáte mi chleba s marmeládou?"(16.9.2012)

 • Esinti
  odpad!

  Tenhle film jsem viděl poprvé střízliv a nedal jsem to. Pak úplně ožralej a taky jsem to nedal. Koukal jsem na to spálenej a nedal jsem to. Nakonec jsem to dal ale ve stavu kdy jsem požil snad všechny alkoholy, cigára a další lehké drogy a nemohl jsem se ani zvednout a vypnout to. Opravdu špatný film s opravdu špatným druhem humoru... Prostě další komedie retard a retard, ale opravdu nepovedená(27.10.2012)

 • ronin zabak
  odpad!

  Kravina. Pro lidi s nižši mentalitou. Herci s mizivou mentalitou, záchodový americký humor. Přehrávání, nelogické chování, idiocismus, nuda, šílenství.(5.11.2012)

 • Lilly_Renn
  **

  větší kravinu jsem neviděla..ale občas to bylo i vtipný(14.11.2012)

 • AlohaAnty
  *

  Tragedie. Nic jiného se říct nedá. Viděl jsem to 1, jo přiznávám pár vtipných scének tam bylo, ale to minimum. Podruhé mě k shlédnutí tohoto filmu nepřinutíte! :D(23.11.2012)

 • anillvap
  ***

  Neneee... dlouho jsem obcházela tenhle výplod kinematografie obloukem, ale nakonec přišla řada i na Kevina a Perryho (ten český překlad nemám moc ráda). A kupodivu mě to celkem bavilo, ačkoli jsem holka a předpokládám, že o víc než deset let starší než cílená věková skupina. A to asi proto, že jsem už od začátku neměla vůbec, ale vůbec žádná očekávání. Od tohohle filmu prostě nemůžete čekat nic smysluplného, ale pokud se chcete pobavit nad tím, jak herec a herečka, kteří už dááávno nepatří do generace náctiletých, hrají teenagery, tohle vás pobaví. Doporučuju se podívat na nějakou ukázku z filmu, ať víte, do čeho jdete. Objektivně bych asi filmu musela dát i méně hvězdiček, ale má tady tolik "odpad" hodnocení, že mi to přijde nefér. A taky ta hudba... ta to u mne vyvažovala.(25.11.2012)

 • LoveFreerun
  odpad!

  Obdivuju otrlost každého, který dokázal tento film dokoukat do konce... mně osobně stačila čtvrt hodina, abych přesně věděl, kam takovýto film zařadit... Kdo ho neviděl o nic nepřišel, ba naopak může být rád. Nedokážu si vysvětlit úmysl ani psychický stav toho, pod jehož rukou toto "dílo" vznikl... proto tak jednoznačné hodnocení.(28.12.2012)

 • fanda_filmu
  ***

  Já vážně nechápu co proti tomuhle nářezu všichni máte?! Jak se někomu nemůže líbit hláška: Já bych sukal, až bych kukal! ?? Jo, dobře chápu že to asi nepadne do oka každému... Ale já patřim mezi ty, kterým to přijde totálně BEST!!(8.1.2013)

 • Reddman
  odpad!

  Na co jsem to proboha včera koukal, že mě z toho bolí i palce na nohách. Jó už vím, na legendární příběh dvou na kopačku zralých mamlásků, kteří by ani nepotřebovali pomoc zkrachovalého filmového štábu abych je mohl od prvních minut nenávidět. Už dlouho jsem neviděl víc iritující paskvil. Skoro bych se štítil tenhle výtvor i pomluvit.(18.1.2013)

 • 2sistem
  ***

  Tohle je zrovna jeden z filmů, který je buď oblíbený nebo nenáviděný. Je to na jednu stranu stupidita ale dá se na to občas kouknout jako úlet, který po každý pobaví do maxima. Člověk musí být trošku magor aby film schroupal a ohodnotil pozitivně ;-)(2.2.2013)

 • KubaTT1
  ***

  Naprosto šílený a ujetý! xD Některé scény jsou na přes d*, ale má to svůj půvab, neboť některým těm hloupostem se prostě nedá nesmát a člověk se pak směje už jen tomu co je to za blbost :'D :D Kdo má odvahu přeji příjemné koukání 2 - 3 hvězdy.(24.2.2013)

 • Hrobař
  odpad!

  Ne. Rozhodně ne s dabingem. A nevím jestli někdy budu mít koule na to dát si to znova v původním znění.(1.4.2013)

 • Luufuu
  odpad!

  Tak nechutný a oplzlý film! Z těch scének se mi prostě dělalo šoufl. Jestli se tohle někomu líbí, tak se omlouvám. Ale tomuhle stupidnímu a zvrácenému smyslu pro humor opravdu nerozumím. EKLHAFT!!!(10.4.2013)

 • friden
  *

  Kevin a Perry jsou klub totálních čůráčků. Co víc dodat.(17.4.2013)

 • mlock
  ****

  Prostě super úlet, u kterýho uchcávam smíchy. Zrzavej chlup a tragéd a jejich novej nejlepší kámoš Paul Bulva, holky jejich snů a k tomu celej film šlape super muzika. Kultovní film se spoustou nezapomenutelnejch hlášek. Ofšem nic pro intoše, kteří jsou pohoršeni "nechutnými" scénami a věřim že někteří, i když se u toho taky smějou, tady to nepřiznají, aby neutrpěla jejich image filmového kritika.(6.6.2013)

 • MrWowker
  odpad!

  Hrůza, děs, běs. Nechápu, že jsem si to na doporučení ostatních pustil. Pouštěl jsem si to 3x a ani jednou jsem to nemohl dokoukat do konce ... nuda ... Teenegery hrajou snad čtyřicátníci !(5.7.2013)

 • AltairAhad
  ****

  Nikdy bych nevěřila, že se dokážu takové kravině smát, ale ano dokážu. Prostě neznám člověka, který by Klub sráčů neviděl, já ho shlédla už jen z důvodu, že je to starší odvětví hudby, kterou poslouchám a mixy z Ibizy, kde sídlí legendární a nejlepší klub na světě Amnesia, prostě na jeden večer je to vážně dobrý film na zahrání nudy.(13.8.2013)

 • Flagrin
  odpad!

  Dalo by se na to kouk- co to kecam, nedalo(28.8.2013)

 • cipokomon
  *****

  Skvělá parodie na všechny teenage-loosers Hollywooďáky. Škoda, že někteří komentující se nedokáží "povznést" a hodnotí to vážně jako by šlo o dramokrimopsycho-veledílo. Ten film je ve svém šuplíku jeden z nejlepších.(17.10.2013)

 • chicotomas
  **

  Teenager komedie o DJ Paulu Bulvovi a dohromady 4 looserech (2 holky, 2 kluci), to je "téměř" kult! Hahaha.... Film jsem viděl 2x, pokaždé v opilosti. Poprvé jsem byl opilý víc, tak jsem si ho i víc užil... Bez alkoholu bych to asi nedal.(26.10.2013)

 • ElPajo
  **

  Film mojí puberty, kdo neviděl Klub Sráčů a Pár Pařmenů a nedokázal citovat celý dlouhý pasáže, byl totální loser. Když se nyní zpětně na tuhle koninu dívam, je mi úplně jasný, co moje pubertální já na tomhle filmu tolik bavilo, a proč to rodičům přišlo tak neskonale dementní...(13.11.2013)

 • R.I.S.A
  *****

  Do píči todle nemělo obdoby :) Kultovní film jak prase :D Pěknej párek čůráků atd atd :D Ti řikam best of hlášky a dabing na výbornou . :D(13.12.2013)

 • Caesius S.
  ****

  Tento film alespoň v mých očích uvedl éru elektronické hudby a hlavně "dýdžejingu". V dobách jeho největší slávy jsem se totiž nacházel v předpubertálním a pubertálním věku a dopad byl tedy poměrně velký.(13.12.2013)

 • Paulo.cz
  *

  Dřív když jsem se na tento „film“ díval tak jsem se pobavil a pak opakoval hlášky z filmu. Ale teď na to mám jinačí pohled a musím říct, že když si to pouštím zpětně, tak to není vtipné. Ano některé scénky jsou třeba nechutné, ale to se dá skousnout, no ale ono jich je nadmíru hodně a to už je humus. Pokud to budu brát puberťáckým vkusem, tak musím dát za čtyři hvězdy, ale já se za puberťáka nepovažuji a mám jinačí vkus tak musím dát jen jednu. Nechci dát zrovna odpad, je to film, který se dá dodívat do konce. 26% Dodatek: Prvně jsem myslel, že se jdu dívat na Klub rváčů, ale to jsem hned pochopil, že to není ono.(29.12.2013)

 • Methew
  ***

  Počas mojej puberty bola toto moja relatívne obľúbená komédia, na ktorej som sa vážne teda nasmial. "Já bych šukal až bych kukal" :D Proste takúto puberťácku komédiu o tom, ako mladým stúpajú hormóny si puberťák užije.... Teraz už nič moc, preto také plovičaté hodnotenie 55%..(7.1.2014)

 • Jokerr
  *

  Až po třetím pokusu jsem to zvládl dokoukat. Hvězdička jenom za songy a tu scénku v moři s tím velkým cepem jako ruka gorily :D.(15.3.2014)

 • luke66z
  *

  Toto je tak nehorázná ptákovina, jakou svět ještě neviděl :D(23.6.2014)

 • Majxi
  odpad!

  Nerad dávám filmu hodnocení ODPAD ale v tomto případě se nedalo jinak... Pro mě je to kravina na Entou... Vůbec nic mě na filmu nezaujalo, ani jediná scéna. Film jsem sice dokoukal do konce ale spíš jsem se těšil na konec, než na další scénu...(26.6.2014)

 • PORTER44
  *****

  Absolutně šílená chvílemi nechutná,úchylná ale krásná komedie.Trapná ale skvělá hudba.Nevím co byste od komedie chtěli vždyť je to k smíchu od začátku do konce.DJ BULVA JE COOL.(22.8.2014)

 • ssarka
  *

  hvězdičku dávám za to,že mě toto něco hodně pobavilo v pubertě...:D taky si myslím,že to je cílová skupina tohoto...nikdo jiný než puberták,kterej má změněný vnímání reality to totiž nedá(27.12.2014)

 • Anette3
  *

  Nechutné, nudné, žádná pointa, žádné vtipy.. ale viděla jsem horší, tak ať hodnotím spravedlivě...Ze soucitu dávám 1*(12.1.2015)

 • HolyKeeper
  *

  Nedovedu si představit, že se na tenhle film dívám sám od sebe bez násilných donucovacích prostředků. Jeden z nejnechutnějších filmů všech dob, bez špetky vkusu. Jednu hvězdu snad jen za to, že se tam přece jen nějaká ta vtipná scénka povedla. Pokud nejste pubertální 13ti letí jedinci, nebo každodenně na halucinogenech, tak o tom ani neuvažujte.(19.3.2015)

 • callix
  *****

  Viděl jsem poprvý před 13 lety a viděl nejméně 15x. Nejdřív jsem to bral jako parodii(který miluju), ale pak jsem pochopil, že je to sonda do pubertálního věku britských teenagerů. Prostě Harry Enfield letěl na dovolenou se svýma pubertálníma dětičkama a natočil podle toho komedii a obsadil se do hlavní role. A taky ta hudba je slast pro moji tranceovou dušičku. No a pak zlidovělý hlášky. Hustě sviští, Buzzi. Sash nebo Chicane?(15.5.2015)

 • jenspifa
  ****

  Tak pozor, kdo nezná nepochopí. Paul Bulva, na konci bulva :D komu bylo v tý době kolem 16ti a nechal si ujít tuhle supr ulítlou komedii tak je neznalec! kultovní hlášky, sarkasmus a natvrdlost je pro Brity samosřejmost, ale tady, nechutností a dementností předčili kdeco. Nechápu místní hodnocení, jde vidět, že tu komentují jen holky, nebo mláďata, ale nic ve zlém :)(20.5.2015)

 • Davule
  *****

  Film, který nelze hodnotit standardními kritérii. Pro mě má neocenitelné kouzlo a vrací mě zpět do studentských let, kdy jsme tenhle film s kamarádem sjížděli celkem často. Plus navíc český dabing je pekelně ďábelský :) - "Pěkná banda čuráků!" - "Jo, to sme."(22.7.2015)

 • Barthezz
  *****

  Vite hovno, DJ Bulva rullez ! :D(29.6.2016)

 • Neezy
  ****

  Je to odpad všech odpadů, ale mám k tomu nostalgický vztah. Za tohle hodnocení se možná budu nenávidět po zbytek svého život, ale což.(12.8.2016)

 • Merenre
  *****

  Britská odpověď na americké šuliňárny typu prciček...jenomže na rozdíl od nich s nadhledem a umnou parodií. Některé okamžiky jsou teda trochu zbytečně nevkusné až nechutné, ale jinak je boží pozorovat starého chlapa a starou ženskou jak si užívají hraní si na dva nadržené postpubertální výrostky. Skvělé hlášky, skvělé postavičky, naprostá klasika ...87%(23.10.2016)

 • Serjoza
  **

  Pro věkovou skupinu 13+ s IQ 80+ nekoukatelná hovadina.(13.3.2017)

 • KuceraJohny
  odpad!

  Je to fakt otřesný film. Bohužel jsem ho náhodou shlédnul. A je to něco hroznyho. Je to nechutný a ještě opravdu špatně zahraný. Film by se mi líbil možná kdybych se zhulil. Až pak bych se možná něčemu zasmál i tak o tom ale pochybuji.(3.1.2018)

 • rbrandt183
  odpad!

  Obdobie dospievania a trápne situácie tak nejako k sebe patria, ale dvojka Kevin a Perry je fakt extrémna. Vŕtalo mi hlavou, či tá retardovanosť dobre zapadla do profilu fanúšikov práve tanečnej hudby, ale v tom to neni: Beavis & Butthead (metal), Steve & Heroin Bob (punk), MC Gusto & Stab Master & Dead Mike (rap). Možno si to zaslúži aspoň jednu, ale chcem takto prispieť do budúcna - aby sa diváci na takéto filmy nedívali, aby sa nimi producenti neinšpirovali a aby ho režiséri a herci brali ako odstrašujúci príklad. A vďaka všetkým komentujúcim, bez vás by som ten film nedopozeral.(9.1.2018)

 • metylovice
  *****

  Pokud se na tem film podívám nestranně, tak jedna *, ale vhledem k tomu, že ten humor je hodně ujetý a ke sledování se vážou bezva vzpomínky, je to nejvyšší hodnocení.(5.1.2019)

 • MiniRecenze
  ***

  Film není pro každého!(16.9.2019)

 • Rehaki
  ***

  Bombastická hudba, děj žádný, je to tak hrozný, až se člověk musí smát(18.2.2003)

 • esmoke
  odpad!

  Oh, tohle jsem od filmu ktery mel byt ve Velke Britanii nej komedii roku vazne necakal. Je to vazne horsi nez nemecke "komedie" Kdokoliv to chce taky...(21.9.2005)

 • Rob81
  ****

  Tvůrci, potažmo i protagonisté podobných dílek asi rudé koberce na předávání Oscarů neprošlapou, ale o to minimálně v tomto případě vážně nejde. Pro mnoho diváků nudná a místy nechutná podívaná o dovolené dvou exotů toužících proslavit se na DJském poli na slunné Ibize. Pro mě celkem svižná a místy opravdu zábavná podívaná se skvělou „beach music“ gradující při hlavními hrdiny vysněné návštěvě hudebního klubu Amnesia v srdci Ibizy. Nutno podotknout, že jeden z mužských hlavních hrdinů Perry je ve skutečnosti žena(Kathy Burke), přičemž pro neznalého může toto zjištění při závěrečných titulcích vyvolat menší šok! :) Mnohé tato „crazy“ komedie“ nenadchne, ale snad ani neurazí.(7.11.2005)

 • Dinoo
  odpad!

  Dosť dosť dosť zlé ! Také zlé ,že to už asi horšie byť nemôže jeden z tých najnechutnejších filmov vôbec. Jedna nechutná scéna strieda ďalšiu. Otras pozerať sa nato !(12.12.2005)

 • ___Tuco
  ****

  Až po delší době mi teprve došlo, že gagy napsal a kevina hrál Harry Enfield, jeden z komiků jež v součastnosti řádí na BBC1, (dvojice Harry and Paul!!!), heuréka, tak proto to bylo tak neuvěřitelně zábavné :)))).(22.1.2006)

 • martasek
  odpad!

  Furt nemúžu přjít na jedno slovo,které by vystihlo celý film..Aha už to mám!Kzeblití.(22.9.2006)

 • BigFuck
  *

  Tenhle film mě znechutil mnohem víc, než třeba takovej Cannibal Holocaust. Lidi co tohle vymysleli a natočili jsou asi pěkný sráči. Jedinou hvězdičku dávám pro pěknej text písničky dvou hlavních úchyláků (,,já bych šukal až bych pukal''). A navíc je tenhle film totální sračka.(25.9.2006)

 • tmx
  ****

  Po pravdě řečeno, film nic moc. Jde o třeskutě trapný film a to ho činí až vtipným. Tragéd a Zrzavej chlup by měli ode mě jednu hvězdičku, řekněme 25%. Jenže další hvězdičku musím dát za úžasnou atmosféru Ibizy a tamních klubů (nebo spíš jen té Amnesie) a další dvě za výtečný soundtrack vybraný geniálním Judge Julesem. Takže: "Follow Me... To the Edge..." :)(16.11.2006)

 • Scott4
  odpad!

  Sračka,sračka a ještě jednou sračka!!! Pokud vám přijdou vtipné ty nejhloupější,nejprimitivnější a nejdebilnější scény a hlášky tak směle do toho!(22.4.2007)

 • kuchtajz
  ****

  Možná to ostatnim přijde jako ten nejnechutnější film,ale mě osobně přišla nechutná jen scéna s "beďárama".Jinak hlášky z tohohle filmu provází celej můj život a ta hudba je neskutečně mňamooozní. "Já bych *ukal,až bych pukal" :-)(10.7.2007)

 • Wlashack
  ****

  Samozřejmě, že koukat na tento film stejně krtickým okem jako na jiné by mělo za následek okamžitý odpad. Pokud ho ale berete jako oddychvou kravinu,máte silný žaludek a vypnete mozek, vcelku se pobavíte. Film je sice místy opravdu nechutný, ale už jen xichty hlavních rolí vás donutí k smíchu, stejně jako jejich grimasy na rodiče a blbost. Jedna hvězda za obličeje, druhá za hudbu, třetí za salvy smíchu při prvním shédnutí a čtvrtá za to, že se mi to líbilo více než trapné Prcičky, ikdyž je to trapné úplně stejně, ne-li ještě víc.(23.11.2007)

 • majklfly
  *

  Dobře přiznávám se a moc toho lituji. Podíval jsem se na něj a podle zvyku ho i dokoukal. Ba co víc si dovolím, dát tomu onu hvězdičku za scénu s hovnem, páč u té jsem se dost zakřenil. Ale už nikdy! Bože! To režíroval Ed Bye? Já tomu filmu dám snad ještě jednu šanci. Někde se musela stát chyba...(4.9.2008)

 • BillyBob
  *

  Divím se, že tahle sračka má ještě tak dobrý hodnocení, protože tohle se skutečně nedalo. Tohle je totiž možná nejhorší film jakej sem kdy viděl a to nepřeháním. Jedna debilní scéna za druhou a já se divím, že sem se na to dodíval dokonce. No uznejte, když dospělá ženská hraje nadrženýho puberťáka, tak je to prostě velkej průser................Už nikdy více takovou blbost jako tohle.(29.10.2008)

 • senoritar
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděla. Musela jsem si to pouštět několikrát, než jsem to dokázala dokouka t až do konce. Otřešný příběh a špatné herecké výkony jen podtrhují hrozný dojem z filmu. Už nikdy více.(30.11.2008)

 • rrradecekk
  ****

  Totální hovadina ale mě se líbila :-D(24.1.2009)

 • YNWA
  ***

  Night at the Roxbury forever(17.2.2009)

 • kokoschka
  odpad!

  Kdyby tu bylo něco horšího než odpad, tak u tohodle filmu neváhám ani minutu. Opravdu hroznej film o hrozné kultuře s odporným hudebním doprovodem. MEGASHIT!!!(6.8.2009)

 • MgrBizzaro
  ****

  Musim dat 4 stars, 1 z nostalgie,2 za lejno vplujici do ust, 3 za music a 4 za Paula Bulvu :D(1.9.2009)

 • ondrab
  *****

  Kultovní komedie. Co víc dodat.(3.9.2009)

 • bernau84
  ***

  mám mlhavý pocit že většina lidí tenhle film vůbec nepochopila , je jasný že když teenagery hrají čtyricetiletí herci a z toho je ješte jedna ženská tak to asi nebude typicky teen komedie a je jasný že už od začátku se tvůrci snaží o to co nejvíc přehánět v hnusotách , kecech a libidu. Především je to zdařilá odpověď na všechny romantický+colledge komedie pro mladé. Vede u mě scéna s beďary ta je nejvýživnější. A nejvtipnější na tomto filmu je paradoxně úvodní slogan na obalu : Smaží to tak až jim tečou vinyly!!!(26.10.2009)

 • towlee
  *****

  Jasně je to totální pí****na, kterou musíte nenávidět a nebo milovat. Já to viděl poprvé ještě jako kluk na základce, kdy můj filmový vkus nebyl zas tak vytříbený, takže jsem si to holt milně zafixoval jako naprostej úlet a prdel místo jako urážku filmu a vkusu. No a tak nějak mi to zůstalo do dneška. Sorry(4.11.2009)

 • stebetalka
  odpad!

  Děs a hrůza!(15.12.2009)

 • cmman
  ***

  Není to tak špatné, je to megaúlet! A soundtrack je jiná liga!!(28.12.2009)

 • ra0474401
  ***

  Tohle je tak příšernej film, že jestli vám někdy něco fakt DOPORUČÍM, bude, abyste se na něj podívali ("...myslíš, že by jí vadilo moje hovínko? Mě by nevadilo její hovínko..."). abyste mi potvrdili, že je to fakt taková ptákovina, a že se nemýlím.(9.1.2010)

 • Rapollo
  ***

  To je bezva úchylárna! Zprvu jsem myslel, že to nedokoukám, ale pak jsem zachytil jakýsi spodní proud, který mě uchopil za ploutve a unášel k pláži španělské Ibizy. Škoda, že idiotští producenti k DVD nedodali české titulky, protože puberťácký slang je opravdu těžko srozumitelný a český dabing jako obvykle stojí za ten předmět, který Perry vypustil do vody. Nicméně tenhle druh primitivního humoru ("This is SO UNFAIR!") je na rozdíl od amerických buranských komedií pořád ještě koukatelný, takže v žádném případě film nepatří do odpadu. Eyeball Paul čili Rhys Ifans je naprosto skvělý a ten střih, kdy si polonahá dívčina opírá ve spaní ruku o vršek Kevinova naběhlého bambusu, mě fakticky srazil do kolen. BTW Laura Fraser, která hraje jednu z ošklivek, je ve skutečnosti náramně pěkňoučká. /// Kevin má na tričku: "INDIVIDUAL", zatímco Perry: "INDIVIDUAL TOO"///(25.1.2010)

 • infotext
  **

  Áno, je to trápne, áno je to fakt zlé, v podstate nepozerateľné (pre všetkých okrem britských tínedžerov vlny syntetických drog...), ale... Ono to také chce byť. A tomu hovorím britská absurdita. O desať - pätnásť rokov to bude určite veľmi zaujímavé svedectvo divnej doby - konca 90-tych rokov v Británii.(7.4.2010)

 • Modano008
  *****

  Film milovaný a nenáviděný zároveň. Film vyvolávající vlnu nechuti a opovržení. Ale já se ptám proč? Jediné slovo co může tento film charakterizovat je - nepochopený. Člověk který se podílel na tvorbě Červeného trpaslíka předci nemůže natočit tak špatný film. Dvojice totálních outsiderů toužících se stát špičkovými DJs se vydává za tímto snem na Ibizu, kde se setkají s děvčaty svých snů, se svým novým nejlepším kámošem Paulem Bulvou a kde se jejich sen splní. Scénář je jednoduchý ovšem dvojice Kevin a Perry tomu dávají osobitý styl, kterým zcela parodují všechny teenagerské rodinné komedie, navíc zasazené do tehdy "IN" taneční popkultury (kdo nebyl na Ibize jako by nebyl). Možná jen těch tělesných tekutin mohlo být méně. Když k tomu přidáme naprosto skvělý soundtrack s dílny Judge Julese s interprety jako Binary Finary, Signum atd., dostaneme komedii ke které se já osobně po čase vždy vrátím. 90 procent.(7.5.2010)

 • -ded-
  odpad!

  Film o retardoch pre retardy.(27.6.2010)

 • tulkas
  *****

  Film který má více hodnocení než například Princezna Mononoke nemůže být odpadem, zvláště když se podíváte na polaritu hodnocení. Já na tomhle geniálním braku vyrostl. Celou střední jsme hláškovali a můžu říct že moje matka je taky pěkně vostrá svině a moje genialita nebyla světem objevena.(19.8.2010)

 • Mithal
  *

  Co říct k tomuto filmu... Všechny vtipné scény se točí okolo tří situací: postaví se jim, někdo je pozvrací, někdo jim sprostě nadává. Že to vlastně není vtipné? To říkejte tvůrcům. Jedinné plus na celém filmu jsem viděl v solidní hudbě a několika (zhruba 2) hláškách, které nebyly vysloveně trapné.(2.9.2010)

 • MasakrasS
  odpad!

  Nikdy jsem si nepřipadal tak trapně a to jsou pouze sledoval film:-)) Vřele doporučuju si před filmem vypíchnout oči a nalíst do uší vosk. Film je ve všech ohledech tak neuvěřitelně trapnej nejen, že postavy jsou naprosto debilní, pubertální a jejich hlas vás nutí si poslat kulku hlavou, nejen že dialogy a příběh byl neuvěřitelně stupidní, ale nejvíc mě na filmu vadila ta ženská co hrála toho druhýho chudáka, NIKDY se mi nestalo že by mi to vadilo, ale u tohodle zážitku to byl vážně konec!(23.11.2010)

 • PeeTRSs
  odpad!

  tohle bylo uz fakt moc,na to se nedalo dodivat ani nahodou,nechapu(4.1.2011)

 • nawerick
  odpad!

  Naprosto bezkonkurenčně nejhorší film který jsem kdy pustil ve svém dvd. Ani jsem to nemohl dokoukat jak mi bylo hrozně při koukání na tento snímek. Příběh filmu bych překousl už jsem zažil i stupidnější. Ale neodpustím výkony herců které jsou naprosto katastrofální, troufám si říct že kdybych tam hrál já tak je to snad i větší sranda. Nepochopil jsem proč hraje nevidentně dementního hnusnýho pubertáka hnusná žena....už jen tohle mě celý film neskutečně zvedalo žaludek. Druhého dementního hnusného pubertáka hraje nesympatický hnusný (ne)herec. Když to shrnu tak je mi líto i toho odpadu protože tohle si zaslouží něco mnohem horšího než odpad. Pokud si to chcete někdo pustit tak vám dobře radím když vám říkám at máte v záloze jiný film protože pokud neni váš smysl pro humor trochu víc zvrácený tak to po 20 minutách vypnete. Ne-li dříve :) 0,2 *(12.1.2011)

 • krisnguyen
  ***

  budu upřímnej a řeknu, že ikdyž toto neni žadný skvost tak jsem se u toho tenkrat bavil a psong já bych schukal až ych pukal jsem si taky akou dobu broukal:-)(25.1.2011)

 • andre89
  ****

  Osobně si myslím, že v celku to je nehorázná kravina :-) Pokud nejste fanoušci taneční muziky a nemáte rádi tvrdší humor , tak se raději na to ani nekoukejte. Málo kdo ví že před tímto filmem byl seriál Kevin and Perry , stejní herci , stejný humor. Ovšem daleko lepší zpracování. Odborníci i amatéři se shodují v jednom, nejlepší taneční soundtrack .(16.4.2011)

 • Fujin
  *

  Ultra sranec. Možná tu je pár scén k smíchu, ale kvůli převládající retardaci si je ztěží vybavíte. Na hranici totálního odpadu. Že Vám někdo řekl "Klub sráčů je kultovní", měl pravdu...je to kultovní sračka.(27.4.2011)

 • SoHai
  *****

  Filmy, jako je Klub sráčů, si nepouštím proto, abych tam našel nějakou úvahu, či hluboký děj - žádný tam není. Pouštím si to proto, abych si odpočinul, zasmál se a uvolnil se - to je vše, co od filmů s názvem "komedie" čekám a vyžaduji a co tento film také splnil a po několikerém shlédnutí musím konstatovat, že tento film je skvělá parodie na náctileté a filmy o nich. Dokonalý film s krásným velšským přízvukem Rhyse Ifanse.(16.5.2011)

 • burg
  odpad!

  Pokud jsem dal v historii odpad!, pak se musím všem odpadům omluvit. Na TUHLE sračku opravdu nic nemá!!!(31.5.2011)

 • hlavi
  odpad!

  Na doporučení známého (stihl ho spravedlivý trest) jsem si pustil tuhle brakózní vykopávku a zcela jednoznačně usoudil, že již nikdy více tak fatální chybu neudělám. Totálně kreténská filmová hanba o dvou nickách, chlápkovi, kterej přijímá tekutiny okem, protkaná nechutnými scénami, kdy je divák seznámen se špatnou pletí hlavních postav a výkalem, který pronásleduje jeho debilního majitele (či trousitele). Výtah se mi definitvně zvedl do posledního patra v té chvíli, kdy jsem zjistil, že jednoho z těch humusáků hrála žena.(13.6.2011)

 • soulless
  *****

  Jo jo sračka, to slýchávám o tomhle filmu ze všech stran. Ona to bezpochyby sračka je, ale nemůže být i sračka dokonalá a geniální? No dle mého může a tady máme zářný příklad. Klub sráčů není teen komedie, Klub sráčů si na teen komedii jen hraje a v tom je kámen úrazu, nad který se 95% zkostnatělé divácké populace nedokáže přenést. Film, který geniálně paroduje životní styl teens na přelomu tisíciletí, podložen originálním britským pojením (jedním z mála, pro mě stravitelným způsobem), hodně drsným fekálním humorem, občas až příliš a především zřejmě nejlepším soundtrackem, který jsem kdy slyšel (co se týče komerční hudby). Kdo neuznává, či neposlouchá taneční hudbu, zřejmě mu to nic neřekne a film zatratí tuplem, nicméně pro příznivce tohoto žánru film nabízí plejádu doslova klíčových tracků, které ovlivňují taneční muziku doposud. Kdo se dokáže oprostit od velmi drsného fekálního humoru, proshlédnout skrz tu povrchní slupku, spatří v Klubu sráčů vynikající počin plný kultovních hlášek a vynikající zábavy, která ani s léty nestrácí na štávě :) Full House pánové, neb já nejsem žádnej votrok konvenčních vzorů. 10/10(27.6.2011)

 • Srallone
  *****

  Skvělá hudba, bezva hlášky. A pokud nejste suchaři, tak naprosto kultovní film. Nechápu jak tomuhle filmu někdo může dát odpad, viděli jste PTERODAKTYLa? To je ODPAD a ne tohle.(28.6.2011)

 • Clairy
  *****

  Stupidní, trapná, pubertální komedie. Nářez :-P(8.8.2011)

 • darmik
  ****

  Hukoooot, smazba, odleeet(22.8.2011)

 • Pierpa
  ****

  Nerozumiem tým ľudom čo dávajú odpad! Náhodou celkom slušná a zábavná komédia...:) Ale ludia čo dávali, že odpad majú asi radšej komédie typu slnce,seno...:)(30.8.2011)

 • billcarson
  ***

  Nebudu si hrát na inteligentního a odsuzovat něco čemu absolutně nerozumím jako většina zdejších pseudoodborníku, jelikož jsem tenhle film dosud nevstřebal úplně a to jsem ho viděl třikrát. Je tohle prasárna neskutečných rozměrů s odporným, ubohým a pokleslým humorem. Ano je a to v té nejryzejší formě a přes to všechno jsem se nasmál až až a přeci smích dělá komedii tu nejlepší vizitku. Tenhle film si na nic nehraje a kdo se jednou rozhodne vidět tenhle vrchol nevkusu, i když už předem tuší jak to bude vypadat, tak si potom můžu nadávat jenom a tak maximálně sobě, že promrdaný čas neztrávil líp. Před deseti lety pro mě jako teenegera to bylo opravdu pecka, otec si myslel že mi definitivně odjebalo když viděl prvních deset minut a říkal, že on se rozhodně bavil jinak. Jo holt časy se mění a přesto i ta nejpokleslejší forma humoru vždycky zůstane a bude tu mít svoje místo v každé době.(24.9.2011)

 • freebo1
  odpad!

  Není film u kterého bych se zasmál méně. Doufám že se Ed Bye už poučil že bez producentů se natočit film nedá. Celý film byl jen o střídání trapných, nechutných a nudných scén. Stále jsem si říkal že už zbývá jen 40 minut, 30, 20..., (to strašné trápení mi připomínalo školu), když najednou po 8-9 hodinách trápení se konečně objevily závěrečné titulky...(27.9.2011)

 • jirzy
  odpad!

  Opravdové zlo. Neskutečná ptákovina, která by se dala kvalifikovat jako pokus o teenagerskou komedii - ovšem vtipu pomálu a nechutností hodně. Osobně lituju teenagery, že na ně nekdo cílí takovýmhle výplodem. Pro sledování filmu nutná těžká kocovina nebo naprosto zvrácený a primitivní smysl pro humor.(5.10.2011)

 • tessmaya
  ****

  Tahle komedie se fakt povedla.kevin a perry takovy vošousti a stanou se světoznámejma celebritama tak to je gol.pobavila jsem se maximálně.(24.10.2011)

 • viccodin
  *

  Tak tento film je sprachsprostá stupidita! Hvězda za soundtrack ne za film.(29.11.2011)

 • Jean_Calid
  *

  Dal bych tomuto film hodnocení odpad, ale protože některé hlášky v mém okolí už zdomácněly - jako vtip o pití alkoholu okem - rychleji se to vstřebá - dám tomu jednu hvězdičku. Ale nic nechutnějšího, trapnějšího a vizuálně odporného jsem ještě ve filmu neviděl.(29.11.2011)

 • Lonelybiker
  *

  Chtěl jsem to vidět, protože jsem o tom filmu slyšel hodně rozdílných názorů. Věru, neměl jsem to dělat, snad to tvůrci ani nemohli myslet vážně, že tohle zplodí. Kdyby někdo přišel do obýváku za mnou během filmu, nevím, co bych byl dělal a jak bych vysvětloval, že se dívám na takovou zhovadilost. Stydím se za to, že jsem to dokoukal, ale už nikdy víc. Přesto musím dát aspoň jednu hvězdu za hudbu, která je mi blízká.(8.12.2011)

 • yponiko
  ***

  film odpad- muzika 100%(14.12.2011)

 • nauru
  ***

  Klasická americká komedie, vtipné i trapné momenty. Žádnou hloubku nemohl nikdo očekávat a film s ní ani nepočítal. Takže nebuďte pokrytečtí, píše se tu většinou , že to je odpad, přesto více než 12 000 lidí ho vidělo a hodnotilo :)(28.1.2012)

 • Necrophobic
  odpad!

  Dementní srajda ,od dementních tvůrců,pro dementní konzumenty hašiše.Člověku s čistou hlavou a IQ nad 70 se to prostě líbit nemůže .Humus!(7.3.2012)

 • vvendigo
  ***

  Film, který neví čí je. Tvůrci vyšli z úspěšných skečů "Kevin the Teenager" (zahledejte na YouTube, není divu, že v Británii měl film velkou návštěvnost), což je humor spíš pro rodiče, a snažili se přimíchat něco, co ocení ti o nichž film je. Výsledkem je něco jako dort pejska a kočičky, kde znatelně kontrastuje část před odjezdem na Ibizu, která se ještě celkem nese v duchu předlohy, následovaná pobytem na Ibize, kde si autoři začnou mohutně vypomáhat topořením, zvracením, apod. čímž se od satiry přesunou do vod čiré absurdity. Ranou z nemilosti je pak očividná snaha českého distributora posunout celý film ještě více k tehdy populárním parodickým "komediím", což se mu daří jak názvem (Klub sráčů / Kevin & Perry Go Large), tak dabingem (Já bych šukal až bych pukal / All I wanna do is do it).(12.3.2012)

 • SuLCiK
  odpad!

  Mám vcelku rád teenagerovské komedie typu Prcičky, Zahulíme uvidíme apod. Ale tohle je na mě prostě moc. Jako jediná větší fekálnost mě napadá snad už jen Bruno, ale ten má alespoň svůj skrytý smysl. Film má sice pár vtipných momentů, ale ty rozhodně nepřeváží to jak je film nechutný a zvrácený. Nepomohlo mi ani, když sem se na film koukal s nadsázkou, proto 5%.(15.4.2012)

 • Fit_24
  odpad!

  U tohoto filmů je škoda i elektrického proudu, který spotřebujete pro jeho shlédnutí. Být v kůži režiséra ani nevycházím na denní světlo.(12.5.2012)

 • Crymes666
  ****

  co všichni blbnete?? ja se smal od začátku do konce...jasně neni to forrest gump ale ja se zasmál 4*(8.7.2012)

 • moriarty
  *****

  Film, který musíte vidět těsně před tím, než zemřete.(14.7.2012)

 • Abin_Sur
  ****

  jednoznačně pošahaná, ale velmi vtipná a originální komedie, ve které kvalita vtipů jen stoupá.(2.8.2012)

 • nihiliste
  odpad!

  Naprosto odporný, nechutný a negativním způsobem šokující film, jehož "humor" byl otřesným zážitkem. Jedinou hvězdičku bych dal za perfektní soundtrack nabitý peckami elektronické hudby, ale to je opravdu dost málo.(14.8.2012)

 • pokerdragon1
  *****

  Skvost mezi skvosty.Speciální film o dvou retardech, který si splní svůj sen a stanou se DJskýmy hvězdamy.Tenhle film rozhodně neni pro intelektuály.Je pro lidi kteří mají v oblibě trapné momenty.Když sem viděl film prvně začátek se mi nějak extra nelíbil vypadalo to jako nějaká historická kravina, ale jakmile slečna katovi začala stimulovat mužský pohlavní orgán, věděl sem, že mě tenhle film dostane do kolen a taky že jo.Například scénka s hovnem je prostě kultovní.Miluju tyhle filmy a tento snímek dodnes patří k mím nejoblibenějším , ale jak říkám nic pro intelektuály.A navíc vynikajíci soundrack k filmu Follow me, který dodnes patří k tomu nejlepšímu co disco nabízí a navíc se dodnes hraje na diskotékách.Výc už není třeba co dodat.10/10(21.8.2012)

 • pankritik61
  **

  Dvě hvězdy za to, že jsem se jako malej tomu smál. Pár slušných hlášek se tam najde.(5.9.2012)

 • Foltin
  *

  Větší kravinu člověk najde jen stěží, ale stejně nějaký "fórky" byli super. Jenže tento film se dá definovat jedním slovem - Blbost. Už nikdy víc!(10.9.2012)

 • Iker..
  ***

  Největší tragédi, kteří se kdy objevili na filmovém plátnu. Kam se na ně hrabe Blbý a Blbější...(14.9.2012)

 • MonkeyMarty
  ***

  To bylo totální šulinství!!!! :D Aneb jak dva šulini neví co dělat :D Ale byla to sranda!(14.9.2012)

 • Omgashh
  odpad!

  takovou pi.čovinu sem už dlouho neviděla .(18.9.2012)

 • LuckyCZ
  **

  jedna hvězda z nostalgie a druhá hvězda za soundtrack.(26.9.2012)

 • Kajuga
  *

  Hvězdička za část hudby. Je to tak blbý, že se jeden od toho nedokáže odpoutat. To by možná bylo na druhou hvězdu.(19.10.2012)

 • TadashiCZ
  odpad!

  Když Klub sráčů někdo srovnal s The Inbetweeners Movie, vzpomněl jsem si na sebe asi ve 12 letech, kdy jsem poprvé shédl tento děs. Je to jedna z nejnechutnějších a nejtrapnějších věcí, co jsem, kdy viděl. Čímž zapadá i mezi nejhorší. A jak mám techno rád, tak mi ani soundtrack dobrý nepřišel.(11.11.2012)

 • waldstein
  *****

  film roku VŠ kolejí v ČB v letech 2000-2002...a nekonečné hospodské debaty o tom, zda-li zpívaj: "já bych šukal a bych Pukal" nebo "já bych šukal až bych Kukal" a plovajzník nás prohání pokaždé když jsme u moře(13.11.2012)

 • bratr_jezek
  odpad!

  Nic jiného se od toho ani nedá čekat - škoda, že neexistuje ještě horší hodnocení, totální propadák pohřbívající žánr komedie do útrob pekla. Téma otřepané jako ponožky - dva "oškliví" panicové si to chtějí užít a o své panictví přijít, samozřejmě s nějakou krásnou dívkou. Jdete do kina (či vsunete DVD) a tam se Vám snaží nalhat, že: 1) kde jinde prorazit než jako autor písně (takovou hitovku, co vytvoří naši hrdinové nemohl nikdo myslet vážně, to už není ani vtipné, to pouštět místo eutanásie, zabere to rychleji) 2) kluci přece holkám imponují, machrují před nimi atd. - o tyto dva by si nikdo neopřel kolo, jsou schopni si tak akorát vymáčknout uher nebo provést velkou potřebu do vody tak, že se jim to málem stane osudným - a vy slyšíte, že se někdo v kině směje (asi zoufalstvím, kolik vyhodil za lístky), v případě DVD jen smutně skřípe disk v mechanice, ani on to není schopen přehrát dál 3) hoši samozřejmě zaskórují - tak proč vlastně celou dobu postavu jednoho hraje žena v převleku? Je to záměr nebo druhého "oškliváka" prostě nikdo nechtěl hrát 4) humor - nedostavil se ani při čtení závěrečných titulků(14.11.2012)

 • WhiteDevill
  **

  Je to blbý,strašně nechutný,odporný,ALE-i přesto jsem se u toho dokázala zasmát...Takže dávám 2 hvězdy...Navíc ten song je chytlavej a v originále nezní tak pitomě jako v češtině :)(15.11.2012)

 • johnyoss
  odpad!

  Před pár lety bych to bral nejspíš jako nějakou obstojnou parodii, ovšem s momentálním náhledem to považuji za bizarní pokus o vtip, který se nepovedl. Příšerný dabing a nesympatičtí herci. Hodnocení 0/10(10.12.2012)

 • Chenile
  *****

  Tento film je predevsim pro fanousky TRANCE music... z tohoto hlediska ma tento film absolutne nejlepsi Soundrack vsech dob... kdyz k tomu pridam hodne velice dobrych gagu... pro me jasny plny pocet.. ale chapu ze moc fanousku si to nenajde.. P.S. mozna malo kdo vi, ze postavu Perryho vyborne zahrala HERECKA Kathy Burke(21.12.2012)

 • missteeque
  **

  Kathy Burke jako trochu retardovaný puboš je dokonalá, taky Enfield nemá chybu, musíte se smát už jen tomu jak vypadají, některé hlášky jsou super, některé ale zas tak moc ne a chvílemi je to úplná hovadina. Každý ať si udělá názor, ale do koše bych to neházela...(9.1.2013)

 • bobeczech
  odpad!

  Na tuhle debilitu bych nenutil koukat ani svého největšího nepřítele. Celých 4920 sekund je utrpení, pustit si dobrovolně tenhle ,,film" je jako stoupnout si doprostřed D1, velmi špatný nápad.(15.1.2013)

 • koprovka69
  odpad!

  Nechtěl bych mít useklou hlavu, zvlášť kdyby pršelo.Akorát ti to nateče do díry a ty se utopíš.(16.1.2013)

 • mcac88
  odpad!

  horší film jsem neviděl, přísahám(19.1.2013)

 • eoj
  *

  Tento film mi způsoboval téměř fyzickou bolest. Jen totální únava, po techno párty :) mi zabránila film vypnout, většinou jsem byl ale otočený obličejem od TV. A to už je to asi víc než dekáda a ještě jsem nebyl takovej morous jako dneska.(12.2.2013)

 • J.MacReady
  odpad!

  Nevěděl jsem, že filmy dokážou vyvolat i tak zásadně záporné emoce jako znechucení a pocit trapnosti...dokoukat tenhle kousek mi dalo celkem práci a netuším co k tomu víc říct...asi mi to nestojí ani za tu energii napsat delší komentář.(18.2.2013)

 • FirstFan
  odpad!

  Ke sledování tohoto filmu je třeba víc odvahy než ke skoku z okna! Už si nepamatuju který retardovaný kamarád mi ten film doporučil, ale až to zjistim nedopadne to s ním dobře. Dva retardovaní magoři, kteří ani nemusí otevřít pusu k tomu aby vás ujistili že to jsou nechutná paka a věčně souložící rodiče ? Samozřejmě když k tomu přidáte nechutnýho DJe a zakomplexovaný holky tak vám z toho vznikne snad nejhorší film co jste kdy viděli ! Rozhodně nedoporučuju !!(21.3.2013)

 • Bragesson
  ****

  Je to sice strašná blbost a úchylárna která mi napoprvé přišla strašná, ale potom jsem tomu nějak přišel na chuť a občas se u toho pobavím :-) člověk to nesmí řešit a pak to jde(23.3.2013)

 • Monikasson
  ****

  Zvrátený anglický humor.Tento film je tak trápny až ma to núti sa smiať a furt. (P.S. - Ja som nikdy netvrdil,že to mám v hlave v pohode :D )(31.3.2013)

 • jjjerry
  **

  Tak to je asi jedno z neobtížnějších hodnocení a nejtěžší napsat komentář. Musím ocenit Kathy Burke protože to je masakrální herecký výkon. Viděl jsem to jako puberťák a něco mně přišlo nechutné a něco vtipné, v té době mě upoutal název filmu=) Pár dobrých hlášek. Prostě je to teenagerovská komedie vyhnaná do nepředstavitelného extrému ale zároveň si dělá srandu sama ze sebe. Naivita ohledně holek je tady vtipná. Taneční hudba co film podkresluje není taky tak špatná. Doporučuju jen pro stavy nudy a pro otrlé diváky.(23.5.2013)

 • Freakyy
  ***

  xDXDXDXXXxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXDDDD jako co víc k tomu napsat xD(29.5.2013)

 • Zackk
  *****

  za střízliva nepochopitelná hrůza, ale za zhulena neskutečná prdel! :D přesně pro to byl i film natočen, a tudíž si zaslouží nejlepší hodnocení!(11.7.2013)

 • eaglestar
  *****

  Diverzita musí bejt, už jenom s ohledem na crossing-over (ne, to fakt není ten film s Harrisonem Fordem). Kdo jak hodnototí je zcela jeho věc, ale co mě sere, je banda čuráků, co musejí za každou cenu sdělovat svoje průjmový rozumy, aniž by o tom něco věděli. Ne, vy debilové, toto fakt není techno. Takže hodnoťte si jak chcete, ale když něčemu nerozumíte, tak raději držte rypáky. Pěkný den, vy přechytralá vemínka.(19.7.2013)

 • marunkahen
  odpad!

  Klub sráčů je velmi špatná komedie. Normálně se mi komedie tohoto typu líbí, ale z tohohle se mi dělalo špatně. Asi jsem jediná, ale nepřipadaly mi prvky filmu vtipné. Nepochopila jsem souvislost mezi tím zrzavým klukem a jeho rodiči. Nepoznala jsem jestli byl vážně adoptovaný nebo ne. Ten jeho kamarád byl odporný. Kdybych si k tomuto filmy vzala jídlo, pozvracím se na klávesnici.(25.7.2013)

 • EchoswordCZ
  odpad!

  Doufal jsem, že takhle příšerný film snad nikdy neuvidím. Bohužel, tato rádoby "komedie" si našla cestu i ke mě. Rovnou řeknu, nedívejte se na to. Škoda času. Nechutná, pitomá, trochu retardovaná a hlavně vůbec ne zábavná komedie, kde vás může rozesmát jedině tak, s prominutím debilita samotného "filmu" a všech, co se na něm podíleli. Doporučuji jít si zaběhat, vyvenčit psa, zajít na jedno s přáteli nebo jen tak relaxovat. Cokoliv, jen ne pustit si....tohle.(12.8.2013)

 • MartinosIav
  *****

  Podle toho extremne nizkeho hodnoceni a komentaru asi ted budu za exota, ale tahle komedie me opravdu bavila! Nedokazu ani spocitat, kolikrat jsem na tuhle zbesilost koukal :) Necekejte, ze shlednete vrcholne dilo Andyho Warhola, ale tahle komedie si opravdu hodnoceni odpad nezaslouzi. Napriklad i filmovy soundtrack hodnotim dodnes jako jeden z nejlepsich soundtracku vsech dob. Jeste jednou opakuji - JA JSEM SE SAKRA DOBRE BAVIL!!! :)(27.8.2013)

 • Kresloun
  *

  děsnej biják, ale přesto dávám jednu hvězdu za DJ Bulvu - né každý umí chlastat vodku přes oko :-)(25.9.2013)

 • Zeppelin.86
  *****

  Je mi zcela jasné, proč se tento film spoustě lidí nelíbí. Asi je potřeba nadhledu, o čemž vím, že spousta lidí nemá. Tento film je naprosto úchylný, slizký, nechutný, ale taky úžasně bavící pokud víte, jak ho máte brát. Za sebe říkám, že po hudební stránce jsem se perfektně bavil na pět hvězdiček, po stránce herecké sice spíše na tři až čtyři, ale osobně ten film také hodnotím podle toho, jak mě oslovil v době, kdy jsem se na něj poprvé koukal a tehdy se ve mně nějak zakotvil a to zůstalo. Můžu ho vidět kdykoli a i když vidím nějaké nedostatky, tak vím, že to je nechutná sranda s dobrou hudbou, která mě baví.(30.9.2013)

 • Pblashshs
  *

  Ono tu moc o čem přemýšlet není, je to zkrátka odpad nad odpady, ale s přihlédnutím k tomu, jak geniální (nedokážu to pochopit dnes a nedokážu to velmi pravděpodobně nikdy) nám tento film kdysi připadal se slituji a jednu hvězdičku tam plácnu, i když se mi při klikání na ni třesou ruce a potím se. Ano, tento film je děsivý. Děsivě tupý, ale jak zpívá kapela Holki "vzpomínky zůstanou v srdci mým"(18.11.2013)

 • HectorHagman
  ****

  Festival trapáren a nechuťáren ovšem viděl sem to pokaždé sťatej jak zákon káže a tak sem se pobavil:-) Rozhodně lepší jak česky blbosti s Kokotkem a Pádlem.(22.11.2013)

 • El_Koko
  ****

  Tenhle film jasně rozděluje. Víte, já vidím dva druhy humoru. První vás láká do sofistikované zápletky, kdy ze zdánlivě ani trochu vtipné situace vznikne inteligentním způsobem vtip. Druhý typ humoru je o prdění, sexu a blití. Tohle je ten druhej typ. Totální úchyláckej nářez v čele s Rhysem "Bulvou" Ifansem, ženskou co hraje chlapa a "Ibicou" na pozadí vás nenechá v klidu... Pokud samozřejmě nedáváte přednost klidnému večeru u krbu, s otevřeným portským a sebranými spisy Williama Shakespeara na stolku. Tenhle druh humoru se líbí jen někomu, a jsem rád že v tom nejsem sám. 80%(31.12.2013)

 • BubbleGum
  odpad!

  Lituju každýho, kdo tomuhle dal i jenom jednu jedinou hvězdičku, protože to může dát jedině někdo naprosto bez vkusu a smyslu pro humor - asi leda s extrémně silným žaludkem, ale to taky není nic moc záviděníhodnýho. Tomuhle bych zakázala dát žánr "komedie", protože tam nebylo nic vtipnýho, a jako by se to ani nesnažilo. Jenom bejt co nejnechutnější a nejtrapnější. Pro to by měl bejt extra žánr! Fuj, už nikdy nechci vidět nic podobnýho.(10.3.2014)

 • peju
  *****

  Absolutní pecka a komu se to nelíbí, ať si naleje vodku do očí .......(16.3.2014)

 • 7deni_deni7
  ***

  Musím uznat, že je to pořádná nechuťárna, některé scény stojí fakt za to, ale upřímně hodnotím to z pohledu, když jsem to poprvé viděla a to mi bylo 15. Jako puberťačce se mi to i přes některé velice kritické scény líbilo.(4.4.2014)

 • woodenapple
  **

  Tenhle film jsem viděla v pubertě a v tu dobu mi připadal jako nesmírně vtipná krávovina. Dneska je to už jen krávovina, ale ta nostalgie, kdy jsem se tomu pořád smála a do dneška si pamatuju tu jejich ústřední "písničku" (Já bych *ukal, až bych pukal - Kozy, vozy!) mě nutí dát aspoň ty dvě hvězdy :)(14.6.2014)

 • KristKrist
  odpad!

  Na tohle "dílo" jsem se nedívala dobrovolně,spolužáci to pustili ve škole a musím napsat,že tohle je jedna z největších kravin,co jsem kdy viděla. Proč tohle vůbec někdo někdy natočil? Dle mého názoru se u toho můžou pobavit jen prázdné mozky bez filmového vkusu. Vím,lidé nechtějí žádné velké umění a chtějí se hlavně bavit,ale tohle bylo nechutné,nikoli vtipné. Odpad to zcela vystihuje.(20.6.2014)

 • zuzulend
  odpad!

  Tento film bych si asi nikdy sama od sebe nepustila, ale jelikož jsem byla donucena se na něho dívat nedá mi to než ho okomentovat. Viděla jsem Blbý a blbější a nejsem si úplně jistá, ale myslím, že jsem dala plný počet hvězd, protože je to také docela velká blbost, ale vtipná blbost. A já opravdu nejsem nějak náročný divák, ale větší kravinu jsem snad nikdy neviděla. Ani jedna minuta z toho filmu není vtipná, ale nechutná a trapná..Tohle není ani na ODPAD!(20.6.2014)

 • Elen16
  odpad!

  Hnědý biologický materiál. Píši to nerada, ale tak to prostě je. Horší film se asi bude těžko hledat. Neznám nic, co by tento filmový zážitek předčilo.(6.7.2014)

 • Esty
  **

  Tak nechutný film s tak nechutnými postavami snad nikdo vymyslet nemohl, ale když jsem viděla tenhle film, tak už vím, že někdo to vymyslet musel. Je to přihlouplý film a hlavních postav vám spíš je líto, než aby se staly vašimi oblíbenými. On totiž Kevin a Perry nezískají ani moc sympatií ve filmu natož, aby si je získali od vás. Klub sráčů je hodně debilně vtipný film , ne vtipný...Doporučuju se na to podívat, jen v případě, že se nemáte chuť dívat na chytré filmy. A dávala bych si pozor, mám pocit, že tento film výraz ubývá na inteligenci.(3.9.2014)

 • zagro
  *****

  Rozporuplný film, kde jsou lidi schopni udělit nula bodou a stejně tak jej vynést do výšin. V tomto případě se budu blížit k té druhé skupince, protože takhle originálně ujetou komedii asi jen tak znovu neuvidíme. Perfektní hudba, skvělí herci (samozřejmě každý ví, že Perryho hraje Kathy Burke), originální hlášky (Maminka vás volá, hoši. Spěchejte, je to pěkně vostrá svině), no prostě 8/10 jak nic a možná by se dalo i přitlačit. Jediný co mě na tomhle filmu pokaždé štve je scéna s uhrama, tu doopravdy nemusím. Asi jsem málo HC. Každopádně za takhle svoje vysoké hodnocení se nestydím, protože já nejsem žádnej tvůj votrok a můžu si hodnotit jak chci :)(28.9.2014)

 • Peddro
  odpad!

  Chápu, že někomu tento druh komedie bez větší hloubky sedí, ale mně to nic neříká. Navíc scéna s akné před zrcadlem a Paul Bulva jsou vyloženě nechutné.(23.12.2014)

 • pazkund
  *****

  Super hudba, pěkný kočky a britskej humor smíchanej s hovnama a blitkama. Šlemíno, Prcašo nastupovat.(1.1.2015)

 • Cryitious
  *****

  Nelze tady očekávat, nějaký filmový zážitek z promyšleného scénáře atd. Je to crazy komedie, kterou nesnášíte nebo milujete, já patřím do té druhé kategorie. Když jsem film viděl poprvé musel jsem ho druhý den pouštět znovu, protože tolik vydařených hlášek má málokterá ujetá komedie a i když nejsem příznivcem dabingu, tak tady stojí zato vidět dabovanou verzi. Kdyby nebylo některých slabších míst, tak dávám 110%, alespoň v dané kategorii. Dj Bulva (Rhys Ifans) je fenomenální.(20.1.2015)

 • JWK
  *****

  Tak to hodnocení je rozporuplné jako ten film. Buď to vypnete po prvních 5ti minutách, nebo si to zamilujete (ani nechápete jak). Já patřím do té druhé skupiny. Zoufalost dvou hlavních hrdinů je epická. Celý film je groteskou a parodií na nejzoufalejší lidské období (puberta) a je to dotažené do dokonalosti. No celkově se jedná o kultovní komedii, kterou zná a uznává nejedna vysokoškolská kolej. :))) je to taková "noc v roxberry" anglicku... :)))(23.2.2015)

 • Gnukleus
  ****

  Celkem vtipná, místy nechutná komedie s opravdu SUPER SOUNDRACKEM ! Celkem bych neočekával extra dílo, jenom humor ;)(28.2.2015)

 • Kokotek230mm
  odpad!

  Pubertální sračka pro pubertální sračky.(2.3.2015)

 • Chezzsterman
  ****

  Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice(23.4.2015)

 • MichalHavros
  ****

  Zajímavá, švihlá a retardovaná komedie s dvěma naprosto švihlími herci a nulovým dějem.. :) mě se to líbilo, smál jsem se.. 4*(27.6.2015)

 • Pirlo
  ***

  Dívali jsme se na to v páté třídě na základce a měli jsme to strašně potichu aby to neslyšeli kamarádovi rodiče. Srdcová záležitost. :D(18.8.2015)

 • valdakubik
  *****

  Vím ze ten film je kokotina, ale já se prostě u něj vždycky zasmál a vždycky zasmeju. Ti dva dementi to hrajou dokonale e jeden z nich je vlastně holka. Nejvíc se mi na tom filmu líbí ta hudba a tím nemyslím písničku já bych sukal až bych pukal ale celkově soundtrack. Je to klasické trance music na kterém jsem vyrůstal, který se už dnes nehraje proto dávám filmu 5 hvězd je to proste moje srdcovka :-)(8.1.2016)

 • P@\/EL
  *****

  Asi po 10 letech jsem se rozhodl znovu podívat na tento úchylný skvost a musím uznat, že tento film kdysi v mých teenagerovských letech ve mě cosi (snad dobrého) zanechal, neboť jednotlivé scény a mnohé kultovní gagy jsem si s nostalgií dost živě vybavoval. Je to zkátka nářez plný vynikajích situací od začátku až do konce, které jsou sice hodně přiblblé, ale zato řádně srandovní, že jsem při sledování smíchy padal ze židle. Líbí se mi hlavně, že tvůrci neberou film vůbec vážně, dělají si ze všeho jen srandu a celkově děj dohání až do těch největších absurdit. Navzdory tomu, že nejsem příznivec elektronické hudby a nesnáším blicí scény, musím na základě výše uvedeného hodnodit hodně vysoko.(21.1.2016)

 • DavidAAAA
  ****

  Je to hodně sprostý, hodně přehnaný, ale výtečně jsem se bavil.(30.1.2016)

 • Beliel
  *

  Nebýt kvalitního pozadí v podobě muziky tak film je naprostá sračka. Úplně o ničem. Příběh, který je tuctový a vysněný je založen na nechutných prasárnách, kterým se snad ani nejde smát, i když pár dobrých fórů by se našlo. Jedna hvězda za muziku.(9.2.2016)

 • Renynator
  ****

  To je dobře ujetý :D(29.5.2016)

 • Klokly
  ****

  Jeden z nejoblíbenějších filmů mojí puberty, i po těch letech se u toho člověk pobaví:)(14.7.2016)

 • pankito
  **

  Jedinou větu, kterou jsem si odnesl z tohoto snímku, je jejich píseň: JÁ BYCH ŠUKAL, AŽ BYCH PUKAL..KOZY, VOZY...(13.9.2016)

 • Hidan
  *****

  Každý by chtěl být světový dýdžej, ale jen málo lidí do toho dá fakt srdíčko, jako Kevin a Perry <3 Hodnotím to 9/11.(22.12.2016)

 • rainbof
  *****

  Film pro pamětníky :) Genderově vyhraněný film pro pubertální a čerstvě postpubertální mužskou většinu :).(24.4.2017)

 • smartynaf
  *

  ...zbaběle jsem se nedodíval. Být možná kontaminován, pochopim o co jde. Takhle jedna hvězda za Bulvu :-)(21.5.2017)

 • PowPow
  *****

  Kultovní film, který patří k tomu nejhoršímu, co kdy kdo natočil :D je to tak neuvěřitelně strašné po všech stránkách, až je to geniální.(23.6.2017)

 • tynka1711
  ***

  Je to prdel! 😂(10.11.2017)

 • Michal.Sever
  *****

  První věc: mám rád přirozený humor a musim věřit hercům, že to jsou prostě opravdu idioti - Kevin a Perry to splňují na 100%. Hraný humor - trapárny typu Tele Tele, apod. opravdu nesnášim. Druhá věc: famózní hudba a nejlepší co jsem kdy ve filmu slyšel. Třetí věc: nechutnosti prostě přecházim a neřešim - osobně mám problém jenom s beďarama :) Nemůžu prostě dát méně než 5* Pěkněj párek čůráků...to jsme :D(17.12.2017)

 • panfilmu
  ****

  No dobře, chápu všechny, kteří tento snímek ohodnotili známkou ODPAD, ale já nemůžu, ten film, byl prostě tak ujetej, že se mi nemohl nelíbit. Poul Bulva, byl naprosto famozní idiot a ty dva kamarádský kreténi, to byli pacienti na druhou. Byla to zábavná fraška, ten kdo se nebere moc vážně a chce se dobře pobavit, by se určitě měl kouknout.(12.7.2018)

 • nudlis
  ***

  Tohle je taková úchylnost až je to k smíchu, Samozřejmě jen některý scény. A při scéně s hovnem v moři jsem se málem poblil. Ale muzika je solidní.(9.8.2018)

 • ketie
  *

  Proč u těchto typů filmů musejí být tak nechutný scény? A proč se vůbec tyhle filmy točí? Vysvětlí mi to někdo, vždyť to není ani vtipný! Já to fakt nechápu - a to mě třeba parodie na 300: bitva u Thermopyl celkem bavila(14.9.2018)

 • PavelPros
  ****

  Jedna z pecek, která pobaví... Není to nic pro kravaťáky a podobně. Je to pro lidi, kteří v tom umějí najít to co tvůrce zamýšlel a o tom to je. Kupte si pivko, colu, chipsy a jde se na to...(14.11.2018)

 • mllokovec
  *****

  Skvělý film toto takových hlášek co tu je (chleba s marmeládou,že jo keve,slušný). Dvě ústřední postavy kevin a perry jsou prostě outsideři kteří mě bavili celý film a ano dobře tento film nesedne každému ale mě sedl krom jedné nebo dvou scén které na mě byli moc nechutné =78%(23.12.2018)

 • kacacze
  odpad!

  Ha! Tak přeci jen tu mám favorita na jeden z nejhorších filmů, který jsem díky svému zdravému rozumu nedokoukal do konce a zachránil si tak, eště pár těch mozkových buněk co mi po tomhle výtvoru zbylo.(6.1.2019)

 • Lengom
  odpad!

  Když jsem jednou kamarádovi říkal, ať se podívá na klub rváčů, tak se mě pokusil opravit, jestli nemyslím náhodou klub sráčů a vzápětí jsme se domluvili, že on se podívá na klub rváčů a já tedy na tuhle blbost, která nemá meze.. Rozdíl mezi mími a kamarádovi pocity z prožitku filmu byly velice odlišné. Jasně, že mu se klub rváčů líbil, ale mě tady tahle pakárna, která ve mě vybuzovala i stud vážně ne. Upřímně tohle se může převážně líbit dětem na ZŠ, které se budou smát u každého sprostého slova, které je bude provázet celým filmem. Film hodnotím stejně jako obsah mého odpadního koše, Lengom.(21.3.2019)

 • DarweyD
  *****

  opravdu velice kontroverzní film, ovšem po několikátém shlédnutí musím stále trvat na plném hodnocení, absurdnost a odvaha splodit takovou vtipnou blbost je nevyrovnatelná i například v případě borata. plné hodnocení protože i po dospění ze svých mladých let se stále řežu smíchy jako u málo filmů, hudba samozřejmě dodává filmu skvělou atmosféru kterou málo kdo pochopí(26.5.2019)

 • Dart
  *****

  Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie.(7.7.2019)

 • Diego75
  odpad!

  Žádnou hvězdičkou se snažím filmy hodnotit minimálně, ale tohle je ten případ, kdy to jinak nešlo. Nevím, jestli tvůrci chtěli natočit něco typu Prci, prci, prcičky, ale pokud ano, tak se jim to rozhodně nepovedlo. Vtipy v tomto filmu jsou nejen trapné, ale dost často i nechutné. Zkrátka nevidím na Klubu sráčů nic pozitivního.(29.7.2019)

 • MekyJ
  odpad!

  Vymačkávání obřích jebáků, hovno plovoucí do držky tomu jednomu "klukovi" ne to fakt ne díky. Jestli se nad tímhle někdo baví, tak.... Nemůžu napsat že to chápu, protože ne nechápu. A co mě štve nejvíc, že jsem svůj volný čas tomuhle filmu dal dokonce víckrát, protože to kamarád pouštěl, ale už nikdy víc díky.(12.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace