Reklama

Reklama

Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

47 jasně! Sice jsou oba Hitmani kravina, ale při 47 jsem aspoň nedělal au vau vau v každý scéně :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

Jsem rád, měl jsem z toho smíšené pocity... ale po skončení promítání.. jsem odcházel z velmi rozjařeným úsměvem na rtech přehrávaje si v hlavě všechny ty kulervoucí scény z filmu... a tiše jsem si pobrukoval. Bude bude bude... dvojka. 

A vida, možná i bude. :D

taky nechápu... sice to byl, vydeoherní výplach a ze hry si vzal tolik co Blade z komiksové předlohy.

Ale byl to nářez... a co scéna to originál. Rozhodně ně né už tolikrát přepranej obsah že i ta zářivě bílá Stratila už i svůj pigment. :) Rozhodně nic co by jsme už někde předtím viděli... Jako třeba takový MI:5 By byl nejblíže. :D

I když jsem se nakonec rozhodl pro Hitmana... rád to pak porovnám. :)

Zatím čistě z mého úhlu pohledu to byl zatím nejlepší akční výplach... hned po nové sérii FF. :))

Za posledních pár let.

A to myslím rozhodně v dobrém. ;)

Lidi jsou prostě... BÉÉÉÉÉÉÉÉ. tupé Ovce:

Kein

Kein (hodnocení, recenze)

Zdá se mi to, nebo oni opravdu udělali v traileru "slowmo" na slepý náboj, vylítajíce z komory zbraně?...jestli jsou takto "důslední" i ve filmu, tak to asi ani nechci vidět....

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PenaPP

PenaPP (hodnocení, recenze)

Z pohledu do galerie se mi zdá, že Rupert Friend se na Agenta 47 hodí mnohem víc než Timothy Olyphant. Uvidíme, jak to vypadá jako celek.

Uživatel PenaPP smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

a Rock je podle mně kašpar, vždycky na twitteru nebo na FB prohlásí že by chtěl hrát v nějakém akčním eRku a nakonec se rozhodne že bude hrát v nějaké sračce typu San Andreas nebo Tajuplný ostrov 4, takže Rock je šašek 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

ale tuším že to bude jako Berendal, příběh bude "komplikovaný a překombinovaný" a bitky nebudou brutální a na tělo, takže asi za dvě hvězdičky věštím  

na příspěvěk reagoval Ouwen

Související novinky

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

7 let stará adaptace videoherního Hitmana vydělala téměř 100 milionů dolarů (tj. čtyřnásobek svého rozpočtu). Timothy Olyphant se ale do jejího pokračování nikdy nehrnul a tvůrci dlouho zvažovali,… (více)

Rychlý a zběsilý agent 47

Rychlý a zběsilý agent 47

08.02.2013

Populární akční hra Hitman už se jednou na plátna kin podívala. Film Xaviera Gense s rozpočtem 24 milionů dolarů sice utržil téměř stovku, ale recenze byly odmítavé a fanouškům hry se film taky… (více)

Reklama

Reklama