• Německo

• Austrálie

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Velká Británie, 2015, 96 min

• SNCIS

Obsahuje spoilery: "Určujeme, kdo jsme tím, co děláme." Zachary Quinto je znovu padouch. Role padouch/hrdina se tady na chvíli obrátí avšak v půlce filmu máma jasno. Děj dvojky ten předchozí ignoruje a představuje nám agenta 47 znovu. Znovou tváří ochraňuje dceru vědce, který dal do pohybu celý proces s geneticky modifikovanými agenty. Společné chtějí vědce ochránit a korporaci, která chce pokračovat ve vytváření zabijáků zničit. Osobně mi tahle změna nesedla. První Hitman byl daleko daleko lepší. Tohle byl průser. Už nikdy více. - 10%.(15.1.2020)

• Lacike

Scenar je klasicky Woodsovsky humus. Totalne prekombinovany zlepenec v ktorom postavy niekolkokrat menia strany a prilis to nedava zmysel. K tomu tu mame postavy, ktore mate uplne na haku. Takze nejake napätie alebo akakolvek gradacia vôbec nefunguje. Mohli to zachranit aspon akcne sceny, ale tie su tiez prvotriedne srackove. Mne tentokrat nevadil zbesilý strih, kedze sa nestriha cez osu a tak som sa v nich väcsinou orientoval. Ich problemom je, ze v prvej polovici filmu su dost fadne vdaka comu ma nudili a v druhej vdaka neustalemu pouzivaniu digitalnych trikov v kaskaderskych kuskoch zase pôsobia jak z nejakej infantilnej grotesky. Samozrejme sa dockame aj hnusneho digitalneho vrtulniku, ktory je v poslednych rokoch v akcnych filmoch asi povinny. Takze postupne sa moje pocity z filmu menili od totalnej nudy k WTF zabave na ucet neschopnych tvorcov na vsetkych urovniach. Film odporucam len milovnikom tvorby Skipa Woodsa. Neveril by som, ze taky existuju, ale jedneho poznam, takze evidentne je vsetko mozne. :) A ci je tato verzia lepsia ako ta minula neviem, lebo minulu verziu si uz nastastie vôbec nepamätam. 2/10.(21.11.2015)

Bezmozková akce přesně jak se dalo očekávat. Nakonec, ale kupodivu lepší než jsem čekal a o dost podařenější než verze z roku 2007. Hlavní hrdina se s tím nesere každýho odpráskne na potkání a nehne při tom brvou. Rozhodně je ve své úloze přesvědčivější než Olyphant. Akční sekvence musím určitě pochválit jsou přehledný, nápaditý a Rkový provedení tomu dalo šťávu. Navíc film má velice slušnej tah na branku, akce střídá akci a furt se něco děje. Příběh je samozřejmě debilita na entou, ale ten tu není vůbec podstatnej. Ono vůbec scénář jako takovej nemá smysl moc rozebírat, protože prostě Skip Woods... Nicméně jako nabušenej akčňák to obstojí a stopáž je přiměřená. Co se postav týče, tak hlavní představitel moc charizma nepobral, ale jak už jsem napsal akci si dává z přehledem no někdy možná až moc. On tu vůbec úplně odpadá strach o hlavní hrdiny když jeden z nich je agent se super schopnostmi a doprovází ho frajerka co vidí do budoucnosti. Jenom záporák v podání Zacharyho Quinta mi přišel dost nevýraznej a víceméně zbytečnej. To můj oblíbenec Thomas Kretschman to je jiný kafe, ale ten má bohužel dost omezenej prostor. Tak jako tak pokud si chcete užít kvalitní akci, neřešit žádný kecy a je vám fuk, že neakční děj je mírně řečeno retardovanej, tak do toho jděte. Jako jednohubka pro nenáročný diváky to určitě obstojí. Jinak díky uživateli sotek za zorganizování předprojekce. Původně jsem na to nechtěl jít vůbec, ale řekl jsem si zadarmo? proč ne? a nakonec jsem se překvapivě dobře bavil. Ano milý sotku vím, že ty si se nebavil sledoval jsem tvůj protáhlý obličej, ale tak co už soucit z tebou.60%(26.8.2015)

• JohnCZ

Rupert Friend je sympatickej chlápek, ale na Agenta 47 se zoufale nehodí (nehledě na to, že mu tvůrci nepořídili ani pořádnou plešku). Film je klasickej béčkovej akčňák, kterej se hrou má společného jen málo, což by nutně nemuselo vadit, kdyby film měl aspoň trochu dobrej scénář. Koukat se na to dá, újma na zdraví nehrozí, ale je to zapomenutelné až běda.(6.11.2015)

Když se podívám na zdejší hodnocení, tak mi nějak uniká, co diváci očekávali. Pro mě je Hitman jednou z mých oblíbených comicsových postav, a tak jsem očekával comicsovou akci, rubanici a přímočarý děj. No a to se mi vše vrchovatě splnilo včetně pěkné kamery a úderné hudby. Jen mně trochu vadilo, že jsem hned zkraje prohlédl Sylara (pardon, Zacharyho Quinta, tedy Johna...). Jemu to padoušství kouká z očí (čestnou výjimkou byl Spock). Pokud ovšem divák nechápe, že se nejedná o verbální umění, ale o comicsovou oddechovku, pak jeho smůla, měl si vybrat něco jiného (třeba Hamleta). A potěšila mě účast J.Prochnova, byť se mihl jen v pár okénkách.(24.12.2015)

• - Původně byl obsazen v roli Agenta 47 Paul Walker. Po Walkerově tragické smrti 30. 11. 2013 byl ale nahrazen Rupertem Friendem. (Spidey3)

• - Členovia taktickej jednotky používajú paintballové masky Dye I3. (Game90)

• - Film je adaptáciou videohry od spoločnosti Io-Interactive. (toi-toi)