poster

Hitman: Agent 47

 • USA

  Hitman: Agent 47

 • Německo

  Hitman: Agent 47

 • Velká Británie

  Hitman: Agent 47

 • Slovensko

  Hitman: Agent 47

 • Kanada

  Hitman: Agent 47

 • Austrálie

  Hitman: Agent 47

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Velká Británie, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *

  Hitman 47 je poctivou urážkou akčního žánru. V akčních filmech toho odpouštím spousta, ale druhořadou akci s epileptickým střihem a příšerným CGI připomínající SyFy produkci hodlám vřele ignorovat. Špatné v každém ohledu : slabý příběh, nesympatické dřevo v hlavní roli, unylý vizuál i prostředí, minimum spojitosti s hrou ( Žádný Stealth) a spousta akce, která je jak nechutně prostříhaná tak i nechutně umělá ( Při výbuchu neslyšíme výbuch, při zlomení vazu neslyšíme křupnutí), tak taková drzost v dnešní době akorát člověka rozčílí a donutí jej provést nekalé věci. Trailer výživnější než samotný film. 1*, že jsem film viděl doma a né v kině. Alexsander Bach by si měl podat ruce s Megatonem a povinně sledovat Východní akční filmy. Blé ještě teď se mi točí hlava. 25%(29.10.2015)

 • Wysch
  **

  Jako skoro bych řekl, že to byla sračka, protože to vlastně i sračka je, ale má to svoje ale: 1) Je to krátký! Hurá. 2) Má to jednu celkem dobrou videoherní sekvenci ("vyhýbej se kamerám"). 3) Kretschmann má skvělej hlas, ale o to horší a hůř napsanou roli. Jinak je to fakticky totální vymejvárna mozku, kterou snad asi netřeba nějak rozpitvávat. Prostě přitažený za vlasy, co se příběhu týče, přitažený za ocas, co se akce týče, tahá to i chlupy na nohou, co se charakterů týče, a logiku to cestou od hry k filmu ztratilo někde ve fázi "uděláme Hitman movie, kde to bude mít s herní předlohou společný jen to tetování na hlavě". Hurá. Ale pokud je člověk zrovna v náladě, kdy ho nějaká s prominutím pýčovina nerozhodí, dá se to díky příjemný stopáži i zkouknout. Hurá.(31.1.2016)

 • Paxxx.cz
  **

  Rok 2015 bych z filmového hlediska označil jako rok nepovedených filmových restartů (viz fantastická čtyřka, kurýr a hitman). Problém není v postavě je jedno jestli ho hraje Friend nebo Olyphant, ale v tom, že se tvůrci naprosto vykašlali na to, jak je myšlena postava elitního nájemného vraha, který v PC hře (dle které je film inspirován) zabije pouze svoje cíle a ne dalších 150 lidi jak v tomto filmu. Pokus číslo jedna pro agenta 47 dopadl alespoň průměrně, todle je podprůměr 4/10.(3.11.2015)

 • nash.
  **

  Když Hitmana rozsekám na krátké sekvence a kteroukoli vám pustím samotnou, budete si říkat, že to vypadá výborně a budete se těšit. Výsledkem však bude zklamání. Je totiž zvláštní jak se dá vyrobit takové množství efektních a svým způsobem výborných součástek akčního bouráku, a pak z nich poskládat takový mizerný a nefunkční vrak. Špatná je už kostra, scénář smontovaný z těch odrbanějších žánrových klišé tím nejhloupějším způsobem. Jeho slabiny navíc spíš odkrývá než maskuje nevhodné obsazení hlavní role, impotentní režie, která každý pokus o rozjezd úspěšně dusí už při otočení klíčkem v zapalování, a nevylepší to ani kodrcavý střih. Takže bohužel, ani napodruhé Hitman netrefil.(30.8.2017)

 • Hitman_47
  ***

  Co říct, no ... je to horší než jednička (hlavně kvůli postavě Johna Smithe .... největší WTF roku a hlavně důvod, proč si z tohoto filmu budu dělat legraci do konce života), je to více digi než jednička, a to je asi tak všechno. Je tu pár odkazů na herní sérii, to jo ... ale ten Quinto, ty vole... Jinak Híťa se tu chová stylem "kill 'em all" a to dokonce i v místě, kde je XY očitých svědků. Pokud ovšem chcete nenáročné akční béčko, tak si to někde sežeňte.(27.8.2015)

 • - Film sa natáčal v Nemecku a v Singapure. (Laslo)

 • - Film je adaptáciou videohry od spoločnosti Io-Interactive. (toi-toi)

 • - V Singapure jazdia autá po ľavej strane a autá majú tým pádom volanty na strane pravej. Po príchode do Singapuru však hlavní hrdinovia a rovnako aj ich prenasledovatelia majú autá s volantmi na strane ľavej. (MikaelSVK)