Reklama

Reklama

Hitman: Agent 47

  • USA Hitman: Agent 47 (více)
Trailer 2

Katia pátrá v Berlíně po muži, jehož jméno ani nezná, ale ví, že pro ni byl v minulosti důležitý. Katia netuší, že po ní zase pátrá hned několik lidí z různých koutů světa a jedním z nich je i elitní zabiják Agent 47. Kromě něj se snaží Katiu najít i John Smith, který pracuje pro společnost se jménem Syndikát, jež vede Le Clerq. Johnovi se podaří Katiu najít jako prvnímu a tvrdí ji, že ji musí před sedmačtyřicítkou ochránit, dokonce ji odvede na americkou ambasádu. Ale Agent 47 si najde cestu i tam. Katia a John jen tak tak utečou. Když jsou v bezpečí, tak John řekne Katie, o co jde. Katiin otec, muž jménem Litvenko, kdysi vedl program, ve kterém byla upravena lidská DNA tak, aby vznikli dokonalí zabijáci, jenže žádný z nich neměl city, s čímž Litvenko nesouhlasil, takže utekl. Právě Litvenko je muž, po kterém Katia celou dobu pátrá. Litvenko je stále naživu a podle Johna ho chce Agent 47 najít a Katia by mu měla pomoct. John tvrdí, že on chce Katiu jen chránit, ale podezřele moc se snaží Katiu přimět, aby se zamyslela nad tím, kde její otec je. Katia totiž díky svému pátrání zjistila věci, o kterých neměl John ani ponětí. Katia už měla na jazyku, kde by její otec mohl být, ale pak do bytu vtrhl Agent 47, který zabil Johna a zajal Katiu. Když se Katia probrala, řekl jí Agent 47 svoji pravdu. S Katiou se znají již od dětství, i ona má od svého otce upravenou DNA. John a Syndikát jsou prý ti zlí, kteří chtějí Litvenka donutit, aby jim pomohl vyrábět další agenty – perfektní zabijáky. Katie se díky sedmačtyřicítce vrací vzpomínky a on ji navíc donutí, aby v sobě našla schopnosti agenta, což se jí podaří. Katia pak obstojí i v boji se Syndikátem, jehož agenty vede John, který má také upravenou DNA. Po boji Katia definitivně uvěří sedmačtyřicítce a poví mu, že si myslí, že je její otec v Singapuru, kde je i sídlo Syndikátu a kde se tedy nachází i Le Clerq, kterého se již pokusilo zabít několik agentů, ale on vždy přežil. Pokud chtějí Katia a sedmačtyřicítka zachránit Litvenka, musí Le Clerq zemřít. K jejich smůle John přišel z Katiiných poznámek na to, kde Litvenko je, a Le Clerqa informoval... (TV Prima)

(více)

Videa (13)

Trailer 2

Recenze (393)

KarelR 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem tragédii, dostal jsem tragédii. Se scenáristou Skipem Woodsem (první Hitman, X-Men Origins: Wolverine, Smrtonosná past 5, Arnieho Sabotáž...) je to prostě nadmíru jednoduché. Vypadl z něj totiž další tupý akčňák, ve kterém vás nezajímá nikdo a nic a doufáte tudíž v jediné – co nejkratší stopáž. Agent 47 má naštěstí jen 96 minut. I tak se ale jen budete chytat za hlavu, protože Woods vymýšlí jednu kokotinu za druhou a nestydí se přitom okatě vykrádat Terminátora, Bournea a další žánrové klasiky. Chvílemi potěší snaha o to, budovat některé scény jako herní levely (musíš se tady vyhnout všem kamerám atd.). Když se v nich ale pohybuje totálně marné obsazení a akce vlastně nudí stejně jako kostrbaté dialogy, je to dost k ničemu. Tak nashle za dalších 8 let, Skipe! (4/10) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $22,467,450Tržby Celosvetovo $82,347,656Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len a len akčná výplachovka, predošlí Hitman mal viac šmrncu, rovnako tak podobný žánrový film SALT /videl v kine: 40%/ ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Vezmu to od pozitiv. Rupert Friend je (i přes svou vlasatost) nesporně lépe obsazen než Timothy Olyphant. Režisér a/nebo kameraman dokáží vytvořit působivou momentku, která dělá čest herní předloze a její mrazivě cool estetice. Občasné mrknutí na diváka znalého série Hitman (shockingly executed, manžeta od krve, nezbytná kachnička...) také potěší. A to je všechno. Pokud tedy nemám jako pozitivum brát to, že je to celé na úrovni pohledného, leč scénáristicky zoufalého Bessonovského eurovýplachu (Jürgen Prochnow included). A pak jsou tu jednoznačné průšvihy jako nesnesitelná frekvence do očí bijícího CGI, chybějící drajv nebo originalita akčních scén, bazálně dementní McGuffinová zápletka, a co je na celé čáře s přehledem nejhorší - Zachary Quinto jako "charismatický záporák - zabijácký kyborg"... je mi líto, ale tomu se opravdu můžete jenom smát:))) Bohužel ani napodruhé to nevyšlo, respekt ke značce se u filmařů opět nedostavil, a výsledkem je tak Bachovsky absolutní generikum, do kterého je zapíchnutý ranař se stříbrnými pětačtyřicítkami (a jeho kámoška, ehm - čímž navíc nemyslím šikmookou Dianu, ehmehm). Ostuda, že se takovým materiálem opět tak zmrhalo. I když o malý kousek lepší tenhle druhý pokus přece jen je, takže 50% a už nikdy víc. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Milé děti! Zdalipak jste věděly, že “mrdník“ je odvozen od krásného staročeského slovíčka “mrdat“, kterým vše prapraprababičky označovaly to, když se někdo příliš vrtěl? Takže kdybyste někdy v noci nemohly usnout a nebylo to výjimečně jen kvůli tomu zlému verbalovi, vrazte mamince a tatínkovi (nebo strýčkovi) do ložnice a hezky je poproste, ať se tolik nevrtí, protože nemůžete spinkat. Samy se pak ráno ve škole snažte mrdat co nejméně, abyste se mohly plně soustředit na výklad, byly chytré a pančelku z vás nevtrlo. *** Pokud se vám do jednoho filmu podaří sehnat mongoloidního „scénáristu“, který je z kupy slaboduchých hoven schopen uplácat ultradementní hybrid mentálně postiženého DžonaWika a Rezidentního debila, střihače, co dosud porcoval ve fabrice plechy, pro hlavní mužskou roli nesympatické ochotnické poleno a pro ženský part neméně nadanou a k tomu mimořádně slizkou krávu, jíž od začátku přejete, aby ji někdo šlápl okovanou botou do xichtu, no a celé to svěříte do velezkušených rukou nějakého otylého Poláka, jenž místo režie studoval obrábění kovů a má za sebou jeden odporný videoklip čínského chlapeckého homokvarteta a jednu špatnou reklamu na šprcky, vypadne vám na konci otřesný, neumětelský digitální mrdník plný hnusných Audin a natolik sofistikovaných dialogů, že by nad nimi nechápavě kroutili hlavou i v šimpanzím výběhu. Jsem upřímně vyděšený ze všech těch „erudovaných estétů“, kteří to okamžitě nekopli směr žumpa a razantně za tím nespláchli. ()

Isherwood odpad!

všechny recenze uživatele

To takhle jednou v Hollywoodu někdo udělá zásadní rozhodnutí, kterým posere legendární franšízu. Všichni se drží za hlavy, od diváků po naštvané investory, tak se rozhodne po osmi letech udělat reparát. A jde se na to od lesa, v tomto případě tak, že se povolá do zbraně původní scénárista. Ten nejenom, že se nepoučí z chyb minulých, ale definitivně značku vykastruje, znásilní, zapálí, pomočí, zakope a pak ještě párkrát plivne na hrob. Krom červené kravaty a čísla na zátylku nezůstalo nic, jen oči pro pláč, protože kočíruje nováček, který nemá ani zbla ponětí o tom, jak se vypořádat s akcí, dodaním rytmiky, či nedejbůh originálního nápadu. Modelová situace je závěr na bílém schodišti, kdy se jakože zabrnká na westernové struny, ale střílí se jak v ožralé jižanské putyce. Co naplat, pětatřicet milionů se zaplatilo jedna báseň, retardace bude za dva roky pokračovat dál. Nedík. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (7)

  • Film sa natáčal v Nemecku a v Singapure. (Laslo)
  • Členovia taktickej jednotky používajú paintballové masky Dye I3. (Game90)

Související novinky

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

7 let stará adaptace videoherního Hitmana vydělala téměř 100 milionů dolarů (tj. čtyřnásobek svého rozpočtu). Timothy Olyphant se ale do jejího pokračování nikdy nehrnul a tvůrci dlouho zvažovali,…

Rychlý a zběsilý agent 47

Rychlý a zběsilý agent 47

08.02.2013

Populární akční hra Hitman už se jednou na plátna kin podívala. Film Xaviera Gense s rozpočtem 24 milionů dolarů sice utržil téměř stovku, ale recenze byly odmítavé a fanouškům hry se film taky…

Reklama

Reklama