Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (Cinemart)

helrohir

Oproti dvojke žiadne zlepšenie, ale v podstate ani zhoršenie. Až na pár výnimiek je to rovnako nevtipné a dejovo prevarené, možno trošku osvieženia priniesla zmena prostredia, ale naopak novo pridané postavy (Lancelot) vôbec nenaplnili očakávania. Top scéna je jednoznačne cameo Hugha Jackmana! 40%. ()

ostravak30

Jak natočit trojku, neopakovat se a přitom stále zůstat vtipní? Shawn Levy to vymyslel tak, jak už tolik filmařů před ním. Prostě změnit prostředí. Tak se holt přesuneme do jiného muzea. To samozřejmě znamená nové postavy, nové vtipy a nové dobrodružství. Co naplat, že třeba T-Rexe sice nahradil jiný dinosaurus, ale jinak je princip stejný. Možná mohli tvůrci využít více postav londýnského muzea a zapracovat je do děje, použít je pro nějaké zábavné scénky nebo skeče. Předchozím dvěma filmům jsem udělil tři hvězdy, ale tentokrát si dovolím přidat. Ve filmu je celá řada nových a zábavných postav. Ben Stiller na to není sám. Od nového pračlověka, přes rytíře Lancelota k noční hlídačce. Je to bláznivá prča, nad kterou se nesmí moc přemýšlet, ale je to prča. A to je účel komedie. ()

Crybaby

Neviem prečo, som si vlastne na návštevu kina, vybral práve tento film, ale viem že to nebola tá najlepšia voľba. Asi len z úcty pred prvým dielom, ktorý ma bavil. Ale ako to už často býva, pokračovania sú čím ďalej tým horšie. Po dvojke, som si myslel, že horšie to už snáď nebude, ale opak je pravdou, bolo. Nudné, detinské, s veľmi nevtipným "humorom". Pár z tých lepších scén, v konečnom dôsledku nemôže byť hlavným pilierom hodnotenia. Za mňa asi najväčšie sklamanie tohto roka. PS: RIP Robin ║Kino Centrum Michalovce║ ()

fimler

Nejlepší díl z celé série divil jsem se, ale vážně byl nejlepší!Párkrát jsem se vážně zasmál a ten konec možná trochu přehnaný jak ta Rebel Wilson skočila na toho neandrtálce.Jinak dobrý rodinný film.Williamsův jeden z posledních filmů díky tomu si přilepšil o jednu hvězdičku. :"( 70% ()

Meow86

"Hugh Jackman = Huge Ackman" ... největší glosa celého filmu! Možná by dával větší smysl "Eggman" :) Těžko říct. Každopádně i Rebel Wilson svým osobitým humorem překvapila. Příjemná rodinná komedie s miniaturní kapičkou napětí. Účel splněn. ()

Stumbleine odpad!

První scéna z Egypta působila velkolepě, jenže neuběhla ani čtvrt hodinka a začala se tam prohánět všemožná nesmyslná individua, která navíc (až na Stylera-neandrtálce) vůbec nebyla vtipná. Bohužel je to přesně ten typ dementních komedií, které má v oblibě moje přítelkyně, takže jsem to s ní v polospánku povinně dokoukával =/ ()

tsatsiki

Poslední díl této série s Robinem Williamsem. Docela dobré, vtipné a zajímavé. Neztratilo to nic z kouzla předchozích dílů a pro fanoušky Noci v muzeu to rozhodně stojí za zkouknutí. ()

blondboss

Ja si myslím, že už by aj stačilo tejto trapošiny. Natočiť trikrát podobne nudný a nezáživný príbeh, aký je tento, tak to už musí byť naozaj odvaha. Levy ako sa snažil, tak sa snažil, nič nové nepriniesol a akurát vypláchol peňaženky miliónov divákov, ktorí neviem prečo sa rozhodli na tento brak utratiť peniaze. Naozaj nudná séria, nemôžem si pomôcť. 45 % ()

lobo87

Po slabšej dvojke ma Noc v múzeu bavila opäť o trochu viac. Film nie je extra zábavný ako celok, ale má niekoľko fakt zábavných scén. Obzvlášť sa mi páčil Laa a cameo Jackmana. Myslím si, že je to dôstojné ukončenie trilógie. Snáď už nikoho nenapadne točiť ďalší diel... 60% ()

zdenzo

Studio se rozhodlo vyždímat téma do poslední kapky. Nepomohla změna lokality ani sem tam geniální hlášky, bylo jich pomálu. Přesto třetí hvězdu dávám smutnému komiku Robinovi W., poslední věta: "Smile my boy, its Sunrise" a pohled jeho smutných očí, které brzy zhasly, mě dostal. Díky mistře Williamsi za skvělou kariéru... ()

megajalec odpad!

Toto teda riadne nevyšlo. Už dvojka bola prúser, ale toto je podľa mňa totálne zle. Pritom to tak sľubne začalo, keď Octavius pozerajú na youtube video a ide písať komentár. To však bolo z vtipov asi všetko. Komické situácie, keď bolo evidentné, že by sa mal divák smiať, prešli tichým mlčaním u mňa a chvíľkou trápnosti. A to nehovorím o hroznom príbehu. ()

cici24

Bez zbytecnych prostoju zaverecny dil serie. Oddychovka na odpoledni cas, ktera neurazi a dokonce i trochu pouci. Vtip se selfie byl skvely a kdo ma iphone, ho urcite oceni ...za me velmi povedeny konec. ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (více)