Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

kaylin

Docela mile mě překvapilo, že film je srozumitelný i těm, kdo seriál nikdy neviděli, což je i můj případ. je to i úvodem, kde jsou základní informace v krátkosti a jednoduše shrnuty. Celý film je pak jedním případem, který Veronica a její přátele řeší, trochu se zde řeší i její budoucnost, je v tom cítit nostalgie, ale tu opravdu ocení jen fandové. V konečném důsledku celkem příjemný film, který neurazí, ale nejspíš ani moc nenadchne. ()

Topco

Celovečerného pokračovateľa prvej série Veroniky Mars som dopozeral asi až na tretí raz. Zdĺhavé a herecky fádne až mdlé (jediná pozerateľná bola samotná Bell) a nebavil ma žiaden z nastolených vzťahov. Po formálnej stránke potešilo titulkové intro, ozvláštňujúci voice-over či občasná práca so žalúziami a šerosvitom. Jeden z tých slabších neo-noirov 2010´s. ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Kamera 6/10/// PLUS: vrací se staré a známé postavy, průběh vyšetřování je zajímavý a v závěru hodně napínavý MÍNUS: bohužel jsem neviděl třetí řadu, takže mám jisté mezery v tom co se událo a také proto nostalgie nefungovala tak, jak by měla, víc to připomíná další epizodu ze seriálu, než film, který to ustojí sám o sobě/// Shrnutí: Můj oblíbený seriál a moje oblíbená Veronica se po 9ti letech vrací, no pro mě je to spíš 20 let. Seriál i hlavní hrdinka byli ve své době super a patřili k tomu lepšímu, možná skoro nejlepšímu co v té době bylo k vidění. První dvě řady byly hodně vyrovnané, třetí budu muset dohnat a vlastně i čtvrtou, ke které dával film otevřená vrátka a tak se nám Veronica v roce 2019 vrátí(la) a doufám že ne naposledy. Jako fanoušek bych rád přidal 4*, ale film si zaslouží jen dobré tři./// Celkem 67%/// ()

Slartibarkfast

Seriál Veroniky čokoládové tyčinky jsem nikdy nesledoval, a když tak koukám na celovečerní vystoupení, jsem tomu docela rád. Film je bezpohlavní jako Šmoulové a nudný jako dostihy slimáků. Hustokrutěpřísné hlášky střídají ještě brutálnější pohledy. Nesmyslné žvanění vytěsňuje cokoliv k čemu by si normální divák mohl alespoň náhodou vytvořit nějaký pozitivní vztah. Tím se vyšetřovaný případ tak nějak posune do pozadí a člověk najednou nahlas konstatuje, že je to naprosto unylá hovadina. Na doporučení jsem to zapnul a s obrovským sebezapřením dokoukal, ale je to skutečně o mentální zdraví. Nejmenovaný zdroj "výtečných doporučení" po dnešním dni přesouvám do spodního šuplíku kancelářského stolu, který spolu s lodí mizí v Mariánském příkopu. Sbohem, Veroniko. A už se nevracej. Prosím. 15% ()

Alementina

Serial jsem nikdy nevidela, jen z ukazek mi to prislo takove "jednoduche" a uplne stejnej pocit jsem mela z pocit. Strasne jednoduchy a jeste me vsechny ty herecky vykony prisly strasne krecovite... A ta "vasniva" scena mezi Veronicou a tim hubenourem mi prisla hrozne k smichu... Prost ne. PS: I bze znalosti serialu, se clovek nejak roorientoval, ale film oceni asi jen fandove serialu. ()

• Pracovným označením filmu boli aj názvy The Veronica Mars Movie Project či Veronica Mars: The Movie. (MikaelSVK)
  • Také fanoušci, kteří stáli o realizaci filmu, finančně přispívali studiu Warner Bros. Těmto lidem bylo dovoleno stáhnout si film zadarmo. Ovšem někteří fanoušci začali tvrdit, že je ze zvuků z filmu bolí hlava a chtěli své peníze zpět. Warner Bros. proto poté vyplácelo deset amerických dolarů zpět. (Patw)
  • Na policejní stanici zmiňuje Leo (Max Greenfeld), že slyšel, že Veronica (Kristen Bell) pracuje u FBI. Ta mu odpovídá: "Možná v příštím životě," čímž naráží na zrušenou 4. řadu, která se měla odehrávat právě u FBI. (BlackJoanna)

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací