S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

jefff

Spíš holčičí film s klasickým příběhem. Nic zvláštního, ale díky sympatickým hercům a zdařilé režii je to nadstandardní žánrovka s očekávaným koncem. Sice film za to nemůže, ale český dabing je v tomto případě něco otřesného a zrůdného. Jedině v originále! ()

Danikaa

Ak je to váš osud, není co riešiť. Krásny príbeh, dobrí herci, hudba aj spracovanie. Som rada, že láska nakoniec zvíťazila, hoci to trvalo dlhšie ako by sme si priali. Smiech sa miešal so slzami. Koniec bol vynikajúci. Ak ste to ešte nevideli, odporúčam pozrieť. ()

gutshoter

Přesně tohle očekávám, když chci v kině prožít se svou drahou polovičkou hezké, vtipné, romantické chvilky! Skvělé, do budoucna nadějné, herecké obsazení a neobyčejná kamera, která potěší oko diváka i svým situačním výběrem. ()

kisha

Docela milej film s občas naprosto debilníma nereálnejma zápletkama o dvou mladých krásných lidech, který sou nerozhodný a ignorantský, jelikož si cca 20 let nejsou schopný všimnout vzájemně opětovaný lásky, přestože ta prýští na všechny strany v každej vteřině flimu. Sympatická oddychovka, kterou zaručeně bleskurychle zapomenu. ()

Zemi11

Ale jo, věřím, že někde ta pátá Beethovenova je. Nicméně já momentálně nehledám. S láskou, Pavlík! ()

Sdoom

Love, Rosie je příjemnou britskou romantickou komedií, která se snaží o originalitu a navíc je i inteligentní, ale bohužel jí zejména ve druhé polovině dochází dech, zejména co se týče scénáře. Minimálně první třetina je vynikající, zábavná a říkal jsem si, že tohle klidně může skončit za 5 hvězd. Pak ale začal děj zevšedňovat, humoru ubývat, no a závěr už byl takový očekávatelný. Každopádně celkově docela spokojenost a lepší 3 hvězdičky. (Blu-ray, orig.) ()

velkyvezir

Britům se to zas povedlo. Jako mne kdysi usadili Láskou nebeskou, tak mne teď totálně usadili tímto snímkem. Úžasná oslava mladých opuštěných matek, všechno podáno s vlídností, bez nějakých dramatických scén, prostě totální pohlazení na duši. A k tomu roztomila hlavní hrdinka... ()

Seti

Jo, lidi se holt občas míjej, přestože se potkávaj každej den. Sympatická záležitost se sladkou Lily Collins, které jsem však to její mámovství ne a ne uvěřit. ()

Michelle75

S láskou, Rosie je romanťárna jako prase. Od začátku je nenaivnímu a možná i naivnímu divákovi jasné, jak vše nakonec dopadne,ale sledovat Lily a Sama je moc fajn jak herecky,tak vizuálně. A proč se nezasnít a nevěřit na tyhle vztahy, někde to tak třeba je.:))) a tempo je opravdu příjemné, žádné výkyvy. ()

Wally

Na romantické filmy moc nejsem, protože mi přijde že v nich bývá víc fantasy prvků než v Avatarovi. Nicméně jsem byl ukecán na tento kouknout a i když některé scény byly svou naivitou trochu za hranou, tak přeci jen tento snimek ukázal, že se v něm skrývá víc a byly okamžiky, kdy jsem se bavil a zasmál. Takže za mne příjemné překvapení a L. Collins ve filmu potvrdila známou pravdu, že v některých případech platí, že čím starší tim lepší...😃 ()

DonQ

Moc příjemná romanťárna. Musím hodně vyzdvihnout casting, protože nejen herci v hlavních rolích ale i vedlejších jsou strašně sympatičtí. Docela mi přijde, že Lily Collins je jak nová Audrey Hupburn. Další obrovskou devízou je skvělý soundtrack (obzvláště sedla skladba Fuck you po odhalené nevěře - to fakt bylo boží :o) ) Taky je skvělé, že u toho může ukápnout nejen slza dojetí, ale i následkem výbuchu smíchu, takže to je celkově krásně vyvážené a netlačí to na pilu ani jedním směrem. Vedle Mad Maxe (který je úplně jinou kategorií) nejlepší zážitek léta 2015. ()

Billie777

Moc krásný film, vkusný, zábavný a s pořádnou dávkou romantiky. Možná, že to není úplně na pět * ale naposledy jsem se takhle u romantické komedie bavila, když jsem se dívala na Lásky čas a prostě jsem tomu úplně propadla. Britové jsou v tomhle oboru machři a mé romantické srdce bušila samou radostí. Vůbec jsem netušila, že je Lily Collins (jinak je opravdu nádherná a okouzlující) tak dobrá herečka a Sam Claflin, který se mi nejprve zdál jako takový tuctový krasavec, se mi také zalíbil. Konec je jaksepatří happy end ale já si tohle ráda nechávám líbit. ()

Zagros

Chtěli jsme oddechový film a zkusili jsme tuhle romantickou komedii, která naprosto splnila naše očekávání. Ano, je plná stereotypů a opakovaných klišé z podobných filmů, nicméně to hlavní, chemie mezi ústřední dvojicí, funguje. Hlavní postavy jsou sympatické a i přes jejich mnohdy fatální životní záseky, jim nelze nefandit. V rámci žánru jde o dobrý snímek na odreagování. Jiné ambice tvůrci neměli a tohle splnili do puntíku. Vytýkat jednotlivé drobnosti nemám potřebu. Film se nám líbil a občas jsou i takové lehké romantické komedie potřeba… tři hvězdy a doporučení na odreagování k tomu. ()

Vajonek

"Protože občas člověk nevidí, že to nejlepší, co vás může v životě potkat, vám sedí přímo před nosem..." Velmi příjemná romantická komedie, u které se můžete trochu dojmout, trochu pobavit a ještě vám to celé doprovodí příjemná hudba. A budete si moci užít úžasnou chemii mezi hlavními představiteli, což je u romantického filmu asi základ úspěchu. Vzájemné zalíbení jsem Alexovi a Rosie rozhodně věřila a asi bych jim skočila i na to dlouhé míjení se, nebýt toho, že už pak trvalo opravdu až moc dlouho. Ke konci jsem prostě těm dvěma většinou už jen v duchu spílala a skoro se modlila, ať scénáristé nepřidají další překážky, které zase zabrání tomu, na co divák - po většinu času se zájmem - čeká od samého začátku. Protože už by si asi vážně zasloužil se dočkat. Další věc, co v mých očích hodnoty tohoto jinak zdařilého filmu trochu snižuje a brání mi dát tomu pět, je to, jaké partnery si hlavní představitelé vybírali, než konečně naplno pochopili, že patří k sobě. Myslím, že to, jaké, s prominutím, blby (blbky) si volili, zbytečně trochu ubíralo na sympatiích jim samotným. Podle mě by ten film fungoval, i kdyby jim do té jejich životní cesty připletli scénáristé někoho (charakterově) "normálnějšího", lepšího. Bylo by to asi trochu těžší napsat, ale působilo by to pak celkově uvěřitelněji a pozvedlo snímek na pomyslném žebříčku romantických filmů, které nejsou blbé a stojí za to je vidět, ještě o kousek výše. Jo a český dabing, v němž jsem to bohužel sledovala, hlavně pokud jde o vedlejší postavy, celkem hrůza (to ale samozřejmě v hodnocení nezohledňuji). 80 %. ()

tom.nosek

Nemá to sice takový twist v zápletce jako One Day (což je ještě na debatu, jestli je to u filmu tohoto rázu zrovna špatně), ale romantické to bylo a moje očekávání to splnilo. Jen škoda občasných nelogičností ve scénáři. ()

adam9

Možná z toho sálá plno klišé, ale je to nepopsatelně kouzelné. Citová ždímačka jako hrom, ale sakra, když vidíte Lily Collins, jak se trápí, tak nemůžete jinak, než to naplno s ní prožívat až do konce. Scénářem to není žádný unikát, a přece je v tom něco speciálního. Osud je hravá svině a já jako občasně silný fatalista jsem si tenhle příběh bez debat zamiloval. ()

Hanys_

Takovéhle celoživotní lásky docela můžu, je to správně nostalgické, Lily Collins je fakt cute a navíc to má neuvěřitelně nabušený soundtrack. Ta Velká Británie tam je navíc fakt moc cítit, chvilkama to klepe na bránu těm nejlepším romcom posledních 10 let. ()