Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bukowsky se vrací do Čech. Bohužel zrovna, aby se zúčastnil dalšího pohřbu. Ani pro Kuneše není jeho nová známost dostatečnou náplastí za ztraceného kolegu. Smutek řeší alkoholovou recidivou. Bukowsky objevuje stopy, které vedou až do jeho těsné blízkosti. (Česká televize)

Recenze (6)

inachisio 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další velice napínavý a dle mého názoru nejpovedenější díl. Kdyby jen ti lidé, především policisté nebyli tak hloupí a krátkozrací. To už pak celý film nadávám a ptám se, jestli by to takové bylo i ve skutečnisti. Ale nejspíš jo, proto dávám navíc za věrohodnost.. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak už i Kuneš si „štrejchnul“ – no to je paráda…Pomalu ale jistě se blížíme do velkého finále případ Bukowsky – Tichá…Podezřelých je stále dost, nicméně pozornější už jistě tuší, kdo za tím vším stojí a hlavně sám tvůrce nám dal dost indicií i přímých vodítek během posledních dílů. Popravdě se už docela těším, až celý tenhle průměrný Cirkus skončí a přesunu se na Rapla… ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Praze (Vršovice, Vinohrady, Nové Měst o- Štěpánská ulice, Vodičkova ulice, Žižkov, Holešovice Bubeneč), zámek Bon Repos u Lysé nad Labem, silnice Čihadla - Předměřice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama