Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování podezřelého z vražd tří taxikářů pokračuje. Důkazů přibývá. Ve stejné době je ale v tramvaji č. 17 nalezena zastřelená důchodkyně. Stala se další obětí taxivraha? Nebo po Praze běhá víc šílenců se zbraní v ruce? Tato možnost je pro policisty ve chvíli, kdy veřejnost i média prahnou po odpovědích, noční můrou. Zdá se, že v takové situaci pomůže už jenom zázrak. (Česká televize)

(více)

Recenze (48)

angel74 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně řečeno, jsem trochu v rozpacích z tolikeré chvály adresované tomuto dílu. Už jenom proto, že s případem sériového vraha taxikářů kriminalisté v podstatě téměř nehnuli, a i přesto byl vyřešen k jejich plné spokojenosti. No a pachatel vraždy v tramvaji se ve skutečnosti sice přišel udat sám, ale až o pár let později, avšak ne z důvodu, který je tu poněkud naivně prezentován. Měl zkrátka výčitky svědomí, jak už to tak někdy bývá. (65%) ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prípad s feťákom sa komplikuje, hoci ten sedí. Našťastie na myslenie pomáhajú jablká, zvlášť ich veľavýznamné šúpanie u Korejsa. Ten koniec celú úmornú policajnú prácu posiela do hajzlu, ale aspoň vtipným spôsobom. –––– To děláš chybu s tím jablíčkem. –––– Pane majore, tak jsem blbej já nebo vy? ()

Reklama

Chrysopras 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten tísnivej pocit, kdy někdo zastřelí jen tak chudáka ženskou v tramvaji, v sobě mám uloženej už od doby zveřejnění případu. A to jsem tehdá, na rozdíl ode dneška, 17 nejezdil... Že to mělo takovýhle vyústění a peripetie, je skoro neuvěřitelný. That's life. V posledních dvou dílech zase starej dobrej Kozák, kterýmu věříte i to jak jezdil po nedělích tramvajî do Modřan, aby něco zjistil... ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak vrah byl dopaden, ale skutečný viník zůstává nepotrestán. Ano, mám na mysli české zdravotnictví. SPOILERY...kdyby si toho týpka nechali pár dní v nemocnici, aspoň aby se mu ty bolesti zlepšily, nemuselo k ničemu dojít. Problém je, že dneska doktoři umí jen předepsat prášky/dát injekci/nasadit kapačky...a běžte domů. Věřím, že se najde pár doktorů, kteří jsou poctiví a snaží se člověka vyléčit, ale většina ho jen "léčí"...a jako člověk s několika chronickými chorobami a častými akutními problémy o tom vím své. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V předchozí řadě se na pokračování hledalo tělo k vraždě, tentokrát to vypadalo, že se budou tvůrci delší dobu věnovat případu vraha taxikářů, ale přelstili mě a celou záležitost ukončili dříve, než jsem čekal. V sedmé epizodě mě ale mnohem více zaujala vražda v tramvaji, a to z toho důvodu, že kriminalisté často konstatují, že dokonalý zločin neexistuje. No, a tady se ukázalo, že to asi nebude tak úplně pravda, protože je zjevně možné provést dokonalou vraždu, pokud je člověk spontánní. Pokud všechno v této kauze proběhlo alespoň přibližně takovým způsobem, jakým tvůrci celou záležitost prezentovali, pak to pro mě byla neuvěřitelně bizarní záležitost. Jak mi někdo řekne, že ho opravdu fest bolí záda, volám preventivně policii. / Poučení: Vždy dbej na to, abys nebyl ve špatném čase na špatném místě. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • V díle zazní pojmenování „basman“, což znamená „muž v base“, tedy ve vězení. (sator)
  • V epizodě hrají sami sebe reální novináři, a to ve scéně s tiskovou konferencí. Dotaz na vedení policie vznáší tehdejší zpravodajka ČTK Tereza Palečková. Šot na kameru vzápětí natáčí tehdejší zpravodaj České televize Milan Brunclík. (fallrock)

Reklama

Reklama