• Radko
  ***

  Na tomto diele je zaujímavý časový odstup a s ním spojené hodnotenie. Bezprostredne po pozretí som nadelil štyri hviezdičky. S odstupom času si na celú epizódu len sťažka spomeniem. S pomocou spolukomentátorov si predsa len v hlave dej akosi vybavím. Avšak už sa mi zďaleka nezdá tak príťažlivý ako po jeho ukončení. Skôr sa to približuje tuctovej, štandardne dobre zvládnutej, no nijako výnimočnej epizóde krimiseriálu.(19.8.2016)

 • troufalka
  *****

  "Co proved? Že mu sem manželka donesla kufry, tak jsem si myslela, že ...?" "Myslela jste si dobře! Nechtěl doma mejt nádobí."(4.1.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Nech ho v tom vycachtat, vole. Zaslouží si to, hajzl." Policajti se snad nikdy nenaučí mluvit slušně a to ani ti elitní s tituly před i za jmény. Ale to nevadí, protože z toho je právě cítit ta autentičnost. Další pravdou je, ředitel chce vždycky výsledky a nenechá lidi pod sebou dělat pořádně svou práci. To je taky fajn. A ještě je dobré poučení, že pečlivost, schovávání účtenek a šetřivost nejsou v případě vraždy tím nejlepším alibi. Jenom mi trochu vadí, že se do toho musel opět obout rybařící major Plíšek, kterého na dovolené rozčílil novinový titulek. Myslím si, že tu analytiku by zvládl i kdokoli jiný. Třeba Víťa Sršeň z Baham.(3.10.2016)

 • Disease
  ****

  Tým je čím dál sehranější a Víťa Sršeň dostává čím dál větší čočku. Jo a taky se řeší nějaký případ :-)(13.5.2016)

 • rakovnik
  ****

  Způsob motivování pachatele k přiznání byl sice poněkud nestandardní, ale z případu jako celku mrazilo. Ještě, že v týmu jsou vtipálci. Ubohá byla dnes nejen zavražděná, ale také paní Sršňová, respektive oběť jejího hněvu. Věty, jež vypouští z úst mjr. Kozák, se dají tesat do kamene.(19.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace