"Co proved? Že mu sem manželka donesla kufry, tak jsem si myslela, že ...?" "Myslela jste si dobře! Nechtěl doma mejt nádobí."(4.1.2016)

Na tomto diele je zaujímavý časový odstup a s ním spojené hodnotenie. Bezprostredne po pozretí som nadelil štyri hviezdičky. S odstupom času si na celú epizódu len sťažka spomeniem. S pomocou spolukomentátorov si predsa len v hlave dej akosi vybavím. Avšak už sa mi zďaleka nezdá tak príťažlivý ako po jeho ukončení. Skôr sa to približuje tuctovej, štandardne dobre zvládnutej, no nijako výnimočnej epizóde krimiseriálu.(19.8.2016)

Tá finta na konci bola perfektná, len v praxi by to možno takto jednoducho nefungovalo. Ale inak je prípad výborný, aj s málo podozrivými sa dá urobiť veľké divadlo a zamotať prípad. –––– Ono jim musíš ukázat, že ty jejich cesty jsou slepý. Pak půjdou po ty tvý. A ty budeš mít pravdu.(9.5.2016)

Tým je čím dál sehranější a Víťa Sršeň dostává čím dál větší čočku. Jo a taky se řeší nějaký případ :-)(13.5.2016)

"Nech ho v tom vycachtat, vole. Zaslouží si to, hajzl." Policajti se snad nikdy nenaučí mluvit slušně a to ani ti elitní s tituly před i za jmény. Ale to nevadí, protože z toho je právě cítit ta autentičnost. Další pravdou je, ředitel chce vždycky výsledky a nenechá lidi pod sebou dělat pořádně svou práci. To je taky fajn. A ještě je dobré poučení, že pečlivost, schovávání účtenek a šetřivost nejsou v případě vraždy tím nejlepším alibi. Jenom mi trochu vadí, že se do toho musel opět obout rybařící major Plíšek, kterého na dovolené rozčílil novinový titulek. Myslím si, že tu analytiku by zvládl i kdokoli jiný. Třeba Víťa Sršeň z Baham.(3.10.2016)