Hodinka k dobru (S01E11) (epizoda)

Krimi

Česko, 2014, 1 h 1 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Nech ho v tom vycachtat, vole. Zaslouží si to, hajzl." Policajti se snad nikdy nenaučí mluvit slušně a to ani ti elitní s tituly před i za jmény. Ale to nevadí, protože z toho je právě cítit ta autentičnost. Další pravdou je, ředitel chce vždycky výsledky a nenechá lidi pod sebou dělat pořádně svou práci. To je taky fajn. A ještě je dobré poučení, že pečlivost, schovávání účtenek a šetřivost nejsou v případě vraždy tím nejlepším alibi. Jenom mi trochu vadí, že se do toho musel opět obout rybařící major Plíšek, kterého na dovolené rozčílil novinový titulek. Myslím si, že tu analytiku by zvládl i kdokoli jiný. Třeba Víťa Sršeň z Baham.(3.10.2016)

 • Radko
  ***

  Na tomto diele je zaujímavý časový odstup a s ním spojené hodnotenie. Bezprostredne po pozretí som nadelil štyri hviezdičky. S odstupom času si na celú epizódu len sťažka spomeniem. S pomocou spolukomentátorov si predsa len v hlave dej akosi vybavím. Avšak už sa mi zďaleka nezdá tak príťažlivý ako po jeho ukončení. Skôr sa to približuje tuctovej, štandardne dobre zvládnutej, no nijako výnimočnej epizóde krimiseriálu.(19.8.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Skutečná trojice pachatelů – (Zdenek Bruthans, Martin Rež, Pavel Kapoun) dostali nakonec shodně 15 let, nicméně touto dobou už jsou na svobodě – život mrtvé ženy jen kvůli tomu, že si chtěl z jejího bytu udělat kancelář…Ač e to smutné, tenhle seriál se mi „líbí“ čím dál víc a musím uznat, že se tvůrcům povedl. Většina případů jsou hrůzostrašné, co se hereckých výkonů týče – jsou dobré – pobavila Aneta Krejčíková a pomluvení staré Sršňové u cestovek. Přesto už tu byli zajímavější díly a proto ač nerad dávám průměrné ohodnocení…(21.11.2019)

 • otík
  *****

  Díl plný vyšetřování vraždy mladé dívky, která je nalezena v činžáku a detektiv Martin má od začátku svého "favorita". Cesta k němu bude trnitá, ale i za pomoci do důchodu se chystajícího Václava se podaří odhalit nejen vraha, ale dokonce i zadavatele vraždy. Další z řady parádně detektivních dílů, kde akce nehraje roli a přesto je o napětí postaráno. PS: paní Sršňové bude také potřeba hodně vysvětlovat:-)(26.3.2018)

 • troufalka
  *****

  "Co proved? Že mu sem manželka donesla kufry, tak jsem si myslela, že ...?" "Myslela jste si dobře! Nechtěl doma mejt nádobí."(4.1.2016)

 • - Při prohledávání kanálu, kde jsou odhozné předměty doličné, jeden z techniků položí víko od kanálu na obrubník, ze kterého částečně sklouzne. V dalším záběru už je ale víko položené celé na obrubníku. (Jirka_Globus)

 • - V závěrečných titulcích je chybně uvedeno Petr Kaňkovský místo Filip Kaňkovský. (velkyvezir)

 • - Podezřelý Mrha (Michal Gulyáš) má v pracovně totožný obraz, jako má v pokoji na zdi zavražděná Monika Čiháková z 9. dílu Totožnost. (Šéfik)