Vražda taxikáře v pražských Kunraticích přivede policisty k překvapivým souvislostem mezi několika zločiny. I nejzkušenější policisté občas chybují, což může zkomplikovat vyšetřování. Kriminální seriál podle reálných případů uplynulých dvaceti let pokračuje vraždou taxikáře na opuštěném místě v pražských Kunraticích, která souběžně zaměstnává hned několik policejních týmů v hlavním městě, než se vše spojí v jeden případ. Pachatel s mimořádnou dovedností, díky níž dlouho uniká dopadení, byl odsouzen na doživotí. (Česká televize)

sharka.68

Víťa je možná dobrej na psaní a zakládání spisů,vyhledávání informací, ale i takoví jsou potřeba...Polívka mne stále dokáže překvapit..ale hrajou to dobře i ten kariérismus a strach o šéfovskou židli ... Buchta v roli feťáka Půty je lepší než v Ulici.... ()

Nonna

Čím dál lépe. A baví mě obsazování méně známých oblastních herců a neokoukaných tváří do vedlejších nebo epizodních rolí, je příjemné vidět, kolik dobrých herců máme, protože i ti neznámí skvěle stačí a sekundují těm hlavním, slavným. Tento díl má v sobě zachycenu dost depresivní temnotu i díky skvělé kameře a záběrům takového toho poslední dobou obvyklého podzimně nezimního počasí. Těším se na další. ()

Dawe2

Pokračování v krasojízdě. Jen bych tam nemusel mít tolik vztahovek na pracovišti, je toho už celkem dost. Ale to asi bude pokračovat, rozhodně to ale není důvod k nižšímu hodnocení. Je to radost se na tohle dívat, profesionální natočené, zahrané, výborná hudba a člověk se rozhodně nenudí. ()

v.indruchova

už to chápu proč Víťu k ničemu nepustěj, na papíry je dobrej. A měl by být za to vděčnej. Kdo čekal že vrah a zloděj bude bedna? většinou to tak není. Papírování a zase to papírování. Vytáčí v každý profesi. Hned jsem věděla kdo bude informátor. Chceš se blejsknout chytěj ti křídla. ()

Sa.sa

Zlaté pravidlo kdo nejvíce řve zloděj je zloděj on... 😀😀😀 Jinak to byl teda případ a díl... Nejvíce smutné a zároveň veselé je jak se Sršeň dostal na 1 oddělení 😎😎😎😎 ()

Gareth_Jones

"Ty na tom končíš, vrací se Ti spis...." ..Zobrať kvalitnému vyšetrovateľovi nový prípad len preto, že v starom spise mu chýba jeden podpis na poučení a nejaký 1-2 výsluchy svedkov, je fakt fraška........ to by Tomáš Kozák v pohode stihol doplniť behom dvoch dní... Ale nie, šéfove EGO nepustí... Prípad bude riešiť nováčik na stáži Dušan Vrána. A ten sa hneď prekvapivo krásne vozí po operatívcoch...... V skutočnosti by dostal asi hneď po papuli. ()

frantisekly

Keby som Petra Buchtu nevidel predtým hrať, tak by som prisahal že režiséri stiahli z ulice nejakého pernikára a naučili ho text. Pekne spojené tri prípady - na prvý pohľad nesúvisiace a potom to išlo do skladačky. Ako v románoch Van Gulika. A to ja rád. Ešte jeden poznatok. Čas kráča nemenným tempom a buď je operatívec v teréne, alebo šuští papierom a stopy chladnú. ()