Nevypočitatelný lupič s pistolí ohrožuje celou Prahu. Dostihne ho policie, než přibude další oběť? Ani porovnání záznamů kamer z kasina, kde lupič s kuklou zastřelil první oběť, se záběry z dalších loupežných přepadení nedávají jasnou odpověď, zda jde o jednoho či více pachatelů, a podle čeho by bylo možné ho dopadnout dřív, než bude znova střílet. Další z mediálně známých kauz v seriálu Případy 1. oddělení. (Česká televize)

Gig

Už v minulém díle mě "Javert" tedy Vrána překvapil, že nebude je ten, co slepě funguje jako stroj držící se pouček ala Javert, tedy že si šel pro radu Vtchého. Ale teď dokonce se ho i zastal.... ()

PatrikP4

Pachatel nedá moc práce s tím aby si ho vyšetřovatelé spojily se všema případama... O malinko těžší je ovšem jeho vypátrání dokud nezasáhne Kozák a vlastně vyšetřovatelům řekne naprosto přesně kde asi pravděpodobně je... ()

v.indruchova

Jednoduchý případ, který vlastně není tak jednoduchý, určitě pro ty co to museli dokazovat a všechno řešit. Loupeže. a. Již druhým dílem se rozjela má zvědavost jak případ zmizelé ženy dopadl. Tedy konkrétně jak byl ztvárněn filmaři, protože jsem si našla jak to celé dopadlo. Případ si už nepamatuji tenhle rok nebyl brnkačka. Děkuji všem co dělali na případech v reálu a taky lidem od filmu co vdechli život tomuto seriálu. Pan major psychoušek pěkně perlí a já se směju i když je to hovado. Tady jde vidět že na obou stranách barikády jsou narušený lidi. ()

Gareth_Jones

"Maruško! Tys ale vyrostla!".... takýmto skvelým spôsobom odviezť dieťa a následne aj šokovanú matku z pieskoviska rovno spod nosa nebezpečného vraha, tak to vie napadnúť iba skvelého dlhoročného skúseného policajta mjr.Plíška. Ešte v aute vtipne skonštatuje, že v podstate vyzerá ako úchyl, tak to bude vierohodné. Všetci perfektní, Pražák nepríjemný, Anděl zažratý do svojho prípadu s Tréglem, Vrána metodický a pravdovravný aj vo chvíli, keby si to asi každý z nás rozmyslel. Kozák síce odstavený, ale stále nápomocný. Korejs krásne nepríjemný, až odporný... A Víťa? Ten si pri prehliadke bytu obvineného nájde "Spitfajra", ale nakoniec aj vražednú zbraň. ()

visokeYQ

Táto časť jednoznačne za 5 hviezd. Čakal som, že druhá séria bude lepšia, ale nečakal som, že bude taká nadupaná. ()

pirduch

Skvělá akce na pískovišti, Korejs a jeho hlášky taky dobrý,jen mne mrzí,že ten Rus nebyl z Karviný... Ale co mne občas irituje,jsou dvě věci:nápadně nenápadný sledovači či čekači v autě před barákem sledovanýho(2 chlapi co seděj hodiny v autě přece musej být nápadný), a pak jak všude v Praze dokážou hned zaparkovat-já bych asi hodinu jezdil kolem baráku a čekal,až se někde uvolní místo.. ()

DaveM7

Korejs opět perlí. Plno vtipných hlášek. A Vrána se zachová správně. Další perfektní díl. "Copak jsi nějakej rybníkář, že jsi musel sahat na to stavidlo? Já jsem snad do smrti odsouzenej dělat se samýma debilama." ()