Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

tomeek

Výborný film, skvělý soundtrack, přesvědčiví herci a nezapomenutelná scéna v music shopu! Škoda, že druhá půlka se tak vleče a vyprchává z ní humor, který byl na začátku. Ovšem to se dá parafrázovat jako samotné odeznívání účinků "taneční drogy" (ale spíš je to chyba scénáře:)). Kultovka - musí se vidět v originálním znění. "Nice one, bruvaaaa!!!" ()

SeanLSD

Toto je samozrejme predovšetkým pre tých, ktorí vedia, na vlastnej koži poznajú a sú doma v tom, o čom to tu celé kráča. ()

Steelista

Jediný normální film o naší nenormální době. Pokaždé, když nevíte, kam lidská společnost spěje, podívejte se na tento film, který vás "resetuju" a vy znova koukáte okolo sebe a divíte se všedním věcem. "Je to, co právě dělám, tak důležité? Není jednodušší se na všechno vykašlat?" ()

Decker

Velmi, velmi povedene. Po Trainspottingu jednoznacne jasny naznak kvalitniho pribehu mlade anglicke populace, ktera se utapi v drogach, sexu, problemech a myslenkach. Anglicani maji vrozeny smysl pro suche hlasky a pohledy, ktere tvori jejich filmy tak odlisnymi od jine evropske tvorby. Zde vsak pusobi i faktor rezisersky, ktery vede film v dobrem tempu a atmosfere a udrzi si divaka v pozornosti a premysleni. Jednoznacne zajimave a pozoruhodne prekvapeni, ()

Triple H

Po úspechu Trainspottingu sa hojne vo VB umožňovalo vzniku filmom sústreďujúcich sa na drogovú tématiku. Human Traffic na to ide z iného konca ako Trainspotting a celý film sa nesie v odľahčenom duchu. A podaktoré scény mi prišli tak nejak povedomé. :-)))) Výborný soundtrack. ()

Cedr

Zábavný film plný dobrých, ale bohužel nedotažených nápadů.Na první podívání takřka za plný počet, ale s odstupem času a druhém promítnutí spíš jen lepší tři hvězdy. Žít podobným stylem jako partička kamarádů v Human Traffic je v reálu možná zábavné, sledovat něco ve filmu už tolik bohužel ne. Nicméně film má něco do sebe a působí pozitivním dojmem, takže za tu hodinu a půl obětovaného času stojí. ()

vadic

Human Traffic je pohádka, která našeptává, jak cool to bylo ve Velké Británii v průběhu 90´s. Jen ke konci musela trochu ubrat a vysvětlit, že vystřelování se má i stinné stránky. Opomenu-li dokumetaristický přínos filmu, pak je určitě největším lákadlem kvantum zábavných scén s pekelnými dialogy - například u skupinového "PARANOIA" nebo rozhovoru Dannyho Dyera s realitou jsem chcípal. Jinak režisér Kerrigan vypadá na to, že fičí už od plínek :-D ()

filmmovier

Za geniální hymnu, nezapomenutelné řeči o Star Wars, filozofování, pár dalších skvělých nápadů (vysvětlovací titulky) a za ty dvě zhulený holky musím chtě nechtě dát čtyři. Human Traffic je bez debat kvalitní film a kultovní je naprosto právem, navíc má skvělej českej dabing a super obsazení, ale první skoro půlka mně zas tak neoslnila. Ale pak přišlo mejdlo a já se báječně bavil. A je to bez debat naprosto skvěle natočený, je v tom vypravěč a různě to skáče v čase, takže já jsem spokojenej. 75%. ()

Sfinkter

Není to extrémně nadupaná ani výjimečně objevná jízda, ale víkend s partičkou sympatických lidí si užijete a jejich pocity vás budou zajímat, protože jste je už někdy určitě pocítili. Občas mě lehce rozčilovala práce s kamerou spolu se střihem a několik málo scén bych vypustil úplně, ale to jsou jen subjektivní technické mouchy, které většině diváků vadit nebudou a které rozhodně nekazí celkový dojem. ()

kozina

Nice one bruvaaaa!! The milkybars are on me!!! The weekend has landed. All that exists now is clubs, drugs, pubs and parties. I've got 48 hours off from the world, man. I'm gonna blow steam out my head like a screaming kettle, I'm gonna talk cod shit to strangers all night, I'm gonna lose the plot on the dancefloor. The free radicals inside me are freakin', man! Tonight I'm Jip Travolta, I'm Peter Popper, I'm going to never-never land with my chosen family, man. ()

Jazzzz

O tom o čem je tenhle film nejde jen tak natočit film. Nebo jde, ale lidi kteří na něj půjdou do kin neuvidí nikdy to co očekávají. Očekávají film o tom jak žijí oni sami. A proč to očekávají? Aby je film ujistil v tom, že v tom životě nejsou sami. Že když někdo točí film o nich, že asi opravdu nejsou sami. V kině pak na film koukají, mnohdy v partě lidí. Někteří tak vysmažení, že ani nejsou schopni chápat. Ale ti co trochu myslí, ti jsou většinou zamlklí a sedí rozpačitě nehybně v sedačce. Občas se trpce zasmějí... Proč? No třeba se v tomto filmu našli. Když se totiž natočí film podle reality nebude v něm nikdy přesmoc optimismu a trpkost, která se skrývá za laciným stavem euforie, který je v tomto filmu ukazován, je velká. Nesmyslnost života a bezdůvodná sebelikvidace. Snad někteří z kina odcházejí s úsměvem, protože oni se viděli v postavách, které ještě nezačali přemýšlet, ale ti kteří se stotožňují spíše s tím týpkem, který je na konci odhodlán se změnit. Mezi ty patřím i já. A bohužel i já patřím k těm, který tento film sledoval spíše s trpkým úsměvem. Není to ale důvod proč ho odsoudit. Je to natočeno v takovém stylu, že ti kteří budou mít během sledování zaneřáděný organismus nějakouý chemikálií (tak 95 procent diváků) se budou bavit. Hudba působí na sluch a monoho zajmavých záběrů a cel kamra udrží oči otevřené. ()

Redswif

Perfektně vystylovaný film. Dobrá hudba, dobře vystihlá situce naší anglické zdrogované mládeže. U každé hlášky jsem se z plna hrdla láchal! Jen ty holky mohly bejt hezčí! ()

danoo

Kerrigen ukázal, že je rozdiel medzi filmom dobrým a zaujímavým. Ja odporúčam scénu na toalete ".. prepáčte slečny, točíme dokument o súčastnej klubovej scéne..." ()

Raven0

Já prostě nemám rád ty bandy zfetovanejch maníků, pro něž jsou drogy jen dočasným útěkem ze všední reality a berou drogy jen jako bezduchý prostředek k zábavě. (Jinak jsou ale drogy fajn, to zas jo) Dále prostě nežeru ultra-drsný pózy a drsný-cool kecy... Bohužel, film je tohohle všeho přecpanej k prasknutí. Proto mě film nudil a to že nemá žádný uchopitelný příběh už je jen poslední kapka. Fajn je alespoň zpracování a několik vtipných momentů... ()

sskrblik

Filmy o drogách bývají zpravidla zdařilé kousky. Co se Human Trafficu týče tak největší výtku dávám tomu, že herci se chovají záměrně podle scénáře jako kreténi. Iritovaly mě i komentáře divákovi. To ve filmech nemám rád. Co ale stojí za zmínku je hudba, která mi byla velmi blízká! Celkově bych se musel hodně přemáhat, abych si film pustil znovu. Pár záblesků bohužel nedělá film dobrým. Je to pro mě špatně natočené a moc se mi to nelíbilo. Sorry, někdy příště... ()

Jacob23

Česky nejvetší blbost,v originále nejlepčí zábava na jointový večer;) Im tellin ya - This could turn hari krishna in to a bad boy :) ()

Kaja

Slabší odvárek Transpottingu, ale přesto úžasná podívaná. Upřímně moc na tenhle styl hudby nejsem, ale po shlídnutí bych si něco dala a šla to vyzkoušet:)) Ne, film má v sobě spoustu skvělých momentů a ty hlášky!! takový 4,5 ()