Je možné milovat někoho, o jehož lásku musíte každý den bojovat znovu a znovu? Molly nemá štěstí na chlapy, není spokojená se svým životem a věčně nevychází s penězi. Přitažlivý a nepředvídatelný klenotník Gus by konečně mohl být jejím princem na bílém koni. Čím ho Molly lépe poznává, tím více ji zajímá a přitahuje. Je však příliš záhadný a většinu času roztržitý. Co ve skutečnosti Gus před Molly skrývá? Pravda je taková, že Gus prodělal mozkové aneurysma. Následkem toho jeho krátkodobá paměť nefunguje. Každý den je pro něj novým dobrodružstvím, výzvou a šancí začít znovu. Pravidelně chodí do kavárny, ve které pracuje Molly, a marně se snaží vzpomenout si, kdo vlastně je ta sympatická dívka. Přestože si ji nepamatuje, znovu a znovu se do ní zamilovává. (TV Nova)

ecceHOMMO

Niečo na spôsob 50x a stále poprvé, akurát tento snímok mi prišiel viac romanticky a sentimentálne zameraný (narozdiel od spomínaného snímku, kde sa viac zamerali na humor). ***/**** ()

Johnny.ARN

Pevne verím, že toto rozplače pár ženských očí. A vôbec to nebude tým, že mladá Gilmmorka v tom filme buď plače alebo je nasratá. Nič medzi tým. Neviem, ale nevedel som sa vžiť do hlavných hrdinov a precítiť ich životy. On bol retardovaný a ešte nepochopil, že tento svet a život nie je pre neho a ona tupá, že si s ním začala aj napriek tomu, že bude trpieť. Dlho. Postrádal som logický základ. 1 z 5 ()

Iwory_

Mrzel mě konec. Čekal jsem že si Gus vzpomene nebo se nečekaně uzdraví. Nakonec měl štěstí že Molly nebyla jen krasná ale že ho i tak milovala, protože porušila slib že ho nechá být. ()

terunka003

Stále nové, romantické, vtipné, zajímavé, poutavé, nenásilné, pozitivní. Takových filmů tu už bylo, ale pokaždé je to jiné. Každé ráno začíná vlastně nový den, kdy se můžete usmívat na cizince, pokaždé se dozvědět, že se váš nejlepší přítel rozvedl, že se vás malý kamarád snaží obrat o peníze a každý den se zamilováváte do svého partnera. Postavy milé, herci samozřejmě také, milý příběh, který končí jak jinak než happyendem. Proč se v té záplavě krve, únosů, vražd apod. nepodívat na něco opravdu pohodového? ..jo, jde na mě jaro.. ()

rockwoman

" Občas to vypadá, že se kometa ztratí, ale pak se vrátí na oběžnou dráhu a vědci pochopí, že není vůbec ztracená. Je nalezená." ()

jefff

Rory Gilmorová mi v jiné než své životní roli neseděla, ba mi přišlo, že hrála velmi špatně. Naopak Levi mě civilním výkonem docela potěšil. Remember Sunday je průměrná romantika bez velké invence a těžko zapamatovatelných scén. Jako pohádka po večeři ve všední den dobrý, ale na víc film nemá ()

Aiko

Jinak zpracováno 50x a stále poprvé. Bavili mě oba herci ale nemohla jsem se prostě zbavit dojmu, že tohle jsem už viděla a vím jak to bude pokračovat....na druhou stranu by někdy bylo fajn probudit se s nepopsaným listem před sebou :) ()

Madluska

Na oba hlavní "hrdiny" se sice příjemně koukalo, ale člověk nesmí být moc velký šťoura, aby si tuhle čistou romanťárnu užil. A s odstupem času už vlastně ani není nač vzpomínat, snad jen na otřepaná klišé o sledování hvězd, výlet na kolečkových bruslích (?!) a setkání v kavárně. Takže závěr? Špatné to nebylo, but I can't remember... ()

Giggs

Nepresladene ako väčšina podobnych filmov žanru, preto je to dobre straviteľne. Toho je dnes ako šafranu a to sa ceni. ()

TeraBum

Film, který na mě z traileru křičel 50x a stále poprvé. Ale miluju Zachary Leviho, tak jsem si řekla - proč ne? A jsem ráda že jsem to udělala. Remember sunday je sice obyčejný film, ale narozdíl od 50x a stále poprvé je mnohem realističtější. A to je pro mě obrovské plus. ()

xtraper

Ten film skutečně popisuje co se nám každému může stát a ani ne třba v takovm měřítku. Samozřejmě to skončí hapyendem, proto jsem tomu sbral 1*. Líbilo se mi, jak na něho byli jeo nejbližší hodní a dokonce ho nikdo ani finančně nezneužl :-) Nejpravdicvější větou bylo vyjdření jeho bývlé přtelkyně, vždyť on by si nepamtoval naše děti !!!! ()

adriane9

Tak bohužel. Od začátku flmu sem měla pocit že Gus je spíš otcem Molly a jakákoliv líbací scéna mě donutila se odvrátit. Alexis má výhodu, že pořád vypadá jak puberťačka z gilmorek, ale sem opravdu těžce nezapadla...A celý dojem z filmu pro mě padá na dvě hvězdy. ()

Monisek

Uplne bych to s 50x a stale poprve nesrovnavala. Tady nejde o komedii, ale uznavam, ze tema je podobne. Film se mi vazne libil, herecke vykony jsou uchazejici a ustredni dvojice opravdu uchvatna.. Tech 70% sedi. ()

tyna97

Mnohem slabší verze 50x..., Alexis nemám ráda a podle mě se k Zacharymu vůbec nehodí. Sice celkem koukatelná romantika, ale celé je to nějaké nemastné, neslané. ()

chrispe

Tak si říkám, jak by asi ten příběh vypadal, kdyby Molly nebyla krásná Alexis. Příběh je to dojemný, na mě místy trochu moc sladký a konec bych ustřihla o pár minut dřív. SPOILER Nechala bych ho hořký. // Nabízí se srovnání s 50x a stále poprvé... ale já bych to ani moc nesrovnávala, protože zatímco to druhé je prostě "sandlerovina" (jedna z mála, které jsem viděla a o které můžu říct, že se mi líbí), tak Remember Sunday hraje na vážnější notu. Nebo se tak aspoň místy tváří. Tak... a teď chci potkat chlapa, kterej mě vezme na půlnoční bruslení. :-) ()

tranquill

Velmi hezké romantické drama s mými oblíbenými herci v hlavních rolích. Tohle téma už bylo pojato podstatně bláznivěji s Drew Barrymore a Adamem Sandlerem, ale zde bylo zpracování podstatně vážnější, ale také citlivější a snad i reálnější. ()