Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

provitamin

Tentokrát výnimočne 68% presne sedí, správne hodnotenie by boli aj 4 hviezdy. Síce koniec presne taký aký som myslel že bude, ale napriek tomu sa mi páčil asi najviac zo všetkého plus soundtrack, ktorý vtedy hral, tiež aj pri záverečných titulkách. Žiaľ, herci moc nezaujali, niekedy sa až tak nevyplatí riskovať absenciu známych mien (samozrejme s výnimkou Bena Kingsleyho). Počas filmu sa viackrát objavil v zábere notebook s logom Apple a tiež keď boli menované najväčšie mozgy histórie, boli spomenutí Einstein, Edison a Steve Jobs. Nejaká pocta známemu inštalatérovi? ()

HArna

Chtělo by to víc Bena Kingsleyho a rozhodně míň Ryana Reynoldse. Reynolds patří mezi mé nesympatické herce a s Benem Kingsleym to mám naopak. Rozhodně by mě bavilo víc vidět starnoucího mrzutého miliardáře, než vidět mládeho chalana klátit modelky, což tu bylo mnohokrát. Ale není to zlé, jen druhá půlka filmu není tak dobrá jako ta první. Mé hodnocení sráži i naprosto předvítalný závěr. 40% ()

Junglista

Opět byla očekávání vyšší (ale ne tolik), než výsledek. Naprostej průměr, kterej ještě zkazil příšernej happyend na druhou. Tohle je snad podmínka, aby na film studio dalo prachy nebo co... zbytek opět dofinancovalo nahryzlý jabko, který se na obrazovce začíná vyskytovat častějc než herci. No ale k filmu - prostě to nějak uteklo. Nic mi vyloženě nevadilo (kromě fakt přepísklýho happyendu), ale taky se neudálo nic, že bych si na to vzpomněl i po delší době. Možná na tepelnou úpravu záporáka, ale to je stejně dost málo. A jak tak koukám na Singhovu filmografii, tak mě to ani nepřekvapuje. U Immortals sem se sice nudil o něco víc, ale ze škatulky průměr a níže už se u mě Singh nevyhrabe. ()

Hanys_

Takové malé scífko se super nápadem, ale mizerným provedením. Kdysi jsem si říkal, že má Reynolds slušně našlápnuto, ale v posledních letech do čeho vleze, to pohřbí. Nevím jestli to je pořád ještě náhoda. ()

dopita

Ben Kingsley je supr, Ryan Reynolds je dřevo. Ani jedno nepřekvapí. Překvapí to, že se nám tvůrci snaží namluvit, že je to jedna a ta samá postava. To vyznívá směšně až urážlivě. Jinak je film víceméně průměrná záležitost, řemeslně solidní, nikterak neohromující, ale lehce koukatelná. Závěrečné emotivní rozuzlení mě nijak nedojalo. ()

SpaceOdyseus

Zajimavou premisu srazi dolu nudne zpracovani. Singh se celkem snazi a treba strih nese nejaky rukopis, ale cele je to divne konvencni, sede a bez nejakeho tahaku. Akcni sceny vubec nefunguji a ani ten herecky koncert, ktery by si dej zaslouzil, se nekona. ()

kolemjdouc

jo za peníze si tak akorát koupíš zdraví virtuálně....Jinak je vidět že Reynolds zraje.Dlouho jsem ho nepotkala v nějakém filmu který by mě zaujal.Z kluka se stal chlap.jenom tady byl jak reklama na steroidy..A nešlo přehlédnout že Chevrolet ja jak tank.Taky náhoda?Až na ty ohnivé lítačky aut (kvůli kterým podobné filmy už nesnáším).byl film poutavý. ()

bloodline

Svieža akčná moderná jednohubka, ktorá zbytočne nenapína svaly a vrhá sa priamočiaro po svojej cieľovej skupine. Akcia má presne vytýčený zámer, ktorý nedovolí zaspať na vavrínoch ani romantickejším typom a všetko klape ako počas predvolebnej kampane. Aj charakterovo môžeme hovoriť o šťastnej voľbe. Pokiaľ hľadáte akčné štandardy v novodobom šate a nechcete uraziť filmové múzy Self/less nič nepokazí. ()

Pat.Ko

Hlavným problémom filmu je jeho neschopnosť plne rozvinúť svoj potenciál. Nápad prenášania vedomia do iného tela je zaujímavý, ale film nevyužíva jeho možnosti naplno. Stopáž filmu je príliš dlhá, čo môže viesť k strate záujmu diváka. Tvorcovia sa mali viac zamerať na akčné scény a ich originalitu. Bohužiaľ, tieto scény pôsobia nezaujímavo a neprinášajú nič nové do žánru akčného sci-fi thrilleru. Aj keď herci ako Ryan Reynolds a Ben Kingsley predviedli dobré výkony, ich snaha nezachránila slabý scenár a nevyvážený priebeh príbehu. Chýbala tu možno dynamika a napätie, čo by filmu prospelo. Pre fanúšikov sci-fi a akčných filmov môže to byť sklamaním, keďže neponúka nič nové a nevyužíva plný potenciál svojho príbehu. 3/10 ()

Duch217

Celkem zajímavá myšlenka i zpracování, ale ve výsledku nic nového a překvapivého. Navíc zbytečně dlouhá stopáž, která u tohoto filmu rozhodně nebyla nutná. ()

Disease

Tarsem Singh kdysi točil filmy se sice chatrným dějem ale krásnými obrázky. V současnosti už mu zbyl jen ten chatrný děj. ()

filipvrbik

Zajímavý nápad, zajímavý příběh (nepřekvapuje, že režíruje ind Tarsem Singh, když v Indii věří v reinkarnaci)... zajímavé to ovšem začné být teprve ve chvíli, kdy už to nebude sci-fi .... 80% ()

Zombi

Nevýrazný scifi thriller o přesunu vědomí z jedné tělesné schránky do druhé. Z počátku se tváří trochu jako drama, ale s odchodem Kingsleyho se to mění. Příběh je dost ohraný, alespoň mě ničím nepřekvapil. Akce docela slušná, především kontaktní souboje, ale není jí nějak moc. 3 hvězdy. ()

H4ku11

Je škoda, že je dnes celkom veľké množstvo nápadov na filmy s dobrou myšlienkou, ale potom to skončí takto priemerne a nezaujímavo, aj keď sú tam Ben a Ryan. ()

tlamiczka

Film se zajímavou zápletkou, dobrými herci a dostatečným rozpočtem kazí naprosto mdlá režie, přepálený product placement Applu a příliš dlouhá stopáž. Oceňuji zvláštní atmosféru, ale většina diváků asi bude mít problém u filmu neusnout. ()

lareinna

Prečo šetriť hviezdičkami.. Ani chvíľu som sa nenudila, výborný námet, Ryanovi som to uverila a ten záver bol taký aký by mal byť. Výborné. ()

somebody.l

Ať si říká, kdo chce, co chce, podle mě to byl skvělý film. Jo, možná to mohlo být více zaměřené na psychologii postav a celkově na tu otázku nesmrtelnosti, a i právě proto tomu dávám jen 4*. Nečekala jsem od toho moc (hlavně kvůli nespravedlivě nízkému hodnocení na čsfd, ale to by mě nemělo už překvapovat), ale příjemně mě to překvapilo a opravdu bavilo, celý film. Ryan Reynolds: úžasný herecký výkon. Hudba skvělá, krásně podkresluje to mystické téma nesmrtelnosti, té touhy žít déle. Líbí se mi psychologická (a morální) otázka, co všechno je člověk schopen udělat jen proto, aby žil déle. Rozhodně doporučuju vidět. ()

Milky.

Bylo to fajn, Reynolds v trochu vážnější roli (než obvykle) potěšil, Kingsley na začátku taky. Občas nějaká ta akce, jako zábavné béčko na víkend to stačí. Ale z hlavy se to velmi rychle vypaří, asi jako Surrogates, které jsem kdysi viděl a nevím z nich už vůbec nic. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015