Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

Ollivander

Lepší než první díl. Příběh dostal lepší příběhovou kostru a fórky a hlášky na všechno a na všechny mi sedly parádně. A hlavně konečně vím, koho mi připomíná Amanda Seyfried. ()

radimhasalik

Některé vtipy se docela povedly. Jinak mi to přišlo zbytečně natahované a oproti prvnímu Méďovi i méně vtipné. Možná to bylo kvůli tomu, že první Ted byl originální a ve druhém dílu se už okoukal. ()

TheBlizard

"Ty bonbóny jsou tu volně k nabídnutí?" ..."ehm, ty by tu vůbec neměly být." :-D je to ptákovina, ale navzdory tomu, že popírá první díl, se ta uhozenost dobře kouká. ()

SNCIS

Hlášky: Méďa: "Sam, proč máš tašku s nápisem Arizonská státní?" Sam: "Tam jsem studovala." John: "Tys chodila na Arizonskou státní?" Méďa: "Ach bože, tak proto jsme ten soud projeli... Arizonská státní... Kolikrát tě tam šu*ali na hausbótu? A říká se ještě Arizonská státní univerzita, nebo už jen zkráceně HERPES?" / John: "Tý jo, to byl dokonalej točeňák." / Méďa: "Ja tu mám velký problém a ty šu*áš se zas*aným Glumem!" Samatha: "Kdo je Glum?" John: "Jedna modelka." / Méďa: "Dnes večer ti ukážu padesát odstínů medvěda!" - 90%. ()

T1000

Vynikající pokračování, ještě lepší humor a děj. Amandě Seyfried ta role sedla a parádně doplňuje Wahlberga s Tedem. ()

JenTR

Kupodivu to není horší než jednička, pořád stejně dobré! Takových filmů bohužel vzniká málo. Snad bude trojka. ()

burg

Jo jo, druhej díl na být větší, drsnější, brutálnější a nekorektnější. Ty jeden vohrnutej čuráku! #jdevohovno ()

mart93

Jsem otrok těchto filmů :) Smál jsem se každou chvilku.. nevím čím to, možná si mě získal ten nevinně  vypadají mědvěd který ale uplně boří představu o milém plyšovém méďovi a hltal jsem každou jeho hlášku. Rovněž jsem rád že druhý díl neposrali.. Skoro bych řekl že mě bavil ještě víc. Neskutečné hlody! Film bych zařadil do kategorie k Millerovým na tripu ()

Nellaron

Plyšová šialenosť pokračuje v rovnako zábavnom rytme, ako pri jednotke. Hláškujúci maco a Mark Wahlberg si idú opäť svoje. Okrem hlášok a hlodov pribudla aj vážnejšia téma (Johnny 5 mal predsa tiež svoje práva!). Výborná komédia na pobavenie. "Mysleli ste čierne péra?" ()

Johny203

McFarlaneovi došiel dych? Ted 2 kopíruje klasický vývoj ale aj výsledok Hollywoodskych pokračovaní. Zápletka nie je dostatočne nosná na to aby okolo nej postavili dve hodiny stopáže a je v nej veľa hluchých miest, napríklad úvodné tanečné číslo alá úvod Family Guy, tréningová montáž v knižnici (napriek tomu že je to odkaz na Breakfest club), úvodná zastávka na súde...... Taktiež do prázdna vyznieva celá linka Giovanniho Ribisiho ktorá pôsobí naozaj zbytočne. Absencia Mily Kunis je podaná dosť na hrubo a celkom neguje prvý film. Radšej mohli spraviť running joke o tom že sa prefarbila a vyzerá inak. Amanda je ale klasicky super.  Taktiež to už nie je také vtipné a niektoré vtipy sú skôr vulgárne a nie vtipné (spermobanka) radšej by som si vypočul tých 57 vystrihnutých priezvisk, iné začnú dosť pochybne ale vygradujú do skvelej pointy (GOAT TM), ale je tu aj veľa podarených vtipov (Kardashianky). Klasicky skvelé cameá, v gigantickejšom množstve a parádne filmové referencie (Jurský park, Lietadlom, vlakom automobilom...) či meta vtipy s Patrickom Warburtonom. Druhý Ted mohol byť podstatne lepší film akým je, musel by však zmeniť zápletku pretože pri tejto, behali Sethovi po rozume skôr popkultúrne referencie. ()

Tempter

Ono je to za tak max. za tři, ale hvězda navíc za hlášky typu "ty si šukáš Gluma..." či Nekoko TiBongo. Navíc setkání Gluma s modelkou.. Celkově dost zábavné :-D ()

dejvik007

Řekl bych,že i lepší než první díl,ale je to vlastně téměř to stejně člověk se pořádně zasměje a proto top film. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015