Vynalézavá reportérka si užije večírek s hezkým cizím klukem. K jejímu překvapení se však ráno probudí v neznámé části Los Angels bez mobilu, auta, občanky a peněz. A za osm hodin ji čeká nejzásadnější pohovor její kariéry! Nevyšel jí pohovor na vysněnou práci, proto se ambiciózní televizní reportérka (Elizabeth Banksová) rozhodne propařit celou noc ve městě. Ráno ji však v cizím bytě probudí zpráva od jejího agenta, že práci přeci jen získala. Má jen osm hodin na to, aby se z neznámého místa dostala bez mobilu, auta, občanky a peněz na nejdůležitější pohovor svého života! (HBO Europe)

Trailer 1

Gilmour93

Chápu, že anabáze domnělé žluté děvky měla za úkol pobavit, ale vůbec jí to nešlo.. Trpěl Marsden v pitomé roli, trpěla Banksová na vysokých podpatcích, trpěl jsem i já a nutno si bez okolků galantnosti přiznat, že kdyby se Elizabeth producírovala po L.A. v teplácích a vytahaném svetru, bylo by to ještě horší. Jediné pozitivum asi bylo, že Ethan Suplee, vypasený neonacista z American History X, shodil nějaké to deko, nicméně na vyzývavý šat žurnalistky Meghan to ještě není.. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/ ()

Jara.Cimrman.jr

Ani chvilku mne nenudilo dívat se na to, kterak se ta "kráva ze zpráv" potácí hoďku a půl v přiléhavých žlutých šatečkách z průšvihu do průšvihu. Ne, že by mě to nějak mimořádně rozesmálo, ale Elizabeth Banks to zvládla s grácií a měla i štěstí, že ji podpořilo vynikající nesourodé duo policistů či sarkastický pilot vrtulníku. Do učebnic komedie se Ulička hanby rozhodně nedostane, ale jako tip na pohodově strávený večer ji mohu v klidu doporučit všem, kteří by si dokázali reportérku Meghan Milesovou splést s lehkou děvou. ()

Ampi

Příjemná a pohodová komedie, kde nejde jen o vtipy spojené s vylučováním, zvracením a pohlavními orgány. Sice se tu taky najdou, ale ty většina humorných okamžiků je spojená s humorem o něco vyšší třídy. Což je milé zpestření. Banks je jako dáma v žlutých šatech kouzelná i když má s odpuštěním den (lépe noc) blbec. Sice slabší 4 hvězdy, ale jsou. ()

castor

To teda byla noc a den. Ha ha ha, a teď zase pěkně zpátky na zem. Oceňuji několik nápadů, jen škoda, že režisér Steve Brill prostě nehodlá změnit své scénáristické postupy a jeho látky chtě nechtě skřípají. I když do téhle taškařice cpe vulgaritu a popkulturní odkazy, je to průměr všech průměrů a hlavně zamrzí, že tvůrci prostě neměli koulet zatlačit pořádně. Už po pár minutách bude divák, který v životě pár komedií viděl, schopný odhadnout, jak bude děj pokračovat a jak to asi celé dopadne. Ale i tak to tak nějak funguje. Za leccos můžou tvůrci děkovat Elizabeth Banks, která opět v plné kráse ukázala svůj komediální talent (a úžasné nohy), celý film ale utáhnout nemůže. Zvlášť když nemá podporu ve scénáři. Některé momenty jsou nicméně minimálně milé (když už ne zábavné), takže ty tři hvězdy nakonec střelím. A vlastně i docela rád. ()

• Stanica KZLA pravdepodobne paroduje skutočnú stanicu v Los Angeles, KTLA. (Real Tom Hardy)