Vynalézavá reportérka si užije večírek s hezkým cizím klukem. K jejímu překvapení se však ráno probudí v neznámé části Los Angels bez mobilu, auta, občanky a peněz. A za osm hodin ji čeká nejzásadnější pohovor její kariéry! Nevyšel jí pohovor na vysněnou práci, proto se ambiciózní televizní reportérka (Elizabeth Banksová) rozhodne propařit celou noc ve městě. Ráno ji však v cizím bytě probudí zpráva od jejího agenta, že práci přeci jen získala. Má jen osm hodin na to, aby se z neznámého místa dostala bez mobilu, auta, občanky a peněz na nejdůležitější pohovor svého života! (HBO Europe)

Trailer 2

wooozie

No co si budeme povídat, film má pouze 2 přednosti. Tou první předností je Elizabeth Banks, která je ale dost často doslova utopena v nevtipných a předvídatelných situacích. A druhý obhajitelný důvod je současný nejlepší americký stand up komik Bill Burr, zářící ve své životní roli, i když zde má bohužel málo prostoru. Jinak se ale připravte na zoufale průměrnou komedii s mizerným scénářem a podpořenou některými hereckými výkony jak ze špatného snu. ()

Patw

Průměrný film, který opravdu stačí vidět jen jednou. Oblečte si žluté těsné šaty a budou Vás mít všichni za prostitutku. Opravdu zbytečný snímek. A když člověk vezme do úvahy, že hlavní hrdinka se chová jako blbá blondýna (a že by vůbec žádný film vlastně nebyl, kdyby zůstala ležet v posteli) zjistíte, že je to opravdu o ničem. Slabé dvě hvězdičky jen za to, že na konci mi to vše bylo tak trochu sympatické díky hercům. ()

Pythonator

Škoda... Mohla to být větší sranda, být tam třeba Rogen a nějaké ty ujetosti. Takhle tu máme jen tu Elizabeth Banks, která celou tu slabotu drží nad průměrem. Jako čtyřicítka to je opravdu kočička a její dokonalé tělo napasované v upnutých šatech štětky by podrželo i leckterou sračku, takže proč si jednoduše neužít Uličku hanby. ()

Thomick

Emm, takže... prvně mějte na paměti, že ženská v uplých šatech = štětka... no, a pak si užijte walk of shame s Walk of Shame. --- Mně vám bylo fakt trapně. A to vlastně hlavně proto, že se tohle někdo někdy vůbec opovážil pokládat za nosnej komediální námět. O neskutečně předvídatelných "humorných" momentech bych snad radši ani nemluvil. ()

BodG

Mohla by to být příjemná, zábavná komedie, ale společnost asi dospěla do fáze, kdy je nutno i ve filmech podbízet názor, že zbytečná promiskuita a sex za podobných okolností je v pořádku. Filmy by mohly začít, jako médium čím dál více ovlivňující dnešní společnost, její podvědomí a uvažování, začít umravňovat a nabízet náhled na obě strany mince a ne propagovat dekadenci a stupiditu. Nejde o puritánství, ale o princip zdravého vývoje smýšlení člověka a lidské společnosti. ()

• Žluté šaty, které nosí Meghan Miles (Elizabeth Banks) téměř po celý film, je od newyorkské módní návrhářky Yigal Azrouël. (vercza)
  • Film se natáčel v Dowtownu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)