Reklama

Reklama

Vynalézavá reportérka si užije večírek s hezkým cizím klukem. K jejímu překvapení se však ráno probudí v neznámé části Los Angels bez mobilu, auta, občanky a peněz. A za osm hodin ji čeká nejzásadnější pohovor její kariéry! Nevyšel jí pohovor na vysněnou práci, proto se ambiciózní televizní reportérka (Elizabeth Banksová) rozhodne propařit celou noc ve městě. Ráno ji však v cizím bytě probudí zpráva od jejího agenta, že práci přeci jen získala. Má jen osm hodin na to, aby se z neznámého místa dostala bez mobilu, auta, občanky a peněz na nejdůležitější pohovor svého života! (HBO Europe)

(více)

Videa (17)

Trailer 2

Recenze (168)

wooozie 

všechny recenze uživatele

No co si budeme povídat, film má pouze 2 přednosti. Tou první předností je Elizabeth Banks, která je ale dost často doslova utopena v nevtipných a předvídatelných situacích. A druhý obhajitelný důvod je současný nejlepší americký stand up komik Bill Burr, zářící ve své životní roli, i když zde má bohužel málo prostoru. Jinak se ale připravte na zoufale průměrnou komedii s mizerným scénářem a podpořenou některými hereckými výkony jak ze špatného snu. ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Průměrný film, který opravdu stačí vidět jen jednou. Oblečte si žluté těsné šaty a budou Vás mít všichni za prostitutku. Opravdu zbytečný snímek. A když člověk vezme do úvahy, že hlavní hrdinka se chová jako blbá blondýna (a že by vůbec žádný film vlastně nebyl, kdyby zůstala ležet v posteli) zjistíte, že je to opravdu o ničem. Slabé dvě hvězdičky jen za to, že na konci mi to vše bylo tak trochu sympatické díky hercům. ()

Reklama

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Škoda... Mohla to být větší sranda, být tam třeba Rogen a nějaké ty ujetosti. Takhle tu máme jen tu Elizabeth Banks, která celou tu slabotu drží nad průměrem. Jako čtyřicítka to je opravdu kočička a její dokonalé tělo napasované v upnutých šatech štětky by podrželo i leckterou sračku, takže proč si jednoduše neužít Uličku hanby. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Emm, takže... prvně mějte na paměti, že ženská v uplých šatech = štětka... no, a pak si užijte walk of shame s Walk of Shame. --- Mně vám bylo fakt trapně. A to vlastně hlavně proto, že se tohle někdo někdy vůbec opovážil pokládat za nosnej komediální námět. O neskutečně předvídatelných "humorných" momentech bych snad radši ani nemluvil. ()

BodG 

všechny recenze uživatele

Mohla by to být příjemná, zábavná komedie, ale společnost asi dospěla do fáze, kdy je nutno i ve filmech podbízet názor, že zbytečná promiskuita a sex za podobných okolností je v pořádku. Filmy by mohly začít, jako médium čím dál více ovlivňující dnešní společnost, její podvědomí a uvažování, začít umravňovat a nabízet náhled na obě strany mince a ne propagovat dekadenci a stupiditu. Nejde o puritánství, ale o princip zdravého vývoje smýšlení člověka a lidské společnosti. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (7)

  • Žluté šaty, které nosí Meghan Miles (Elizabeth Banks) téměř po celý film, je od newyorkské módní návrhářky Yigal Azrouël. (vercza)
  • Film se natáčel v Dowtownu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama