Typická komedie s množstvím záměn a seznámení se hlavní postavy s prostředím a chováním jí ne vlastni. Elizabeth to táhne tak trochu celé sama, naštěstí ona zahraje cokoliv, takže je to sice vcelku jednoduchá ale zábavná komedie. A taky nutno napsat, že na čtyřicet je to opravdu kost. Sakra i na třicet je to luxus :) "...so you ain ´t suck a one dick tonight?" " eh...." :))(28.7.2014)

• X@triX

Walk of Shame, avšak nie pre Meghan Miles, ale pre diváka, ktorý sa rozhodol obetovať 90 minút svojho života tomuto filmu. Počas celého filmu nepadne z úst tejto blondínky jediná relevantná veta, ale naopak iba tvorcami premyslené nesprávne slová, ktoré môžu viesť iba k ďalším nedorozumeniam. Jediná hviezda patrí samotnej Elizabeth, na ktorú sa dobre pozerá a to obzvlášť v tých šatách, ktoré si mohla počas filmu xkrát prezliecť.(9.6.2014)

Svojim štýlom a atmosférou veľmi podobné ako Date Night, avšak v tomto prípade sa vo víre osudovej noci neocitnú manželia, ale sympatická reportérka Meghan. Treba uznať, že na Elizabeth Banks v tých krátkych žltých šatách pozeralo celkom dobre. Ani sa nedivím, že vzbudzovala medzi ľuďmi dojem, že je len zatúlanou a nepríčetnou štetkou. Tá jej nekonečná odysea hľadania pomoci ma celkom bavila, hoci najlepšia bola určite nečakaná návšteva drogovej skrýše - tie hlášky nemali chybu, ale zase ani ostatné neboli vôbec zlé. A navyše je to celkom aj na zamyslenie, že v dnešnom svete človek bez peňazí, telefónu a preukazu totožnosti nezmôže takmer nič. No tento príbeh predsa len občas pôsobil až príliš absurdne, čo je dosť škoda. Ale minimálne na 3* je to určite!(23.5.2014)

Ale dosť dobrá komédia. Nebyť pár trápnych okamihov, dal by som aj štyri hviezdy. Je totká klasická americká blbina, kde sa im proste podarilo celkom veľké množstvo viac alebo menej vtipných situácií. Nepozerajte. Zasmejete sa viac a nebude naznačený celý dej. Fakt dík trailer. Dva a pol minutový pure spoiler. Aj tak dávam silné 3*. PS: Ale hovno. Dám 4*. Je to vtipnejšie ako Lego, čo som dnes videl a dostalo 3*. A mám pocit, že komédia si zaslúži viac ako 54%. Prostestné 4* a 70%(22.6.2014)

Ako čert krížu sa vyhýbam nevkusným americkým komédiám, ale tentokrát som sa nechal zlákať. Musím povedať, že som nešiel pozerať komédiu, ale šiel som sa pozerať v prvom rade na Elizabeth Banks. Úprimne som nečakal, že dám viac ako 40%, preto som náramne spokojný, že môžem s čistým svedomím hodiť až 60%. Je to pohodová komédia, s nápadom trocha pritiahnutým za vlasy, ale aj napriek logickým nedostatkom som sa bavil až nadmieru dobre. Prakticky za to môže len samotná Elizabeth Banks a pravdepodobne len vďaka nej som bol neustále zaujatý a nenudil som sa ani chvíľu.(3.5.2014)

• - Když Megan (Elizabeth Banks) krade kolo a mluví s chlapcem, má v jednom záběru ve vlasech listí, ale v dalším už ne. (Tirny12)

• - Žluté šaty, které nosí Meghan Miles (Elizabeth Banks) téměř po celý film, je od newyorkské módní návrhářky Yigal Azrouël. (vercza)

• - Film se natáčel v Dowtownu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)