Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ***

  Tak nevím jak ostatní, ale já jsem se rozhodně nenudil. Zábavných scén bylo dostatek na to, aby si film udržel moji pozornost až do samotného konce.(20.12.2015)

 • Derek
  **

  elizabeth banks a jej velke komedialne solo tak trocha v style hangoveru pod taktovkou byvaleho spolupracovnika adama sandlera. humor nema daleko od sandleroviek (teda obcas tupy a utociaci na branicu na najjednoduchsom levele), ale obcas sa najde nejaky lepsi a inteligentnejsi spek (co sa vsak tak casto nestane). prihravajuce figurky su v pohode ale nikdo kdo by bol lepsi ci zapametania hodny viac ako elizabeth sa nenajde...(5.5.2014)

 • claudel
  ***

  Po patnácti minutách jsem sám sobě nadával, co jsem to zase vybral za americkou pičovinu. Naštěstí, když se hlavní zápletka rozjela, docela jsem se bavil a několikrát se od srdce zasmál. Konec bylo zase tradiční "made in USA", ale celkový dojem pozitivní. Kdo by s Elisabeth aspoň na chvilku nesoucítil...(27.7.2015)

 • metal.storm
  ****

  tak "kráva ze správ" bola proste perfektná(27.2.2016)

 • dopita
  **

  Je to taková ta tradiční blbá americká komedie, kde se hlavní hrdinka dostává do hloupých situací a protože z ní scénárista dělá tupou nánu, tak se z nich nikdy nevyhrabe, naopak si vždycky tím co říká, situaci ještě zhorší. Povětšinou to není vtipné, nicméně je to oddechovka, na nic jinýho si film ani nehraje a herecké obsazení není uplně tragické, takže se na to koukat dá.(26.10.2016)

 • - Film se natáčel v Dowtownu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 • - Když Megan (Elizabeth Banks) krade kolo a mluví s chlapcem, má v jednom záběru ve vlasech listí, ale v dalším už ne. (Tirny12)

 • - Žluté šaty, které nosí Meghan Miles (Elizabeth Banks) téměř po celý film, je od newyorkské módní návrhářky Yigal Azrouël. (vercza)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace