• wooozie

No co si budeme povídat, film má pouze 2 přednosti. Tou první předností je Elizabeth Banks, která je ale dost často doslova utopena v nevtipných a předvídatelných situacích. A druhý obhajitelný důvod je současný nejlepší americký stand up komik Bill Burr, zářící ve své životní roli, i když zde má bohužel málo prostoru. Jinak se ale připravte na zoufale průměrnou komedii s mizerným scénářem a podpořenou některými hereckými výkony jak ze špatného snu.(9.7.2017)

• Thomick

Emm, takže... prvně mějte na paměti, že ženská v uplých šatech = štětka... no, a pak si užijte walk of shame s Walk of Shame. --- Mně vám bylo fakt trapně. A to vlastně hlavně proto, že se tohle někdo někdy vůbec opovážil pokládat za nosnej komediální námět. O neskutečně předvídatelných "humorných" momentech bych snad radši ani nemluvil.(4.5.2014)

• BodG

Mohla by to být příjemná, zábavná komedie, ale společnost asi dospěla do fáze, kdy je nutno i ve filmech podbízet názor, že zbytečná promiskuita a sex za podobných okolností je v pořádku. Filmy by mohly začít, jako médium čím dál více ovlivňující dnešní společnost, její podvědomí a uvažování, začít umravňovat a nabízet náhled na obě strany mince a ne propagovat dekadenci a stupiditu. Nejde o puritánství, ale o princip zdravého vývoje smýšlení člověka a lidské společnosti.(15.8.2014)

Road trip naboso skrz Los Angeles je vlastně velmi dobrý a originální námět. V čem ale film selhává je humor. Ačkoliv jsou některé situace odvážně dovedeny do absurdna, dialogy se v nich drží silně při zemi. A to je pro film s ratingem R dost promarněná příležitost. Ani role policisty, kterou ztvárnil člen vyšší stand-up šlechty Bill Burr, do filmu moc humoru nepřinesla, což bylo nečekané zklamání. Nejvíce tak pobavila scéna s crackheadama. Kromě Elizabeth Banks se ale nebylo na co moc dívat.(6.2.2017)

Neznám moc nesympatičtějších hereček, než je Elizabeth Banks. Snesitelná byla snad jenom v Zack a Miri točí porno. Ale tahle snesitelná blbina mne poměrně bavila. Celý to bylo takový fajn, pohodový zábavný, jednohubkový, na nic si to nehrálo, rychle to uteklo a Banks to tam na 40 ! let děsně seklo. Bavilo mne černošský crack ghetto trio a cute blbka v podání Sarah Wright. 6,5/10(7.5.2014)

• - Žluté šaty, které nosí Meghan Miles (Elizabeth Banks) téměř po celý film, je od newyorkské módní návrhářky Yigal Azrouël. (vercza)

• - Film se natáčel v Dowtownu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Když Megan (Elizabeth Banks) krade kolo a mluví s chlapcem, má v jednom záběru ve vlasech listí, ale v dalším už ne. (Tirny12)