Chceš bony, ňáký bony?" Ulice v centru Prahy patřily jim, vydělávali hodně peněz a divoce je utráceli. Co ale dělá partička někdejších veksláků dnes? Z vězení jsou už dlouho venku. Svět kšeftů s valutami a bony, nelegálně směňovanými poukázkami do obchodů s jinak nedostupným západním zbožím, je sice dávno pryč, ale způsobů, jak vydělat „rychlý prachy", je pořád dost. Stačí vědět, jak na to – podvody s dotacemi, úplatky, tunelování, krádeže. Stejně jako ve filmu Bony a klid z roku 1987 i tentokrát příběh začíná příjezdem naivního mladíka Martina (Jakub Prachař). Nemá práci, rodiče, holku, ani kamarády. Zato má dluhy a jdou po něm vymahači. Do Prahy se vypravil z Boleslavi sehnat peníze. Pak už stačí, aby potkal Bínyho (Roman Skamene), který už zase šlape chodník, nyní však pouze jako naháněč cizinců před restaurací na Staromáku. Osamělý Bíny vycítí v outsiderovi Martinovi možného parťáka pro nejistou budoucnost a zatáhne ho do svých kšeftíků... (Bontonfilm)

sedlis odpad!

Asi se to dalo cekat. Co jineho dostat od rezisera, ktery za poslednich 20let natocil jen hromadu sracek a filmu na hovno..korunu filmu bez naznaku deje, originality, humoru a neceho, co by davalo smysl davaji nekonecna a stale se opakujici retrospektiva do prvniho dilu ve snaze pozvednout bidnou uroven filmu. Do jeste vetsich sracek film posila obsazeni protekcniho spratka z rodu Pracharovic do hlavni role, byvale missky do jedne z vedlejsich roli, angazovani opravdu nechutne manzelky rezisera filmu..nevim, nevim, jestli se vubec nekomu za poslednich 20 let podarilo natocit kvalitni pokracovani celkem uspesneho prvniho filmu..nejak si nemuzu vzpomenout.. ()

Rimina

Na tenhle film jsem se vážně těšila.Červíček pochybnosti mi říkal,že dvojka nikdy není už tak dobrá, jako jednička.Ale jednička, je v tomto případě moje srdcová záležitost,takže jsem tomu prostě musela dát šanci. Co mě dost naštvalo,byl neskonale zbrklý začátek,takové odnikud nikam ,co jsem už dlouho neviděla. Vážně zoufalstí.Připitomělý výkon Prachaře,doplněný jeho ještě blbějším výrazem,mě dokonale namíchnul a utvrdil v jeho chabém hereckém nadání. Celé natáčení musela být vážně děsná psina,protože to vypadalo jako by měl pořádnou chuť se od plic zasmát.Parodie na jedničku,říkala jsem si.Prachař to prostě prznil kudy chodil. A tak hlavně díky němu,mi celý film vážně lezl krkem. Jediné co kladně hodnotím,je stejná skvadra herců,takže jsem viděla, kdo zešedivěl,ztloustnul,zvrásčel. Jinak je to ovšem absolutní lobotomie diváka a vážně se asi budu modlit,abych se nemusela za dalších 25 let dívat na Bony a klid 3. ()

shakeXL

Bony a klid 1 byla něco naprosto jiného - film z doby, kterou si většina zdejších uživatelů ani nepamatuje. Film ze zlaté éry veksláků s reálným příběhem.Bony a klid 2, ač chcete nebo nechcete je z nynější doby, kterou, bohužel prožíváme dnes. Většina uživatelů by měla sundat růžové brýle, odprostit se od rodičů a trochu sledovat dění kolem sebe ba dokonce možná i politiku! To by totiž leckdo zjistil, že bordel co tady je si Olmer nevycucal z prstu ale tak to opravdu je. Kult to není, ale za sehnání takřka všech herců z prvního dílu dávám tři z pěti.. ()

Falkenstein odpad!

Zase jeden zbytečný film parazitující hlavně názvem na původním filmu z kterého se ještě snaží vylouhovat co nejvíce. Nebýt oplzlého Romana Skamene a ukázky z prvního dílu, těžko by člověk řekl, že se jedná o pokračování. Nechápu proč se takové díla vůbec točí? Je vidět, že česká kinematografie ještě není ve finanční krizi, když jsou prachy na takové ptátkoviny. ()

kreyson13

Nějak nechápu to strašidelný hodnocení. Samozřejmě je to ptákovina asi bez scénáře a bez příběhu, ale pokud člověk zažil dobu veksláků a první díl si skoro "odžil", tak dvojka je pro něj pohodový zavzpomínání na starý časy. A všechny zestárlý figury z jedničky bylo taky dobrý vidět pohromadě. A filmová dcerka Richarda byla hodně luxusní...Blbost, která neurazí ani nenadchne. Jedničku si pustím klidně po stý znovu, dvojku ani ne. ()

Mia1 odpad!

Vždy se najde něco, za co aspoň 1 hvězdičku dát. Ale tady to opravdu nejde. Nepomohla tomu ani krásná Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, ani Jakub Prachař. Kdybych mohla, tak dám sobě plný počet hvězdiček za to, že jsem se vydržela dívat až do konce. Olmer by si měl užívat důchodu a ne točit filmy. ()

Ejvi

Pitvat se v minulosti a prokládat bezvýznamný příběh střípky z dob minulých, s tím díru do světa neuděláte. Když už se to konečně rozjede, za 5 minut je konec. Nebýt fešné Gabriely Kratochvílové a její bandy rebelů, asi bych to ani nedokoukal.. ()

McZmener odpad!

Bohužel veliké zklamání. Od druhého dílu jsem příliš nečekal, ale tohle? TOHLE opravdu ne. Prokládat nesmyslný scény útržky z minulosti a do nových scén přidávat nějaké popisky, to mi opravdu hlava nebere. Lituju všechny, co tento filmy videlo v kine. ()

rebel2009 odpad!

Sračka....to i retro Viki Cabadaj byl aspoň na jednu hvězdičku...totální Olmeruv propad na filmové dno. Děs běs, škoda času. ()

Ondromed

Když jsem se rozhodl že se podívám na pokračování BaK už předem jsem tušil že kvalitativně to bude propadák a to se mi potvrdilo. Chabé herecké výkony, humor který neroztáhne koutky ani to mu největšímu spotřebiteli mariuhany a abych nezapomněl na scenář který to totálně pohřbil tisíc kilometrů pod zem. Tento film je pouhá ztráta Vašeho času. ()

PORTER44

Některá scéna docela vtipná ale víc převládají trapnější scény i tak jsem to dokoukal.Dvojka Prachař-Skamene alespoň trochu pobavily zbytek hereckých výkonů slabota. ()

jakub.schejb

Film Bony a klid 2 nemůže nikomu radost a to ani nejzarytějším fandům prvního dílu (jako jsem já). Bohužel selhává scenář, herecké výkony i režie. Dle mého názoru jsou největšími neduhy velmi hloupý děj, nulová gradace a nelogické situace. Nedoporučuji ani pro dlouhé zimní večery. Škoda, opravdu jsem se těšil:-( PS 1* je za muziku. ()

SaintMichael

Ani jsem nečekal, že to bude stejně dobré jako původní film, ale že to bude tak moc špatné, to mě taky překvapilo. Především scénář je nehorázně odfláknutý a neustálé odkazování na původní film(dokonce přímo vkládáním jednotlivých scén z původního filmu) jen dokazuje, že tvůrci prostě neměli žádné vlastní kloudné nápady. ()

Drslw

Lepšie než typická česká produkcia posledných rokov. Veľmi dobré herecké výkony, zvlášť Romana Skamene (kto by to povedal, po všetkých tých excesoch?). Mal som chuť dať ešte jednu hviezdičku len preto, koľko "odpadov" tu ľudia nasekali... ()