Nezlomný

• Nový Zéland

• Austrálie

Válečný / Životopisný / Sportovní / Drama

USA, 2014, 137 min

Natočeno podle skutečného příběhu. CITÁT - Máme novou misi - záchrannou................... Slušný a silný příběh, plný smutku a utrpení ze kterého prosvítá naděje. Hlavní hrdina si projde peklem. CITÁT - Tak za co se teď máme modlit?............ Bohužel, příběh jako celek prostě moc nefunguje je to někdy až moc zdlouhavé a nevýrazné. CITÁT - Hele, já mám čokoládu...........(13.8.2015)

Na to je Jolie nie je špička medzi rezisermi tak to velmi ale naozaj velmi prijemne prekvapilo.(24.4.2015)

• VideoTuti

Takhle zprasit dokonalý scénář dokáže snad jen velmi mizerný režisér, ve filmu se střídají skvělé scény se scénami velmi nízké filmařské úrovně. Dostat tento scénář to do ruky režisér typu pana Clinta Eastwooda film by dostal určitě Oscara.(29.4.2015)

Klobouk dolu. Tohle je opravdu povedený dílo. Další úžasnej životopisnej film, kterej určitě nezůstane u jednoho shlídnutí. Myslím, že Angelina udělala skvělej krok a nebála se toho. Za tohle by se nemusel stydět nikdo, kdo se rozhodnul natočit něco podobnýho a rozhodně se tenhle film může s klidným srdcem postavit po boku dalších podobných děl. Za mě bezpochybný 4* a URČITĚ DOPORUČUJU(26.5.2015)

• paradoxman

Nudil jsem se. Pořád jsem čekal na tu jednu osudovou scénu, díky které změním názor a on se v ní nakonec drsný Japončík rozbrečí před celým vězeňským praporem. Ach jo. Jedna hvězda navíc za skutečného Pampaliniho.(30.5.2015)

Silný príbeh nezlomnej vôle prežiť a nakoniec aj odpustiť(20.6.2015)

Náhodou Angelina překvapila, ale bylo to stručné , syrové , bez patosu a glorifikace!!!!!!! Výborný snímek!(17.12.2015)

Čo málo chýba, aby som dal 5 hviezd. Naozaj málo, nakoľko je toto pre mňa veľké režijné prekvapenie roka a naozaj od Angeliny Jolie kúsok, ktorý predčí viaceré hollywoodské trháky na vojnovú tému. Ukázala, že to naozaj vie, a keď k tomu pridáme majstrovstvo bratov Coenovcov, nádherná Desplatova hudba, záverečná pieseň od Coldplay, skvelé herecké výkony z radu neznámych hercov (hlavne O`Connela) a úchvatne spracovaný záver filmu, z ktorého mi bežali zimomriavky po chrbte, nemôže to dopadnúť zle. Hviezdičku dávam dole kvôli typickému až moc patriotistickému zobrazeniu vojnovej reality. Inak ale skvelý filmový počin a je mi naozaj ľúto, že ujo Zamperini sa premiéry len tesne nedožil. Bol by právom nadšený a dojatý. Som si istý. 80 %(28.12.2015)

Niektoré momenty boli fantastické, ale podľa mňa tento film mal oveľa väčší potenciál. So skúsenejším režisérom by to dopadlo oveľa lepšie.(10.1.2016)

Nechcem veru znieť šovinisticky, ale inak sa asi nedá. Už prvá scéna, kde sú všetci vrátane lietadla síce rozstrieľaní na rešeto, no zato každý puk a límec na košeli je tip-top. Scéna s pristátím vrátila efekty do doby z pred prvého King-konga, poprúc všetky existujúce zákony fyziky. No proste nepozerateľné. Ak toto má byť režisérsky rukopis Angeliny aj naďalej, ďakujem, neprosím. Už turista čo-to naznačil. Odmysliac si však tieto negatíva, stále 3 hviezdy...(20.2.2016)

• mirkath1

Jsem docela zklamaná :( Mnohem lepší filmy na toto téma lze najít-např Koleje osudu-no co už. Nedovedu pochopit, že když dostal na držku od asi 200 chlapů, že to vůbec přežil.Skoro půl filmu nudná podívaná na chlapy ve člunu-to už bylo zajímavější Otevřené moře- a to tam byli jen dva :D Angelíno zahraj raději zase nějakou Laru Croft, to je alespoň sranda :)(3.6.2016)

Snímku jsem se docela obával, ale po zhlédnutí jsem si chtěl dát facku za to, jak dlouho jsem ho odkládal. Omlouvám se Angelina Jolie, že jsem si udělal čas až při cestě do UK v rámci sledování filmů na obrazovce Student Agency. Naprosto parádní podívaná!(11.7.2016)

Překvapivě velice dobrý film, asi nejlepší co jsem od Angeliny Jolie viděl. Letecké scény velmi dobré, ztroskotání a zajatecký tábor také...Vpodstatě mi ve filmu jen chyběly nějaké hlubší emoce, nebo něco zvláštního, abych dal filmu 5 hvězdiček. Lecos vymyslet by se jistě dalo. Ale 83% za solidní řemeslo je zde určitě ucházející.(20.7.2016)

Angelina je dobrá herečka, ale jako režisérka za moc nestojí. Příběhy ze zajateckých táborů mě většinou baví, ale tohle bylo v celku o ničem. Mimo to, že to bylo bruálně patriotické a brutálně dlouhé, tak to taky bylo brutálně brutální. Nic co by ve mě zanechalo nějakou vzpomínku.(11.9.2016)

Dlouze jsem přemýšlel, jak tento film mám vůbec hodnotit. Přesto, že mu po řemeslné stránce asi nemůžu nic vytknout, vůbec ve mně nedokázal vzbudit emoce. I přes jistě pohnuté osudy hlavního hrdiny, jsem se u filmu nudil. Již jsem došel na to proč. Byl neskutečně šablonovitý. Prakticky od začátku víte, jak bude ubíhat, co se stane a je vám také jasné, jak to celé dopadne. V ničem mě film nedokázal překvapit a nedokázal ve mně vyvolat napětí. Charaktery jsou až moc jednoznačně vykresleny a veškeré dramatické scény tak postrádají ono potřebné napětí. Angelině zkrátka chybí více zkušeností, snad příště bude lépe.(20.9.2016)

Skvelý námet a vskutku na úrovni pocta Louisovi Zamperinimu. Avšak Angelina trošku nezvládla svoju úlohu na režisérskej stoličke. Počiatočné skákanie medzi dvoma dejovými líniami nespravilo na mňa veľký dojem. Zbytočne dlhé momenty ako stroskontancov v člne. Každopádne, emotívny koniec pridalo automaticky 1 hviezdičku a citát: "Moment of pain is worth a lifetime of glory", si zapamätám asi navždy. Jack O'Connell ma ale neskutočne presvedčil, že na to má. Predviedol nádherný výkon spolu s kamošom Watanebem. Celkovo hodnotím 80%(17.1.2015)

Prvá tretina bola naozaj veľmi hrozná a pozliepaná s nutkaním to vypnúť. Od stroskotania na mori dej dostáva na dramatickosti a sile, akoby Jolie striasla tú počiatočnú nováčikovskú nervozitu a všetko vrcholí emotívnou scénou s kládou. Nie, nie...nie tú kládu mám na mysli. Prečítal som si komenty a súhlasím, že Angie, (nemám ju rád), sa dá veľa vytknúť, že film pôsobí možno trochu nevyrovnane, ale nesúhlasim, že nemá v sebe cit. No, uvidíme ďalej.(19.1.2015)

Na dnešní dobu, až průměrná srdcervoucí premiéra Angeliny ,která neurazí ,ale rozhodně penis nepostaví ...(24.1.2015)

Režie Angeliny není úplně marná. Sice je to životopisný film, ale přesto jsem se neubránila pocitu, jak si je v některých scénách podobný s jinými filmy. Například ztroskotání v moři a několik desítek dní strávených na moři - Pí a jeho život, zajatci v nepřátelském táboře - Hartova válka. Ale u životopisných a ještě k tomu válečných filmů není co jiného vymýšlet. Nejvíce se mě asi dotkl konec. Parádní film.(25.1.2015)

Je až neuvěřitelné co člověk dokáže pokud má vůli velkou jako Čínskou (Japonskou) zeď samotnou. Výborně jsem se bavil od začátku až do konce.Angelina mě mile překvapila.(5.2.2015)

• navel

Intelektuální kastrace diváka postrádající alespoň náznak nějaké filmové struktury(6.2.2015)