Zdravím, dámy!

• USA Hello Ladies
USA, 2013, 3 h 51 min (Minutáž: 28–30 min)

Hudba:

Vik Sharma

Stephen Merchant, Christine Woods, Nate Torrence, Crista Flanagan, Carly Craig, Irene Choi, Pierson Fode, Heather Hahn, Stephanie Beatriz, Rosa Salazar (více)

Epizody(8)

HBO uvádí premiéru nového komediálního seriálu o nepříliš obratném Angličanovi, který hledá ženu svých snů v Los Angeles. Stephen Merchant ve své první seriálové roli ztvárňuje Stuarta - web designera, který se přestěhoval z Anglie do Los Angeles v naději, že zde nalezne vzrušení, romantiku a možná i partnerku. Stuart pracuje z domova a dobře si rozumí s pohlednou spolubydlící Jessicou (Christine Woodsová), i když je evidentní, že ona o něj coby partnera nemá zájem. Značně neomalený a o to více urputný Stuart je posedlý touhou proniknout do okouzlujícího světa ctihodných lidí. Stuarta lákají nejlepší restaurace a noční kluby, ale jeho buranství ho většinou nechává trčet přede dveřmi vyhledávaných podniků. Během osmi dílů seriálu Stuart přesto tvrdošíjně obráží společenskou scénu v L.A. a vyhledává krásné ženy - často ve společnosti kamarádů Wada (Nate Torrence), jenž se potýká s rozvodem a Kivese (Kevin Weisman), charismatického paraplegika, který u žen skóruje daleko více, než Stuart nebo Wade. (HBO Europe)

Rose.Tyler

Jsem přesvědčená, že Stephen Merchant JE dobrý komik. Hello Ladies ovšem chybí určité "je ne sais quoi", magické Něco, které z trapných příhod dělá zábavnou podívanou. Škoda... ()

santiamén

Stephen rozhodně bez Rickyho nic neztrácí, naopak jde z každého záběru vidět, proč tihle dva dlouhé roky spolupracují. Hello Ladies hodně připomíná Life's Too Short nebo Extras právě v postavě často arogantního a sobeckého hlavního hrdiny, který rád míří mimo svou ligu a nalhává si, že má na víc, než ty obyčejné nuly kolem. Stejně jako ve zbytku tvorby Gervaise a Merchanta má ovšem bolestně reálné momenty, kdy se člověku stáhne hrdlo a nemůže než ocenit talent kombinovat absurdní komedii s dojemným dramatem. Jak už bylo řečeno, hodnocení na IMDb v tomto případě vypovídá o kvalitě seriálu z produkce HBO víc. ()

lardko

Stephen ( Stephen Merchant ) si myslí o sobě že je borec , a chce vždycky zbalit nějakou modelku , ale to se mu nepodaří , ikdyž v osmém dílu by to zvládl , kdyby neodjel za sestrou :-D . Stephen mě v tomhle filmu vůbec nezaujal. Vím že je to hlavní postava , a tenhle seriál je zaměřený na něj , ale mě nijak nepřekvapil. Jessica ( Christine Woods ) byla celkem dobrá , a dalo se na ní pěkně koukat , ale pořád nebyla ta NEJLEPŠÍ ZE SERIÁLU ! Ten kdo byl podle mě nejlepší byl Wade ( Nate Torrence ). Na Weda se krásně koukalo. Ten ty emoce prostě uměl prožít ! jako správnej herec. O tomhle seriálu sem si nezistil info , takže nevim jestli to skončí osmi díly , nebo to bude pokračovat. Seriál je podle mě skvělý , jen bych byl rád kdyby seriál pokračoval , a natočilo by se tak přes 100 dílů, protože 8 je fakt málo , a ještě k tomu ten konec neskončil moc dobře. Wade se rozvedl se svojí ženou , a nijak to s ní nevyrešil. Jessicu přeobsadily v seriálu. A Stephen nenašel tu pravou. Myslel sem si a doufal jsem že to skončí nějak takhle: Wade se dá zase se svojí bývalou ženou dohromady , a budou spolu se svým dítětem. Jessica si zahraje v dobrém filmu , a pak se z ní stane skvělá herečka. A Stephen najde tu pravou. Ale nebude to herečka. Škoda že to celé dopadlo tak jak to dopadlo. No co seriál je opravdu dobrý DOPORUČUJI SHLÉDNOUT ! Za mě ***** 97%. ()

dave14

Podle pilotu to má slušně našlápnuto. Steve si napsal roli na tělo a hraje skvěle. British akwardness přenesena do LA a mně se to líbí. Steve se konečně začíná prosazovat sólově. Po sedmi epizodách: Stále zůstávám na čtyřech. I když situace jsou často schematicky podobné, pořád je to osvěžující změna oproti klasickým americkým sitcomům. Steve, you rock. ()

Brousitch

"Randění v LA je těžký. Nedávno jsem chtěl zajít do jednoho klubu a vyhazovač se na mě jen podíval a říká: "My tady chceme lidi, který nám uvnitř zajistí stylovost, ne technickou podporu." - Stephen Merchant ()

Hpatrik

Zábavná záležitost, postavená na trapných situacích a gazích. Je to dobře napsané, zajímavě obsazené a Stephenu Merchantovi jeho roli nerda zbaštíte velmi snadno. Je velká škoda, že projekt HBO ukončila - opravdu jsem se u toho bavil. ()

hulinsky

Stephen Merchant rozviji posunuje hranice trapnosti zas o pekny kus dal, nez se mu to kdy povedlo s Rickym, ze je obcas az tezke koukat na absurdne trapne momenty a minimalne ja mel tendence ze soucitu k Stephenovi odvracet zrak, jak mi i za nej bylo trapno, ale ono to je vysledku funguje a milovnici humoru dua SM+RG urcite dostanou presne to co cekaji. ()

M1R3K

Hello Ladies je dobrý seriál, chce to jen prokousat se pilotem až alespoň ke třetí epizodě. Mne si tedy určitě získal. ()

muttant

Myslím, že je chybou označovať tento seriál za komédiu, sám ho síce považujem za skoro až nehorázne vtipný, ale prakticky všetka komika je založená na neschopnosti hlavných hrdinov baliť dievčatá a udržiavať vzťahy. To je samo osebe natoľko depresívne, až je to vtipné. Tvorcovia s nevídanou úprimnosťou a pozorovacou schopnosťou poukazujú na charakterové vady bežných ľudí, je tu toľko detailov a scén, pri ktorých si hovorím "Nie, hlavne neurob toto, to by som v skutočnom živote urobil ja, to predsa nemôžete dať do seriálu, od ktorého čakáte vysokú sledovanosť - je to na sledovanie až príliš nepríjemné!" Sledovať Hello Ladies je ako sledovať výkon falošne spievajúceho chalana v prvých kolách talentovej súťaže. Ak sa aspoň tridsať minút raz za týždeň dokážete nebrať vážne, nájdete v ňom veľký kus iba trochu prikrášlenej pravdy. ()

Zizou_

Po Louie další vynikající seriál. Stephen Merchant je výborný a ta "awkwardness" je skvělá. Zdejší hodnocení trochu nepochopitelné. ()

studentice

Prijemna oddychovka s mene i vice vtipnymi momenty. Ja jsem se u nekterych vtipku dobre bavila, takze serial splnil, co mel a docela me mrzi, ze dalsi serie se neplanuje. Samozrejme by me zajimalo, jak se bude vyvijet vztah mezi najemnikem a podnajemnikem:) ()

katikka

Seriál "lebo nebolo čo pozerať" sa po prvom nezáživnom pilotnom diely rozbehne, až vám začne chýbať ten dlho-noho-ruký nemožný podivín so svojimi nepodarenými trapasmi u žien. .. účel splnilo, pobavilo a necítila som sa pri tom trápne ako pri iných lacných komédiách tohto typu. V podstate spĺňa zásadnú charakteristiku súčasného populárneho seriálu a to podivín v hlavnej úlohe! ()