Štěňátko

• USA Puppy
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
USA, 2013, 5 min

Jeden z mimoňů si hrozně přeje štěňátko, ale nikde ho nemůže sehnat. Nakonec se mu podaří ochočit si malé UFO, ke kterému silně přilne a prožije s ním krásné časy. Pak se ale robotkovi začne stýskat po domově... (Estrellita)

gogos

Neskutečně příjemná a pozitivní krátká animačka. Ve čtyřech minutách je skryto kouzlo celého ET i Wall-I zároveň. Stylový příběh, parádní animace, vtip i dojetí... To je Komplexní Puppy. Jeden z nejlepších kraťasů za poslední roky! 5* ()

kajas

Nejlepší kraťas známých žlutých potvůrek. Při nervovém vypětí z blížících se zápočtů vyloženě zahřeje u srdce :). ()

easaque

stejně jak jsem nebyl odvázaný z animáku Já, padouch - tak to nezlepšil ani tento roztomiloučký kraťoučký bonus. Ale aspoň pobavil, tak slabé 3hvězdičky. Odkaz si najdete u ostatních, či v diskuzi. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

C0r0ner

No kdo by nechtěl jako mazlíčka malé ufo s robotkem? Nebo vlastně i samotného mimoně? Minipříběh to byl maximálně roztomilý a pěkný a kupodivu se objevily o hodně silné emoce (kdo by to byl řekl?), nicméně tomu stále chybí ta neuchopitelná grácie vlastní Pixarům, takže to za plný počet prostě být nemůže. 90% ()

Saraswati

Jedna z najrozkošnejších vecí, čo som kedy videla. Mať na konci 5-minútového filmu o minionoch slzy v očiach, k tomu ani viac slov netreba. ()

Estrellita

Nejpovedenější krátkometrážní film s těmito žlutými obludkami, inteligentní a roztomilý, navíc moc hezky animovaný. Jen tak dál! 80% ()

Aargh

"Kdo by nemiloval Mimoně/Miniony a jejich neuvěřitelnou hatmatilku?" Já. Těch 5 minut žvatlání s tisíckrát provařeným příběhem nešlo skoro vydržet. O kvalitě kraťasů k Ice Age, Madagaskaru nebo k Pixarovkám si tady můžou nechat zdát. ()

Gogo333

Jeden ze tří mini filmečků k druhému Já, padouch. Ty druhé dva (balíčky a kolo) se mi líbili o trochu víc. Je to pěkný příběh, ale o nic extra nejde. 65% ()