Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (Cinemart)

Copter

Některý vtipy jsou docela dobrý,ale z žádnýho mě nechytil záchvat smíchu.Bylo to zajímavý do tý části než se spřátelil se svýma žákama. Pak už nic moc. ()

rezor

Opět se ukazuje, že česká kinematografika zaostává za tou západní poměrně solidně. Je vidět, že se dá z tématu nezvladatelné mládaže vytěžit daleko více, než co dokáže český režisér (ano Tomáši Magnusku, dívám se na tebe). Není ani potřeba strkat někomu "tyč do prdele", abyste udělali kvalitní komediální film, byť s nebezpečně opakovaným koncem. Co se mi na tomto filmu opravdu líbí víc, než na tom českém je to, že ukazuje i jiné východisko z "nedotknutelnosti" studentů. Přístup ke studentům jiný, než jaký je cpaný všem do hlavy může opravdu udělat hodně. Ale zpět k filmu. Líbí se mi sympatické tváře hlavních hrdinů, které přidávají nějaká procenta v hodnocení. Za 5* to určitě nebude, už jenom kvůli tomu přeslazenému konci, ale **** jsou to s klidným svědomím ()

zeromen

Po dlouhé době perfektní evropská komedie. Takové učitele by měly být ve všech školách a zavést ten to jednoduchý druh maturity. To nemá chybu, tak dlouho jsem se na německou komedii nezasmál. ()

jarmil8

Natočit téměř dvouhodinovou komedii, to chce opravdu talent. Ten tady chybí, takže pár dobrých vtípků a scénář podle šablony. ()

skeiron

Na německou tvorbu jsem vždy pohlížel ( a zřejmě i jěště nějáký pátek budu) jako na velmi usměvnou karikatu Hollywoodu. Tento kousek však opravdu vyčnívá a "z fleku" by mohl konkurovat Ačkovým filmům za velkou louží, opravdu ani minutu se nebudete nudit. Humor je vážně naprosto nepředvídatelný, takže nečekejte trapné fóry ala Kameňák. Na konci filmu budete sušit několikátou vlnu slz při z pohledu na ztýrané "grázlíky" a odulé prostytutky, podobně jako v Méďovi, který má srovnatelný styl humoru. Jednu hvězdičku ubírám jen z nesympatií k přehláskovaným samohláskám....Skvělá komedie. ()

Archvile

Výborná vtipná komédia s takmer originálnym nápadom. Na to že sa jedná o Nemeckú produkciu a okrem Karoline Herfurth som nepoznal žiadneho herca tak aj výborne zahrané. Ešte som sa nedostal k dvojke a už teraz sa teším. ()

michalkop

Velmi politicky nekorektní komedie, která ve mně znovu probudila zájem o německou kinematografii, která jak se zdá, nemusí být založená jen na fekálním pornu. Ačkoliv se jedná o teenagerskou komedii, která bývá zejména v Americe procpaná tunou záchodového humoru, tady je jeho míra vyvážená s grácií a, jestli se to dá říct, i s vkusností. Dokonce i nenásilně působí výchovně a není to ani okaté. Ještě ke všemu je to víc než jen trochu vtipné. Za mě 90%. ()

Yoru

Pre mňa to bol jeden z mála výborných filmov aké som videla...nekašľal sa s nimi a to sa mi páčilo...konečne niekto kto sa nebojí nadávok :D :D Už som si ho pozerala aspoň päť krát, a to je čo povedať :D ()

Baru.No1

Na tuto komedii jsem, ale vůbec nechtěla jít. Když jsem kupovala vsupenky jen jsem se modila, aby to nebylo moc dlouhé. Film se rozjel a já se od prvních minut bavila a musím říct, že jsem se skoro celý film jen smála. Ohodnotila bych jako vtipnou oddechovou komedii, u které nemusíte přemýšlet :) ()

lepinla792

Ze začátku to bylo slušný, teda neslušný, ale šlapalo to. Pak když bylo jasné, že to směřuje k převratu jako třeba v Blaznivé škole, tak už to bylo hrozné, a ještě horší než tam. Ta v té době byla pro mě v tomto ohledu neokoukaná. Jak se tady z grázlů stávali slušňáci a ze slušňáků rebelové, z ošklivek pěkný holky a ze sexy drsňaček šprtky jsem nedal. Těch změn tam je víc, týkají se i kluků, ale tam už mě to nezajímalo vůbec. ()

leonskennedy

Překvapivě docela dobrý lepší než sem čekal.Začátek učitele ve škole byl vtipnější, postupem času už to nebylo úplně ono a konec byl nejslabší část této německé komedie. ()

Pythonator

Na neschopné Němčoury je to velmi dobrá komedie. O převelice lepší než ty teen blbosti s nadrženýma holkama, co to chtějí taky na kole, atd. Hrdina je sympaťák a Karoline je neméně sympatická roztomilá kočena. Zápletka je zapletená, sranda srandovní, romantika romantická a morální poučení je morální až moc. Akorát mi u toho kazila náladu skutečnost, že současná mládež je až nechutně vygumovaná a amerikanizovaná (což je totéž co vygumovaná). ()

bez1

Spousta akce, spousta vtipu, spousta nesmyslů, které nakonec dávaly smysl. Jo bavila jsem se a dávám plný počet. ()

gatuso

Ono se to zda jako komedie ale kdyz se nad tim zamyslite jedna se o podprahovou multikulti agitku o bilych asocialech ktere navede na spravnou cestu nemec tureckeho puvodu - to je to multikulti obohaceni o kterem mluvi Angie. S odstupem 3 let je tento film vice nez vymluvny. A 2 je filmovy pilir multikulti politiky. Fuck you Germany, Angela, EU a leftist liberals!!! ()

Himbajz

Jako, zasmál jsem se. Občas. 74% ale nechápu. Jo, dát si dvě tři piva, kouknout na to , u to ho čumět do telefonu, pak se zase zasmát a už nikdy si to nepustit ()