Úlet! To je asi to první, co mě napadne v souvislosti s touto komedií. Na rozdíl od některých zdejších uživatelů, kteří mají hrůzu ze spojení "německá komedie", já jsem se tohoto spojení nebál, protože v minulosti už jsem pár dobrých německých komedií viděl a už jsem takovému filmu i pět hvězd udělil (týká se to např. filmu Kohout na víně), ale to bylo v TV. Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím nějakou dobrou německou komedii i v kině. Ale právě proto, že jsem to chtěl zkusit, vsadil jsem svůj čas a své peníze na tuto jedinou kartu jménem "Fakjů pane učiteli". A ono to vyšlo. Od začátku do konce jsem se tlemil jak nějaký opožděný puberťák, protože to prostě mělo hlavu a patu, humor byl leckdy chytrý a geniální a řadu scén si budu pamatovat snad až do smrti. Geniální byla především paní ředitelka čichající lepidlo. Stačilo vidět její výraz v obličeji a už jsem se tlemil, navíc při závěrečné scéně s maturitním vysvědčením jsem se tlemil celou dobu, to bylo prostě geniální. Abych to shrnul. Film plný sympatických herců, snadno pochopitelného děje, a celé to navíc bylo úžasně barevné a pohodové. Zkrátka jsem si z kina odnesl perfektní zážitek a film mi hodně pozitivně ovlivnil celý zbytek soboty tak, že jsem se musel pořád potutelně usmívat, i když už film dávno skončil. I za to, ale nejen za to, uděluji pět hvězd, a hrdě prohlašuji, že tohle za můj čas i za moje peníze stálo.(22.9.2014)

• Wacoslav1

Fakjů tenhle film. Milý pane učiteli a to mělo být jako vtipné pane učiteli? tohle trapné infantilní pubertální nic??? a ještě 78% k tomu?! No asi jste tu všichni patrně větší znalci než já. tím to bude. Já totiž zastávám názor, že skopčáci komedie nikdy točit neuměli a tenhle patvar na tom nic nezměnil. a to jsem byl ještě lákán na projekci ufff ještě, že jsem nešel... To bych odcházel asi z hodně kyselým ksichtem. nevím proč, ale jestli mi tenhle film něco připomněl tak to byla scéna ze školy ze South Parku : Jak by se vám líbilo vylízat mi prdel? Co jsi to říkal??? Ehh promiňte já jenom... JAK BY SE VÁM LÍBILO VYLÍZAT MI PRDEL PANE GARISSONE?!20%(7.9.2014)

Překvapivě zábavná blbůstka, která si nehraje na logiku, neztrácí čas vysvětlováním, popř. zbytečnými dějovými spojkami a sype jednu vtipnou scénku za druhou. Scénář sice moc inteligence nepobral, ale v atmosféře pubertální střední školy se demence hravě ztratí, nebo přesněji padne tam jako hrnec na prdel. Je tedy fajn, že se film nesnaží přiblížit realitě a naopak si plně užívá své ujetosti. 7/10(13.9.2014)

Možná je smích nakažlivý, ale dlouho jsem se na ČSFD projekci tak nezasmál. Jan Amos Komenský by se asi divil, kdyby viděl učitelské tedy učební metody pana "učitele" Müllera v této nečekaně vtipné německé, leč dobře nadabované komedii. Do pěti hvězd skutečně chybělo jen málo. Kašlu na kritiky, bavil jsem se a dávám za 5.(26.8.2014)

Ein Kessel bumstes aneb skopčácká estráda, co neudržela koule v hrsti. Potenciál to mělo, vtipné to bylo, ale turecká kinematografie prostě musela solidní námět završit Goťákem a domerklovat tak dobrý dojem ke kýčovité sračce, kdy hnusná Němka s pydlookým přičmoudlým Zimírem konečně své štěstí najde a z bandy nevzdělatelných bílých cigánů se stane angažovaná skupinka uhlazených odborníku na Šejxpíra s pregnantně spisovným vyjadřováním. Prostě šeredné dorostenky s rovnátky a otylí nezletilí panicové holt mají rádi kůl hevyendy, a tak je otázka „Varum, vy aršlochové?“ asi nemístná. Předpokládám, že ve dvojce této mádlkokotkoviny s názvem Fack ju Schilleer dotlačí náš milý profesor Mukl stádo vymaštěných potratů dělnické třídy vtipnou motivací k doktorátům z astrofyziky. Na raftech.(6.9.2014)

• - Auto hlavního hrdiny, učitele Müllera, pochází podle značky M z Mnichova. Jeho představitel Elyas M'Barek se v Mnichově narodil. (Jirka_Šč)

• - Režisér Bora Dagtekin napsal roli učitele Müllera speciálně pro Elyase M'Bareka. (Terva)

• - V jedné ze scén žáci s učitelem (Elyas M'Barek) dělají při výtvarné výchově "Wholetrain". Wholetrain (2006) je film, ve kterém Elyas M'Barek také ztvárnil hlavního protagonistu. (NormanBates)