Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Trailer 2

Malarkey

Zase jedna silně ulítlá a těžce ukecaná komedie, ve které se objevil Seth Rogen a jeho parťák James Franco z té jejich ha ha skupinky. U mě ale zase za tři hvězdy, protože mi to humorově přijde úplně stejné, jako všechny jejich ostatní filmy. Chvíli jsem z toho na větvi a pak si najednou všimnu toho, že se deset minut děsně nudím. Každopádně nápad skvělej, to se musí nechat. ()

J*A*S*M

Bavil jsem se obstojně, ale This Is the End bylo řádově lepší. Rogenův humor rozhodně není z nejnáročnějších, ale ty dialogové výměny a fekální frky v jeho komediích bývají chytře vymyšleny tak, aby byly opravdu velmi vtipné a co nejúčinnější. Občas je to tak i zde, ale několikrát se mi zdálo, jako kdyby se tu jelo improvizačně na první dobrou. Což je jen dojem, kterým na mě kvalita zdejšího humoru působila, nikoli tvrzení, které bych mohl něčím podložit. A problém jsem měl s postavou Jamese Franca, která se místy chová až příliš full-retarded na to, že úplně full-retarded evidentně není. ()

T2

Rozpočet $44miliónovTržby USA $6,105,175Tržby Celosvetovo $12,342,632Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,584,723Tržby za predaj DVD v USA $3,931,170║ prvá polovička filmu celkom pohodová, oblbujúca zmysli diváka, namotávka pri ktorej začnete fandiť tomu prim diktátorovi, potom sa ešte o kúsok pritvrdí a neberú sa servítky pred ústa, krv fŕka kade tade, zábavnosť sa tu kde tu nájde, hlavne James Franco to zachraňuje Seth Rogen ako prevažne je suchý až sa z huby práši, v celku to vyznie ako také demagogické navážanie sa do niekeho kto je možno len o kúsok horší manipulátor než samotné USA /55%/ ()

verbal

Trapný a trapnější, tedy Vřed Rogen v židím tandemu s Emanem Goldbergem, jsou od svého vyhnisání na poli třeskutě vtipných holyúdských kokotmédií nejdokonalejším synonymem ubohého fekálního tumoru pro totální lopaty a mentálně postižené děti. U tohoto veledíla jim sice naštěstí kapku došla invence, tedy obvyklá směs řídkých hoven, čerstvého ejakulátu, zatuchlé menstruační krve a smradlavých zvratků, která je pro ty spousty dvouciferných kvocientů vždy tolik k popukání, a zbyla jen čirá esence ultimativní debility. Nicméně i tak se u toho každý divák s IQ nad 60, co nečichá těkavá rozpouštědla, musí strašně stydět a zároveň se děsit, s čím vším tu obývá Zeměplacku, protože je to tu v červených číslech. Jakási spravedlivá vyváženost však zůstala zachována, při tom dělání trapného čuráka z Kimčonguna (no chicht, chicht, hihň, hihň, hihň) nesobecky nezapomněli všichni zúčastnění především na sebe, a proto si myslím, že i celý ten humbuk kolem hakování studia a výhrůžek bombovými útoky je jen genitální píár a test, kolik se dá na takové nebetyčné pičovině vyrýžovat na internetách. Velký Satan se totiž nemohl celosvětově lépe zdiskreditovat a ukázat svou degeneraci než tímto oduševnělým způsobem. Já být severokorejským diktátorem, promítám tento skvost ostopéro ve všech lidově demokratických kinech a každoročně to vrazím na Vánoce do televize místo Mrazíka. Lid by to zajisté jednotně semklo v názoru, že takoví kokoti prostě opravdu nezaslouží nic jiného, než jaderně vybombardovat. ()

Radek99

Složité k hodnocení. Po stránce kvalit klasicky přepálená fekálně-pubertální komedie se Sethem Rogenem (viděl bych to tak na 2 a půl hvězdičky), po stránce významu film reprezentující základní civilizační hodnoty, jako třeba svobodu slova (5 hvězd jako vyšitých). Evan Goldberg a Seth Rogen to (po svém) Kimovi pěkně nandali. Chci druhý díl - The Interview with Putin! ()

• Sook (Diana Bang) přilétá do Číny vrtulníkem Sikorsky SH-3 (S-61). Stejný model je i vrtulník používá Kim (Randall Park) v závěru filmu. V žádné z komunistických zemí však tento typ vrtulníku není dostupný. (Adrai)
  • Zhruba v polovině filmu se Dave Skylark (James Franco) baví v salónku s Kim Čong-unem (Randall Park) a hudební doprovod jim dělá dětské kytarové trio. Dětské vystoupení včetně písně, kterou děti hrají, je inspirováno skutečnou severokorejskou písní "Our Kindergarten Teacer", která je s více než osmi miliony shlédnutí populární na YouTube. (tompaulman)