Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (912)

KarelR 

všechny recenze uživatele

Dokáží dva američtí pitomci zabít nejnebezpečnějšího diktátora na světě? Tahle strohá otázka si vysloužila hodně výživnou odpověď, u které snadno zapomenete na krušnou realitu a budete se bavit tím, kam až se tak jednoduchý nápad dá dovést. The Interview to hraje na hodně stran a snadno by se mohlo rozpliznout v nevtipnou frašku. Rogen s Goldbergem ale všechno (a všechny) ukočírovali tak dobře, že se budete s každou přibývající minutou bavit o něco víc. Další nekompromisní žánrová trefa! (8/10) ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Trapný a trapnější, tedy Vřed Rogen v židím tandemu s Emanem Goldbergem, jsou od svého vyhnisání na poli třeskutě vtipných holyúdských kokotmédií nejdokonalejším synonymem ubohého fekálního tumoru pro totální lopaty a mentálně postižené děti. U tohoto veledíla jim sice naštěstí kapku došla invence, tedy obvyklá směs řídkých hoven, čerstvého ejakulátu, zatuchlé menstruační krve a smradlavých zvratků, která je pro ty spousty dvouciferných kvocientů vždy tolik k popukání, a zbyla jen čirá esence ultimativní debility. Nicméně i tak se u toho každý divák s IQ nad 60, co nečichá těkavá rozpouštědla, musí strašně stydět a zároveň se děsit, s čím vším tu obývá Zeměplacku, protože je to tu v červených číslech. Jakási spravedlivá vyváženost však zůstala zachována, při tom dělání trapného čuráka z Kimčonguna (no chicht, chicht, hihň, hihň, hihň) nesobecky nezapomněli všichni zúčastnění především na sebe, a proto si myslím, že i celý ten humbuk kolem hakování studia a výhrůžek bombovými útoky je jen genitální píár a test, kolik se dá na takové nebetyčné pičovině vyrýžovat na internetách. Velký Satan se totiž nemohl celosvětově lépe zdiskreditovat a ukázat svou degeneraci než tímto oduševnělým způsobem. Já být severokorejským diktátorem, promítám tento skvost ostopéro ve všech lidově demokratických kinech a každoročně to vrazím na Vánoce do televize místo Mrazíka. Lid by to zajisté jednotně semklo v názoru, že takoví kokoti prostě opravdu nezaslouží nic jiného, než jaderně vybombardovat. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $44miliónovTržby USA $6,105,175Tržby Celosvetovo $12,342,632Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,584,723Tržby za predaj DVD v USA $3,931,170║ prvá polovička filmu celkom pohodová, oblbujúca zmysli diváka, namotávka pri ktorej začnete fandiť tomu prim diktátorovi, potom sa ešte o kúsok pritvrdí a neberú sa servítky pred ústa, krv fŕka kade tade, zábavnosť sa tu kde tu nájde, hlavne James Franco to zachraňuje Seth Rogen ako prevažne je suchý až sa z huby práši, v celku to vyznie ako také demagogické navážanie sa do niekeho kto je možno len o kúsok horší manipulátor než samotné USA /55%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zase jedna silně ulítlá a těžce ukecaná komedie, ve které se objevil Seth Rogen a jeho parťák James Franco z té jejich ha ha skupinky. U mě ale zase za tři hvězdy, protože mi to humorově přijde úplně stejné, jako všechny jejich ostatní filmy. Chvíli jsem z toho na větvi a pak si najednou všimnu toho, že se deset minut děsně nudím. Každopádně nápad skvělej, to se musí nechat. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Bavil jsem se obstojně, ale This Is the End bylo řádově lepší. Rogenův humor rozhodně není z nejnáročnějších, ale ty dialogové výměny a fekální frky v jeho komediích bývají chytře vymyšleny tak, aby byly opravdu velmi vtipné a co nejúčinnější. Občas je to tak i zde, ale několikrát se mi zdálo, jako kdyby se tu jelo improvizačně na první dobrou. Což je jen dojem, kterým na mě kvalita zdejšího humoru působila, nikoli tvrzení, které bych mohl něčím podložit. A problém jsem měl s postavou Jamese Franca, která se místy chová až příliš full-retarded na to, že úplně full-retarded evidentně není. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (27)

  • Text v azbuke na tanku v doslovnom preklade znamená "pán alebo odsúdený". (m.a.t.o.)
  • Severokórejský diktátor Kim Jong-un hovorí plynulou angličtinou vďaka tomu, že ako teenager študoval v Európe, konkrétne vo Švajčiarsku. (MikaelSVK)

Související novinky

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)

Reklama

Reklama