Interview

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Setha Rogena moc nemusím, ale na jeho parťácký komedie (This is the End) koukám pravidelně a v partě například s Jamesem Francem mu to svědčí. A povedlo se to vlastně této bláznivé partě tentokrát? Rozhodně vyvolali velkou míru kontroverze, čímž se filmu a studiu povedlo přitáhnout mnohem větší pozornost diváků a musím si přiznat, že i já se o to více na film těšil. Po stránce zábavy se nemůžu ubránit porovnání právě s This is the End, které sázelo na osvědčený humor, ale i na širší obsazení. Zde to ale nevadí, James Franco si naprosto krade film pro sebe a ačkoli se jedná o velice západně orientovaný humor propletený všemožnými inside joky, které většina naší populace ani nemůže pochopit, protože nezná souvislosti, řekl bych, že pokud se alespoň částečně orientujete ve filmovém průmyslu, to své si najdete a budete se bavit. Pro ty ostatní je to naprosto zbytečný a nevkusný film, ve kterém Kim Čong Un vymetá večírky a projíždí se tankem...to přece nemůže skončit dobře...ale je to zkrátka prdel... PS : Skvělá camea :D ...72%(27.12.2014)

Nejvtipnější na tom všem je, že podobně vypatlaná chujovina o sraní si do kalhot a poslouchání Katy Perry dokázala vůbec nasrat tolik lidí. Přitom si to po 30 minutách už jen samo močí do klišé nacucnutých plenek a ukájí se ve vlastní imbecilitě. P.S.: Franco v módu Spider-Mana 3 má zase jednou momenty k nezaplacení.(25.12.2014)

• verbal

Trapný a trapnější, tedy Vřed Rogen v židím tandemu s Emanem Goldbergem, jsou od svého vyhnisání na poli třeskutě vtipných holyúdských kokotmédií nejdokonalejším synonymem ubohého fekálního tumoru pro totální lopaty a mentálně postižené děti. U tohoto veledíla jim sice naštěstí kapku došla invence, tedy obvyklá směs řídkých hoven, čerstvého ejakulátu, zatuchlé menstruační krve a smradlavých zvratků, která je pro ty spousty dvouciferných kvocientů vždy tolik k popukání, a zbyla jen čirá esence ultimativní debility. Nicméně i tak se u toho každý divák s IQ nad 60, co nečichá těkavá rozpouštědla, musí strašně stydět a zároveň se děsit, s čím vším tu obývá Zeměplacku, protože je to tu v červených číslech. Jakási spravedlivá vyváženost však zůstala zachována, při tom dělání trapného čuráka z Kimčonguna (no chicht, chicht, hihň, hihň, hihň) nesobecky nezapomněli všichni zúčastnění především na sebe, a proto si myslím, že i celý ten humbuk kolem hakování studia a výhrůžek bombovými útoky je jen genitální píár a test, kolik se dá na takové nebetyčné pičovině vyrýžovat na internetách. Velký Satan se totiž nemohl celosvětově lépe zdiskreditovat a ukázat svou degeneraci než tímto oduševnělým způsobem. Já být severokorejským diktátorem, promítám tento skvost ostopéro ve všech lidově demokratických kinech a každoročně to vrazím na Vánoce do televize místo Mrazíka. Lid by to zajisté jednotně semklo v názoru, že takoví kokoti prostě opravdu nezaslouží nic jiného, než jaderně vybombardovat.(2.1.2015)

Podle mě fajn komedie, negativní ohlasy snad ještě chápu, prostě to nesedne každýmu, ale některý ty naprosto odsuzující komenty jsou dost mimo. Trochu nadhledu lidi, ne? Originální komedie na ožehavé téma, která prostě není pro každýho. Ale prskat tady, že Amíci tímto ukázali, co jsou za hrozný národ, je hovadina. Silnější momenty (nejlepší je asi půlhodinka po příjezdu do Koreje) střídají slabší chvilky (závěr je až moc ujetě akční), v celkovým pohledu to ale ode mě čtyři hvězdy dostane. 75%(13.4.2015)

„LID SEVERNÍ KOREJE JE PŘIPRAVEN NA KONFLIKT S USA NA VŠECH FRONTÁCH, VČETNĚ KYBERPROSTORU. POKUD SE FILM BUDE PROMÍTAT, KOREA ZAÚTOČÍ NA CELÉ ÚZEMÍ USA“. …" Korean Central News Agency (KCNA) /// Ani by mě nenapadlo, že jde o politickej film. Ten z toho udělaly jiný věci, o kterých jste už jistě všichni četli. A tak místo, aby šlo o další film pro skalní fanoušky Setha Rogena a Jamese Franca, probíhá masovej útok na kina a úložiště. Stejně jako v Apokalypse Hollywoodu je zde dost kamarádů, schopnejch si ze sebe udělat prdel. I proto se k atentátu na Kima dostaneme oklikou. Přes Eminemův konečník, nebo kozu, se kterou obcoval Matthew… Připravte se na tuny sprostejch slov, ale překvapí i hodně normálních vtipnejch momentů. Kdyby vynechali fóry kolem regálu, možná by i osazenstvo Babovřesk… no, možná… Franco si roli užívá a kupodivu je tady ten „divnější“. Film postavenej na rozhovoru s chlápkem co nemá řitní otvor (prej žádnej nepotřebuje), je lepší, než jsem čekal. Dobrá parodie, ve který není třeba brát všechno vážně. A zatím co Kim (Čong-un) je nasranej, filmovej Diktátor vrní blahem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jmenuji se Aladdin! 2.) Volali z Blesku. Chtěj rozhovor. 3.) Thx za titule ,,darog“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(31.12.2014)