Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (916)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ako to už s bláznivými a politicky nekorektnými komédiami pre široké masy býva, niekomu sadnú viac, inému menej, niekomu sa páči ten fór a inší mu pripadá trápny a niekomu inému zase naopak. Všetkých uspokojiť sa asi nedalo ani v tomto prípade a iba vďaka kontroverzii námetu a povedzme že aj spracovaniu piať oslavné ódy (ako domáci na severokórejského vodcu) nebudem. Franco mi sem príliš nesedel, Rogen viac, ale hláškou filmu je tá Francova ohľadom Stalina/Stalloneho. Začiatok miestami geniálny (Eminem, JGL) a mohlo to tak aj pokračovať, ak by sa to zbytočne nenaťahovalo až do dvoch hodín. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

"Dědeček ho dostal od Stalina." - "V naší zemi to vyslovujeme Stallone." Tak dobrou komedii jsem popravdě nečekal a smekám před tvůrci klobouk, že se celou dobu jen nevezou na vlně rýpání do Kim Čong-una (ačkoliv jim samozřejmě jde především o to), ale že se ho spousta dobrých vtipů vlastně ani netýká. Jsem také rád, že se to docela dobře obešlo bez fekálií a jedinou použitou tělní tekutinou zůstala krev (ukusování prstů mě pobavilo snad ze všeho nejvíce). ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Rok 2015 jsem nemohl začít lépe. Duo Rogen/Goldberg znovu vymyslelo naprostou šílenost, u které jsem se celou dobu válel smíchy. Pokud to ještě nasere žlutý komanče v čele s vyžraným teletem, co se nechává stříhat podle hrnce, tak bude mít film i přidanou hodnotu a navíc by to ještě mohlo vést k tomu, že si ty neschopný neandrtálci hodí atomovku přímo do centra Pchjongjangu a konečně bude klid. Přehrávající Franco je boží, Eminem ukazuje obří nadhled, Katy Perry se nedobrovolně stává nepřítelem KLDR a sázka na Lizzy Caplan v roli sexy agentky CIA byla trefou do černého. Rozhodně nic pro erudované politology, přestaňte mlít hovna a začněte už kurva makat, vy hovada! ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nikdy v životě jsem nečůral, nemám řitní otvor, běžně hovořím s delfíny, mám ve svém vozovém parku tank, neposlouchám Katy Perry a když mě někdo naštve, tak hned mačkám červený knoflík. Ano, kecám. Poslouchám Katy Perry, ale to ostatní je samozřejmě čistá pravda, což znamená, že jsem se při sledování tohoto snímku celkem slušně pobavil. Navíc jsem se konečně dozvěděl že Stalin se správně vyslovuje Stallone, což mi bylo dosud utajováno. Horší je to s tím zobrazením KLDR, o níž zasvěceně informují svět novináři, kteří tam stejně jako já nikdy nebyli. Takže možná je tam hlad, možná je tam bída a možná tam vystavují falešné grepy, ale po demokratické mediální masáži jsem si naprosto jistý tím, že s tím nemají vůbec nic společného hospodářské sankce RB OSN ani neustálá příhraniční cvičení US Army. Mohou za to všichni ti Kimové a CIA má plné právo je, jménem zachování světového míru, humánně zabít. Vždyť s tím má letité zkušenosti. Je mi z toho zkrátka trochu smutno a takové pocity bych při sledování komedie určitě neměl mít. ()

Nin 

všechny recenze uživatele

Dlouho se mi do filmu nechtělo kvůli tomu, že byl kolem něho kvůli obrovské kontroverzi (lidi v USA se fakt báli, aby to nevyprovokovalo válečný konflikt se Severní Koreou) velký hype následovaný chladnými reakcemi kritiků a diváků. Jsem rád, že jsem si film nechal uležet, protože teď jsem si ho teď v klidu zatraceně užil. Humor ve filmu je totálně puberťácký, ale zároveň kvalitní (ano, není to žádný oxymóron, každá kvalitní komedie nemusí mít nutně "inteligentní humor"). Hlavní dvojka je fakt sympatická a je fajn vidět Setha Rogena pro změnu jako toho chytřejšího. Hodně mile mě překvapil příběh, který není zdaleka tak předvídatelný, jak jsem si kdysi podle traileru myslel. Interview je velice dobře napsaný a promyšlený, což obzvlášť u takhle kontroverzního a odvážného tématu potěší. Výborná komedie. (8/10) ()

Galerie (24)

Zajímavosti (29)

  • V první scéně filmu zpívá holčička před památníkem Korejské strany práce v Pchjongjangu. V pozadí je vidět známý hotel Ryugyong, který ale ve skutečnosti stojí na opačné straně, než jakou zabírá kamera. (tompaulman)
  • Kniha, kterou Dave Skylark (James Franco) na konci filmu prezentuje, nese podtitul "An Unexpected Journey" ("Neočekávaná cesta"), což je odkaz na filmového Hobita: Neočekávanou cestu (2012). Zároveň je ve filmu několikrát zmíněn Frodo. (ing.Frosty)
  • James Franco (Dave Skylark) hrál již jednou ve filmu se stejným názvem. Bylo to zcela drama Interview (2007). (ČSFD)

Související novinky

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)

Reklama

Reklama