Interview

• Austrálie

The Interview

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Vyházet půl hodinu nefungujících, špatně načasovaných a trapných gagů, a je z toho výborná komediální pecka přesně z ranku jejich ostatních filmů, navíc s bonusem v podobě tepání do nejzrůdnějšího režimu na světě, s mrtvým Kimem jako třešničkou na dortu (ale nic co by mohlo překonat Team America). Takhle se to neobejde bez trochy smutného kroucení hlavou. 7/10(3.1.2015)

Složité k hodnocení. Po stránce kvalit klasicky přepálená fekálně-pubertální komedie se Sethem Rogenem (viděl bych to tak na 2 a půl hvězdičky), po stránce významu film reprezentující základní civilizační hodnoty, jako třeba svobodu slova (5 hvězd jako vyšitých). Evan Goldberg a Seth Rogen to (po svém) Kimovi pěkně nandali. Chci druhý díl - The Interview with Putin!(31.12.2014)

"V celku to vyznie ako také demagogické navážanie sa do niekeho kto je možno len o kúsok horší manipulátor než samotné USA," pronesl T2. Ehm... příště si Ježíškovi napiš o schopnost nadhledu. Nebo neschopnost paranoii. Nevim. Tohle je každopádně stupidní "vyznění", ke kterýmu se člověk musí tak akorát sám dotlačit. --- Bál jsem se, co se z toho vyklube, faktžejo, ale nakonec můžu zkonstatovat spokojenost a zcela legitimně zábavnou záležitost - žádnou prázdnotu pod mohutnou PR skořápkou. Větší problém jsem měl akorát s tou zvrhlou bromancí, prostupující napříč celym filmem, a částečně i se závěrečnou cca půlhodinou, kdy se už holt oba kompletně urvali ze řetězů, a začali se stáčet blíž k neporovnatelně horšímu This Is the End.(28.12.2014)

Nebudem sa na nič hrať. Baví ma to. Chlapci si zjavne užívajú, že momentálne môžu takmer všetko, a z ich filmu to cítiť aj teraz (rovnako ako pri TO JE KONIEC!). Keď si predstavím, že asi rovnaký počet nábojov a kaskadérov stačil v osemdesiatych rokoch na natočenie SMRTONOSNEJ PASCE... No nie je náš súčasný filmový svet krásny? Chápem, že keby bol príbeh poňatý práve tak ako začína - že Kim sa len narodil do zlej doby - bolo by to omnoho inteligentnejšie, lenže to by americký divák nemusel pochopiť tú satiru...(1.9.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,960,726Tržby Celosvetovo Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ prvá polovička filmu celkom pohodová, oblbujúca zmysli diváka, namotávka pri ktorej začnete fandiť tomu prim diktátorovi, potom sa ešte o kúsok pritvrdí a neberú sa servítky pred ústa, krv fŕka kade tade, zábavnosť sa tu kde tu nájde, hlavne James Franco to zachraňuje Seth Rogen ako prevažne je suchý až sa z huby práši, v celku to vyznie ako také demagogické navážanie sa do niekeho kto je možno len o kúsok horší manipulátor než samotné USA /55%/(27.12.2014)

• - Text v azbuke na tanku v doslovnom preklade znamená "pán alebo odsúdený". (m.a.t.o.)

• - Zhruba v polovině filmu se Dave Skylark (James Franco) baví v salónku s Kim Čong-unem (Randall Park) a hudební doprovod jim dělá dětské kytarové trio. Dětské vystoupení včetně písně, kterou děti hrají, je inspirováno skutečnou severokorejskou písní "Our Kindergarten Teacer", která je s více než osmi miliony shlédnutí populární na YouTube. (tompaulman)

• - James Franco (Dave Skylark) hrál již jednou ve filmu se stejným názvem. Byl to Interview (2007). (Politik)