Interview

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

„LID SEVERNÍ KOREJE JE PŘIPRAVEN NA KONFLIKT S USA NA VŠECH FRONTÁCH, VČETNĚ KYBERPROSTORU. POKUD SE FILM BUDE PROMÍTAT, KOREA ZAÚTOČÍ NA CELÉ ÚZEMÍ USA“. …" Korean Central News Agency (KCNA) /// Ani by mě nenapadlo, že jde o politickej film. Ten z toho udělaly jiný věci, o kterých jste už jistě všichni četli. A tak místo, aby šlo o další film pro skalní fanoušky Setha Rogena a Jamese Franca, probíhá masovej útok na kina a úložiště. Stejně jako v Apokalypse Hollywoodu je zde dost kamarádů, schopnejch si ze sebe udělat prdel. I proto se k atentátu na Kima dostaneme oklikou. Přes Eminemův konečník, nebo kozu, se kterou obcoval Matthew… Připravte se na tuny sprostejch slov, ale překvapí i hodně normálních vtipnejch momentů. Kdyby vynechali fóry kolem regálu, možná by i osazenstvo Babovřesk… no, možná… Franco si roli užívá a kupodivu je tady ten „divnější“. Film postavenej na rozhovoru s chlápkem co nemá řitní otvor (prej žádnej nepotřebuje), je lepší, než jsem čekal. Dobrá parodie, ve který není třeba brát všechno vážně. A zatím co Kim (Čong-un) je nasranej, filmovej Diktátor vrní blahem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jmenuji se Aladdin! 2.) Volali z Blesku. Chtěj rozhovor. 3.) Thx za titule ,,darog“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(31.12.2014)

• verbal

Trapný a trapnější, tedy Vřed Rogen v židím tandemu s Emanem Goldbergem, jsou od svého vyhnisání na poli třeskutě vtipných holyúdských kokotmédií nejdokonalejším synonymem ubohého fekálního tumoru pro totální lopaty a mentálně postižené děti. U tohoto veledíla jim sice naštěstí kapku došla invence, tedy obvyklá směs řídkých hoven, čerstvého ejakulátu, zatuchlé menstruační krve a smradlavých zvratků, která je pro ty spousty dvouciferných kvocientů vždy tolik k popukání, a zbyla jen čirá esence ultimativní debility. Nicméně i tak se u toho každý divák s IQ nad 60, co nečichá těkavá rozpouštědla, musí strašně stydět a zároveň se děsit, s čím vším tu obývá Zeměplacku, protože je to tu v červených číslech. Jakási spravedlivá vyváženost však zůstala zachována, při tom dělání trapného čuráka z Kimčonguna (no chicht, chicht, hihň, hihň, hihň) nesobecky nezapomněli všichni zúčastnění především na sebe, a proto si myslím, že i celý ten humbuk kolem hakování studia a výhrůžek bombovými útoky je jen genitální píár a test, kolik se dá na takové nebetyčné pičovině vyrýžovat na internetách. Velký Satan se totiž nemohl celosvětově lépe zdiskreditovat a ukázat svou degeneraci než tímto oduševnělým způsobem. Já být severokorejským diktátorem, promítám tento skvost ostopéro ve všech lidově demokratických kinech a každoročně to vrazím na Vánoce do televize místo Mrazíka. Lid by to zajisté jednotně semklo v názoru, že takoví kokoti prostě opravdu nezaslouží nic jiného, než jaderně vybombardovat.(2.1.2015)

Tak tohle se fakt povedlo. Po slabé Apokalypse v Hollywoodu se dvojice Seth Rogen a James Franco opravdu předvedla. Nechyběly tomu fóry ani skvělé scény. Producent Aaron Rapaport a moderátor Dave Skylark jsou pozváni do Severní Korey, aby natočili rozhovor s obávaným vůdce Kim Čong-unem. Toho chce využít CIA, aby se ho touhle cestou mohla konečně zbavit. Ale nic není tak jednoduché, když tento úkol svěříte Davovi, který je naivní hlupák. Nechá se opít rohlíkem a s Kimem se skámoší. Takže ho pak samozřejmě nechce zabít. Je tedy na jeho kámošovi Aaronovi, aby to vyřídil. Nakonec se jim to všechno povede trochu netradiční cestou. Ale účel to splňuje. Třeba super byla scéna, kdy se projížděli tankem a u toho poslouchali Katy Perry. Některé hlášky mě fakt dostaly. "Dárek od Stalina. U nás se to vyslovuje Stallone." :D(4.4.2015)

James Franco tam byl fakt hrozně divnej. Snažil se hrát blbce, ale prostě to nebylo vtipný a furt se strašně divně tvářil. Co se týče filmu, tak jsem se občas zagebil, ale čekal jsem větší bžundu. Ukousávání prstů bylo ale hyper. Škoda, že to zase točil Seth Rogen sám. Filmy, kde pouze hraje mi přijdou vtipnější.(29.12.2014)

Pasivní mamlas, aktivní idiot a jedno mocné přerostlé korejské dítě ve velké porci komické směsi satiry a sebeironie, dresingem z fekálního humoru a zákuskem ze sexuálních narážek... pokud si tedy rádi necháváte chutnat v restauraci Evan Goldberg - Seth Rogen. Ohledně krásně přehrávajícího Franca - naposled mě podobně skvěle zabavil snad jen Sellersův Clouseau a ne náhodou mě napadlo, že deset takových Skylarků by mohlo klidně zničit svět :-)(12.1.2015)

• - Postava Setha Rogena vo filme sa volá Aaron. Meno Aaron je v skutočnosti aj hercovým prostredným menom. (MikaelSVK)

• - Snímka je pre herecké duo Seth Rogen (Aaron Rapaport) a James Franco (Dave Skylark) už šiestou v poradí. (MikaelSVK)

• - Kvůli výhrůžkám Severní Koreje, když byl film natočen, dostal Seth Rogen (Aaron Rapaport) a i jiní členové štábu osobní ochranku pro případ ohrožení. (vyfuk)