Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

JohnCZ

Ne úplně typická sandlerovka. Více než bláznivá komedie je to taková milá dramedy s množstvím jak vtipných, tak dojemných momentů. I přes celou tu fantasy linku a drobné krimi prvky je to takové příjemně civilně pojaté. V tomhle typu filmů mi Adam Sandler fakt sedí. ()

corpsy

Adam sa zmieta v kruhu, v ktorom sa v tom desaťročí točil vždy. Prísť s niečim iným, možno výnimočným, nie až tak sandlerovským, ale predsa len vtipným. Tu to opäť veľmi nefunguje. Je asi zrejmé, že sú herecké kométy, ktoré zhasnú po pár rokoch a naštartovať by ich mohol celkom radikálny presun žánru ( UNCUT GEMS ). ()

DEXTER099

Film The Cobbler mě ze začátku chytil kvůli pojetí ,zajímavému příběhu a výkonu Adama Sandlera,který jak já říkám by měl hrát více vážných rolí (tato není úplně tak vážná,ale není ujetá jako jiné jeho role),ale postupem času se vytratily dobré nápady a konec jen završil klesající úroveň a musím říct,že za mě bohužel.Z tohoto filmu šlo podle mě udělat vážnější nebo lépe řečeno dojemnější příběh a s lepším závěrem.Za mě tedy celkově 60% a tři hvězdy. ()

ConanVJ

Pěkný a zajímavý příběh, který má jen pár vtipných momentů. Film mě ale chytl a nenudil jsem se u něj. Sandlerovi vážnější role sedla a je vidět, že nemusí hrát jen v rodinných komediích. Za mě 70% :) ()

ArsenalEagle

Švec není úplně typická Sandlerova komedie, vtipů by se tu dalo spočítat na prstech jedné ruky. Jde sice o milou podívanou se zajímavým nápadem a pár dobrými situacemi, ale pro mě byl Švec hrozně snadno předvídatelný. Neurazí, ale tak jeden z těch slabších filmů z jeho produkce. ()

kaylin

Ten konec vyznívá strašně moc do ztracena a máte pocit, že něco, co mohlo být ještě zajímavé, je useknuto v polovině, ale s tím se nedá nic dělat. Když jde o film se Sandlerem, prostě nedovedu být objektivní. Já jsem se u tohohle snímku bavil, jsou zde zajímaví herci, a i když shrnutí není zvládnuté, ta cesta byla zajímavá a místy nápaditá. ()

harfuska

Originálny námet, celkom pekne spracovaný, aj keď trochu povrchne. To mi ale nijak nevadilo. Pobavila som sa a to je hlavné. Škoda len toho záveru. ()

Trevor

Filmu pomohlo kvalitné herecké obsadenie, inak by bolo hodnoteie nižšie.Celkovo je v ňom akcia vyvážená humorom a tak človeka po pomalšom rozbehu nakoniec predsa len pobaví a vtiahne do deja. 65% ()

Aljak

Obrovský potenciál skvelého námetu utopený v priemernosti nevyváženého scenára. Prvá polovica v podstate len v takej slabšej komediálnej atmosfére ovinutej v slabučkej dejovej línii. Našťastie potom už prišla aspoň nejaká zápletka, ale rozhodne sa s týmto slušným základom dalo zahrať aj oveľa oveľa viac. Podľa mňa veľká škoda, pretože aj postavy do toho základu krásne zapadli. Možno by tomu pomohol podstatne dramatickejší nádych, možno dokonca nejakú thriller atmosféru. Ale čo už, Thomas McCarthy to poňal bohužiaľ v tejto rovine. Záver sa mi veľmi páčil, no škoda, že odtajnenie neprišlo aspoň skôr - možno práve to by trochu nakoplo ten často stagnujúci dej. ()

Hennes

Negativní komentář psát nechci, neboť musím uznat, že Sandler byl v této roli výborný. Nejedná se o žádný velký filmový trhák, ale účelem mělo určitě být pobavit, a to se povedlo. Cestování z jedné osoby do druhé díky botám, není špatný námět a přináší očekávané úsměvné i překvapivé momenty. ()

Figu

Začátek mě docela chytnul, nápad to byl určitě jedinečnej, ale to je tak nějak vše... Adámek Sandlerů pro něj celkem v netradiční roli nám toho dvakrát moc nepředvedl. Třetí hvězdu dávám jen za milý překvapení po sundání Buscemiho obuvi k tváři Hoffmana. 55% ()

bourec

I přesto,že tenhle slušně obsazenej film začal dost těžkopádně,tak se nakonec na tři hvězdy vyšplhal.Docela neotřelý,vlastně sem ještě nic podobnýho neviděl.60%. ()

Streeper

Zajímavý námět, který byl hezky zpracovaný. Mohlo se to ale udělat lépe a více natlačit třeba na citovou stránku. Místy je to opravdu blbina, u čehož jsem si říkala, na co se to sakra koukám?! Ale nakonec to krásně uteklo, místy to bylo opravdu vtipné a Adam Sandler se ukázal trochu ve vážnější roli než před tím. Dustin Hoffman byl skvělé osvěžení. Je to film, který neurazí, ani nenadchne, ale není potřeba ho vidět pravidelně. ()

Juto

Precízne a citlivo napísaný a zrežírovaný film. Režisér Tom McCarthy oživuje príjemné umenie rozprávania, ktoré väčšina dnešných filmárov takmer opustilo. 7/10 ()

flyboyeda

K filmu jsem se dostal ze zvrhle zvedavosti, kdyz jej kdosi pridal do jakehosi zebricku nejhorsich filmu roku 2015. Z filmu se vsak vyklubala pomerne prijemna a nekomplikovana spotrebni Sandlerovina. O umeni tu opet nejde, zanr take film novymi postupy neobohatil, ale docela hezky jsem si u nej odpocinul / snil/ vypl mozek. Tento rok byly rozhodne natoceny mnohem horsi filmy, tento si alespon na nic nehraje... ()