Reklama

Reklama

Croodsovi: Nový věk

  • USA The Croods: A New Age (více)
Trailer 1

Za to, že jsou Croodsovi trochu zaostalí, může nepochybně táta Grug. Ten se držel hesla „Všude dobře, v jeskyni nejlíp“ a bránil jim tak v osobním rozvoji. Když konečně překonali strach a Grugův odpor, zjistili Croodsovi, že svět může být báječným místem k životu, když máte kliku a narazíte na nějaký ten úrodný a bezpečný plácek. Po mnoha našlapaných kilometrech a řadě příjemných i nepříjemných zážitků Croodsovi takové místo našli. Mělo jen jednu nevýhodu. Žila na něm jiná rodina – Lepšíkovi. Už jejich příjmení napovídá, že jsou na trochu jiné civilizační úrovni než viditelně zaostalí Croodsovi. Vynalézavý Fíla Lepšík, hlava rodiny, zajistil svým blízkým komfort, o jakém se Croodsovým ani nesnilo. I díky tomu je jeho rodina milá, vlídná a přátelská a plně připravená přivítat Croodsovy ve svém stromovém domě, kde mají kromě mnoha vymožeností i pravěkého předchůdce televize. Z historie víme, že když na sebe narazí různě vyspělé civilizace, nevyhnutelně to mezi nimi začne skřípat. A skřípe to i mezi Croodsovými a Lepšíkovými a je to slyšet na míle daleko. To skřípání dosáhne to až za vysokou zeď, kterou Lepšíkovi vybudovali, aby se ochránili před nebezpečím, které tam číhá. Jenže žádnou zeď nepostavíte tak, aby byla nepřekonatelná, a tak je dost možné, že se hrubá síla neotesaných Croodsů ještě bude náramně hodit. (CinemArt)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (120)

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Zpočátku to tak vůbec nevypadalo, ale celá druhá půlka je plná takových nápadů, až to vypadá že se tvůrci nebáli žádných drogových experimentů. Žádného dospělého už nebaví sledovat další rodinný animák plný morálních poučení, naštěstí film s blížícím se koncem přepíná do čím dál šílenějšího módu. Rozhodně pro mě velké překvapení. 65% ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Jednotka zostáva jednotkou. Ide o jeden z najlepších animákov za poslednú dobu, skrátka TOP. Takže z tohto pohľadu to dvojka veruže nemala ľahké. Latka je veľmi vysoko. No nemôžem ani tvrdiť, že by išlo o nejaké sklamanie. Také horšie, no dôstojné pokračovanie roztomilého príbehu, plného úsmevných situácií, napätia a pekného poučenia pre deti v závere. Nadpriemer. 75/100 ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Na jedničce jsem byl kdysi v kině, a nečekal jsem, že po ofiko zrušení sequelu na něj přecijen po 7mi letech dojde. A já k tomu nic moc světoborného nenapíšu, jelikož onen sequel je přesně takový. Více téhož s generickou zápletkou, která zabaví zejména ty nejmenší, ale zároveň na rozdíl od mnoha jiných animáčů neunudí dospělého a 90 minut celkem rychle uteče. Jedním dechem však musím dodat, že si moc neumím představit důvod, proč bych na to kdy koukal znovu...70% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Vypadalo to, že Duše bude animákem roku, ale stihl jsem si dohnat Croodsovi a je rozhodnuto. Po Zootropolisu jsou pro mne Croodsovi 2 bezpochyby nejlepším animovaným filmem vůbec. Přibyly nové postavy žijící v ráji a rozdíly mezi modernou a dobou kamennou jsou velmi dobré. Přišlo mi, že kadence humoru je zde asi 2x intenzivnější než v díle prvním a scéna, kde si syn přitáhne gauč s jídlem k velkému oknu v domnění, že jde koukat na film mě roztrhala. Krásné, milé, vtipné, sakra zábavné a se spousta zajímavými nápady. Sedlo mi to neskutečně. Příběh****, Akce****, Humor*****, Násilí>Ne, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál*****, Atmosféra****, Napětí***. 9/10. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $65miliónovTržby USA $36,876,405Tržby Celosvetovo $127,684,405Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Už len tieň bravúrneho predchodcu, ktorá mám vo veľkej obľube. Tu to je už tak trochu moc na silu nastrelené. Áno niektoré gagy sa vydarili ale od polovici to už je dosť úmorne, tou prílišnou modernou a lásky plnými vzťahmi medzi postavami, tak to teda riadne dávajú dole. To komunikačné bitie, vypychovanie očí a iné podvratné blbiny si fakt mohli odpustiť. /55%/ ()

Galerie (42)

Zajímavosti (7)

  • Pri finálnej bitke s obrovskou príšerou postava meno Tank hodí do oka príšery papek, čo spôsobí vypichnutie oka. Lenže v nasledujúcej scéne už príšera má obe oči. (peetrejr)

Související novinky

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris…

Poslední letošní snímky byly odloženy

Poslední letošní snímky byly odloženy

06.11.2020

Tak už je to víceméně oficiální. Ve zbývajících měsících letošního roku se nových filmů v kinech – tedy v případě, že by se vůbec nějaká otevřela – nedočkáme. Studio 20th Century Studios vlastněné…

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

09.10.2020

Tak už došlo i na Duši. Animovaný snímek studia Pixar měl původně dorazit ještě letos do kin, a to i po nedávných změnách ve svém kalendáři, které studio Disney provedlo. Jenže to se teď mění. Duše…

Reklama

Reklama