Bruce Willis v hlavní roli sci-fi thrilleru o dokonalém místě, tzv. Vice, kde mohou zákazníci uskutečnit své nejdivočejší fantazie s umělými obyvateli, kteří vypadají přesně jako lidé. (Filmbox)

Santerus

Mám za sebou pár fajn filmov, takže najvyšší čas na prúser. A parádny. Dobrý nápad, ale kvalitne zbastardený. Willisa by som v tomto braku nečakal. Nešlo to ani dopozerať. Jediný bod za peknú blondínku. ()

cartyci

Hodnotenie nie je najlepšie ale myslím ,že film nebol až taký zlý.Námet bol veľmi zaujmavý,ale herecké výkony neboli ohurujúce. ()

Zoltarek

Roboti co vypadají jako lidé, velice vlivný majitel společnosti co je ovládá a velice zajímavá zápletka. Každopádně to mělo potenciál, ale nakonec se z toho vyklubalo Bčko. Omlouvám se, ale jako "profesionální" ochranka, která dokáže trefit kohokoli na jakoukoli vzdálenost, kromě hlavních hrdinů je na mě opravdu moc. A mít AI a nezabudovat do ní nějakou pojistku, tak aby to fungovalo je trapárna. A nesmíme zapomenout na fakt, že když už bych měl jednu "živou" tak bych ji asi zabezpečil mnohem lépe. 2/10 ()

Googooplexer odpad!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tím navšetkoodhodlaných nespratníkov vzal do rúk kamery, svetlá, mikrofóny, každý dal 3 doláre a bumho! vyprodukovali gigantickú blbosť, najväčšiu od čias vynálezu oblečkov pre psy. na Brjúsa vytiahli domáce porno s fretkou a tak nemal inú možnosť, len sa do tejto fekálie ponoriť až po gule a celý sa pomazať týmto hnedým výtvorom hodným zlatého medveďa na palme. ()

althinka

dve ozaj ťažko naškrabané hviezdičky za námet a myšlienku ... no za tú nehoráznu vatu medzi začiatkom a koncom, to skoro nanominovalo odpad :( proste nechápem, ak niekto vytiahne schopnú myšlienku a vzápätí sa predpoondie z predstavy explicitného násilia, aké musí nutne predstava "otrokov" a hry na bohov vyvolať ... ak sa už nedalo kráčať cestou zneužívania tejto umelej inteligencie a technológie ... prečo nebolo viac rozvinuté riziko čierneho obchodu, možností testovania a vývoja zbraní a ich ničivých účinkov ... nádherný príklad ako možno za 70 minút spláchnuť sľubný námet a dobrý začiatok absolútne do prdele :/ veľké očakávania .. viac ako priemerný zážitok ... s odretými ušami 40% aj to za už spomínaný potenciál .. bohužiaľ pochovaný v kope ... príbehu? o ničom ... ()

PORTER44

Trochu slabý okopírovaný příběh který už tu několikrát byl,android neboli umělá bytost kterou zneužívají její stvořitelé a něco se jí tam přepne ,protože tentokrát to byla žena a začne si vzpomínat a být trochu člověkem a tím pádem chce přežít a pomstít se,nebyl to až zas takový blábol nechalo se na to koukat sem tam nějaká akce a hlavní hrdince to seklo,rozhodně tam nemá hlavní slovo B.Willis ten tam hraje jen padoucha a nebyla to hlavní role. ()