Poslové (TV seriál)

The Messengers

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 38–43 min)

Sidney Sidell

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak, Lora Martinez-Cunningham, Craig Frank, Lexi Atkins, Jon Fletcher, Rich Ting, Kevin Wiggins, Seth Adkins, Lauren Bowles, Navid Negahban, Justin Bruening, Hannah Marshall, Sam Littlefield, Jason Dohring, Riley Smith, Jamie Bamber, Elizabeth Bogush, Chris Coy, Frederick E.O. Toye, Dio Johnson, Justin Roberts, Sam Quinn, Tomas Sanchez, Madison Dellamea, Brittany O'Grady, Jennifer Griffin, Jessika Van, Christina July Kim, Yolanda Aragon, Jetto Dorsainville, Boots Southerland, Scott Takeda, David House, Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Eric Steinig, Miguel Martinez, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Vivian Nesbitt, Dave Colon, Amanda Fresquez, Mark Sivertsen, Mario Moreno, Alex Knight, Andrea Good, Rodger Larance, Rick Anglada, Jyl Murray, Barbie Robertson, Marty Lindsey, Bernardo Saracino, Alison Moir

Komentáře uživatele dO_od k tomuto TV seriálu

• Poslové (TV seriál) (2015)

// Co jsem komu udělal. Tohle dokoukat bylo za trest, doslova. Od špatných herců, ke špatným dialogům a zase zpátky, skrze šíleně tuctový příběh s tak otravným náboženským kontextem, že by se z toho jeden posral. Celé to je navíc zabalené v klasickém CW "teen-friendly" vizuálu, tudíž podfinancovaný šmejd. Seriously, zahodit hodinu života tímhle, když tam venku existují desítky mnohem lepších (a teď to myslím skutečně doslova) seriálů .. to je hodně velkej risk, který bych už nikomu dalšímu nedoporučil.(19.4.2015)