Poslové (TV seriál)

The Messengers

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 13x42 min)

Sidney Sidell

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak, Lora Martinez-Cunningham, Craig Frank, Lexi Atkins, Jon Fletcher, Rich Ting, Kevin Wiggins, Seth Adkins, Lauren Bowles, Navid Negahban, Justin Bruening, Hannah Marshall, Sam Littlefield, Jason Dohring, Riley Smith, Jamie Bamber, Elizabeth Bogush, Chris Coy, Frederick E.O. Toye, Dio Johnson, Justin Roberts, Sam Quinn, Tomas Sanchez, Madison Dellamea, Brittany O'Grady, Jennifer Griffin, Jessika Van, Christina July Kim, Yolanda Aragon, Jetto Dorsainville, Boots Southerland, Scott Takeda, David House, Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Eric Steinig, Miguel Martinez, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Vivian Nesbitt, Dave Colon, Amanda Fresquez, Mark Sivertsen, Mario Moreno, Alex Knight, Andrea Good, Rodger Larance, Rick Anglada, Jyl Murray, Barbie Robertson, Marty Lindsey, Bernardo Saracino
  • dO_od

// Co jsem komu udělal. Tohle dokoukat bylo za trest, doslova. Od špatných herců, ke špatným dialogům a zase zpátky, skrze šíleně tuctový příběh s tak otravným náboženským kontextem, že by se z toho jeden posral. Celé to je navíc zabalené v klasickém CW "teen-friendly" vizuálu, tudíž podfinancovaný šmejd. Seriously, zahodit hodinu života tímhle, když tam venku existují desítky mnohem lepších (a teď to myslím skutečně doslova) seriálů .. to je hodně velkej risk, který bych už nikomu dalšímu nedoporučil.(19.4.2015)

• maddy

Nejako mi ušlo, že sa jedná o produkciu CW. Námet pôsobil celkom originálne, ale keby som vedel, že Messengers vysiela práve táto televízia, tak sa o nich ani nezaujímam. S televíznou tvorbou tejto stanice som totiž skončil už veľmi dávno, resp. v momente kedy som s ňou začal a nič na fakte nezmení ani tento seriál. Messengers tak trpia všetkými neduhmi stanice. Je to typický, naivný seriál zameraný na pubertálne publikum, bez akýchkoľvek ambícii, s obyčajným televíznym vizuálom a hercami z rad lacných topmodelov. A nič na tom nemení ani fakt, že sa to pokúša o ďalších Heroes mixnutých s prevarenými náboženskými motívmi. Toto nemá vyslovene ani šancu vyformovať sa do niečoho aspoň z diaľky zaujímavého. Opäť to bude iba teen-telenovela naťahovaná na 20+/- epizód, kde sa budú riešiť prachprosté vzťahy, dohromady sa nič zaujímavé nestane a nakoniec to niekto utne pre nízku sledovanosť bez jasného zakončenia. Skutočne nie je dôvod s tým strácať čas, keď sa v dnešnej dobe točí niekoľko skvelých a originálnych seriálov oceňovaných z každej strany. PILOT: 1,5* (3/10)(7.5.2015)

• RedRose

teda já osobně co se sci-fi týče skousnu ledacos, ale tohle?! co to sakra...?! za prvé doufám, že to nebude prokvetlé náboženským fanatismem (středověk už je dávno pryč! a doufám, že ty andělí křídla jsou myšleny pouze metaforicky) protože jinak okamžitě končím... herci jsou posbíraní ze všelijakých vedlejších rolí jiných seriálů a evidentně to moc nefunguje... ta hlavní událost a následný příjezd armády, to bylo už vysloveně trapné a celkově jsem z toho měl tak nějak pocit, že z tohoto nic dobrého nevzejde... hodnotit raději nebudu a zkusím ještě počkat na druhý a možná třetí díl... potom uvidíme... Edit: Tak po třetím dílu doslovného utrpení opravdu ne!! Je to biblická fantasmagorie a jezdci apokalypsy tady mají mnohem lepší seriál Sleepy Hollow... Tohle je děsná snůška podprůměrných herců a stupidních dialogů... 9% by se tam možná naškrábalo ale to nestačí...(22.4.2015)

• Lavinia

Zdlouhavý úvod, než naši vyvolení padnou k zemi, absolutně selektivně vprostřed jiných lidí, s kterými to nehne. Čert kecá a svítí očima. A pak se děj dále táhne jak žvýkačka na botě, vizuálně obyčejné, schopnosti trapně ohrané, nábožensky pomatené. Reklama je záživnější. Nekoukatelné, nedoporučuji.(4.4.2016)

• ESNYR

Pokud autoři tohoto seriálu, nemají hodně dobře spočítané kam to povede a kolik to bude mít dílů, obávám se že to zkončí stejně jako 99% stejných seriálů, kterým se nepodařilo udržet sledovanost. Pokud to bude mít víc jak 15 dílů, nevěřím že se dočkáme konce. Navíc se do seriálu opět vkládá mnou nenáviděná složka v podobě BOHA a víry. A klučina z křídlama ( které viděl v odrazu skla auta ) a pánbíčkářův synek, dávají vědět že se zde opět odehraje boj dobra a zla. Hodnotit po pilotu si netroufám.(19.4.2015)