Reklama

Reklama

Poslové

(seriál)
  • USA The Messengers
Trailer 2
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi
USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 38–43 min)

Hrají:

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak (více)
(další profese)

Epizody(13)

Záhadný objekt narazí do Země a skupina náhodně vybraných jedinců zemře kvůli energetické vlně, kterou náraz způsobil. Krátce nato se ale probouzejí a zjišťují, že se stali Anděly s jasným úkolem – zastavit přicházející Apokalypsu. Musí proto zastavit samotného Ďábla a čtyři jezdce Apokalypsy, k čemuž jim mají pomoci speciální dary. (AXN)

(více)

Videa (42)

Trailer 2

Recenze (27)

maddy 

všechny recenze uživatele

Nejako mi ušlo, že sa jedná o produkciu CW. Námet pôsobil celkom originálne, ale keby som vedel, že Messengers vysiela práve táto televízia, tak sa o nich ani nezaujímam. S televíznou tvorbou tejto stanice som totiž skončil už veľmi dávno, resp. v momente kedy som s ňou začal a nič na fakte nezmení ani tento seriál. Messengers tak trpia všetkými neduhmi stanice. Je to typický, naivný seriál zameraný na pubertálne publikum, bez akýchkoľvek ambícii, s obyčajným televíznym vizuálom a hercami z rad lacných topmodelov. A nič na tom nemení ani fakt, že sa to pokúša o ďalších Heroes mixnutých s prevarenými náboženskými motívmi. Toto nemá vyslovene ani šancu vyformovať sa do niečoho aspoň z diaľky zaujímavého. Opäť to bude iba teen-telenovela naťahovaná na 20+/- epizód, kde sa budú riešiť prachprosté vzťahy, dohromady sa nič zaujímavé nestane a nakoniec to niekto utne pre nízku sledovanosť bez jasného zakončenia. Skutočne nie je dôvod s tým strácať čas, keď sa v dnešnej dobe točí niekoľko skvelých a originálnych seriálov oceňovaných z každej strany. PILOT: 1,5* (3/10) ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Strašně moc jsem chtěl, aby se mi Messengers líbili a proto jsem to vydržel až do sedmého dílu, ale dál už to nešlo. Pilot byl celkem nadějný a protože mám pro křesťanskou mytologii a Apokalypsu obvzláště slabost, docela jsem se těšil na pokračování. Jenže ta parta, co jí Bůh připjal křídla a vybavil speciálním schopnostmi, je totálně na pěst, z úst jim létají neskutečně stupidní fráze a jejich honba za čtyřmi jezdci Apokalypsy působí nejvíc jako hodně špatně napsaná kriminálka. A jestliže jsou necharismatičtí Boží poslové, tak pro Lucifera to platí dvojnásob a stejně jako jeho protivníci se chová jako úplný debil. Tím jsou sice šance na úspěch takřka vyrovnané, což by bylo jindy plus, ale tady se obě strany jen plácají na místě a dělají si drobné naschvály. Na nervy leze i ten agitační křesťanský podtext, který v tom zmaru vyniká. Tak snad příště. 30% ()

Reklama

LadyD 

všechny recenze uživatele

Devil is my favorite ... Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že njsem ho zkoukla. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :) Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-( ()

erased 

všechny recenze uživatele

Další průměrný produkt z dílen The CW - v řeči nelobotomovaných lidí další zavrženíhodná kravina. Premisa přitom zpočátku nepůsobila až tak idiotsky, pro všemožné i nemožné modernizace biblických příběhů mám slabost, dokonce i úvod Lucifera jsem ustál a docela v něj věřil, třebaže zbytek obsazení je už od jeho představení na ránu. Jenže s přibývajícími díly se pochybný příběh plný ubohých postav mění ve směšnou telenovelu hrající si na osudovost, velkolepost, duchaplnost a kdoví jakou další -ost, přitom nakonec působí pouze jako další hloupost pro náctileté. Zhruba ve dvou třetinách přitom i tato prkotina mohla skončit v rámci možností s úctou, s tím že nejhorším dojmem by zůstalo všudypřítomné Satanovo hs-s-s-s-s (zaručeně jeden z nejvtipnějších momentů letošní televize objevující se v každé epizodě minimálně dvakrát!), ovšem namísto zaříznutí těch nejhorších příběhových linek se všechny dosavadní nesmysly proderou do popředí a Messengers spolu s tímto zvratem táhnou do společnosti těch největších seriálových průserů. Závěrečná scéna ale stojí za to, protože takhle vydatně jsem se u vážně míněné série nezasmál od posledního viděného Arrowa. ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že na rozdíl od mnohých, jsem nikdy nezaujímala pohrdavý postoj k teenagerské stanici CW. Je to domov mé srdcovky Supernaturalu (i když ho podědila sloučením dvou jiných televizí) a na rozdíl od dalších komerčních stanic (kabelovky nepočítám, to je jiná liga), chrlících neustále jak přes kopírák další a další nudné kriminálky CSI, rodinné komedie, či provařená dramata z právnického nebo lékařského prostředí, nabízí poněkud originálnější alternativy v podobě různých scifi, fantasy a superhrdinských seriálů. Což já můžu. Jasně, nabízí je většinou v odlehčeném provedení pro náctileté, ale nepostrádají zábavnost a já si tam čas od času najdu nějaké to guilty pleasure (taková zlobivá upíří rodinka v The Originals mě baví i ve druhé sérii). A na rozdíl od mnohých mě neodpuzují ani biblická témata, pokud jsou zpracovaná hravou a zajímavou formou. Přes to všechno musím souhlasit, že je Messenger vážně hrozný seriál. S nevýraznými herci, směšnou zápletkou i dialogy a co je vůbec nejhorší, začíná nudit už ve druhém dílu a přiznávám, že dál jsem se nedostala. Ani se nedivím, že s ním CW nepočítá do dalšího roku, myslím, že zrovna tohle zrušení nikomu chybět nebude. ()

Galerie (78)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama