poster

Poslové (TV seriál)

 • USA

  The Messengers

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 13x42 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavinia
  odpad!

  Zdlouhavý úvod, než naši vyvolení padnou k zemi, absolutně selektivně vprostřed jiných lidí, s kterými to nehne. Čert kecá a svítí očima. A pak se děj dále táhne jak žvýkačka na botě, vizuálně obyčejné, schopnosti trapně ohrané, nábožensky pomatené. Reklama je záživnější. Nekoukatelné, nedoporučuji.(4.4.2016)

 • LadyD
  *****

  Devil is my favorite ... Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že njsem ho zkoukla. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :) Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-((27.8.2015)

 • RedRose
  odpad!

  teda já osobně co se sci-fi týče skousnu ledacos, ale tohle?! co to sakra...?! za prvé doufám, že to nebude prokvetlé náboženským fanatismem (středověk už je dávno pryč! a doufám, že ty andělí křídla jsou myšleny pouze metaforicky) protože jinak okamžitě končím... herci jsou posbíraní ze všelijakých vedlejších rolí jiných seriálů a evidentně to moc nefunguje... ta hlavní událost a následný příjezd armády, to bylo už vysloveně trapné a celkově jsem z toho měl tak nějak pocit, že z tohoto nic dobrého nevzejde... hodnotit raději nebudu a zkusím ještě počkat na druhý a možná třetí díl... potom uvidíme... Edit: Tak po třetím dílu doslovného utrpení opravdu ne!! Je to biblická fantasmagorie a jezdci apokalypsy tady mají mnohem lepší seriál Sleepy Hollow... Tohle je děsná snůška podprůměrných herců a stupidních dialogů... 9% by se tam možná naškrábalo ale to nestačí...(22.4.2015)

 • dO_od
  *

  // Co jsem komu udělal. Tohle dokoukat bylo za trest, doslova. Od špatných herců, ke špatným dialogům a zase zpátky, skrze šíleně tuctový příběh s tak otravným náboženským kontextem, že by se z toho jeden posral. Celé to je navíc zabalené v klasickém CW "teen-friendly" vizuálu, tudíž podfinancovaný šmejd. Seriously, zahodit hodinu života tímhle, když tam venku existují desítky mnohem lepších (a teď to myslím skutečně doslova) seriálů .. to je hodně velkej risk, který bych už nikomu dalšímu nedoporučil.(19.4.2015)

 • kareen
  *

  Přiznávám, že na rozdíl od mnohých, jsem nikdy nezaujímala pohrdavý postoj k teenagerské stanici CW. Je to domov mé srdcovky Supernaturalu (i když ho podědila sloučením dvou jiných televizí) a na rozdíl od dalších komerčních stanic (kabelovky nepočítám, to je jiná liga), chrlících neustále jak přes kopírák další a další nudné kriminálky CSI, rodinné komedie, či provařená dramata z právnického nebo lékařského prostředí, nabízí poněkud originálnější alternativy v podobě různých scifi, fantasy a superhrdinských seriálů. Což já můžu. Jasně, nabízí je většinou v odlehčeném provedení pro náctileté, ale nepostrádají zábavnost a já si tam čas od času najdu nějaké to guilty pleasure (taková zlobivá upíří rodinka v The Originals mě baví i ve druhé sérii). A na rozdíl od mnohých mě neodpuzují ani biblická témata, pokud jsou zpracovaná hravou a zajímavou formou. Přes to všechno musím souhlasit, že je Messenger vážně hrozný seriál. S nevýraznými herci, směšnou zápletkou i dialogy a co je vůbec nejhorší, začíná nudit už ve druhém dílu a přiznávám, že dál jsem se nedostala. Ani se nedivím, že s ním CW nepočítá do dalšího roku, myslím, že zrovna tohle zrušení nikomu chybět nebude.(11.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace