Reklama

Reklama

Poslové

(seriál)
  • USA The Messengers
Trailer 3
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi
USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 38–43 min)

Hrají:

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak (více)
(další profese)

Epizody(13)

Záhadný objekt narazí do Země a skupina náhodně vybraných jedinců zemře kvůli energetické vlně, kterou náraz způsobil. Krátce nato se ale probouzejí a zjišťují, že se stali Anděly s jasným úkolem – zastavit přicházející Apokalypsu. Musí proto zastavit samotného Ďábla a čtyři jezdce Apokalypsy, k čemuž jim mají pomoci speciální dary. (AXN)

(více)

Videa (42)

Trailer 3

Recenze (27)

LadyD 

všechny recenze uživatele

Devil is my favorite ... Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že njsem ho zkoukla. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :) Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-( ()

dalibor.durcak 

všechny recenze uživatele

Překvapení... Kdo by to řekl, že mne chytne seriál s "božským" námětem. A ono jo. Možná za to může příjemné herecké obsazení a rychlý děj, který má spád. Pro mne příjemné letní překvapení. S klidným srdcem však můžu říct, že jedna série stačila, téma se uzavřelo, vyřešilo. Za mne spokojenost. 60-70% ()

Reklama

erased 

všechny recenze uživatele

Další průměrný produkt z dílen The CW - v řeči nelobotomovaných lidí další zavrženíhodná kravina. Premisa přitom zpočátku nepůsobila až tak idiotsky, pro všemožné i nemožné modernizace biblických příběhů mám slabost, dokonce i úvod Lucifera jsem ustál a docela v něj věřil, třebaže zbytek obsazení je už od jeho představení na ránu. Jenže s přibývajícími díly se pochybný příběh plný ubohých postav mění ve směšnou telenovelu hrající si na osudovost, velkolepost, duchaplnost a kdoví jakou další -ost, přitom nakonec působí pouze jako další hloupost pro náctileté. Zhruba ve dvou třetinách přitom i tato prkotina mohla skončit v rámci možností s úctou, s tím že nejhorším dojmem by zůstalo všudypřítomné Satanovo hs-s-s-s-s (zaručeně jeden z nejvtipnějších momentů letošní televize objevující se v každé epizodě minimálně dvakrát!), ovšem namísto zaříznutí těch nejhorších příběhových linek se všechny dosavadní nesmysly proderou do popředí a Messengers spolu s tímto zvratem táhnou do společnosti těch největších seriálových průserů. Závěrečná scéna ale stojí za to, protože takhle vydatně jsem se u vážně míněné série nezasmál od posledního viděného Arrowa. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hrubý námět je celkem zajímavý. Spojení klasických biblických témat zasazených do dnešní doby není špatný nápad. Jenže scénář je naprosto katastrofální. Za 13 dílů se stihnou dát všichni poslové dohromady, několikrát zase rozejít, zase sejít a mezitím si řešit i své lidské problémy, které absolutně nikoho nezajímají. Dejme tomu, že přijmu to, že jsem posel boží a musím zabránit apokalypse. Tak logicky budu veškerou svou energii, sílu a víru zaměřovat na tenhle úkol, protože pokud selžu, nemá cenu prostě nic jinýho řešit. Jenže ne. Tady jeden dává dohromady rodinu a ještě si najde holku, druhej pátrá po své rodině, kteoru celý život neviděl (wtf?), další řeší manželku, která se vyspala s jeho otcem (wtf??) nebo matka, která se sedm let snaží najít svého syna. Prostě naprosto šílený scénář, který se plouží těmi třinácti díly a vy se chcete zastřelit..nebo zastřelit všechny, co za tímhle seriálem stojí. Trojkové hodnocení tomu zasloužila devítka, která přišla se solidní twistem, který ale dostanete přímo v názvu epizody :) wtf??? ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Co jsem komu udělal. Tohle dokoukat bylo za trest, doslova. Od špatných herců, ke špatným dialogům a zase zpátky, skrze šíleně tuctový příběh s tak otravným náboženským kontextem, že by se z toho jeden posral. Celé to je navíc zabalené v klasickém CW "teen-friendly" vizuálu, tudíž podfinancovaný šmejd. Seriously, zahodit hodinu života tímhle, když tam venku existují desítky mnohem lepších (a teď to myslím skutečně doslova) seriálů .. to je hodně velkej risk, který bych už nikomu dalšímu nedoporučil. ()

Galerie (78)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama