Poslové

• USA The Messengers
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi
USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 38–43 min)

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak (více)

Epizody(13)

Záhadný objekt narazí do Země a skupina náhodně vybraných jedinců zemře kvůli energetické vlně, kterou náraz způsobil. Krátce nato se ale probouzejí a zjišťují, že se stali Anděly s jasným úkolem – zastavit přicházející Apokalypsu. Musí proto zastavit samotného Ďábla a čtyři jezdce Apokalypsy, k čemuž jim mají pomoci speciální dary. (AXN)

Zdenecek

První díl tohoto seriálu mě celkem dost zaujal a těším se už na další díl. Jen doufám, že se z toho nestane něco co už tu bylo. ()

KiJi

ANDĚLÉ, KTEŘÍ METAMORFOVALI Z HRDINŮ A ZTRACENÝCH. Tak na mě tento seriál působí. Jak vyplývá z většiny komentářů, je to nudné. První díl sice rozehraje napínavý příběh, ale druhý hned všechny karty vyloží na stůl. Zbývají jen otázky proč a mise…. A po třetím díle, kde se děj definitivně rozbíjí do epizodních příběhů hrdinů, které na nás vyskakují při plnění mise zastavení čtyř apokalyptických jezdců, už mě to nijak neláká. Herci šíleně přehrávají, nemají vlastní autentický charakter a natočeno je obyčejně jako tuctové americké seriály. A jestli si myslí, že to zachrání občasné začervenání očí padlého anděla, pletou se. Opakovaný vtip přestává být zajímavý. ()

peta.b

Po šesti dílech to opravdu vzdávám, moje očekávání nebylo splněno ani z pětiny. Celá zápletka zůstává nesmyslně nevyužitá. Herci nedokážou svými výkony zaujmout, jejich role jsou málo procítěné. Hodnocení: Za originalitu 0, apokalypsa je už poněkud všední, otřepané téma. ()

millooo

...hezký příběh...scénář na hovno a režie k ničemu... Těžká škoda... Pro vysvětlení...jako by chvilkami nevěděli zda romantiku či blbost... ()

Filmyx

bez možnosti přetáčení dopředu a krásných modrých očí Jona Fletchera bych to nedokoukala. Hrozná blbost. ()