Epizody(16)

Recenze uživatele Nail k tomuto seriálu (3)

Hooligans (2015) (E02)

Úplně o prdu, když už hooligans, měli si vybrat jiné klub. Ale pochybuju, že by třeba Sparta, Baník apod, šli do něčeho takového jako natáčet tuto kravinu... ()

Skinheads (2015) (E07)

Problém tohodle dílu a zdá se mi celého dokumentárního cyklu Kmeny je to, že se dycky zaměřuje jen na určitou část dané subkultury. Skinheads chtě nechtě se dělí na spoustu odnoží. A ukazovat zde jen lidi, kteří ujíždějí na SKA, chodí na Bohemku a pár záběrů z nějakého Oi koncertu kde se lidi promenádujou v trikách Good Night White Pride..... Taky co město to jiní skíni. Jednu hvězdu za Červeňáka, páč ten řekl asi tak vše co bylo důležité. ()

Tattoo (2015) (E08) odpad!

Ach jo, na tenhle díl jsem se těšil a vzešla z teho prvotřídní sračka. Co se týče té buchty co dělá make-up a rádoby tetování a je o ní asi 3/4 dílu tak musim říct, že tenhle styl se mi nelíbí a ani ho nepovažuju za nějaké umění. Taky co bych očekával od někoho, kdo si na sebe něco načmárá a za chvilu ho to přestane bavit a začerní si to. To ať si příště něco pořádně rozmyslí než si na sebe hodí další čáru. Mnohem lepší by bylo, kdyby celéch 25 min bylo z prostředí Tattoo convention, kde by byli rozhovory s různéma tatérama a bylo vidět více stylů. Tohle bylo fakt o prdu. Díl co díl větší a větší sračka. ()