Epizody(16)

Recenze uživatele gonga k tomuto seriálu (4)

Kmeny (2015)

V naprosté většině případů blamáž, kde, namísto, abychom se něco dozvěděli něco o jednotlivých subkulturách, nás tvůrci přesvědčovali o tom, jací jsou lidé z jednotlivých subkultur dementi. Absolutní propadák, jednu * za pár dílů, které měly jakousi informační hodnotu. ()

Skinheads (2015) (E07)

Tak co jsem se dozvěděl o skinheads : rádi mlátí týpky, kteří se jim nelíbí, vyhazují lidi z vlaku, mají rádi svoje kořeny a často taky druhé kluky. Jo a chodí na fotbal a na koncerty. Tak u mě ti to, Zadku, nevyšlo, tohle mě fakt ke skinheads nepřivede. Nakonec mě nejvíc rozesmál ten jejich Buqičák, kterej na jednu stranu "pláče" jak jsou policajti svině, že je mlátí bezdůvodně a na druhou stranu je svým způsobem hrdej na to, že neznámé lidi vyhnali z vlaku. Proč? Protože jsme skinheadi. Jediné, co bylo na dokumentu fascinující bylo nakolik je tato subkultura prosáklá homosexuály (nic proti nim) resp. skrytým homosexuálním chováním. Není to sice nic nového, ale vsadím se, že mezi nimi je gayů daleko víc než v průměrné 4% většinové společnosti. ()

Tattoo (2015) (E08)

Asi jeden z lepších dílů, bohužel, zejména vzhledem k časovému rozsahu, dosti povrchní. ()

Graffiti (2015) (E16) odpad!

Přehlídka nicneříkajících záběrů na utíkající nohy, vlaky, zdi pokryté patlaninami namísto kvalitního graffiti a dementů, kteří se o tom všem "nenuceně" baví. Být sprejer, který se snaží o svého druhu umění, tak bych tvůrce nakopal do prdele. ()