Epizody(16)

Recenze uživatele Jaroslaf k tomuto seriálu (7)

Hooligans (2015) (E02) odpad!

ty bitky vypadaly jak špatnej vtip. Jen se tam po sobě věčně váleli po zemi. a já si myslel, že když se mlátil i Elijah Wood jak to není cool .) Není. Celej fotbal je mi krajně odpornej a nesympatickej ale tyhlencty zrůdičky, co se ani v nejmenším nedaj považovat za lidi, to pozdvihli na uplně jinou úroveň. Ze záběrů na malýho kluka v autobuse, kterej v tom byl vychovávanej a musel poslouchat ty jejich nechutný popěvky se mi udělalo fyzicky špatně. chudák kluk, nikdy nedostane šanci. ()

Rap (2015) (E03)

Bohdan Bláhovec pojal tento díl spíše jako pojednání o jednom smutném, zlomeném člověku. O Orionovi. Vidíme si Oriona rovnat prádlo na balkoně, vidíme ho kouřit v parku, vidíme jeho zadumané, někdy až smutné pohledy nikam, vidíme jeho opilecké promluvy v bazénku za svitu měsíčku. Do toho nám Wladimír 518 chvílemi recituje svá moudra. To je podstata repu přátelé. Btw, nikdy nepochopím proč ČT nikdy nepřijala dokument Česká Rapublika. I když slabota tohoto dílu byla zjevná, Česká rapublika by po něm sedla jak prdel na hrnec. (rozhodně víc než posraná 8 mile.) ()

Skinheads (2015) (E07)

po delší době jsem na to koukl a tohle bylo docela v pořádku. informační hodnota vcelku velká, žádné nicneříkající záběry do prázdna jako u jiných dílů, potěšil mě skin hrající z gramců Jamese Browna .) To mluvilo za vše! ()

Hipsteři (2015) (E11)

kmeny už beru jenom jako čistou zábavu, takový 25minutový komediální seriál. A jako takový funguje výtečně :) ()

Straight edge (2015) (E13)

podobné filmy: Útěk do divočiny, Divočina, Proti přírodě. Výsledek? NEJNUDNĚJŠÍ DÍL. ()

Hackeři (2015) (E14)

Příspěvek o lidech, co se zfetovávají chilli papričkama a koukají se dívat na trafo stanice místo výletu do lesa. Forma je pěkná, ale jak už to bývá, ze samotného hackingu neuvidíme nic, neuvidíme dokonce snad ani displej počítače a když už ano, běží na něm Worms 1 .) Ta elektrická hudební věc byla sice zajímavá, ale nemusela být prakticky v každém záběru. Naopak bych se (když už) skoro rád dozvěděl víc o tom automatu na bitcoiny nebo co to bylo....něco takového jsem viděl prvně. Rovněž mi není známo z jakého důvodu stříkali tomu týpkovi pepřový sprej do ksichtu....Byl to jejich druh zábavy? Experiment? To se samozřejmě nedozvíme. (a btw tipuju, že ten typ s beďarem mezi obočím, se dá buď velmi brzo na pervitin anebo s tou "prací" praští, když ho to tak vysává .) ()

Graffiti (2015) (E16)

Chcete se dozvědět něco o Graffiti? Tak si radši pusťte Gympl nebo Vejšku vod Vorla a tomuhle se obloukem vyhněte. To myslim smrtelně vážně. A Pavla Abraháma jsem si tak trochu od dob skvělé České RAPubliky přestal díky jeho počinům v Kmenech vážit. ()